Jump to content

[Επίσημο] Nokia E51


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο παλιοτερο μηνυμα στο θεμα :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2280732#post2280732

 

Δεν αναφερομαι σε White steel εγω αλλα σε White white :)

 

Θα το τσεκαρω αυριο στο μαγαζι που δουλευω (ΝΟΚΙΑ store) και αν θελετε σας ενημερωνω :):)

_ILiDAN_
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αναφερομαι σε White steel εγω αλλα σε White white :)

 

Θα το τσεκαρω αυριο στο μαγαζι που δουλευω (ΝΟΚΙΑ store) και αν θελετε σας ενημερωνω :):)

 

Καλα δουλευεις σε Νοκια store και ρωτας εμας ?:p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλα δουλευεις σε Νοκια store και ρωτας εμας ?:p

 

Ναι :)

 

Και τωρα που βρισκομαι στο καταστημα και ειδα τον καταλογο παραγγελιας προσοψεων και ανταλλακτικων ειδα οτι υπαρχει μονο το μαυρο και το ασημι :(

 

Χαζη ΝΟΚΙΑ...Μαλλον το ασπρο θα κυκλοφορει σε καμια Γερμανια ή αλλη χωρα...Αντε να δουμε ποτε και αν θα βγει για Ελλαδα...

 

Για μια ακομη φορα αυτη η nokia.gr δειχνει κατι που δεν υπαρχει στην Ελλαδα...

_ILiDAN_
Link to comment
Share on other sites

Τα flash animations τα παίρνει συνήθως έτοιμα από το ευρωπαϊκό site.

Οπότε υποθέτω πως γι αυτό υπάρχει και αυτή η επιλογή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα γίνομαι κουραστικός να λέω και να ξαναλέω:

Το Ε51 δεν το πουλάμε δεν το ανταλλάσουμε. Το κρατάμε για πάντα!!!!

Ακόμα και αν θέλουμε κάτι άλλο, το βάζουμε στο κουτί του και το κρατάμε γιατί με αυτά τα χρήματα δεν θα βρούμε ποτέ τόσο καλό κινητό.

Κάνει τα πάντα απίστευτα γρήγορα και σταθερά.

Σε σύγκριση με το Diamond, αν και δεν είναι συγκρίσιμα, η διαφορά είναι ότι μ' ενα ppc κάνεις ότι γουστάρεις, μ' ενα Ε51 "κάνεις σωστά ότι χρειάζεται να κάνεις".

 

Απόλυτα σωστός και το ξαναλέω και εγώ: Το Ε51 δεν το πουλάμε, ούτε το ανταλάσσουμε.

 

Πρώτη φορά έχω Nokia για βασικό κινητό και είναι όλα τα λεφτά. Απίστευτο τηλέφωνο, έχει τα πάντα, πολύ βολικό. Δεν κολλάει, δεν χαλάει, είναι μεταλλικό και, το κυριότερο, «ξεχνάει» ότι είναι smartphone εκτός και αν το θελήσει ο χρήστης.

 

Ειδικά με την τιμή που έχει τώρα είναι highly recommended!

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστός και το ξαναλέω και εγώ: Το Ε51 δεν το πουλάμε, ούτε το ανταλάσσουμε.

 

Πρώτη φορά έχω Nokia για βασικό κινητό και είναι όλα τα λεφτά. Απίστευτο τηλέφωνο, έχει τα πάντα, πολύ βολικό. Δεν κολλάει, δεν χαλάει, είναι μεταλλικό και, το κυριότερο, «ξεχνάει» ότι είναι smartphone εκτός και αν το θελήσει ο χρήστης.

 

Ειδικά με την τιμή που έχει τώρα είναι highly recommended!

Σωστα, έχω και εγώ το Ε51 σε μαύρο και όντως είναι κόσμημα. Το ενεργοποιώ όταν δεν θέλω σε περιπτώσεις να έχω πιό ακριβά και πιό ογκώδη κινητά μαζί μου Ε90 - Ε71. Δεν του λείπει τίποτα σχεδόν και κάνω τις ίδιες δουλειές, απλώς σε μικρότερη οθόνη.

