Jump to content

Mio C520 (PNA)


nickrover
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σε ολο το φορουμ.

 

Εχω εδω και λιγο καιρο το ΜΙΟ C520 ... η πιο σωστη λυση ειναι να πιεσουμε τη Μιο στο Βελγιο να εκδωσει ενημερωμενους χαρτες για την Ελλαδα. Δηλαδη να παραπονεθουμε στα καταστηματα Γερμανος , Πλαισιο , Κωτσοβολος και οποιοδηποτε αλλο καταστημα που πουλανε τα ΜΙΟ σαν στραγαλια (μεγαλος αριθμος πωλησεων ) και αυτα με τη σειρα τους να πιεσουν τη ΜΙΟ στο Βελγιο να εκδωσουν ενημερωμενους χαρτες για την Ελλαδα-και να μας χορηγησουν το update δωρεαν - αλλοιως να σταματησουν να τα πουλανε στην Ελλαδα.

 

Τωρα , σχετικα με το ξεκλειδωμα του Μιο εχω βρει απο site το επομενο λινκ : http://rapidshare.com/files/91857463/abst320JAN08.rar.html

 

Αφου συνδεσουμε το ΜΙΟ520 με το PC μας ,μπορουμε να μπουμε και να δουμε το ΜΙΟ device .

 

Παιρνουμε τα αρχεια που κατεβασαμε απο το rapidshare και τα κανουμε PASTE μεσα στο MIO device .

Αυτο ηταν !!!!! Το ΜΙΟ εχει σπαστει.....

Τωρα το επομενο ειναι να κατεβασουμε καλυτερους χαρτες ...

Απο το λινκ ***

 

βρηκα καλυτερο χαρτη για την ΕΛΛΑΔΑ .

GREECE.fbl = 22.3MB

ενω ο χαρτης που ειχα για Ελλαδα στην καρτα sd ηταν 15 MB.

Αντικαθιστουμε παλι τον παλιο χαρτη των 15 ΜΒ με το νεο χαρτη 22.3 χαρτη κανοντας παλι COPY - PASTE

 

Ας ελπισουμε στο μελλον να βρουμε απο που μπορουμε να κανουμε download καλυτερα ενημερωμενους χαρτες για την Ελλαδα.

 

Οποιος βρει απο που ...να το κανει post ωστε και οι υπολοιποι να μπορεσουμε να ενημερωθουμε.

 

 

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...............

 

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ dimitris1px...!

ΚΑΤΕΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ rapidshare ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΣΗ,ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ (ZIP/RAR)...ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΟΝΟΜΑ (abst320JAN08) ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΙΑ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΣΥΜΠΙΕΣΜΕΝΟ.ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ? ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ MIO device ? 'Η ΜΗΠΩΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΡΧΙΚΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΡΙΑ ΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΑΚΕΛΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΑΡΧΕΙΑ ΧΥΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ????

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε ignet , δεν βαζουμε το φακελλο abst320jan08 μεσα στο Mio device αλλα ΜΟΝΟ τα αρχεια που βρισκονται μεσα σε αυτο , δηλαδη κανουμε copy- paste τα εξης αρχεια: miomap.exe , data.zip,

licence.db, miomap.exe.id

 

και δεν κανουμε unzip to data.zip,

Ελπιζω να βοηθησα......

 

Κυρίες και Κύριοι γεια σας,

κατ αρχήν να ευχαριστήσω τους υπεύθυνους του παρόντος forum που είχαν την ευγένεια και την καλωσύνη να με κάνουν δεκτό ως μέλος σε αυτήν την ενδιαφέρουσα ανταλλαγή απόψεων, γνώσεων, εμπειριών σε θέματα συσκευών gps και όχι μόνο. Ως κάτοχος κι εγώ της συσκευής Μιο C520 θα ήθελα να ρωτήσω τον αγαπητό dimitris1px συντάκτη του θέματος mio maps + unlock mioc520 εάν μετά το ΄΄σπάσιμο΄΄ του mio συνεχίζει να βλέπει ενεργοποιημένο (μπλε χρώμα) το εικονίδιο του bluetooth στην οθόνη γιατί εγώ δεν το βλέπω και το αποδίδω ότι το πρόγραμμα για unlock αναφέρεται σε συσκευή mio c320 που δεν υποστηρίζει bluetooth και όχι σε συσκευή mio c520 που ως γνωστό το υποστηρίζει. Είναι σωστή η άποψή μου ή συμβαίνει κάτι άλλο.

