Jump to content

Εφαρμογές java για κινητά που εκμεταλεύονται το Wind Plus


jannerman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To track id λειτουργεί με wind plus? Παλιά είχα δοκιμάσει πολλά κομμάτια και όλα ήταν οκ. Πλέον οτι κομμάτι και να βάλω μου βγάζει σφάλμα, ακόμα και ηχογραφήσεις που είχα δοκιμάσει παλιότερα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 59
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βασικα δουλευει το emtube αλλα δε μπορεις να δεις κανενα βιντεο αφου ολα ειναι >1ΜΒ :( νσ σας ρωτησω κατι που θελω? ποιο μσν η gtalk χρησιμοποιειτε? το mig33 δεν εχει ελαχιστοποιηση, το ebuddy αργει απελπιστικα να λαβει μηνυματα και να στειλει, πχ στελνω κατι τωρα και φτανει στο pc του αλλου σε 5'. εσεις ποιο χρησιμοποιειτε? το κανονικο μσν ειναι απιστευτο αλλα δεν παιζει με wind plus:(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το mig33. Είναι σχετικά γρήγορο.. Βέβαια παίζει ρόλο και η κατάσταση του δικτύου.

Στα SE μπορείς να κάνεις ελαχιστοποιήση σε οποιαδήποτε εφαρμογή και παιχνίδι.. αλλά δεν έχω βρει κάποιο μσν που να έχει τέτοια επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

βασικα δουλευει το emtube αλλα δε μπορεις να δεις κανενα βιντεο αφου ολα ειναι >1ΜΒ :( νσ σας ρωτησω κατι που θελω? ποιο μσν η gtalk χρησιμοποιειτε? το mig33 δεν εχει ελαχιστοποιηση, το ebuddy αργει απελπιστικα να λαβει μηνυματα και να στειλει, πχ στελνω κατι τωρα και φτανει στο pc του αλλου σε 5'. εσεις ποιο χρησιμοποιειτε? το κανονικο μσν ειναι απιστευτο αλλα δεν παιζει με wind plus:(

 

Yπάρχει το ebuddybeta ,αλλιώς μπορείς να μπείς και στη διεύθυνση http://m.ebuddy.com/login.php?nw=msn

Δοκίμασε και τα 2 ισως κάποιο να σου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Για ολλα τα messenger κανει το eqo mobile, δεν ειναι java, νομιζω υπαρχει για ολλες τις συσκευες, για ppc σιγουρα, το musicID παιζει μια χαρα, κανενα απο τα δυο δεν παιρνει proxy συνδεονται κατευθειαν. Για τον καιρο spb weather. Μιλαω παντα για ppc πιστευω θα υπαρχουν αντιστοιχα και για αλλες συσκευες.

 

Το τοπικ θα επρεπαι να λεγοταν, εφαρμογες για Wind non stop.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπειτε εδω m.vtap.com και κατεβαστε την εφαρμογη VTAP..Μπορεις να κανεις free download videos(φυσικα μεχρι 1mb).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καμμια voip εφαρμογουλα για κλησεις που να εχει και καλες χρεωσεις?

 

το fring που ειχα δοκιμασει εγω δεν παιζει τωρα για java δεν νομιζω να υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και απο μένα.

Περιληπτικά να πω ότι έχω SE Κ750 και το windplus non-stop.

Και εδώ οι ερωτήσεις μου:

H bwin έχει βγάλει ένα mobile poker application.

Το έχω κατεβάσει και ενώ μου κάνει κανονικά το login με τα στοιχεία μου την στιγμή που πατάω για να συνδεθεί για να παίξω Online Poker μου εμφανίζει μήνυμα DISCONNECTION SERVER NOT AVAILABLE ενω πιο πριν όπως είπα έχω κανονικά συνδεθεί με τα στοιχεία μου.

Τώρα παίζει πρόβλημα από την Bwin ή απλα το windplus δεν με αφήνει να συνδεθώ? Γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Και μια ακόμη ερώτηση με το Morange. Το κατέβασα αλλά όταν πηγαίνω να ανοίξω το msn βάζοντας τα στοιχεία μου αυτο φορτώνει χωρίς ποτέ να τελειώνει το φόρτωμα ( το άφησα περίπου 10 λεπτά :p). Μήπως φταίει το αργό δίκτυο? Γνωρίζει κανείς κάτι και για αυτό?

 

Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω τα παιδιά για το ebuddy και το googlemaps και άλλα applications που κατέβασα απο εδώ. Είμαι νέος στον χώρο και πραγματικά εδώ μέσα βρήκα τα πάντα. Συνεχίστε την καλή δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...