Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ξερει κανεισ ποσο κανει το φως του address

 

130-140 ευρω

 

τα δισκακια κανουν νομιζω 70 ευρω.....δεν ξερω αν κανουν απο αλλο μηχανακι

Link to comment
Share on other sites

130-140 ευρω

 

Πόσο?????????????????????????????????

Το μποστά?????

:blink::blink::blink::blink::worry::worry::worry:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι σε ενα τεστ που εχω στο 0-300 με κατι μηχανακια και εχει κ το address μεσα,εχει μια στηλη και λεει κοστος πτωσης και το φαναρι το δινει 128 ευρω νομιζω...το μπροστα,το πισω θα κανει κανα 70αρι

πωωωωωω μας γ****** δηλαδη να μην αρχειση να πατειναρη:(το πισω το φαναρι μονο το κοκκινο το πλαστικο 50 εγω το κολησα και το εβαψα το σημα της suzuki γαμαει και τζαμπα γιατι το παιδι που μου το εκανε ειναι χωριανος μου

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωω μας γ@μησ@ν δηλαδη να μην αρχειση να πατειναρη:(το πισω το φαναρι μονο το κοκκινο το πλαστικο 50€ εγω το κολησα και το εβαψα το σημα της suzuki γαμαει και τζαμπα γιατι το παιδι που μου το εκανε ειναι χωριανος μου

 

εγω αν ηταν να δωσω τοσα λεφτα για κολοφαναρο θα επαιρνα αυτο με τα φλας μεσα(αυτο εχω στην ουσια αλλα τεσπα) ποσα κμ εχεις?

Link to comment
Share on other sites

εγω αν ηταν να δωσω τοσα λεφτα για κολοφαναρο θα επαιρνα αυτο με τα φλας μεσα(αυτο εχω στην ουσια αλλα τεσπα) ποσα κμ εχεις?

15.000+κατι ψηλα αλλα ετσι οπως το εκανα ειναι γαματο αν ενδειαφερεται καποιος ας μου πει να ανεβασω φοτο

το φιλαρακι μου εχει το address και πατηναρει και παει για τον π***** οποτε η πληρωνεις η χερετας τις κ........

Link to comment
Share on other sites

15.000+κατι ψηλα αλλα ετσι οπως το εκανα ειναι γαματο αν ενδειαφερεται καποιος ας μου πει να ανεβασω φοτο

 

για ανεβασε....το σκιζεις το μηχανακι(καρφωτες και τετοια?)

Link to comment
Share on other sites

για ανεβασε....το σκιζεις το μηχανακι(καρφωτες και τετοια?)

οτι το οδηγω σε τρελους ρυθμους το οδηγω καρφωτες οχι συχνα κυριος στις κ....... αυριο θα τραβηξω φοτο και θα ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

serraios_5 προσοχή στο λεξιλόγιο που χρησιμοποιείς...δεν είναι υποχρεωμένος ο κάθε mod να σου τροποποιεί τα ποστς κάθε φορά!
Link to comment
Share on other sites

οτι το οδηγω σε τρελους ρυθμους το οδηγω καρφωτες οχι συχνα κυριος στις κ....... αυριο θα τραβηξω φοτο και θα ανεβασω

 

αρχισε να μαζευεις λεφτα....:) γιατι σε λιγα χιλιομετρα θα αρχισει να πατιναρει...ετσι νομιζω τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το fuel commander δεν υπαρχει πιθανοτητα να δωσει 2.5 ιππους.Αν διαβασετε τις οδηγιες προς το τελος λεει οτι υπαρχει αυξηση ιπποδυναμης απο 4-7 ιππους ανα 100 ιππους δηλαδη η ελαχιστη αυξηση αν θεωρισουμε οτι εχουμε 10hp ειναι 0.4hp ενω η μεγιστη 0.7hp.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αγορα γραναζια κ σιαγονες αλλα μου δοσαν σιαγονες απο ιννοβα μου ειπαν οτι κανουν αυτο θα το δουμε :P λυπον εχω φαγομενα γραναζια παταω μαλακα την ταχητιτα κ πολλες φορες δεν την περνει επειδη ειναι φαγομενα λετε?
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αγορα γραναζια κ σιαγονες αλλα μου δοσαν σιαγονες απο ιννοβα μου ειπαν οτι κανουν αυτο θα το δουμε :P λυπον εχω φαγομενα γραναζια παταω μαλακα την ταχητιτα κ πολλες φορες δεν την περνει επειδη ειναι φαγομενα λετε?

