Jump to content

HP iPAQ 614c - 914c


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το site είναι γνωστό. Πρόσεξε όμως λίγο τις εκδόσεις και τις ημερομηνίες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 847
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

signomi alla dn katalava tin apantisi sou.diladi se poio site tha vgei i kainourgia rom??se allo?oxi stis hp?auta pou exei ekei dn einai updates??

Ξαναλέω (ξαναγράφω). Πρόσεξε λίγο τις εκδόσεις και τις ημερομηνίες.

Αν υπάρξει Update εκεί θα ανέβει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ,ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ κι εγώ με τη σειρά μου τη λατρευτή μου παρέα.Είμαι κάτοχος του 614c μόλις 1 ημέρα.Οι εντυπώσεις μου θα έλεγα ''έτσι κ'ετσι''.Υπάρχουν bugακια που θέλουν οποσδήποτε διόρθωση (βλ. πληκτρολόγιο).Τέλος πάντων θα ήθελα να σας πω κι εγώ τον πόνο μου ε?Πως κατεβάζω attached file απο ένα mail στον internet explorer?γίνεται?Επίσης έχω ένα bt i tech vibrate.Ρε παιδιά έχω προβληματάκι με τη φωνητική έχει και κάποιος άλλος?Αυτά γι'αρχή και βλέπουμε εδώ είμαστε.Πάντως σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλή συσκευούλα,να την χαιρόμαστε!!!Παίδες ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ,ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΕ ΕΝΑ SOFT KEYBOARD (PCMKeyboard)

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να κάνω και κάποιες άλλες ερωτησούλες.

1.Σας κάνει εσάς η συσκευή restart (όχι συχνά αλλα κάνει)

2.Πείτε μου ένα καλό bt ακουστικό που να μπορεί να συνδεθεί κανονικά (έχω το i tech vibrate και.....δεν)

3.Ένα update που έχει η hp για ένα bt keyboard λέει τπτ?Να το φορτώσω ή όχι?Αυτά.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

1.Σας κάνει εσάς η συσκευή restart (όχι συχνά αλλα κάνει)

 

Δεν είναι καλό αυτό... γίνεται και μετά από hard reset;

 

3.Ένα update που έχει η hp για ένα bt keyboard λέει τπτ?Να το φορτώσω ή όχι?Αυτά.Ευχαριστώ

 

Αφού πρόκειται για update... δεν θα δυσκολευόμουν να το δοκιμάσω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, το update αυτό είναι για το εξωτερκό πληκτρολόγιο USB. Αν έχεις τέτοιο, ναι κάνε update.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν δεν κάνω λάθος, το update αυτό είναι για το εξωτερκό πληκτρολόγιο USB. Αν έχεις τέτοιο, ναι κάνε update.

 

Dikio exeis. Mallon perito! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καλό αυτό... γίνεται και μετά από hard reset;

 

Κοιτάξτε τη συσκευή την έχω απο την Πέμπτη 9/10/08 να κάνω κιόλας hard reset;Συνήθως όταν πλησιάζει η συσκευή στο desktop το έχω παρατηρήσει και αφού ακούω απο τα ηχεία του PC τον γνωστό θόρυβο των κινητών (αυτόν τον σπαστικό θόρυβο).Λέτε να παίζει ρόλο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κοιτάξτε τη συσκευή την έχω απο την Πέμπτη 9/10/08 να κάνω κιόλας hard reset;

 

E nai... den exei simasia.

 

Συνήθως όταν πλησιάζει η συσκευή στο desktop το έχω παρατηρήσει και αφού ακούω απο τα ηχεία του PC τον γνωστό θόρυβο των κινητών (αυτόν τον σπαστικό θόρυβο).Λέτε να παίζει ρόλο αυτό?

 

Logika den prepei na epireazei. Dokimase kai gia ligo kairo na to exeis makrya apo to desktop sou kai pes mas ta apotelesmata.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας. Μόλις πήρα το ipaq 914 και δεν μπορώ να αλλάξω την γλώσσα της συσκευής στα αγγλικά. Πώς γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

E nai... den exei simasia.

 

 

 

Logika den prepei na epireazei. Dokimase kai gia ligo kairo na to exeis makrya apo to desktop sou kai pes mas ta apotelesmata.

 

Σας ευχαριστώ παιδιά σας αισθάνομαι φιλαράκια μου που με βοηθάτε απλά είναι το πρώτο ppc που αγοράζω και μου αρέσει πάρα πολύ και θα ήθελα να μάθω για όλα.Εν αναμονή λοιπόν μέχρι τώρα απο το μεσημέρι όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πήρες το 614; :confused:

Οχι... το 914 πήρα. Αυτό με το qwerty πληκτρολόγιο. Με χαλάει πολυ ομως που είναι στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οχι... το 914 πήρα. Αυτό με το qwerty πληκτρολόγιο. Με χαλάει πολυ ομως που είναι στα ελληνικά.

 

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3551692&prodTypeId=215348&prodSeriesId=3551669&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=4036

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

σ'ευχαριστώ. Δεν βλέπω να υπάρχει όμως επιστροφή στην ελληνική έκδοση εαν μπεί η αγγλική rom. :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σ'ευχαριστώ. Δεν βλέπω να υπάρχει όμως επιστροφή στην ελληνική έκδοση εαν μπεί η αγγλική rom. :confused:

 

Mallon exeis dikio. Kai to elliniko site tin idia ROM exei (tin aggliki). Tha sou synistousa tote kalytera na min to peirakseis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!!!Παιδιά πως επεξεργάζομαι τη registry της συσκευής με το πρόγραμμα PHM REGISTRY EDITOR?(Άσχετο αλλά εγώ με το no data εξακολουθώ και έχω το 3g στην οθόνη:mad:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χαίρετε!!!Παιδιά πως επεξεργάζομαι τη registry της συσκευής με το πρόγραμμα PHM REGISTRY EDITOR?

 

Είναι απλό πρόγραμμα. Ψάξτο λίγο και θα το βρεις. Εξαρτάται βέβαια και από το τι ακριβώς θέλεις να κάνεις. Εγώ πάντως προτιμώ τον registry editor του Resco Explorer.

 

(Άσχετο αλλά εγώ με το no data εξακολουθώ και έχω το 3g στην οθόνη:mad:)

 

Δεν είναι αυτή η δουλειά του No Data. Απενεργοποιεί ή όχι το GPRS, δεν έχει σχέση με το 3G. Για να απενεργοποιήσεις το 3G πήγαινε Start -> Settings -> Phone -> Band (tab) και την πρώτη επιλογή από "Auto" κάνε την "GSM". Το δεύτερο άστο όπως είναι (στο Auto λογικά).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...