Jump to content

[Επίσημο] Nokia N81


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πατήσεις το πλήκτρο απενεργοποίησης της συσκευής και επιλέξεις Εκτός Σϋνδεσης. Ή απο το μενού Προφίλ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υποθέτω οτι και αυτό κάνει εξίσου την δουλειά, απλά θυμάμαι που στις αρχές με ρωτούσε και μου κάνει εντύπωση που τώρα δεν...

 

thanks:)

Personal Website: http://www.kospol.gr

Android Greek Community: http://www.AndroidGreece.gr

BlogThis.gr http://www.blogthis.gr

 

Kostis_fx2 = Ventrix kata kosmon...

Link to comment
Share on other sites

 

Παιδιά τί είναι αυτό? Κινέζικο?

 

Εσυ τι λες ? :p

http://dtbak.com/mobile.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτήσω κατι? στις φωτογραφίες μου στην εκθεση μου εμφανιζει και ολες τισ εικονες του garmin, πως μπορω να τις κανω να μη φαινονται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτήσω κατι? στις φωτογραφίες μου στην εκθεση μου εμφανιζει και ολες τισ εικονες του garmin, πως μπορω να τις κανω να μη φαινονται?

 

Απλά τις σβύνεις. Και μένα μου κράτησε κάποια ΡΟΙ μέσω garmin στις επαφές. Απλά τα έσβυσα. Πάντως είναι εκπλητικό το πόσα καλά συνεργάζεται με το garmin. Το έβαλα για πλάκα και έπαθα την πλάκα μου.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες το κινητο το εχω πολη καιρο ολα μια χαρα αλλα τωρα εχω ενα προβληματακι! στα καλα καθουμενα ανοιγω την καμερα και μου βγαζει το εξης μηνυμα: καμερα μη υποστηριζομενη λειτουργια και δεν ανοιγει γτ? του εκανα hard format,του εβαλα το καινουργιο filmware και παλι τα ιδια! ξερει κανεις τι να κανω? η να το παω στην nokia? PLEASE ΒΟΗΘΕΙΑ.......
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες το κινητο το εχω πολη καιρο ολα μια χαρα αλλα τωρα εχω ενα προβληματακι! στα καλα καθουμενα ανοιγω την καμερα και μου βγαζει το εξης μηνυμα: καμερα μη υποστηριζομενη λειτουργια και δεν ανοιγει γτ? του εκανα hard format,του εβαλα το καινουργιο filmware και παλι τα ιδια! ξερει κανεις τι να κανω? η να το παω στην nokia? PLEASE ΒΟΗΘΕΙΑ.......

 

Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων εκανες ?

Θα μου πεις οτι εκανες φορματ ,οποτε ...

 

Απο οσο εχω διαβασει,το προβλημα λυνεται με re-flash στην νοκια ομως .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια εδω και μερικες μερες ειμαι κατοχος του ν81 8 gb.η version που εχει ειναι 20.0.056 εχει βγει καποια πιο καινουρια ωστε να κανω το update?επισης διαβασα καπου στο internet oτι τα firmware της νοκια για ευρωπαικες συσκευες εχουν περιορισμο στα ηχεια ισχιει κατι τετοιο?αν βαλω ξενο firmware θα δω διαφορα στην συσκευη?

ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις...

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις ξένο firmware θα πρέπει να αλλάξεις και το product code της συσκευής σου. Αυτό σημαίνει οτι θα χάσεις την ελληνική γλώσσα.

 

Για να δεις ποιό είναι το τελευταίο firmware για την συσκευή σου, θα μπείς εδώ και θα βάλεις το product code της συσκευής σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπαθώ να μπω σε κάποια sites που μου ζητάνε να εγκαταστήσω τον flash player. Όταν μπαίνω από το κινητό στο site της adobe όπου κι αν πατήσω τίποτα...

Μήπως μπορείτε να μου δώσετε κάποιο λινκ για να το κατεβάσω έστω από το pc?

 

Aν υπάρχει αυτή η δυνατότητα θα το εγκαταστήσω κ θα το τρέξω μετά στο κινητό έτσι δεν είναι?

