Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παλιό ποιο μήνα το χες πάρει(αν θυμάσαι)

Τώρα τι το έκανες? το κράτησες ή το πούλησες?

 

Αύγουστο.

Το παλιο εφυγε νυχτα!!(τοχα με μαυρη προσοψη κιαυτο,με 4αρα καρτα)

:)

Johny
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια αν ισχυει αυτο τοτε μπορει να το δουμε κι εμεις απο βδομαδα, ας πει καποιος που γνωριζει!

 

Βέβαια και ισχύει. Μπορείς να δεις και στιν σελίδα

http://www.alphacopy.gr/

ότι είναι αντιπρόσωπος σε Ελλάδα Αλβανία Βουλγαρία Κύπρο Μαυροβούνιο Π.Γ.Δ.Μ. και Σερβία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια και ισχύει. Μπορείς να δεις και στιν σελίδα
http://www.alphacopy.gr/

ότι είναι αντιπρόσωπος σε Ελλάδα Αλβανία Βουλγαρία Κύπρο Μαυροβούνιο Π.Γ.Δ.Μ. και Σερβία.

 

Πες μου τωρα οτι υπαρχει σε Αλβανια, Βουλγαρια και οχι εδω να το παθω το εγκεφαλικο επεισοδιο!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το ξέρω! Στην Κύπρο πάντος ένας φίλος μας, είπε πως την Δευτέρα θα είναι διαθέσιμο στο κατάστημα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εβαλα το ελληνικο pr.code,πηγα στο updater,αλλα στο τελος δε μου δινει επιλογη να ξαναπερασω το firmware-για να μπουν τα ελληνικα.

Καμια λυση???:blink:

Johny
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εβαλα το ελληνικο pr.code,πηγα στο updater,αλλα στο τελος δε μου δινει επιλογη να ξαναπερασω το firmware-για να μπουν τα ελληνικα.

Καμια λυση???:blink:

 

Υπομονη μονο ,μεχρι να κυκλοφορησει το Ν95-8γ

στην Ελληνικη αγορα . Τοτε πιστευω θα δωθει

η δυνατοτητα να το κανεις.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,εβαλα το ελληνικο pr.code,πηγα στο updater,αλλα στο τελος δε μου δινει επιλογη να ξαναπερασω το firmware-για να μπουν τα ελληνικα.

Καμια λυση???:blink:

Apo bdomada, pou kathome tha katso na kano sta Ellinika kai to diko mou. Tha postaro edo na sou po ti kai pos.

Link to comment
Share on other sites

Apo bdomada, pou kathome tha katso na kano sta Ellinika kai to diko mou. Tha postaro edo na sou po ti kai pos.

 

Νασαι καλα,απορω αυτοι που τα πουλανε με ελληνικα τοσο μαγκες ειναι και τοχουν βρει εδω και τοσο καιρο?

-(μυριζομαι εβαλαν το firmware του απλου Ν95...;))

Johny
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω το Ν95 8GB δεν εχει μπει ακομα στο online service, ετσι δεν ειναι? Οταν το βαλουν λογικα θα γινεται και η αλλαγη στην ελληνικη γλωσσα.
Link to comment
Share on other sites

απο το μαγαζι κινητομανια που ειναι στους αμπελοκηπους κ το εχει 709 ευρω το n95 8gb το εχει παρει κανεις απο εκει? εχει ελληνικα μεσα?κ καταγωγη γερμανια το τηλ η απο θηβα?αν ξερει καποιο παληκαρι να μας πει για να μην παω αυριο να το παρω απο εκει γιατι αμα περιμενουμε απο τη νοκια χαιρετε.ξερεις τι ειναι να εχεις τα λεφτα κ να μην ξερεις απο που να πας να το παρεις τελικα?δηλλιμα τρελλο.:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλα,απορω αυτοι που τα πουλανε με ελληνικα τοσο μαγκες ειναι και τοχουν βρει εδω και τοσο καιρο?