Μάλιστα συνεδελφος που βρίσκεται στην Συρία με πήρε τηλέφωνο και μου είπε για τις πολύ φτηνές συσκευές που βρίκε στο τρανζιτο. Οπότε μεταξύ άλλων άλλων αγόρασε 3 Ε51 αφού έχουν 110 Ευρω σφραγισμένα Made in Filand. Ετσι για να υπάρχει και κάποιο σφραγισμενο στο συρταρι.....!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστα, έχω και εγώ το Ε51 σε μαύρο και όντως είναι κόσμημα. Το ενεργοποιώ όταν δεν θέλω σε περιπτώσεις να έχω πιό ακριβά και πιό ογκώδη κινητά μαζί μου Ε90 - Ε71. Δεν του λείπει τίποτα σχεδόν και κάνω τις ίδιες δουλειές, απλώς σε μικρότερη οθόνη.

Μάλιστα συνεδελφος που βρίσκεται στην Συρία με πήρε τηλέφωνο και μου είπε για τις πολύ φτηνές συσκευές που βρίκε στο τρανζιτο. Οπότε μεταξύ άλλων άλλων αγόρασε 3 Ε51 αφού έχουν 110 Ευρω σφραγισμένα Made in Filand. Ετσι για να υπάρχει και κάποιο σφραγισμενο στο συρταρι.....!!!

 

Άμα σου πω ότι σκέφτομαι και εγώ να χτυπήσω ένα ακόμα... :D

 

Για την τιμή που έχει τώρα, είναι πραγματική ευκαιρία, να χω καβάντζα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα σπαστικό πράγμα και θέλω να ρωτήσω εσάς αν είναι γενικό το φαινόμενο η κάτι έχει το δικό μου κινητό

 

όταν δουλεύει το κινητό και το κολλήσεις στο αυτή σου ακούς ένα συνεχόμενο βουητό

 

αυτό το βουητό εξαφανίζεται μόλις σβήσει η οθόνη η κλειδώσεις το keypad όπου και πάλι σβήνει η οθόνη. το κακό είναι ότι αυτό το βουητό επειδή υπάρχει την ώρα που είναι σε λειτουργία όταν τραβάς video αποτυπώνεται ο ήχος του.

 

οποτε όταν βλέπεις το video σε full ένταση ηχείου τον ακούς συνεχεια. αυτό συμβαίνει και σε εσάς? να ξέρω αν είναι θέμα του κινητού μου να το δώσω γιατί έχω εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι και εγώ κάτοχος του τηλεφώνου εδώ και ένα περίπου μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στον συγχρονισμό του ημερολογίου και θα ήθελα την βοήθεια σας.

 

Εχω κατεβάσει το xls αρχείο του εορτολογίου και το εχω κάνει import στο Outlook.

Στην συνέχεια κάνοντας συγχρονισμό με την συσκευή (χωρίς να μου βγάζει κανένα μήνυμα λάθους) οι γιορτές δεν εμφανίζονται στο ημερολόγιο του κινητού.

Γνωρίζει κάποιος τον λόγο που συμβαίνει αυτό ?

 

Να πω ότι χρησιμοποιώ το MS Outlook 2003, την έκδοση 7.0.8.2 του Pc Suite και η ver του κινητού είναι η 200.34.36.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα σπαστικό πράγμα και θέλω να ρωτήσω εσάς αν είναι γενικό το φαινόμενο η κάτι έχει το δικό μου κινητό

 

όταν δουλεύει το κινητό και το κολλήσεις στο αυτή σου ακούς ένα συνεχόμενο βουητό

 

αυτό το βουητό εξαφανίζεται μόλις σβήσει η οθόνη η κλειδώσεις το keypad όπου και πάλι σβήνει η οθόνη. το κακό είναι ότι αυτό το βουητό επειδή υπάρχει την ώρα που είναι σε λειτουργία όταν τραβάς video αποτυπώνεται ο ήχος του.

