Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ας πούμε το mobile office και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα που έχει (δεν ξέρω ποια είναι γιατί δεν το έχω αλλά θέλω να το πάρω), internet explorer, messenger αν έχει δεν ξέρω. όσοι ξέρουν ας απαντήσουν

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ας πούμε το mobile office και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα που έχει (δεν ξέρω ποια είναι γιατί δεν το έχω αλλά θέλω να το πάρω), internet explorer, messenger αν έχει δεν ξέρω. όσοι ξέρουν ας απαντήσουν

 

Όλα τα προγράμματα που δεν περνάς εσύ, υπάρχουν σε όλες τις ROM του X600...

 

παιδια καλησπερα.οταν βαζω το ραδιοφωνο δεν πιανει τιποτα.εχετε μηπως καμια ιδεα????????

 

Τα ακουστικά τα έβαλες (το καλώδιο των ακουστικών λειτουργεί σαν κεραία)?

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

ας πούμε το mobile office και όλα τα υπόλοιπα προγράμματα που έχει (δεν ξέρω ποια είναι γιατί δεν το έχω αλλά θέλω να το πάρω), internet explorer, messenger αν έχει δεν ξέρω. όσοι ξέρουν ας απαντήσουν

 

τα προγραμματα αυτα που λες (office,explorer κ.α)ειναι των windows αρα καθε φορα που περνας ρομ υπαρχουν μεσα(σε ολα τα κινητα) ,τωρα για τα αλλα προγραμματα που ειναι ετεν υπαρχουν και αυτα στην ρομ αμα θες τα φορτωνεις οταν φορτωνεις την ρομ ή αλλιως οποτε θελεις απο το "application recovery" που υπαρχει μεσα στο programs/utilities/app.recovery

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε υπόψιν σας κάποια εφαρμογή που να κλείνει και να ξανα-ανοίγει το τηλέφωνο κάποια συγκεκριμένη ώρα; Ευχαριστώ. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως έχετε υπόψιν σας κάποια εφαρμογή που να κλείνει και να ξανα-ανοίγει το τηλέφωνο κάποια συγκεκριμένη ώρα; Ευχαριστώ. :rolleyes:

 

Rikse mia matia se afto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ athanaso77, το εγκατέστησα αλλά δεν μπορώ να βρω την επιλογή για ON/OFF του τηλεφώνου :( μπορείς να βοηθείσεις ?

 

Den kserw ean ennoeis na kleinei ti syskevi entelws kai na tin ksananoigei giati giafto de tha breis efarmogi na to kanei. Gia tin leitourgia tou tilefwnou na to apenergopoiei kai na to energopoiei aftomata me profiles... exei mesa tin epilogi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Den kserw ean ennoeis na kleinei ti syskevi entelws kai na tin ksananoigei giati giafto de tha breis efarmogi na to kanei. Gia tin leitourgia tou tilefwnou na to apenergopoiei kai na to energopoiei aftomata me profiles... exei mesa tin epilogi.

 

Ναι ειμαι μεσα στα profiles και εχω επιλέξει το "Νυχτα", το εβαλα στο "ημερολογιο" (εκει με το κίτρινο κουμπί) αλλά δεν βρίσκω την επιλογή για να κλείνει το κινητό, ξέρω ότι εντελώς δεν σβήνει το PDA. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι ειμαι μεσα στα profiles και εχω επιλέξει το "Νυχτα", το εβαλα στο "ημερολογιο" (εκει με το κίτρινο κουμπί) αλλά δεν βρίσκω την επιλογή για να κλείνει το κινητό, ξέρω ότι εντελώς δεν σβήνει το PDA. Ευχαριστώ.