Τέλος, με μεγάλο ενδιαφέρον παρακολουθώ την όποια συζήτηση για miomap και destinator στην ίδια συσκευή (mio C520) . Ευχαριστώ πολύ.

 

Η συσκευη μου ΜΙΟ C520 δουλευει κανονικα και το bluetooth επισης.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ignet , δεν βαζουμε το φακελλο abst320jan08 μεσα στο Mio device αλλα ΜΟΝΟ τα αρχεια που βρισκονται μεσα σε αυτο , δηλαδη κανουμε copy- paste τα εξης αρχεια: miomap.exe , data.zip,

licence.db, miomap.exe.id

 

και δεν κανουμε unzip to data.zip,

Ελπιζω να βοηθησα......

 

 

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΙΛΕ dimitris1px.

ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ .... >>> ΤΟ C520 ΜΕ ΤΟ C320b ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΞΗΣ --> 1)ΤΟ C520 EXEI Widescreen 480x272 pix 65k ENΩ ΤΟ C320b 320x240 pix 16bit. ΚΑΙ 2)Bluetooth. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 200EYRO.

 

ΕΡΩΤΗΜΑ -->> ΟΤΙ PROGRAM'S UNLOCK & MAP'S ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ LINK ΓΙΑ ΤΟ C520 ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ C320b???

 

SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ...... ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΛΥΣΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ..... ΕΙΜΑΙ ΚΙΝΗΤΑΚΙΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ SERVICE... OΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..

 

Υ.Γ. dimitris1px SORRY ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΩ.... :lol:

 

:D:D:D:D

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

Έχω αναφέρει αρκετές φορές νομίζω ήδη, αυτό που αναφέρουν και οι όροι χρήσης (πλέον γίνεται copy paste αυτό το κείμενο...):

 

Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου από άτομο που δεν έχει δικαίωμα να διαθέσει το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει νόμου ή βάσει εμπιστευτικής σχέσης. Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών).

 

Όπως είχα γράψει και σε άλλο μου μήνυμα, links και requests με/για παράνομο περιεχόμενο αφαιρούνται χωρίς προειδοποίηση, ενώ το ίδιο συμβαίνει και με ανούσια μηνύματα με περιεχόμενο έχεις PM, στείλε PM, στείλτε μου κάτι στο email τάδε.

 

Αν θέλετε να επικοινωνήσετε με κάποιον, δεν είναι ανάγκη να αναφέρετε δημόσια ότι του στείλατε προσωπικό μήνυμα (PM). Ο ίδιος το γνωρίζει. Και ο ίδιος πάλι δεν χρειάζεται να σας ευχαριστήσει δημόσια... επειδή έλαβε το PM σας. Μπορεί να το κάνει επίσης με PM προς εσάς και μόνο. Τέλος, ΜΗΝ δίνετε διευθύνσεις email δημόσια. Είναι πολύ εύκολο να συλλεχθούν από online bots και πριν το καταλάβετε να γεμίσει το mailbox σας με εκατοντάδες spam μηνύματα.

 

Θα σας παρακαλέσω λοιπόν, να σεβαστείτε τους απλούς κανονισμούς του forum.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@dimitris1px: Προσπάθησα να το κάνω αυτό με τα 4 αρχεία αλλά δεν έβρισκε την Ελλάδα!Σε αυτά τα αρχεία δεν είχε κάποιο με χάρτες! Μήπως πρέπει να φτίαξω άλλο φάκελο MioMap μέσα στον MioMap?

Phone: Nexus 5

ROM: SlimKat

Kernel: ElementalX

Recovery: TWRP

Link to comment
Share on other sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΦΙΛΕ dimitris1px.

ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ .... >>> ΤΟ C520 ΜΕ ΤΟ C320b ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΞΗΣ --> 1)ΤΟ C520 EXEI Widescreen 480x272 pix 65k ENΩ ΤΟ C320b 320x240 pix 16bit. ΚΑΙ 2)Bluetooth. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 200EYRO.

 

ΕΡΩΤΗΜΑ -->> ΟΤΙ PROGRAM'S UNLOCK & MAP'S ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ LINK ΓΙΑ ΤΟ C520 ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ C320b???