 

οποτε όταν βλέπεις το video σε full ένταση ηχείου τον ακούς συνεχεια. αυτό συμβαίνει και σε εσάς? να ξέρω αν είναι θέμα του κινητού μου να το δώσω γιατί έχω εγγύηση

 

Να το πας στο service το συντομότερο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα συνεδελφος που βρίσκεται στην Συρία με πήρε τηλέφωνο και μου είπε για τις πολύ φτηνές συσκευές που βρίκε στο τρανζιτο. Οπότε μεταξύ άλλων άλλων αγόρασε 3 Ε51 αφού έχουν 110 Ευρω σφραγισμένα Made in Filand. Ετσι για να υπάρχει και κάποιο σφραγισμενο στο συρταρι.....!!!

Δεν του λες να μου πάρει ένα και μένα; Το έδωσα αλλά μου λείπει το άτιμο. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Να το πας στο service το συντομότερο.

 

να το παο σε nokia store με την εγγύηση η να το παο στο κατάστημα wind που το αγόρασα?

 

επίσης ισχύει η εγγύηση και για άλλες χώρες η μονο ελλάδα? επειδή βρίσκομαι αγγλία ενώ το αγόρασα από ελλάδα. αλλιώς το συντομότερο θα είναι τα xmas που θα κατεβω.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα σπαστικό πράγμα και θέλω να ρωτήσω εσάς αν είναι γενικό το φαινόμενο η κάτι έχει το δικό μου κινητό

 

όταν δουλεύει το κινητό και το κολλήσεις στο αυτή σου ακούς ένα συνεχόμενο βουητό

 

αυτό το βουητό εξαφανίζεται μόλις σβήσει η οθόνη η κλειδώσεις το keypad όπου και πάλι σβήνει η οθόνη. το κακό είναι ότι αυτό το βουητό επειδή υπάρχει την ώρα που είναι σε λειτουργία όταν τραβάς video αποτυπώνεται ο ήχος του.

 

οποτε όταν βλέπεις το video σε full ένταση ηχείου τον ακούς συνεχεια. αυτό συμβαίνει και σε εσάς? να ξέρω αν είναι θέμα του κινητού μου να το δώσω γιατί έχω εγγύηση

να το παο σε nokia store με την εγγύηση η να το παο στο κατάστημα wind που το αγόρασα?

 

επίσης ισχύει η εγγύηση και για άλλες χώρες η μονο ελλάδα? επειδή βρίσκομαι αγγλία ενώ το αγόρασα από ελλάδα. αλλιώς το συντομότερο θα είναι τα xmas που θα κατεβω.

Αυτό το βουητό υπάρχει και στο δικό μου κινητό. Το παρατήρησα μόνο όταν έβαλα το ακουστικό στο αφτί μου, βέβαια σε βίντεο δεν το έχω παρατηρήσει.:worry:

 

Όσο αφορά την εγγύηση ισχύει εφόσον η αγορά έχει γίνει από ευρωπαϊκή χώρα και ταυτοχρόνως και η Αγγλία είναι στην Ε.Ε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα βουιζει λιγο αλλα δεν ενοχλει :)

Αν θυμαμαι καλα και το παλιο 3230 μου ειχε αυτο το "προβλημα" σε μεγαλυτερο βαθμο!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Είμαι και εγώ κάτοχος του τηλεφώνου εδώ και ένα περίπου μήνα και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στον συγχρονισμό του ημερολογίου και θα ήθελα την βοήθεια σας.

 

Εχω κατεβάσει το xls αρχείο του εορτολογίου και το εχω κάνει import στο Outlook.

Στην συνέχεια κάνοντας συγχρονισμό με την συσκευή (χωρίς να μου βγάζει κανένα μήνυμα λάθους) οι γιορτές δεν εμφανίζονται στο ημερολόγιο του κινητού.

Γνωρίζει κάποιος τον λόγο που συμβαίνει αυτό ?

 

Να πω ότι χρησιμοποιώ το MS Outlook 2003, την έκδοση 7.0.8.2 του Pc Suite και η ver του κινητού είναι η 200.34.36.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τελικά μετά από πολλές προσπάθειες ανακάλυψα ότι το πρόβλημα προέκυψε από την αναβάθμιση που έκανα στο PC suite, από την έκδοση του CD στην τελευταία έκδοση. Έκανα απεγκατάσταση την τελευταία έκδοση και ξαναεγκατέστησα την παλιά (του CD). Και ως εκ θαύματος το ημερολόγιο του κινητού ενημερώθηκε κανονικά.

