Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που ειναι αυτο sorry αλλα δεν ξερω μπορεις να μου το εξηγησεις

 

Μπαίνεις εδώ, ανεβάζεις την φωτογραφία, πατάς "Browse", διαλέγεις την φωτογραφία, πατάς "Open", μετά πατάς "Start upload", και από την καινούργια σελίδα, κάνεις Copy-Paste το "Hotlink for Forums (1)".

 

Επίσης, προσπάθησε να αποφεύγεις τα πολλαπλά μηνύματα. Εάν υπάρχει κάτι που θες να προσθέσεις σε κάποιο μήνυμα σου, μπορείς να χρησιμοποιείς την επιλογή της «Τροποποίησης». Ευχαριστώ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οκ το καταλαβα αυριο θα το φοτωγραφισω και θα το ανεβασω:)

 

eσυ το εχεις βγαλει το φτερο πισω?εγω θα το ξαναβαλω σε λιγο καιρο γτ σημερα εβρξε κ το μηχανακι εγινε χαλια απο κατω(καλωδια κλπ)και σπαστικα τρελα:cry:

Link to comment
Share on other sites

eσυ το εχεις βγαλει το φτερο πισω?εγω θα το ξαναβαλω σε λιγο καιρο γτ σημερα εβρξε κ το μηχανακι εγινε χαλια απο κατω(καλωδια κλπ)και σπαστικα τρελα:cry:
οχι δεν το εχω βγαλει ακομα θα το αφησω για το αλλο καλοκαιρη γιατι τωρα παλυ θα χειμονιασει και θα βρεχει ασε που δεν ξερω πως βγαινει αλλοι λενε πρεπει να βγαλεις τα πλαεινα αλλοι λενε οτι βγαινει χωρις να βγαλεις τα πλαεινα το μηχανακι το εχω ετσι οπως το πηρα τις ποδιες δεν θελω να τις βγαλω οποτε εχει μηνει μεχρι τωρα ετσι ασε που το ειχα μεχρι περσι το καλοκαιρη μαζι με τον αδερφο μου αλλα τωρα το εχω μονος παλι καλα

 

εσυ οταν εβγαλες το φτερο πειραξες καθολου τα πλαινα πλαστικα η οχι?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν το εχω βγαλει ακομα θα το αφησω για το αλλο καλοκαιρη γιατι τωρα παλυ θα χειμονιασει και θα βρεχει ασε που δεν ξερω πως βγαινει αλλοι λενε πρεπει να βγαλεις τα πλαεινα αλλοι λενε οτι βγαινει χωρις να βγαλεις τα πλαεινα το μηχανακι το εχω ετσι οπως το πηρα τις ποδιες δεν θελω να τις βγαλω οποτε εχει μηνει μεχρι τωρα ετσι ασε που το ειχα μεχρι περσι το καλοκαιρη μαζι με τον αδερφο μου αλλα τωρα το εχω μονος παλι καλα

 

εσυ οταν εβγαλες το φτερο πειραξες καθολου τα πλαινα πλαστικα η οχι?

 

μονο τα πλαινα?παραλιγο κ θα το εγδυνα ολο το μηχανακι πρεπει να βγαλεις τα πλαινα,και αυτο που ειναι λιγο πιο περα απο την σελα,μολις το βγαλεισ μετα πρεπει να το φτιαξεις σωστα για να κατσουν καλα τα πλαστικα και να μπει και καλα το κολοφαναρο κλπ

 

ρε παιδια ο μαστορασ μ ειπε να βαλω ιδιο μεγεθος μπρος πισω,τι λετε να κανω?να τον ακουσω?

Link to comment
Share on other sites

μονο τα πλαινα?παραλιγο κ θα το εγδυνα ολο το μηχανακι πρεπει να βγαλεις τα πλαινα,και αυτο που ειναι λιγο πιο περα απο την σελα,μολις το βγαλεισ μετα πρεπει να το φτιαξεις σωστα για να κατσουν καλα τα πλαστικα και να μπει και καλα το κολοφαναρο κλπ

 

ρε παιδια ο μαστορασ μ ειπε να βαλω ιδιο μεγεθος μπρος πισω,τι λετε να κανω?να τον ακουσω?

