Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Dual (Niki)


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Se afti ti timi... dyskola tha breis kati kalytero kai kainourgio.

 

Exeis ypopsin oti den exei Wifi... swsta?

 

Egw bebaia san kali oikonomiki lysi proteinw kai afto. Taxytato me koryfaio epeksergasti!!!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Se afti ti timi... dyskola tha breis kati kalytero kai kainourgio.

 

Exeis ypopsin oti den exei Wifi... swsta?

 

Egw bebaia san kali oikonomiki lysi proteinw kai afto. Taxytato me koryfaio epeksergasti!!!

Το ΑΤΟΜ το σκεφτομαι σοβαρα εχω ακουσει πολυ καλα λόγια, μου το δινει κι ενα παιδι απο δω 200€ μτχ, αλλα σκεφτομαι και την υποστηριξη του htc αντι για μηχανιμα απο εξω.

Εδω εχουμε την ace, για htc βγαίνουν διαφορα (touchflo3d, cooked roms xda.devs κλπ)

Για το wifi ναι το ξερω και με ψιλοχαλάει αλλά αμα εχεις hsdpa Μπαινεις αρκετα γρηγορα internet.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αλλα σκεφτομαι και την υποστηριξη του htc αντι για μηχανιμα απο εξω.

 

Αυτό είναι και το μοναδικό μειονέκτημά του για αυτή τη τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Μετα απο αρκετη σκεψη το κτυπησα το κινητακι σημερα και ειναι κατα τη γνωμη μου οτι καλυτερο στα χρηματα του. Ειναι το πρωτο WM κινητο μετα απο τη χρηση του Α1200 (linux) το οποιο καταστεψα σε 15 μερες και ειναι φοβερο μπλιμλικι και πολυ ευκολο στη χρηση (που δεν το περιμενα). Ενα μικρο κολληματακι που εχω δει ειναι με τα sms που αν τυχει και σου κανουν κληση σα να κολαει και δεν επιστρεφει στα sms αλλα νομιζω οτι ειναι κατι που θα στρωσει.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλορίζικο και υπάρχει αρκετό tweaking που μπορείς να κάνεις στη συσκευή να απογειώσεις τις δυνατότητές της. Όλα αυτά εν καιρό όμως... προηγείται η περίοδος εξοικείωσης με τη συσκευή ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και υπάρχει αρκετό tweaking που μπορείς να κάνεις στη συσκευή να απογειώσεις τις δυνατότητές της. Όλα αυτά εν καιρό όμως... προηγείται η περίοδος εξοικείωσης με τη συσκευή ;)

 

Ευχαριστω οσο για την εξοικειωσης χτες καταφερα και το κολλησα για πρωτη φορα ευτυχως με hard reset εστρωσε και σημερα περασα το update της Htc και νομιζω πως παει καπως καλυτερα. Υπαρχει περιπτωση να βγει κανα rom με το wifi και το ραδιο εχετε ακουσει κατι? Αντε τωρα που επεσε η τιμη να γινουμε πολλοι γιατι δεν ειναι κακο το μηχανημα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει περιπτωση να βγει κανα rom με το wifi και το ραδιο εχετε ακουσει κατι?

 

Μόνο φήμες (ακόμα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι. δεν μπορω να γραψω μνμ με τιποτα!!! κολαει το συμπαν και πρεπει να κανω επανεκινηση.Να παω στο σερβις ή υπαρχει καμια αλλη ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Θα ήταν καλύτερο να γινόσουν περισσότερο αναλυτικός...

 

Έχοντας σαν δεδομένο το "κολλάει το σύμπαν"... δεν μπορούμε να αποφανθούμε από εδώ. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλύτερο να γινόσουν περισσότερο αναλυτικός...

