Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera se olous. exo ena provlima me x600. toso kairo eixa wind karta kai douleuan ola apsoga wind plus ktlp . apofasisa na alakso noumero , meta omos anagastika na ksana doulepso tin wind kai auti tin stigmi adimetopizo ena sovaro provlima. o explorer mou den enigei tpt. stin arxi eixan xathei ta settings (den xero pos kai isos einai koufo alla xathikan ta misa settings) simplirose auta pou elipan alla o explorer den mou anigei kanena site. mou leei "den einai dinati i euresi tis selidas. elenxte to onoma kai dokimaste ksana." enoite oti den grafo lathos to site dioti exo dokimase para pola sites. apo http://www.msn.com http://www.in.gr http://www.google.gr genika to exo dokimasei. kserei kaneis ti mpori na pezei? euxaristo poly
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

telika meta apo perisotero psaksimo anakalipsa oti an sindeso to kinito sto pc mpenoun ta pada sto internet kai o explorer kai i opera pou molis perasa. ara kati pezei me ta settings. thimame ta arxika settings ta perasa me ta .cab pou exoun valei ta pedia sto forum. alla distixos tora pou pao na ta ksana peraso mou leei oti einai katastramena
Link to comment
Share on other sites

telika epidi den adexo allo mpori na mou peis kaneis pos kano hard reset? dld na ksana fero to kinito mou stin arxiki tou katastasi opos tin proti mera pou to pira euxaristo

 

πατας το κουμπι που κλεινει η οθονη με το κουμπι που κανεις soft reset kai τα αφηνεις ταυτοχρονα. μετα ακολουθεις τις οδηγιες της οθονης. δηλαδη βγαζει ενα yes kai no.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

πατας το κουμπι που κλεινει η οθονη με το κουμπι που κανεις soft reset kai τα αφηνεις ταυτοχρονα. μετα ακολουθεις τις οδηγιες της οθονης. δηλαδη βγαζει ενα yes kai no.

H διαδικασία είναι λίγο πιο σύνθετη όμως.

Όταν τα αφήσεις, πρέπει να πατήσεις και να κρατήσεις πατημένο το πλήκτρο απόρριψης κλήσης(το πλήκτρο κάτω δεξιά). Έτσι σου βγάζει το μήνυμα με τις επιλογές yes - no και για την επιλογή του yes(για να γίνει το hard reset) πρέπει να κρατήσεις πατημένο το αριστερό softkey.

Link to comment
Share on other sites

vasika to vrika pos kane to hard reset. mesa apo ta >>start>> programs>> untities>> default settings.

kai akouste ti xazomara ekana mipos kserei kaneis kai me voithisei. meta to hard reset, ekana tin egatastasi ton windows mobile kanonika kai sti sinexia perasa to .cab me ta mms kai to gprs. eno exo energopoimeno to wind plus dld estila to minima prin 10 meres peripou, pao na mpo sto internet kai mpenei kanonika alla vlepo oti kati den paei kala giati pigenei poly grigora. dokimazo na anikso to msn to programa kai anigei kanonika . tin psiliazomai kai perno na do poso karta mou emine. kai mou efage koda sta 10 euro. ti settings prepei na alakso tora kserei kaneis?

Link to comment
Share on other sites

//Offtopic

 

Υπαρχουν 2 X600, 2 μηνων, σε αριστη κατασταση, με Αγγλικη ROM.

4GB HSDC Class 4, 250€ και μια original βαση αυτοκινητου 20€ (μονο μαζι με συσκευη

 

//Offtopic

Link to comment
Share on other sites

pira ayto to pda

 

http://www.gsmarena.com/eten_glofiish_x600-2162.php

 

 

mipos exe kapoios analytikes odigies gia na egkatastiso kapoio software gps (destinator klp)?

giati den exw asxoli8ei ka8olou me ayto to 8ema?

Link to comment
Share on other sites

skype εχει δουλεψει σε κανεναν?