 

Βαλε τα M62 Gazelle στις εργοστασιακες διαστασεις ή βαλε πισω 2.50 μπροστα 2.25.Περαν του οτι ειναι το καλυτερο λαστιχο για παπι κατα εμε και για πολλους,ειναι πολυ ωραιο σαν εμφανιση και δεν θα φαινετε σαν τρακτερ;)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

ειχα και μια ολο το μηχανακι αλλα δεν περαστηκε :X

 

http://img5.imageshack.us/i/1001025v.jpg/ τωρα ομως ειναι ολοκληρω χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, προσπάθησε να αποφεύγεις τα πολλαπλά μηνύματα. Εάν υπάρχει κάτι που θες να προσθέσεις σε κάποιο μήνυμα σου, μπορείς να χρησιμοποιείς την επιλογή της «Τροποποίησης». Ευχαριστώ. :)

 

serraios_5 για άλλη μία φορά. Δεν χρειάζεται να ποστάρεις νέο μήνυμα για κάτι που έχεις να προσθέσεις. Μπορείς να χρησιμοποιείς την http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ειχα και μια ολο το μηχανακι αλλα δεν περαστηκε :X

 

 

http://img5.imageshack.us/i/1001025v.jpg/ τωρα ομως ειναι ολοκληρω χαχαχαχαχαχα

 

δειχνει πολυ με αυτα τα λαστιχα

Link to comment
Share on other sites

Αποστολη,τραβα καμια καλη φοτο ρε συ να δουμε να γουσταρουμε..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ωραιο αν και μου φαινετε παραξενο χωρις φτερο:(το αυτοκολιτο που εχω στην τειμονιερα σας αρεσε?

 

:lol::lol: θα το βαλω παλι την δευτερα γτ μ την ειπαν οι μπατσοι....μ ειπαν οτι αν με ξανδουν χωρισ πινακιδα(η με την μικρη που εβαλα εχ8εσ το πρωι)θα με γραψουν,ωραι το αυτοκολητο εγω μολις παρω την Yoshi θα κολλησω κανενα και θα κολλησω και διαφορα κατω απο την σελα

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το εχεις αποστολη,μπραβο..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο!!

 

πολυ ωραιο το εχεις αποστολη,μπραβο..

 

ευχαριστω ρε παιδια,μαζευω λεφτα για Υοshi μολις μπει η εξατμιση,μετα θα ακολουθησουν κι αλλα π.χ νικελα δισκοπλακα,ισως το κοστουμι rizla klπ

Link to comment
Share on other sites

 

Καλοριζικο φιλε το παπι.Ριξ του ενα πλυσιμο μονο να δειξει.Κριμα το παπι να ειναι ετσι.Και λαδωσε την αλυσιδα επειγωντος.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε το παπι.Ριξ του ενα πλυσιμο μονο να δειξει.Κριμα το παπι να ειναι ετσι.Και λαδωσε την αλυσιδα επειγωντος.

 

thanks.το πλενω συνεχεια αλλα εκει που παω για μπανιο γεμιζει σκονες...δλδ το πλενω κ την επομενη μερα ειναι λερωμενο.

η αλυσιδα ειναι λαδωμενη απλως ο μαστορασ μ εβαλε αυτο το σπρει που κραταει την αλυσιδα λαδωμενη κ δν πεταει το λαδι(ξερεισ αυτο το υγρο που κολλαει στην αλυσιδα πανω)

αυτα:D

Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες αλλα δισκοπλακα που θα βρεις?:(και αν ξερει κανενας απο κανα παπι να ταιριαζει ας πει γιατι θελω να βαλω εποιγοντως
Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες αλλα δισκοπλακα που θα βρεις?:(και αν ξερει κανενας απο κανα παπι να ταιριαζει ας πει γιατι θελω να βαλω εποιγοντως

 

δισκοπλακα ισως να κανει απο crypton r και kazer και ισως κ απο innova γτ απ΄οτι εχω δει η δαγκανες τους ειναι ιδιες.....αν κανει απο innova εφυγα για braking

Link to comment
Share on other sites

thanks.το πλενω συνεχεια αλλα εκει που παω για μπανιο γεμιζει σκονες...δλδ το πλενω κ την επομενη μερα ειναι λερωμενο.

η αλυσιδα ειναι λαδωμενη απλως ο μαστορασ μ εβαλε αυτο το σπρει που κραταει την αλυσιδα λαδωμενη κ δν πεταει το λαδι(ξερεισ αυτο το υγρο που κολλαει στην αλυσιδα πανω)

αυτα:D

 

Aπλα μου φανηκε σκουριασμενη και αν λεμε το ιδιο σπρευ εκεινο αφηνει ασπρους αφρους.

Link to comment
Share on other sites

δισκοπλακα ισως να κανει απο crypton r και kazer και ισως κ απο innova γτ απ΄οτι εχω δει η δαγκανες τους ειναι ιδιες.....αν κανει απο innova εφυγα για braking

 

Tις βασεις πρεπει να δεις αν ταιριαζουν στις ζαντες.

Link to comment
Share on other sites

Aπλα μου φανηκε σκουριασμενη και αν λεμε το ιδιο σπρευ εκεινο αφηνει ασπρους αφρους.

 

ναι ειναι ασπρη η αλυδιδα τωρα.ισως να μην φαινεται κ πολυ καλα,επισης εχω παρατηρησει πως οι κοφτεσ του ειναι διαφορετικοι απο του innova i και X:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...