-(μυριζομαι εβαλαν το firmware του απλου Ν95...;))

Από όσο ξέρω δεν γίνεται να βάλεις το firmware του απλού N95 στο 8GB. Αυτό το στηρίζω στη διαφορετικότητα του hardware των δύο συσκευών.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

699ευρω! Το εχει το σοπ σεντερ? καλα παιζουν αυτοι? πως πεφτει ετσι? Ποις ξερει απο που ειναι εισαγωγη και τα 'σμπρωχνουν' στην αγορα φθηνα. Αν ξερει κατι καποιος ας πει γιατι το θελω!!! το εχω αναγκη πολυ!!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

699ευρω! Το εχει το σοπ σεντερ? καλα παιζουν αυτοι? πως πεφτει ετσι? Ποις ξερει απο που ειναι εισαγωγη και τα 'σμπρωχνουν' στην αγορα φθηνα. Αν ξερει κατι καποιος ας πει γιατι το θελω!!! το εχω αναγκη πολυ!!
αυτος φιλε μου μεχρι κ εχθες το μεσημερι το ειχε 730ευρω.πηγα απο εκει κ το ειδα το κουτι ειναι απαραδεκτο απο εξω ταλαιπωρημενο η ταινια ασφαλειας ειναι ανοιχτη κ απο πανω απο αυτη εχει βαλει ασπρη ταινια γιατι το ειχαν ανοιξει κ περασαν τα ελληνικα προφανως για να τα σπρωξουν.κ επειδη ολοι εχουμε γνωστους πηρα το imei κ το χτυπησα στον υπολογιστη κ η προελευση ειναι απο αμερικη,μολις του το πα ξαφνιαστηκε λες κ δεν το ηξερε ο ανθρωπος. τελος παντων αλλα μην μας λενε οτι ειναι ευρωπαικα για να οικονομησουνε εις βαρος μας.αν εχουν μπεσα να μας το πουνε στα ισα κ αν θελουμε το παιρνουμε, λεφτα δινουμε που ο καθενας απο μας τα βρηκε με κοπο κ δεν ειναι 100 η 200 ευρω ελεος.ειναι καλυτερα τωρα που εγινε ετσι?οχι αλλα ετσι θελουνε,τωρα το εριξε 699 για να φυγουνε αφου ειναι απο αμερικη τι να τα κανει να τα φαει?αυτα:!:
Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω δεν γίνεται να βάλεις το firmware του απλού N95 στο 8GB. Αυτό το στηρίζω στη διαφορετικότητα του hardware των δύο συσκευών.

To hardware αλλαζει στη ram και στη flafh,πιστευω γινεται του απλου στο 8γιγα,του 8γιγα στο απλο δεν γινεται..

Ποιος ξερει,θα δειξει...:)

Johny
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχει καποιο αξιοπιστο e-shop για να το αγορασουμε η ολα ειναι προελευσεως χ...ε μεσα? Πιθανοτατα του expansys να ειναι ευρωπαικα...
Link to comment
Share on other sites

γι αυτο ρωταω κ εγω απο το κινιτομανια που ειναι στους αμπελοκηπους κανεις δεν το εχει παρει απο εκει?να μαθουμε τι γινετε.
Link to comment
Share on other sites

Ενα παιδι που το πηρε ειπε οτι ειναι απο Γερμανια.

Τους εστειλα email και τους ρωτησα αλλα δεν πηρα απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

θα μαθω εγω αυριο.απο τηλεφωνικη συνομιλια που ειχα την περασμενη εβδομαδα μου ειπαν η απο γαλλια ειναι η απο γερμανια.θα μαθω αυριο σιγουρα κ θα σας πω.;)
Link to comment
Share on other sites

για πειτε μου απο που μπορω να δω την προελευση ενος κινητου χρησιμοποιωντας το imei!

 

κοιτα εδω

http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το δικό μου που είναι από kinitomania έχει ελληνικά περασμένα, δεν έχει πληκτρολόγιο ελληνικό που άλλωστε δε με πειράζει. το Imei του προσπάθησα να το ελέγξω στο παραπάνω site αλλά το σύστημα δεν το αναγνώρισε. Το product code που μπορώ να το βρώ στη συσκευή?
Link to comment
Share on other sites

Το product code που μπορώ να το βρώ στη συσκευή?

 

Στο εσωτερικο της συσκευης,κατω απο την μπαταρια.

(7ψηφιο νουμερο)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο εσωτερικο της συσκευης,κατω απο την μπαταρια.

(7ψηφιο νουμερο)

thanks, το βρήκα (είναι 0556218) αλλά δεν ταιριάζει σε καμία χώρα, καμία ιδέα κανένας?

Link to comment
Share on other sites

thanks, το βρήκα (είναι 0556218) αλλά δεν ταιριάζει σε καμία χώρα, καμία ιδέα κανένας?

 

Αμερικανικο ειναι δες εδω http://forums.mobileburn.com/showthread.php?t=24175

 

ΝΑΜ=Νorth America

 

Κατι αλλο, δεν ξερω αν εχει αναφερθει, το προβλημα που ειχε το Ν95 στην ενταση του ραδιοφωνου υπαρχει ακομα και στο Ν95 το 8αρι?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...