 

H efarmogi to exei san Phone Radio... on/off.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα ακούσετε το ραδιόφωνο από το εξωτερικό ηχείο του Χ600

 

(δοκιμασμένο με την 263 ελληνική ROM)

 

ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΣΥΝΔΕΜΕΝΑ

 

Ρυθμίσεις--> Ήχοι και ειδοποιήσεις--> Headset Detector

 

Ξετσεκάρετε το Display headset plug-in notice και

 

Τσεκάρετε το PPC speaker και

 

Πατάτε ΟΚ

 

(Αν για οποιοδήποτε λόγο κολλήσει και δεν ακούγεται από πουθενά το ράδιο, πάτε πάλι στο ίδιο μενού και τσεκάρετε το Headset - ΟΚ να ακουστεί από τα ακουστικά, και μετά πάλι τσεκάρετε το PPC speaker - ΟΚ)

 

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Στην Αγγλική ROM 264 δεν απαιτείται να κάνετε τίποτα από τα παραπάνω, απλά να πατήσετε το εικονίδιο με τα ακουστικά δίπλα από τη μπάρα ρύθμισης της έντασης του ήχου στην εφαρμογή του ραδιοφώνου, οπότε αλλάζει μορφή και δείχνει ένα ηχείο αντί για ακουστικά, όπως είπε και ο φίλος προηγουμένως (προφανώς στην ελληνική 263 υπάρχει κάποιο bug και το εικονίδιο δεν αλλάζει μορφή - επίσης το εξωτερικό ηχείο με τη ROM αυτή έχει χαμηλή ένταση, τουλάχιστον σε μένα)...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
:rolleyes: ΟΚ και νομιζα ότι θα εννοεί το ραδιόφωνο (τι ασχετος :worry:)

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

 

Yparxei kai afto file mou pou isws se bolepsei perissotero.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μόλις ήρθε στα χέρια μου:D:D:D:D:D:D:D

περνάω τις ρυθμίσεις τώρα!

ο βλάκας έβαλα στραβά την μεμβράνη προστασίας και τώρα έχει φουσκάλες και σκουπιδάκια:confused:

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ο βλάκας έβαλα στραβά την μεμβράνη προστασίας και τώρα έχει φουσκάλες και σκουπιδάκια:confused:

 

Mporeis na tin bgaleis (me zeloteip kata protimisi gia na min tin xalaseis) na tin plineis sti brysi, na tin stegnwseis me to pistolaki kai na tin ksanabaleis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το έβαλα να να φορτίζει! θα το βγάλω αφού κλείσει τις 16 ώρες(παλιά καλή μέθοδο για την φόρτιση της μπαταρίας) το άνοιξα και είχε 35% μπαταριά και το έκλεισα με την μια!περιμένω να φορτιστεί γι να το ανοίξω :rolleyes::rolleyes::)
Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εδω και 3 μερες εχω το Χ600 επιτελους στα χερια μου! Εχω κανα 2 ερωτησουλες για οποιους γνωριζουν...

1. Εχω ενα προβλημα με το ρολοι! Εχω προσεξει οτι ενω δουλευει κανονικα, στις 6 περιπου το απογευμα μου "πηδαει" 3 ωρες και γραφει 9!!! Το εχω βαλει στην Αθηνα/Κωνσταντινουπολη! Τι φταιει? Φοβαμαι να το βαλω για ξυπνητηρι, χρησιμοποιω το παλιο μου κινητο ακομα!!!

2. Ενω εχω βαλει την καρτα μνημης και περασα τις φωτογραφιες κ τα τραγουδια απο το ενα στο αλλο, δεν μπορω να τα μεταφερω απο την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα!!! Μου εχει σπασει τα νευρα!!!Δεν βλεπω να εχει καπου μια ρυθμιση του στιλ "μεταφορα-καρτα μνημης".

3. Δεν μου κανει καλο συγχρονισμο απο τον υπολογιστη στο Χ600. Μου βγαζει μηνυμα ActiveSynch Application Error. Εχω εγκαταστισει το προγραμμα, και βλεπει την συσκευη και τα my documents/my picture κλπ, οπως επισης δεν βλεπει κ την καρτα μνημης!

οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!!!

