Jump to content

Porsche Design P'9521


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε στην Ελλάδα στο γερμανό στα 1200 ευρώ πως σας φένεται?

http://www.cellularihitech.it/Ultime/Cellulare-Porsche-P9521.html

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου θυμιζει πολυ κινητα panasonic τυπου vs3 και nec.

Yπερβολικα τα λεφτα για κατι που δεν φερνει καποια κενοτομια στο desihn.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμιζει πολυ κινητα panasonic τυπου vs3 και nec.

Yπερβολικα τα λεφτα για κατι που δεν φερνει καποια κενοτομια στο desihn.:)

 

καλά το έχει και αυτό το design του!!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν κανω λαθος το κινητο το φτιαχνει η porcshe με την συνεργαισια της sagem?

Φαινεται πολυ ωραιο παντος!Για τους κατοχους των αυτοκινητων θα ειναι ενα ωραιο κινητο για να ταιριαζει με το αμαξι!!Ας ελπιζουμε οτι απο επιδοσεις θα εξισου καλο!!

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν κανω λαθος το κινητο το φτιαχνει η porcshe με την συνεργαισια της sagem?

Φαινεται πολυ ωραιο παντος!Για τους κατοχους των αυτοκινητων θα ειναι ενα ωραιο κινητο για να ταιριαζει με το αμαξι!!Ας ελπιζουμε οτι απο επιδοσεις θα εξισου καλο!!

 

να και μια εικονούλα!!!http://www.cellphonedigest.net/images/porsche%20cell%20phone.PNG

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν κανω λαθος το κινητο το φτιαχνει η porcshe με την συνεργαισια της sagem?

Φαινεται πολυ ωραιο παντος!Για τους κατοχους των αυτοκινητων θα ειναι ενα ωραιο κινητο για να ταιριαζει με το αμαξι!!Ας ελπιζουμε οτι απο επιδοσεις θα εξισου καλο!!

 

Μακαρι να ειναι οπως τα λες,αν και την sagem δεν την εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση τουλαχιστον ως αναφορα την ποιοτητα των κινητων της!Για να ειναι τοσο ακριβο θα πρεπει να εκανε στο συγκεκριμενο κινητο αλματα προοδου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειναι οπως τα λες,αν και την sagem δεν την εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση τουλαχιστον ως αναφορα την ποιοτητα των κινητων της!Για να ειναι τοσο ακριβο θα πρεπει να εκανε στο συγκεκριμενο κινητο αλματα προοδου.

 

Καλα μην το λες!Εχω ενα Sagem εδω και κατι χρονια(2-3)

και δν εχω σκεφτει να το παω για service!Αλλα οντως για τοσα λεφτα θα πρεπει να εχει κατι ενδιαφερον μεσα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλα μην το λες!Εχω ενα Sagem εδω και κατι χρονια(2-3)

και δν εχω σκεφτει να το παω για service!Αλλα οντως για τοσα λεφτα θα πρεπει να εχει κατι ενδιαφερον μεσα...

 

τελικά το πήρε κανείς?:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

polh amfivalo!!!:p

 

μα γιατί????:shifty:έχω ακούσει άλλους να πέρνουν κινητά με παρόμοιες τιμές!!!:X

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα κινητα sagem είναι πολύ αξιοπιστα.Έχω 4 εδώ και 4 χρονια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Έχουν πολυ καλές επιδόσεις σε όλους τους τομείς και με πολύ χαμηλή τιμή!!!!Στην Ελλάδα δεν έρχονται τα εξελιγμένα μοντέλα της δυστυχως.(Πέρα από το porsche που το μενου το χειρίζεσαι με δαχτυλικά αποτυπωματα.Είναι απο τέτοιο υλικο κατασκευασμένο που και να περάσει φορτηγό από πάνω του δεν παθαίνει τίποτα).SAGEM FOR EVER!!!!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pantos epese kai allo h timh tou!

to eida kai 1090 plewn!:)

 

 

Και δεν το πηρες ακομα?:p

 

Φιλε snapp τα sagem ειναι καλα σε αυτο που κανουν γιατι απλουστατα με κανενα μοντελο τους δεν εχουν κανει την υπερβαση.

Απλουστατα κανουν 10 πραγματα καλα, την στιγμη που αλλες μαρκες δινουν μαχες να κανουν τα κινητα τους να κανουν 1000 πραγματα.(καλα!)

Link to comment
Share on other sites

Και δεν το πηρες ακομα?:p

 

Φιλε snapp τα sagem ειναι καλα σε αυτο που κανουν γιατι απλουστατα με κανενα μοντελο τους δεν εχουν κανει την υπερβαση.

Απλουστατα κανουν 10 πραγματα καλα, την στιγμη που αλλες μαρκες δινουν μαχες να κανουν τα κινητα τους να κανουν 1000 πραγματα.(καλα!)

 

tha simfonosw se auto pou les!:p

parola auta kai palh den tha to perna,giati theoro oti akoma einai arketa akrivo aposo tha prepe!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tha simfonosw se auto pou les!:p

parola auta kai palh den tha to perna,giati theoro oti akoma einai arketa akrivo aposo tha prepe!;)

 

Ελα βρε που ειναι ακριβο!:p

Να παρουμε απο ενα δυο να εχουμε.:D

Συμφωνω δηλαδη οτι ειναι ακομα ιδιαιτερα ακριβο αν κι εγω και στα μισα να την εριχναν την τιμη απο την αρχικη, παλι δεν θα το τολμουσα γιατι δεν με ελκυει...

Link to comment
Share on other sites

γενικά είναι πολύ ακριβό!!!πάντως όλο και κάποιος θα το έχει να μας πει τη γνώμη του!!!!:):ninja::)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

e...ta akriva pragmata mas eksitaroun ths esthiseis vlepeis!:p

parola auta to sigkekrimeno den me eksitarei katholou!:lol:

 

kai ontos re paidia,den bghke kapoios na mas pei entiposeis an to exei parei vevea!:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ..Ακόμα μ'αυτό ασχολείστε?:p
γιατί όχι???

 

e...ta akriva pragmata mas eksitaroun ths esthiseis vlepeis!:p

parola auta to sigkekrimeno den me eksitarei katholou!:lol:

 

kai ontos re paidia,den bghke kapoios na mas pei entiposeis an to exei parei vevea!:worry:

το έχει πάρει κάποιος το έγραφε στην υπογραφή του νομίζω αλλά δε θυμάμαι ποιος!!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

γιατί όχι???

 

 

το έχει πάρει κάποιος το έγραφε στην υπογραφή του νομίζω αλλά δε θυμάμαι ποιος!!!!;):)

 

sigoura to peire?h mhpos to vale apla san upografh etsi epidi tou arese?

an einai pantos as mas grapsi duo logakia na mathoume kai meis entiposeis!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sigoura to peire?h mhpos to vale apla san upografh etsi epidi tou arese?

an einai pantos as mas grapsi duo logakia na mathoume kai meis entiposeis!:happy:

 

σίγουρα είχε και συντόμευση για blog αν θυμάμαι και εκεί έγραφε εντυπώσεις!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

σίγουρα είχε και συντόμευση για blog αν θυμάμαι και εκεί έγραφε εντυπώσεις!!!;):)

 

An vreis pantos file pythagoras_7 poios einai pes mas na divasoume kai emeis ths entiposeis tou!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

An vreis pantos file pythagoras_7 poios einai pes mas na divasoume kai emeis ths entiposeis tou!:)

 

οκ θα ψάξω!υπάρχει περίπτοση πατόντας αναζήτηση να βρω την υπογραφή κάποιου???:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...