 

Αυτά για όσους πιθανό αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα βουιζει λιγο αλλα δεν ενοχλει :)

Αν θυμαμαι καλα και το παλιο 3230 μου ειχε αυτο το "προβλημα" σε μεγαλυτερο βαθμο!

 

To μικρό αυτό βουητό οφείλεται στον φωτισμό έχω την εντύπωση... :shifty:

Οπότε δεν μπορούμε να το αποφύγουμε. Κ υπάρχει σε όλα τα Ε51 ;)

 

Βέβαια για μπορέσεις να το ακούσεις πρέπει να΄σαι σε κλειστό δωμάτιο, χωρίς καθόλου φασαρία κλπ...

 

Τώρα τι ψάχνουμε ε... ψείρες... :p

Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα κινητα το εχουν, το εχουμε θιξει επι εποχης 6600 αν θυμαμαι καλα :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το βουητό υπάρχει και στο δικό μου κινητό. Το παρατήρησα μόνο όταν έβαλα το ακουστικό στο αφτί μου, βέβαια σε βίντεο δεν το έχω παρατηρήσει.:worry:

 

Όσο αφορά την εγγύηση ισχύει εφόσον η αγορά έχει γίνει από ευρωπαϊκή χώρα και ταυτοχρόνως και η Αγγλία είναι στην Ε.Ε.:)

 

υπάρχει και η περίπτωση να έχω οξεία ακοή γιατί το ακούω χωρίς ακουστικά :p

 

To μικρό αυτό βουητό οφείλεται στον φωτισμό έχω την εντύπωση... :shifty:

Οπότε δεν μπορούμε να το αποφύγουμε. Κ υπάρχει σε όλα τα Ε51 ;)

 

Βέβαια για μπορέσεις να το ακούσεις πρέπει να΄σαι σε κλειστό δωμάτιο, χωρίς καθόλου φασαρία κλπ...

 

Τώρα τι ψάχνουμε ε... ψείρες... :p

 

άρα τότε δεν είναι πρόβλημα του κινητού μου. δε χρειάζεται service.

 

 

ναι για να το ακούσεις πρέπει να είσαι στο δωμάτιο σου δε ησυχία να το βάλεις στο αυτή σου κολλητά, πίεσε το λίγο και θα το ακούσεις χωρίς ακουστικά

 

το πρόβλημα με το video έχει ως εξής.

 

βάλε την κάμερα σε video mode στο χορό που είσαι. μετά πήγαινε παίξε το video από τον real player και βάλε τέρμα την ένταση. το βουητό αυτό ακούγεται πεντακάθαρα μαζί με τους υπολοιπους ηχους που έχουν κατάγραφεi

 

τώρα δε ξέρω αν αυτό το βουητό έχει αποτυπωθεί πάνω στο video η αν στο pc που θα το παίξω δε θα υπάρχει.

 

ας το δοκιμάσει κάποιος να μου πει

 

για μένα πάντως αυτό είναι πρόβλημα. δεν ήξερα ότι λόγο τις οθόνης θα ακούγεται αυτό το βουητό. αυτό συμβαίνει σε όλα τα nokia κινητά η γενικά σε ΌΛΑ τα κινητά?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και η περίπτωση να έχω οξεία ακοή γιατί το ακούω χωρίς ακουστικά :p

 

 

 

άρα τότε δεν είναι πρόβλημα του κινητού μου. δε χρειάζεται service.

 

 

ναι για να το ακούσεις πρέπει να είσαι στο δωμάτιο σου δε ησυχία να το βάλεις στο αυτή σου κολλητά, πίεσε το λίγο και θα το ακούσεις χωρίς ακουστικά

 

το πρόβλημα με το video έχει ως εξής.

 

βάλε την κάμερα σε video mode στο χορό που είσαι. μετά πήγαινε παίξε το video από τον real player και βάλε τέρμα την ένταση. το βουητό αυτό ακούγεται πεντακάθαρα μαζί με τους υπολοιπους ηχους που έχουν κατάγραφεi

 

τώρα δε ξέρω αν αυτό το βουητό έχει αποτυπωθεί πάνω στο video η αν στο pc που θα το παίξω δε θα υπάρχει.