εχω κανονικη συνδεση voda αλλα ουτε skype ουτε msn ουτε update gps κανει

 

emena doyleyei kanonika to skype alla me wifi ,den exw dokimasei me thn syndesh

Link to comment
Share on other sites

Δε σβηνει- όπως δε σβηνει κανενα pda
HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις μπαταρία,την ξαναβάζεις και είναι σβηστό.To lg ks20 που μου έρχεται πρόχειρο στο μυαλό σβήνει από κουμπί

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εχω παρει το χ600 εδω και μια εβδομαδα και ειμαι πολυ μα πολυ δυσαρεστημενος οσον αφορα τις τηλεφωνικες υπηρεσιες

χανω διαρκως κλησεις!με περνει η φιλη μου η οποια λεει οτι το τηλ καλει και η συσκευη δεν κτυπαει!

το τηλεφωνο βγαινει ανενεργο 2-3 φορες την μερα και πρεπει να το ενεγοποιησω εγω απο τις ρυθμισεις

σημερα εβγαλα και το πιν και κυκλοφορωντας στο κεντρο αθηνα καποια στιγμη παλι δεν ειχα τηλεφωνο!εδειχναν απενεργοποιημενες οι τηλ λειτουργειες!

ακομα στο σπιτι μου μολισ κατεβασω τα αλουμινενια ρολα δεν εχει σημα

μολισ τα ανεβασω παει στο 4

ειναι φυσιολογικα ολα αυτα?

Link to comment
Share on other sites

εγω (όπως και αλλοι εδω στο forum) ειδα διαφορά στις τηλεφωνικές λειτουργίες αφού περασα την 382 την αγγλική ROM. Κατα τα αλλα σαν PDA λειτουργούσε ικανοποιητικα ετσι κι αλλιως.
HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εχω παρει το χ600 εδω και μια εβδομαδα και ειμαι πολυ μα πολυ δυσαρεστημενος οσον αφορα τις τηλεφωνικες υπηρεσιες

χανω διαρκως κλησεις!με περνει η φιλη μου η οποια λεει οτι το τηλ καλει και η συσκευη δεν κτυπαει!

το τηλεφωνο βγαινει ανενεργο 2-3 φορες την μερα και πρεπει να το ενεγοποιησω εγω απο τις ρυθμισεις

σημερα εβγαλα και το πιν και κυκλοφορωντας στο κεντρο αθηνα καποια στιγμη παλι δεν ειχα τηλεφωνο!εδειχναν απενεργοποιημενες οι τηλ λειτουργειες!

ακομα στο σπιτι μου μολισ κατεβασω τα αλουμινενια ρολα δεν εχει σημα

μολισ τα ανεβασω παει στο 4

ειναι φυσιολογικα ολα αυτα?

 

Φιλε μου κι εγώ το ίδιο έχω πάθει. Το εχς 3 βδομαδες το κινητό, έχω βάλει αγγλική κ ελληνική ΡΟΜ και πάλι τα ίδια συμβαίνουν. Άμα γκουγκλάρεις θα δείς ότι το συγκεκριμένο μοντέλο έχει ΜΠΑΓΚ σε αυτο το θέμα: χτυπάει αλλά δεν ακούγεται

κανένας ήχος. Πρέπει να κάνεις ένα ρεσταρτ για να στρώσει. Γενικώς, ενώ το GPS

του είναι αψογο, τα Windows Mobile και το Setup του ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Οχι απλά

δε βολεύει, αλλά δεν μπορείς να κάνεις κ την δουλειά σου. Χάλια μαύρα δηλαδή! :angry::angry:

 

Αλλά τι περιμένεις από "μηχανάκι" που τρέχει Windows.. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους εχω ενα χ600 του ξαδερφου μου και εχει την 382 αγγλικη,μπορω να του περασω την officil 382 gr απευθειας η χρειαζεται κατι αλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Πριν 10 μέρες πέρασα την A42_030_0381 Ell και χτες παρατήρησα ότι ενώ ήταν στην αναμονή άναβε 2 γρήγορα φορές το κόκκινο λαμπάκι.