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οι σελίδες που σου λένε οτι δεν έχεις την κατάλληλη έκδοση του flash player δεν θα παίξουν οτι και να κάνεις. Δεν υπάρχει plug in του flash player στο site της adobe για τα series 60.
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις εδώ, βάζεις το product code της συσκευής σου (ο κωδικός κάτω απο την μπαταρία) και βλέπεις ποιά είναι η νεότερη αναβάθμιση για την συσκευή σου.
Link to comment
Share on other sites

ναι ακριβως αυτο εκανα και μου εβγαλε οτι ειναι η 11.0.045

αλλα εχω στο κινητο πανω αυτην την στιγμη την 20.0.056

ειναι σιγουρα η 11.0.045 πιο καινουρια να κανω σιγουρα το update?

Link to comment
Share on other sites

Η 20.0.056 σαφώς είναι και πιο καινούρια. Μήπως άλλαξες το product code που αναγράφεται πίσω στην συσκευή σου; Γιατί αν όντως το άλλαξες, στην σελίδα που σου είπα, βάζεις το νέο product code.

 

Δες εδώ ποια είναι γενικότερα η νεότερη αναβάθμιση που υπάρχει για το Ν81.

Link to comment
Share on other sites

Οι σελίδες που σου λένε οτι δεν έχεις την κατάλληλη έκδοση του flash player δεν θα παίξουν οτι και να κάνεις. Δεν υπάρχει plug in του flash player στο site της adobe για τα series 60.

 

Κατ' αρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.

 

1.Δηλαδή δεν μπορώ να δω καμιά σελίδα που χρειάζεται flash player? π.χ zoo.gr?

 

2.Σε κάποια άλλη σελίδα που έχει live στοιχημα συνδέει το άνοιγμά της με το ποιον explorer χρησιμοποιείς, του N81 ποιος είναι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το παρω το απλο ομως τι λετε ειναι καλο κινητο αξιζει;

ποσο κανει καινουγριο και μεταχειρο;

thnaks

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφέρει το τηλέφωνο, καλό είναι να διαβάσεις μερικές σελίδες απο το παρόν θέμα καθώς και καμια παρουσίαση για να πάρεις μια ιδέα.

 

Για τιμές, κάνε μια αναζήτηση στο διαδίκτυο. Μην τα περιμένουμε και όλα έτοιμα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το παρω το απλο ομως τι λετε ειναι καλο κινητο αξιζει;

ποσο κανει καινουγριο και μεταχειρο;

thnaks

 

Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου ,:wacko::blink:

 

Γινεσαι κουραστικος ,κατσε να διαβασεις και λιγο..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να το παρω το απλο ομως τι λετε ειναι καλο κινητο αξιζει;

ποσο κανει καινουγριο και μεταχειρο;

thnaks

 

Το αν κάτι είναι καλό ή όχι είναι υποκειμενικό. Κάποιος που θέλει όσα έχει το κινηό θα το πεί καλό, κάποιος άλλος όχι. Είναι σαν να ρωτάει κάποιος τι αυτοκίνητο να αγοράσει. Αν κουβαλάει εμπορεύματα θέλει φορτηγό, αν τρέχει θέλει Porche, αν είναι οικογενειάρχης....κλπ κλπ

Όσο για την τιμή γύρω στα 289 ευρώ. Αν παίρνεις επιδότηση απο την εταιρεία σου(συνήθως ΟΛΕΣ δίνουν αλλά δεν στο λένε αν δεν ρωτήσεις) μπορεί να το πάρει όπως εγώ στα 189 ευρώ απο πλαίσιο. Οι εταιρείες, όταν κλείσεις χρόνο, για να σε κρατήσουν δέχονται νέο συμβόλαιο, ακόμη και με τις ίδες προυποθέσεις και σου δίνου επιδότηση. Και μένα στο γερμανό και στο πλαίσιο μου το είπαν. Καλλίτερα να ρωτήσεις όμως την εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας σου

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

παιδια πως θα ρηθμισω την μνημη του κινητου ωστε τα πραγματα που μου στελνουν μεσω bluetooth να πηγαινουν στην mass memory και οχι στην μικρη του κινητου...?
Link to comment
Share on other sites

Για να το κάνεις αυτό θα πας στα Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Άλλο > Μνήμη σε χρήση και θα επιλέξεις Κάρτα μνήμης.

Να ξέρεις πως θα αποθηκεύονται στη κάρτα μνήμης και τα sms/mms που λαμβάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...