 

ας το δοκιμάσει κάποιος να μου πει

 

για μένα πάντως αυτό είναι πρόβλημα. δεν ήξερα ότι λόγο τις οθόνης θα ακούγεται αυτό το βουητό. αυτό συμβαίνει σε όλα τα nokia κινητά η γενικά σε ΌΛΑ τα κινητά?

Έκανα και το πείραμα με το βίντεο που λες και δεν ακούγεται κανένα βουητό.

 

Σε μια άλλη περίπτωση ενός Ε51 που έκανε το βουητό αυτό, οφειλόταν σε χαλασμένη αντίσταση μέσα, οπότε λογικό ήταν να σου προτείνω να το πας στο service να το κοιτάξουν. Και όχι, ούτε σε όλα τα Nokia συμβαίνουν αυτά που λες ούτε σε όλα τα κινητά γενικώς.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκίμασα ένα E60 και 7610 που τα έχω πρόχειρα και παρατήρησα πως μόνο το E60 κάνει αυτό το θόρυβο.

Να ανησυχήσω...;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά παλιά είχαν γίνει παρόμοιες(εκτεταμένες) συζητήσεις για την οθόνη του 3230,αν θυμάμαι καλά.

Πιστεύω οτι κάποιες φορές το παραψάχνουμε το θέμα με συγκεκριμένα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τελικά είναι πρόβλημα η όχι? για να μην παο σε nokia store και μου πούνε ότι είναι φυσιολογικό την πουλίνα και παο τσάμπα.

 

θα μου το καλύψει αυτό η εγγύηση έτσι?

 

καλά θα στείλω ένα email σε ένα nokia store να τους ρωτήσω να είμαι σίγουρος. να δω και που έχει κοντά nokia store γιατί δεν είμαι και στο λονδίνο :p

 

και η πλακα είναι ότι είναι το δεύτερο κινητό που πήρα από το κατάστημα τις wind γιατί το πρώτο που μου έδωσαν είχε κάποια καμένα "πιχελακια" στην οθόνη.

 

και μου έκαναν νέα παραγγελια για να είναι καινούργιο.

 

και τώρα μου σκάει αυτός ο θόρυβος...

 

ΑΜAΝ δηλαδή ΤΙ ΓΚΑΝΤΈΜΗΣ

 

 

TN97

 

sorry αν σε έθιξα αλλα βλέπεις τι απαντήσεις έδωσαν τα επόμενα παιδιά...

 

Βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά παλιά είχαν γίνει παρόμοιες(εκτεταμένες) συζητήσεις για την οθόνη του 3230,αν θυμάμαι καλά.

Πιστεύω οτι κάποιες φορές το παραψάχνουμε το θέμα με συγκεκριμένα πράγματα.

 

όχι λάθος κανεις. δεν "παραψαχνουμε" τίποτα. έχεις δικαίωμα να απαιτήσεις ένα τέλειο κομμάτι και όχι ελαττωματικό.

 

συγγνώμη πληρώνεις και λες ότι το "παραψαχνουμε"? πλακα κανεις

 

σε λίγο θα αρχίσω να καταριέμαι την ποιότητα τις nokia...:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω γιατι αγχωνεστε ετσι χωρις λογο..ακομα και οι λαμπες που εχουμε σπιτια μας κανουν θορυβο. το qtek 8310 που εχω κανει κι αυτο θορυβο και οχι μονο αλλα ουρλιαζει κιολας. τσαμπα το σκεφτεστε. αν εχει καποιο προβλημα, ισως δεν εχει τοσο αμεση σχεση με αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν του λες να μου πάρει ένα και μένα; Το έδωσα αλλά μου λείπει το άτιμο. :) :)

Mε τα χαράς, εάν ξαναπάει θα σου στεϊλω ΡΜ. Επίσης σκέφτομαι να του παραγγείλω και ενα Ε66 με 190 Ευρώ και επίσης άλλο ένα Ε71 με 200 Ευρώ. Πήρε για το ευατό του ένα Ε71 σε αυτή την τιμή!!! Όλα σφραγισμένα και Made in Filand. Αυτά είναι κράτη για εμάς τους gadgetάτιες Νοκιαδες....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...