 

SORRY ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ...... ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΛΥΣΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ..... ΕΙΜΑΙ ΚΙΝΗΤΑΚΙΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ SERVICE... OΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ..

 

Υ.Γ. dimitris1px SORRY ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΣΕ ΖΑΛΙΖΩ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΩ.... :lol:

 

:D:D:D:D

καλημερα σε όλους από εναν καινουργιο στην παρέα σας

 

Δεν ξέρω που βρήκες τους πινακες που αναφερεις αλλα στο δικο μου c320b η αναλυση ειναι 480Χ272 .

 

Σήμερα χρησιμοποιησα το Miopocket που δινει ο dimogerontas και εχω να πω οτι δουλεψε αμεσως στο c320b, και υποψιν οτι εχω 1 εβδομαδα που το αγορασα και δεν ειχα την παραμικρη εμπειρια με τετοιες συσκευες. Ολα τα κανει απο μονο του ακολουθωντας τις οδηγιες που υπαρχουν στον φακελο που αποσυμπιεζεις, Ολη η διαδικασια κραταει ελαχιστα λεπτα.Περιμενω να φορτισει και να δω ολο το λειτουργικο πως ανταποκρινεται και θα σας πω.Ελπιζω να δουλευουν τα παντα και στο c320b.

 

Ευχαριστω για τον πανευκολο τροπο dimogeronta

 

 

Συγνωμη για την μη στιξη αλλα δεν εχω ελληνικο πληκτρολογιο, ειναι AZERTY και για να γραψω και αυτα ακομη μου εβγαλε την ψυχη ψαχνωντας που κρυβωντε τα αντιστοιχα ελληνικα γραμματα.

Link to comment
Share on other sites

koukoutsi ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ C520 ΤΕΛΙΚΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΕΥΛΟΓΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ........ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ administrator MsK ! ! !

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

koukoutsi ΚΑΛΗΜΕΡΑ Σ'ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ........

ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ :clap::clap::clap: ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ C520 ΑΠΟ ΤΙΣ 15:00 ΕΩΣ ΤΙΣ 24:00..... ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΤΡΑΠΑΚΙΑΣ ;););)

 

Υ.Γ. ΠΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ...

HELP MEEEEEEEEEEEE :dizzy: AKOMH EINAI :lock:

 

ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΙΑ SD CARD 512ΜΒ... ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΑ 2GB. ΚΑΝΩ COPY PASTE ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ (512ΜΒ), Η ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΧΕΙΟ lisence 13kb, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΝΕΑ ΚΑΡΤΑ ΜΟΥ, Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΙΔΙΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ: HARDWARE ERROR ΑΦΟΥ ΠΑΤΗΣΩ ΟΚ,ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΤΟ ΜΙΟΜΑΡ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΤΟ SITE ΤΗΣ ΜΙΟ. ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΜΒΑΙΝΕΙ......:mad:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..... ΟΙ ΕΥΛΟΓΙΕΣ ΣΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ ΤΕΛΙΚΑ :lol::lol:

ΠΛΕΟΝ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ,:yahoo::dance::yahoo::dance: ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ΜΙΟ POCKET ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ DEST7 ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ Η ΟΠΟΙΑ .... (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ) ..... ΚΑΘΟΔΗΓΕΙ ΚΑΙ ΤΥΦΛΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ....!!! (ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ,ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ)

ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ.

 

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ TOPIC ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΙ ...... :bow:

 

ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ... (ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ)

ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ admin...:lol:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει αναφερθεί σε άλλη ενότητα του forum ότι το 320 σέρνεται με destinator ήθελα να ρωτήσω άν το Dest7 το δούλεψε κανείς στο 520 ή στο 230 και να μας πεί αν δουλεύει καλά ή όντως σέρνεται.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΕ giannis0123 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

 

ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ C520 ΜΕ DEST7.Η ΑΛΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΡΓΕΙ ΑΙΣΘΗΤΑ (ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ) ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ, ΑΦΟΥ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΜΕ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ CKLICK ΠΟΙΟ ΑΡΓΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΜΑΜΙΣΙΟ ΜΙΟΜΑΡ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ,ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΥΙΣΤΑΝΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ......ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ!!!!!!:up:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΕ giannis0123 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

 

ΕΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΟ C520 ΜΕ DEST7.Η ΑΛΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΡΓΕΙ ΑΙΣΘΗΤΑ (ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ) ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ, ΑΦΟΥ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΜΕ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ CKLICK ΠΟΙΟ ΑΡΓΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΜΑΜΙΣΙΟ ΜΙΟΜΑΡ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ,ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΥΙΣΤΑΝΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ......ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ!!!!!!:up:

 

Ευχαριστώ πολύ ignet.