 

τεριαζουν απο innova..Πηγα και πηρα γνησιες σιαγονες απο τον τερζη,και μολις τις εβαλα πανω δεν ειχα καθολου φρενο,ετσι πηγα και πηρα ωραιοτατες κινεζικες και το φρενο εγινε 10 φορες δυνατοτερο..:p

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι η γραφή SMS απαγορεύεται. Μηνύματα με π,κ,δν κλπ. θα διαγράφονται πάραυτα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση αγορα γραναζια κ σιαγονες αλλα μου δοσαν σιαγονες απο ιννοβα μου ειπαν οτι κανουν αυτο θα το δουμε :P λυπον εχω φαγομενα γραναζια παταω μαλακα την ταχητιτα κ πολλες φορες δεν την περνει επειδη ειναι φαγομενα λετε?

 

κανουν οι σιαγονες απο το innova,τα γραναζια κινησης εννοεις?η στο σασμαν?

Link to comment
Share on other sites

καλα τζαμπα γραφω εδω μεσα βλεπω το 1 απαγορευετε το αλλο απαγορευετε αντε καλα! λυπον παιδια οταν παω να το βαλω μπρος μερικες φορες κανει ενα τσαφ την ωρα που παταω μιζα και περνει μετα κ αλλες φορες στα καλα καθουμενα μου αναβει το f1 και μολις ανοιξω και κλεισω τον διακοπτη δουλευει κανονικα!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

καλα τζαμπα γραφω εδω μεσα βλεπω το 1 απαγορευετε το αλλο απαγορευετε αντε καλα! λυπον παιδια οταν παω να το βαλω μπρος μερικες φορες κανει ενα τσαφ την ωρα που παταω μιζα και περνει μετα κ αλλες φορες στα καλα καθουμενα μου αναβει το f1 και μολις ανοιξω και κλεισω τον διακοπτη δουλευει κανονικα!

 

εγω εχω προβλημα με το λαμπακι της δευτερας πρεπει να εχει κοπει κανα καλωδιο και μερικες φορες αναβοσβηνει,για αντε για ενα service να δεις μηπως εχει καποιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε αν καθεται καλα το λαμπακι της ταχυτητας.Και στο δικο μου το κανει αυτο.Και απλα χρειαστηκε να βαλω το λαμπακι πιο καλα.Ειχε βγει λιγο.
Link to comment
Share on other sites

καλα τζαμπα γραφω εδω μεσα βλεπω το 1 απαγορευετε το αλλο απαγορευετε αντε καλα!

 

Όχι δεν απαγορεύεται ούτε το ένα, ούτε το άλλο. Εδώ και δύο μήνες απαγορεύονται τόσο τα greeklish, όσο και η γραφή τύπου SMS. Αυτό οφείλετε να το σέβεστε, καθώς περιλαμβάνεται στους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης τους οποίους αποδέχεστε κατά την εγγραφή σας.

 

Συνεχίζουμε στο θέμα μας.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε αν καθεται καλα το λαμπακι της ταχυτητας.Και στο δικο μου το κανει αυτο.Και απλα χρειαστηκε να βαλω το λαμπακι πιο καλα.Ειχε βγει λιγο.

και εμενα κανει η 4η το ανειξα και ειδα τα καλωδια και τη λαμπα αλλα δεν εγινε τιποτα θα ξαναπροσπαθησω

Link to comment
Share on other sites

χτυπαν και οι βαλβιδες μου μηπως απο αυτο?

 

απλα πρεπει να πας να σου ρυθμισουν το μπεκακι..διαβασε το εγχειριδιο και θα καταλαβεις..και βαζε 100αρα βενζινη..

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Και πως θα ρυθμισουν το μπεκακι ρε μαγκα? ετσι απλο ειναι..

 

Απλο ειναι.Αν ξερεις και εχεις τα εργαλεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...