Link to comment
Share on other sites

έχει msn το x600 όπως το windows live messenger ? ή πρέπει να βρω άλλο από αλλού ? επίσης μπαίνει firefox στο x600?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

το έβαλα να να φορτίζει! θα το βγάλω αφού κλείσει τις 16 ώρες(παλιά καλή μέθοδο για την φόρτιση της μπαταρίας) το άνοιξα και είχε 35% μπαταριά και το έκλεισα με την μια!περιμένω να φορτιστεί γι να το ανοίξω :rolleyes::rolleyes::)

 

νομιζω οτι δεν εχουν τετοια προβληματα οι μπαταριες σημερα

πιστευω οτι καλυτερα να τελειωσεις την μπαταρια πρωτα και μετα να το βαλεις να φορτισει(ετσι εκανα εγω)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εδω και 3 μερες εχω το Χ600 επιτελους στα χερια μου! Εχω κανα 2 ερωτησουλες για οποιους γνωριζουν...

1. Εχω ενα προβλημα με το ρολοι! Εχω προσεξει οτι ενω δουλευει κανονικα, στις 6 περιπου το απογευμα μου "πηδαει" 3 ωρες και γραφει 9!!! Το εχω βαλει στην Αθηνα/Κωνσταντινουπολη! Τι φταιει? Φοβαμαι να το βαλω για ξυπνητηρι, χρησιμοποιω το παλιο μου κινητο ακομα!!!

2. Ενω εχω βαλει την καρτα μνημης και περασα τις φωτογραφιες κ τα τραγουδια απο το ενα στο αλλο, δεν μπορω να τα μεταφερω απο την μνημη του τηλεφωνου στην καρτα!!! Μου εχει σπασει τα νευρα!!!Δεν βλεπω να εχει καπου μια ρυθμιση του στιλ "μεταφορα-καρτα μνημης".

3. Δεν μου κανει καλο συγχρονισμο απο τον υπολογιστη στο Χ600. Μου βγαζει μηνυμα ActiveSynch Application Error. Εχω εγκαταστισει το προγραμμα, και βλεπει την συσκευη και τα my documents/my picture κλπ, οπως επισης δεν βλεπει κ την καρτα μνημης!

οποιος γνωριζει ας με βοηθησει!!!

 

1.πρωτη φορα το ακουω παντως αν στο συνεχισει ριχτου ενα hard reset(και δυο ,και τρια..)

2.την καρτα τη βλεπει το κινητο ?

δηλαδη μεσα απο το εναρξη/ρυθμισειος/μνημη/καρτα (αν οχι δε σου εχει κατσει καλα η καρτα βγαλτη και ξαναβαλτη)

3.πρεπει να λυθει αν λυθει το απο πανω(activesync 4.5)

Link to comment
Share on other sites

έχει msn το x600 όπως το windows live messenger ? ή πρέπει να βρω άλλο από αλλού ? επίσης μπαίνει firefox στο x600?

 

εχει widows live messenger πηγαινε στα προγραμματα και θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

έχει msn το x600 όπως το windows live messenger ? ή πρέπει να βρω άλλο από αλλού ? επίσης μπαίνει firefox στο x600?

εχει MSN :) για firefox δεν ξέρω αν μπαινει

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι δεν εχουν τετοια προβληματα οι μπαταριες σημερα

πιστευω οτι καλυτερα να τελειωσεις την μπαταρια πρωτα και μετα να το βαλεις να φορτισει(ετσι εκανα εγω)

 

 

ενώ είχε διανύσει 6 ώρες στην φόρτιση έγινε διακοπή ρεύματος και τώρα που ξανά ήρθε το ξανά έβαλα λέτε να έχω πρόβλημα?

8 ώρες διάβασα στο βιβλιαράκι οπότε 8 ώρες να το αφήσω?

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

ενώ είχε διανύσει 6 ώρες στην φόρτιση έγινε διακοπή ρεύματος και τώρα που ξανά ήρθε το ξανά έβαλα λέτε να έχω πρόβλημα?

8 ώρες διάβασα στο βιβλιαράκι οπότε 8 ώρες να το αφήσω?

 

οπως και να το κανεις δε εχει διαφορα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...