Jump to content

[S60 3rd Edition] Next Gen N-Gage games


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι πανευκολο να την εγκαταστησεις και υπαρχει εκδοση για καθε κινητο.τι διαφορες μπορει να εχει απο κινητο σε κινητο δε καταλαβα παντως.ελπιζω μονο με το hack των fp1 να δουμε σ πα σμε να ngage games.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

OK...Eυχαριστω!:) να ρωτησω και κατι αλλο ομως..? καποιο απο τα παιχνιδια που 8α εχει σε trial 'η demo εκδοση 8α μπορω να τα κατεβασω στο κινητο μ σε ολοκληρα παιχνιδια..? και 8α ειναι στην ιδια αναλυση με του ν81..?

Εννοείται η ίδια ανάλυση με το Ν81 θα είναι,ήδη μερικά(δυο-τρια) μπορούν να κατέβουν σε demo και να αγοραστούν με χρέωση πιστωτικής και θα ακολουθήσουν αρκετά ενδιαφέροντα σύντομα...;)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται η ίδια ανάλυση με το Ν81 θα είναι,ήδη μερικά(δυο-τρια) μπορούν να κατέβουν σε demo και να αγοραστούν με χρέωση πιστωτικής και θα ακολουθήσουν αρκετά ενδιαφέροντα σύντομα...;)

 

 

 

EYXARISTW FILE M!:rolleyes: μου ελεισες ολες τις (μεχρι τωρα) αποριες..:p και παλι ευχαριστω....:D

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Hello guys!

 

Έκανα backup και μετά format το N95 μου. Μετά έκανα restore και ξανά έβαλα το ngage μαζί με το COTD.. Το κινητό μου αναγνώρισε αμέσως ότι είχε γίνει activated και δεν μου ζήτησε ξανά..

 

Λέτε να μπορούμε να κάνουμε activate και αλλα κινητά με τον ίδιο τρόπο?Δηλαδή αν προσπαθήσω να κάνω restore ένα N73 πχ με το backup του N95 θα έχω πρόβλημα?

 

Μήπως κάποιος μπορεί να το δοκιμάσει επειδή δεν έχω αλλα κινητό!

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Θα δημιουργηθει προβλημα αν κανεις κατι τετοιο :blink:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα?

 

Λογικά το Nokia Backup χρησιμεύει και στην μεταφορά δεδομένων από ένα παλιό σε ένα καινούριο κινητό..

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να το δοκιμάσω..

Link to comment
Share on other sites

για οσους δε το ειδαν βγηκε εκδοση Ngage που δουλευει σε n73.οχι επισημα αλλα φιξαρισμενη να δουλευει σε n73.στο γνωστο μερος.cua
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κάνει κανείς purchase κανενός παιχνιδιού?

Πήγα σήμερα να δοκιμάσω το Creatures Of The Deep και μου λέει "Invalid email address format. Please try again". Δοκίμασα και το account μου της hotmail αλλά και της netone, που υποτίθεται με το τελευταίο δεν θα είχε πρόβλημα αλλά όλο το ίδιο μήνυμα μου βγάζει. Please help!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

αν αγορασουμε παιχνιδι δεν μπορουμε να το ενεργοποιησουμε σε 2 κινητα ε?

 

το σκεφτικα και εγω:lol::lol: εχει παρει κανεις???αν και δν υπαρχει κανενα αξιολογο ουτε καν για αγορα

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να μην το σκέφτηκε η Nokia αυτό παιδιά???

Το πιο πιθανό (αν και δεν το ξέρω σίγουρα) είναι να υπάρχει ένας κωδικός ενεργοποίησης ανα IMEI, δηλαδή ανά τηλέφωνο. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να μην το σκέφτηκε η Nokia αυτό παιδιά???

Το πιο πιθανό (αν και δεν το ξέρω σίγουρα) είναι να υπάρχει ένας κωδικός ενεργοποίησης ανα IMEI, δηλαδή ανά τηλέφωνο. ;)

 

Εγώ με ένα κωδικό ενεργοποίησα 2 κινητά..Νομίζω πως ένας κωδικός κάνει για 3 συσκευές..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ένα κωδικό ενεργοποίησα 2 κινητά..Νομίζω πως ένας κωδικός κάνει για 3 συσκευές..

 

Α, ωραία. Δεν το ήξερα. Καλή φάση. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχα βαλει τα ντεμο παιχνιδια.με το που βγηκε επισημα το ngage engineγια το κινητο μας, το εβαλα. και εκανα τα κλασικα κολπα για να ειναι ανλιμιτιντ τραιαλ το κριτσουρς οφ δε ντιπ. ελα μου ομως που τωρα δεν παιζει...

ξερει κανεις γιαρτι? εχει συμβει και σε αλλους?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορειτε να με ενημερωσετε ποια παιχνιδια ειναι free αυτη τη στιγμη και αμα μπορειτε να μου δωσετε λινκ να τα κατεβασω.
Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης κανενα δ ειναι free, ουτε και "free":ninja:

τα παιχνιδια τα κατεβαζεις απο το κινητο μεσω wifi ή απο το site παντα σε trial μορφη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ένα κωδικό ενεργοποίησα 2 κινητά..Νομίζω πως ένας κωδικός κάνει για 3 συσκευές..

 

Περιεργο ,αλλο λεει εδω :

 

Can I install an N-Gage game that I downloaded to my PC onto more than one N-Gage compatible device?

You can download and install N-Gage game trials to multiple N-Gage compatible devices.

For games that you have purchased, your Activation Code will only work on the device where it was first activated.

http://forums.arena.n-gage.com/nokia/board/message?board.id=11&thread.id=190

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο ,αλλο λεει εδω :

 

Can I install an N-Gage game that I downloaded to my PC onto more than one N-Gage compatible device?

You can download and install N-Gage game trials to multiple N-Gage compatible devices.

For games that you have purchased, your Activation Code will only work on the device where it was first activated.

http://forums.arena.n-gage.com/nokia/board/message?board.id=11&thread.id=190

 

 

Όντως περίεργο..Εγώ ενεργοποίησα σε N95 και N73 με τον ίδιο κωδικό που πήρα από το promotion του N81..Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλα το N73 έχει το Ngage του First Access,αλλα και πάλι δεν νομίζω να παίζει ρολο.

Link to comment
Share on other sites

Όντως περίεργο..Εγώ ενεργοποίησα σε N95 και N73 με τον ίδιο κωδικό που πήρα από το promotion του N81..Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλα το N73 έχει το Ngage του First Access,αλλα και πάλι δεν νομίζω να παίζει ρολο.

 

Σιγουρα δεν ειναι σε καποιο απο τα δυο, trial ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα εκανε εγκατασταση κανονικα την κατεβασα απο εδω :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εμενα παιδια γιατι δεν εγκαθιστα την εφαρμογη στο Ν82 και λεει cannot begin installation?:(εχω κατεβασει την εφαρμογη για το Ν82...

 

Μηπως ειχες εγκαταστησει την 1η εκδοση που

κυκλοφορησε για το Ν81 ?

Θελει uninstall πρωτα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...