 

Έχοντας σαν δεδομένο το "κολλάει το σύμπαν"... δεν μπορούμε να αποφανθούμε από εδώ. :rolleyes:

 

εχεις απολυτο δικιο. Λοιπον να το αναλυσω!!! ξεκιναω να γραψω μνμ και σε καποιο σημειο σταματα να δουλευει η οθονη (δεν πατιεται) δεν δουλευει αν το συρω, δε λειτουργει το χ για να βγω απο το μενου των μηνυματων. το μονο που μπορω να κανω ειναι επανεκκινηση απο το κουμπι. Χτες πχ το εκανα 4 φορες για να καταφερω να στειλω 1 μνμ και αυτο κουτσο!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Na ypothesw oti exeis elliniki syskevi? Mou fainetai san problima sta ellinika tis ACE Hellas. Exeis dokimasei na xrisimopoiiseis allo pliktrologio? To exeis anaferei sto site tis ACE Hellas? Exeis dei mipws exei bgei kapoia kainourgia ekdosi ellinikwn?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

η συσκευη ειναι οντως ελληνικη και εκτος απο το keyboard GR δε βρισκω πουθενα αλλου ελληνικη γραφη αν και εχω περασει την τελευταια εκδοση ελληνικων. Μολις εστειλα και μνμ στην ACE και θα περιμενω να δω τι θα μου πουν. Ευχαριστω για την βοηθεια και την ταχυτητα!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δοκίμασε να δεις εάν θα έχεις το ίδιο πρόβλημα και με το Pocket CM Keyboard (που δεν το νομίζω) για να σιγουρευτούμε ότι είναι αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να δεις εάν θα έχεις το ίδιο πρόβλημα και με το Pocket CM Keyboard (που δεν το νομίζω) για να σιγουρευτούμε ότι είναι αυτό.

 

μολις εκανα εγκατασταση και εστειλα το πρωτο μνμ και ολα καλα!!! θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω αν κατι στραβωσει. Και κατι ακομη. Υπαρχει καποιος τροπος να λειτουργησει το ξυπνητηρι με το τηλ κλειστο? Χιλια ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει καποιος τροπος να λειτουργησει το ξυπνητηρι με το τηλ κλειστο? Χιλια ευχαριστω φιλε

 

Eidika afto to ksypnitiri dyskolo. Bale to pTravelAlarm pou xrisimopoioume oloi kai dokimase to. Outws i allws afto na xrisimopoieis gia na koimasai isixos kai na ksypnas stin wra sou! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρείγγειλα σήμερα το κινητό. Το περιμένω πως και πως...Είναι η πρώτη φορά που αγοράζω τέτοιου είδους κινητό κι ελπίζω να μου αρέσει! Εφαρμογές που μπορώ να βρω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο μια εβδομαδα νομιζω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη με το ppc. Και ας μην εχει wi-fi, gps, radio ειναι βολικοτατο και τωρα που το φτιαχνω στα μετρα μου καταλαβαινω ποσο ανοικτα σε προγραμματα ειναι τα windows mobile ppc. Ποτε ξανα κλειστα λειτουργικα!!! Α! και κατι τελευταιο ή ειμαστε λιγοι οι κατοχοι ή βγηκαμε πολυ εξυπνοι! βλεπω στο Diamond 3000 post και δω βαρια βαρια θα φτασουμε τα 100. Καλη συνεχεια σε ολους!!!
Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα ένα για μένα και ένα για τον αδερφό μου από e-shop. Θα το έχω μέχρι το Σάββατο...

Καλό και τίμιο το 8310, αλλά καλό είναι να προχωράμε μπροστά!

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, αγόρασα το κινητό σήμερα μετά από ένα 8310 το οποίο είχα. Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω ενεργοποιήσει το ελληνικό sms κτλ με το ΧΤ9, τα μηνύματα έχουν 160 χαρακτήρες μεν, αλλά είναι μικρή γραμματοσειρά και ο παραλήπτης τα παίρνει με τη μορφή ???? ?????.

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ.

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, αγόρασα το κινητό σήμερα μετά από ένα 8310 το οποίο είχα. Το πρόβλημα είναι ότι ενώ έχω ενεργοποιήσει το ελληνικό sms κτλ με το ΧΤ9, τα μηνύματα έχουν 160 χαρακτήρες μεν, αλλά είναι μικρή γραμματοσειρά και ο παραλήπτης τα παίρνει με τη μορφή ???? ?????.

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ.

 

 

Δοκιμασε το Pocket CM Keyboard ,το λινκ ειναι λιγο πιο πανω στη σελιδα. Και γω το δοκιμασα και ολα καλα τωρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...