 

Το ότι το 320 σέρνεται το έχει πει ο bbbb (το έχει δουλέψει) του οποίου την γνώμη σέβομαι απόλυτα.

Επειδή μ' ενδιαφέρει η Ευρώπη γι αυτό ρωτάω για το 230 ή το 520.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω το ΜΙΟΜΑΡ παράλληλα με το Destinator και όντως το τελευταίο έχει μια μικρή καθυστέρηση στην εναλλαγή των μενού του. Από τη στιγμή όμως που κουμπώσει με τους δορυφόρους η πλοήγηση του δεν έχει κανένα πρόβλημα. Στην εθνική με 180χμα και έδειχνε κανονικά χωρίς καθυστέρηση.

Απλώς ο χάρτης της Ελλάδας του MIOMAP έχει ελλείψεις σε σχέση με του Destinator. Οι χάρτες του εξωτερικού όμως στο MIOMAP είναι αστέρι!:)

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την πιο νεα εκδοση του ξεκλιδωματος η οποια ειναι η Νο 15 (στο post του dimogeronta ειναι η 12 ) ειναι πολυ καλυτερη και ειναι συμβατη απολyτα και με το c 320b,c310,c520 αλλα δεν καταφερα ακομη να κανω το destinqtor να τρεξει. δεν καταλαβαινω ακομη το γιατι, οσες προσπαθειες και αν εκανα.Καθε βοηθεια δεκτη.

Για οσους θέλουν http://rapidshare.com/files/100551332/MioPocketPlus_Release15.zip

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ KAI KAΛΟ ΜΗΝΑ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ MIOPOCKET version15 ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΤΟ koukoutsi. ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΡΑΦΙΚΑ.ΑΞΙΟ ΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ Η version15 ΥΠΕΡΤΕΡΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Η V12.ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΑΧΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ TACH SCREEN ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΗ.ΕΝΤΥΠΟΣΙΑΚΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΟΙΟ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΧΡΑΨΕΙ (ΣΧΕΔΟΝ) ΕΚΕΙΝΟ ΤΩΝ WIN(XP). ΤΕΛΟΣ,ΠΛΟΥΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ (NAVIGATION) OPOY EXEI ETOIMA OIKOΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΙΟΜΑΡ,TOMTOM,,iGuidance,Destinator,iGo8,Mobile Navigator6,Ozi Explorer.

ΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΟΥ C520, ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ (ΣΠΑΝΙΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΑΕΙ) ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ RESTART ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ.ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΟΥ ΜΙΟPOCKET version15, ΤΟΝΙΖΩ ΔΕΝ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΛΟΗΓΗΣΗ,ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΑ ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΗΝ V12.

 

ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ..........:secret:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

geomark54 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ.

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

geomark54 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

 

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ.

Καλημέρα Ignet, το θέμα το επεξεργάζομαι και το μαθαίνω. Τώρα το πρόβλημα είναι ότι δεν μου ανοίγει από το περιβάλλον Miopocket\Navigation και θα εγκαταστήσω τη νέα έκδοση του Miopocket. Θα σε ενημερώσω σχετικά.

Σ ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την πιο νεα εκδοση του ξεκλιδωματος η οποια ειναι η Νο 15 (στο post του dimogeronta ειναι η 12 ) ειναι πολυ καλυτερη και ειναι συμβατη απολyτα και με το c 320b,c310,c520 αλλα δεν καταφερα ακομη να κανω το destinqtor να τρεξει. δεν καταλαβαινω ακομη το γιατι, οσες προσπαθειες και αν εκανα.Καθε βοηθεια δεκτη.

Για οσους θέλουν http://rapidshare.com/files/100551332/MioPocketPlus_Release15.zip

Η απάντηση είναι απλή πρόσθεσε και στα τρία αρχεία navi.....ini που υπάρχουν στο Storage_Card.rar (που μας έδωσε ο καλός Dimogerontas και τον ευχαριστούμε γι αυτό) ένα d που λείπει από την λέξη Card όπως βλέπεις παρακάτω και το dest θα τρέξει αμέσως από το περιβάλλον Navigation του Miopocket.