 

Μετά καθώς έκανα εύρεση ασύρματου δικτύου έκλεισε.

Πάω να το ανοίξω και αναβοσβήνει διαρκώς το κόκκινο φωτάκι σταθερά.

Όταν παώ να του κάνω hard reset, το φωτάκι αναβοσβήνει πιο γρήγορα αλλά δεν κάνει hard reset.

 

Έβγαλα την μπαταρία κάποιες φορές αλλά είναι κολλημένο.

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ανάψει τελικά???

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα!!

 

Τελειωμένη μπαταρία. Ενώ έδειχνε 20-30% περίπου αν θυμάμαι καλά έσβησε!!

 

Καλά λοιπόν το λέτε ότι η νέα έκδοση έχει πρόβλημα σε αυτόν τον τομέα.

Μόλις έβαλα τον φορτιστή, άνοιξε.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από έμενα.

 

Πωλείται ETEN Glofiish Χ600 (αγορασμένο την 18/07/2008 από το πλαίσιο

με αποδείξεις για εγγύηση κτλ - χρησιμοποιημένο μόνο ένα μήνα) με:

 

official 381 ελληνική ROM

δερμάτινη θήκη

κάρτα MicroSD 8GB trascend (με usb adapter)

οfficial Χ600 βάση στήριξης αυτοκινήτου κ φορτιστή αυτοκινήτου

 

σε τιμή 280 ευρώ (τιμή συζητήσιμη).

 

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ pm me. Θα παρακαλούσα μονάχα σοβαρές προτάσεις.

 

Ο λόγος που το πουλάω είναι οτι δεν αντέχω άλλο πια τα Windows Mobile.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

και που σαι ακoμα εμενα με εχει αφησει στακρυα του λουτρού και απο το 50-60%.

Επίσης εχω την εντύπωση ότι κατι δεν παει καλα με το Memory optimization . Το χω βαλει να κανει reset στις 6 το πρωι. Αλλα καθε πρωι το βρισκω με τελειωμενη μπαταρια. Τελος το αυτοματο reset.

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από έμενα.

 

Πωλείται ETEN Glofiish Χ600 (αγορασμένο την 18/07/2008 από το πλαίσιο

με αποδείξεις για εγγύηση κτλ - χρησιμοποιημένο μόνο ένα μήνα) με:

 

official 381 ελληνική ROM

δερμάτινη θήκη

κάρτα MicroSD 8GB trascend (με usb adapter)

οfficial Χ600 βάση στήριξης αυτοκινήτου κ φορτιστή αυτοκινήτου

 

σε τιμή 280 ευρώ (τιμή συζητήσιμη).

 

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ pm me. Θα παρακαλούσα μονάχα σοβαρές προτάσεις.

 

Ο λόγος που το πουλάω είναι οτι δεν αντέχω άλλο πια τα Windows Mobile.

 

Ευχαριστώ.

 

Παίδες,

 

Νέα τιμή 250 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από έμενα.

 

Πωλείται ETEN Glofiish Χ600 (αγορασμένο την 18/07/2008 από το πλαίσιο

με αποδείξεις για εγγύηση κτλ - χρησιμοποιημένο μόνο ένα μήνα) με:

 

official 381 ελληνική ROM

δερμάτινη θήκη

κάρτα MicroSD 8GB trascend (με usb adapter)

οfficial Χ600 βάση στήριξης αυτοκινήτου κ φορτιστή αυτοκινήτου

 

σε τιμή 280 ευρώ (τιμή συζητήσιμη).

 

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ pm me. Θα παρακαλούσα μονάχα σοβαρές προτάσεις.

 

Ο λόγος που το πουλάω είναι οτι δεν αντέχω άλλο πια τα Windows Mobile.

 

Ευχαριστώ.

 

Παίδες το κινητό πουλήθηκε! :-D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...