Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΙθανων... Θελω να κανω μια χαζη ερωτηση. Αμαμ αλλαξουμε εκκεντροφορο τι θα κερδισουμε? Επισης τι παραπνω εχει ο αγριος απο καποιον αλλον ...?

 

Βυθισμα και διαρκεια ανοιγματος βαλβιδων επιρεαζει ο εκκεντροφορος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα μπαινει πιο πολλη βενζινη απο τις βαλβιδες αρα πιο πολλη ισχυς.Στις υψηλες στροφες βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

Αρα θα εχουμε παραπανω τελικη... Καλο ειναι.

 

αυτο δεν το ξερουμε γιατι για να μπει πιο πολυ βενζινη πρεπει να δωσει εντολη ο εγκεφαλος και δεν ξερω αν θα θελει....:(

Link to comment
Share on other sites

Με τον αγριο εκκεντροφορο θυσιαζεις δυναμη στα χαμηλα για να κερδισεις στα ψηλα..Παιδες μαμηστε το δεν αξιζει να πετας τα λεφτα σου σε τετοια concept μεζεψτε λεφτα για κατι καλο..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

παιδια :-( σημερα κοιταζα εξονοιχιστικα ενα addrress που ηταν λυμενο στο συνεργειο...εψαξα παντου και δεν βρηκα αισθητηρα αερα...ρωτησα τον μαστορα και μου ειπε πως δεν εχει αυτο σημαινει πως μαλλον δεν κανει το fuel commander :-(
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εχει φτιαξει κανεις το address του????

 

μπαααα......εγω που πειρα τηλεφωνο τον μαυριδη για το τσιπακι που εχει μου ειπε πως κανει αλλα δεν του εχει τυχει κανενα address για να ξερει πως θα το συνδεσουμε,και στο innova που το δοκιμασε ειπε πως παιδευτικε πολυ για να βρει πιο καλωδιο παει με πιο,το σηζητησα με τον μαστορα μου και μου ειπε αν ειναι να το παρω και να ψαχτουμε λιγακι και να βρουμε πανω σε ποια καλωδια πρεπει να συνδεθει....αυτο σκεφτομαι να παρω τωρα τα χριστουγγεννα....μετα δεν ξερω ομως τι να κανω ροικη εξελιξη η εκκεντροφορο(στην εξατμιση εχω τον μαματο λαιμο :-(

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια ενδοιφερομαι για ενα πισω φαναρι στο address σε lexus μηπος ξερεται αν υπαρχουν και που?
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως εχθες εφαγα μια καπακα και εσπασε το πισω φαναρι και σελωσε η δισκοπλακα....Μηπως ξερει κανεις ποσο στοιχιζουν αυτα τα δυο???
Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως εχθες εφαγα μια καπακα και εσπασε το πισω φαναρι και σελωσε η δισκοπλακα....Μηπως ξερει κανεις ποσο στοιχιζουν αυτα τα δυο???

 

Για το φαναρι κανα 80ευρο στο νερο για τα υπολοιπα δεν ξερω....

 

και εγω ετσι νομιζω...κανα 80αρι...η δισκοπλακα δεν νομιζω να ειναι πολυ ακριβη(40-50??)αλλα καλυτερα με αυτα τα λεφτα να παρεις καμια μαργαριτα

 

παιδια την δευτερα θα παραγγειλω το fuel commander να ρωτησω και κατι αλλο,ξερει κανεις το μαυρο το πλαστικο(αυτο που ειναι μαζι με την καρινα)ποσο περιπου κανει?

Link to comment
Share on other sites

και εγω ετσι νομιζω...κανα 80αρι...η δισκοπλακα δεν νομιζω να ειναι πολυ ακριβη(40-50??)αλλα καλυτερα με αυτα τα λεφτα να παρεις καμια μαργαριτα

 

παιδια την δευτερα θα παραγγειλω το fuel commander να ρωτησω και κατι αλλο,ξερει κανεις το μαυρο το πλαστικο(αυτο που ειναι μαζι με την καρινα)ποσο περιπου κανει?

 

Και εγω μαργαριτα θελω να αγορασω αλλα δυστυχως δεν μπορω να βρω καμια.... Μηπως καποιος εχει ψαξει για δισκοπλακες του address να με βοηθησει???

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μαργαριτα θελω να αγορασω αλλα δυστυχως δεν μπορω να βρω καμια.... Μηπως καποιος εχει ψαξει για δισκοπλακες του address να με βοηθησει???

 

κανουν οι δισκοπλακες απο shogun και kazer

 

παρειγγειλα τον εκκεντροφορο και το τσιπ απο τον μαβριδη :-)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα μαζι με τον καστορα να μετρησουμε με ηλεκτρονικο οργανο την διαμετρο στισ δισκοπλακες και βρηκαμε τα εξης οι δισκοπλακες απο kazer ειναι 48,20 χιλιοστα ενω το address 45.20 οποτε για 3 χιλιοστα η δισκοπλακα παιζει...

 

Για πες μα ς το site του μαβριδη να δουμε τον εκκεντροφορο και το τσιπ και εμεις οι υπολοιποι..

Link to comment
Share on other sites

Πηρα μαζι με τον καστορα να μετρησουμε με ηλεκτρονικο οργανο την διαμετρο στισ δισκοπλακες και βρηκαμε τα εξης οι δισκοπλακες απο kazer ειναι 48,20 χιλιοστα ενω το address 45.20 οποτε για 3 χιλιοστα η δισκοπλακα παιζει...

 

Για πες μα ς το site του μαβριδη να δουμε τον εκκεντροφορο και το τσιπ και εμεις οι υπολοιποι..

http://mototrade.gr/osCommerce/

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι ο εκκεντροφορος απο το shogun κανει? Αμα δεν κανει θα τον παρουν πισω? Επισης το nitro fuel commander δεν θα σου δωσει σχεδον ουτε 1 ιππο παραπνω.
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι ο εκκεντροφορος απο το shogun κανει? Αμα δεν κανει θα τον παρουν πισω? Επισης το nitro fuel commander δεν θα σου δωσει σχεδον ουτε 1 ιππο παραπνω.

 

ειρθαν τα πραγματα,ο εκκεντροφορος δεν κανει,και τωρα εχω 2 επιλογεσ η να παρω κατι αλλο η να μου δωσουν τα λεφτα μου πισω,μπορει να μην μου δωσει ουτε 1 ιππο αλλα μπορει να καλυψει τα κενα που εχει το μηχανακι(αυτα τα μπερδεματακια που κανει)και αν δεν μου δωσει τιποτα η οχι δεν το ξερω ακομα θα σασ πω ομως..μαλλον αυριο θα το βαλω πανω...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την δισκοπλακα παιδια,οι φωτογραφιες απο κατω :)

 

http://img109.imageshack.us/i/233l.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/235h.jpg/

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την δισκοπλακα παιδια,οι φωτογραφιες απο κατω :)

 

http://img109.imageshack.us/i/233l.jpg/

http://img696.imageshack.us/i/235h.jpg/

 

πω πω γαματη...ποσο εκανε?απο τι μηχανακι την εβαλες?η βγαινει για το address?

Link to comment
Share on other sites

Αυτη δεν η jtbraking? Αν ειναι εχει 135 ευρο....

 

ναι η braking ειναι....για το δικο μας μηχανακι ομως η την πηρε απο αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...