ICONXPBUTTON

x = 155

y = 80

Command = \Storage Car\Destinator 7\DestinatorApps\Destinator.exe

SizeNormal = 48

SizePushed = 48

ScaleAlpha = 100

IconNormal = ..\MioIcons\TomTom.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = ..\MioIcons\TomTom.ico

Link to comment
Share on other sites

Φίλε geomark54 σ'ευχαριστώ για την επισύμανσή σου !!!

Η αλήθεια είναι πως δεν το είχα καταλάβει μια και το destinator το τρέχω από τη Flash card...

Τέλος πάντων το παλαιό link το έσβησα και ιδού το διορθωμένο :

http://rapidshare.com/files/105131248/Storage_Card.rar

 

Ευχαριστώ και πάλι !!:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε geomark54 σ'ευχαριστώ για την επισύμανσή σου !!!

Η αλήθεια είναι πως δεν το είχα καταλάβει μια και το destinator το τρέχω από τη Flash card...

Τέλος πάντων το παλαιό link το έσβησα και ιδού το διορθωμένο :

http://rapidshare.com/files/105131248/Storage_Card.rar

 

Ευχαριστώ και πάλι !!:)

Αγαπητέ Dimogeronta καλησπέρα,

να είσαι καλά για τις ευχαριστίες σου, δεν έκανα τίποτα παραπάνω, από το πνεύμα του forum αυτού, που είναι η αλληλοϋποστήριξη στην κοινή προσπάθεια για το καλύτερο στα θέματα που μας αφορούν μεταξύ των μελών.

 

Φιλικά

geomark54

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!

ΕΥΛΟΓΗ Η ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ geomark54. ΘΑ ΤΟ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ C520,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΟΝ FILE EXPLORER ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΑ TOOLS,ΠΑΓΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ RESTART ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΑ. ΑΚΟΜΗ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ DEST7. ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΚΥΚΛΩΦΟΡΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.(ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΞΑ ΟΔΙΚΩΣ) ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΓΥΡΙΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,(ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΘΩ. ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ,ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΑΙΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..........

ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ,ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ............................ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ! ! ! ! ! ! ! :lol::lol::lol:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Ignet καλησπέρα.

Χαίρομαι για τον άκρατο ενθουσιασμό σου ως προς την απόλυτη διευκόλυνση που σου παρείχε το dest 7 στην πρώτη κάθοδό σου με αυτοκίνητο στην Αθήνα. Επειδή κι εγώ όπως γνωρίζεις προέρχομαι από επαρχία (Χανιά) και μία επίσκεψη με αυτοκίνητο στη πολύβουη Αθήνα πάντα είναι στα πλάνα οιουδήποτε μας ενθαρρύνεις με τις εντυπώσεις σου αυτές. Η ερώτηση που έχω να κάνω τόσο σε εσένα και όχι μόνο, είναι αν στο dest7 κατά την διάρκεια της πλοήγησης μπορώ να κάνω από κάπου mute στην φωνή καθοδήγησης ή από που χαμηλώνει ο ήχος, γιατι στο δικό dest7 που εγκατέστησα (που μου απέστειλες) δεν λειτουργεί η μπάρα του volume.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρω δια πάσαν απάντηση.

geomark54

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι.Απ'ότι ξέρω η διαφορά του 320 με το 520 είαναι το bt.Σ'εσάς τρέχει σωστά το dest7;Δηλαδη όταν θέλετε να μετακινήσετε τον χάρτη με το χέρι αυτό ανταποκρίνεται άμεσα;;A και κάτι άλλο με το miopocket εχω ξεκλειδώσει κ εγώ τη συσκευή τρώει κάποια κολλήματα που και που και θέλει hard reset,όταν επίσης το συνδέω στο φορτιστή αυτοκινήτου ενώ ειμαι στο χάρτη αυτό κάνει restart διορθώνεται κάπως αυτο;geomark προφανώς θα φταέι το σκιν που χρησιμοποιείς.Σ'εμένα το έκανε αλλά μ'ενα καινούριο που του πέρασα εμφανίζεται σωστά η μπάρα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...