Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ!!!!!!!!ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΦΑΛΑΙΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ!!!!!!!!!!:X:X:X:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aυτα ολα ειναι περιπου 15 ωρες δουλειας..Απο 2 ωρες την ημερα περιπου..Ε σε 1 εβδομαδουλα τα εμαθες.Απορω ρε παιδια γιατι αγχωνεστε εγω ξεκινησα να διαβαζω στις 16 Απριλιου (τι βλακας ημουν το σκυλο-μετανοιωσα).
Link to comment
Share on other sites

Aυτα ολα ειναι περιπου 15 ωρες δουλειας..Απο 2 ωρες την ημερα περιπου..Ε σε 1 εβδομαδουλα τα εμαθες.Απορω ρε παιδια γιατι αγχωνεστε εγω ξεκινησα να διαβαζω στις 16 Απριλιου (τι βλακας ημουν το σκυλο-μετανοιωσα).

 

και πως τα καταφερες ρε θηρίο;

 

φοβερος ρε φιλε! μπραβο!

 

Παντος δεν σου επεσε λιγο... καλοπερνας εκει μεσα μετα την βασική! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με 15 ωρες διαβασμα την ημερα , το καταφερα.Αλλα ενας Θεος ξερει τι βαθμο θα ειχα βγαλει εαν διαβαζα ολη την χρονια για αυτο το σκυλομετανοιωσα.Εγω την πρωτη φορα που εδωσα πανελλαδικες εβγαλα γυρω στο 8 , και την δευτερη 15.225 με τα προφορικα να με εχουν σφαξει.Περναμε καλα φιλε αλλα δεν ειναι καφενειο..:)
Link to comment
Share on other sites

Με 15 ωρες διαβασμα την ημερα , το καταφερα.Αλλα ενας Θεος ξερει τι βαθμο θα ειχα βγαλει εαν διαβαζα ολη την χρονια για αυτο το σκυλομετανοιωσα.Εγω την πρωτη φορα που εδωσα πανελλαδικες εβγαλα γυρω στο 8 , και την δευτερη 15.225 με τα προφορικα να με εχουν σφαξει.Περναμε καλα φιλε αλλα δεν ειναι καφενειο..:)

 

Λογικα θα ησουν καλος μαθητης... εβγαζες κανενα 16 στο Λυκειο;

 

ναι ξερω... το θεμα ειναι οτι εξω ειναι αλλιως... ασχετα τι λενε! :lol:

 

τεσπα, με το καλο θα σε δω κι απο κοντα! :p:D;)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα καλος μαθητης οσο αναφορα βαθμους δεν ημουν.Οταν αποφασιζα σε ενα συγκεκριμενο μαθημα πχ να διαβασω κατω απο 19 δεν ειχα.Φετος δηλαδη εδωσα πολυ βαρος στο ΑΟΘ και την Ιστορια κατ/σης και εγραψα αοθ 20 ιστορια 19.6.Το κακο ειναι οτι βαριεμαι...

Αυτο τα χαλαει ολα:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Aυτα ολα ειναι περιπου 15 ωρες δουλειας..Απο 2 ωρες την ημερα περιπου..Ε σε 1 εβδομαδουλα τα εμαθες.Απορω ρε παιδια γιατι αγχωνεστε εγω ξεκινησα να διαβαζω στις 16 Απριλιου (τι βλακας ημουν το σκυλο-μετανοιωσα).

 

Ε δεν ειναι και ο,τι καλυτερο αυτο που εκανες οπως λες!!!

Τα καταφερες και μπραβο σου αλλα ειναι απολυτα λογικο να αγχωνομαστε... Φανταζομαι και εσυ τετοια εποχη περυσι ετσι ησουν πανω κατω....;)

 

Εγω σημερα εγραψα και φυσικη κατευθυνσης στο φροντ και μου φυγε το ενα βαρος!!! Μενουν τα μαθ κατ το αλλο σαββατο.......:cry:

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε αγχωθηκα 1 η ωρα το βραδυ της 16ης Απριλιου.Θες πιστεψε το θες μην το πιστευεις.Τοτε ξαφνικα πεταχτηκα απο το κρεβατι και αρχισα.:) Αλλα σου ειπα , βλακεια.Θα μπορουσα να βγαλω πολυ μεγαλυτερο βαθμο εαν διαβαζα εστω απο Χριστουγενα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογο να μη σε πιστεψω!! Και ευτυχως που προλαβες να "μαζεψεις" την υλη και να περασεις στη σχολη που ηθελες...

 

Σκεψου ομως οπως λες να χες διαβασει απο πιο πριν φυσιλογικα....Που θα μπορουσες να χεις περασει...

 

Σιγουρα δε χρειαζεται αγχος αλλα ειναι αναποφευκτο....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

genika san diadikasia einai apo tin fisi tis psixofthora.thelei diabasma sistimatiko tora pos esi egrapses arxizontas ena bradi ksafnika ena mina prin tis eksetaseis....diskoleyomai na to pistepso alla an einai etsi tote sigxaritiria!
Link to comment
Share on other sites

Οχι δε βγαινεις ανετα με 12 ωρες τη μερα... Μπορει να περασεις αλλα θα χει "πεθανει" μεχρι το μαιο... Ασε που 12 ωρες τη μερα δεν τις εχεις!!!!! Πρεπει να μην κοιμασι καθολου....;)

Ενα συστηματικο καλο διαβασμα απο την αρχη της χρονιας θελει....

 

Ασχετο... Ποτε λετε να ξεκινησουν φετος???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω ριξει περισσοτερο βαρος στα μαθηματικα γενικης που μπορεις να πιασεις το 20...παρα στα μαθηματικα κατευθυνσης που για να πιασεις ,αν οχι 20 ενα καλο βαθμο, εκτος απο ποοοολυ διαβασμα θελει και φαντασια!
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε το γνωστο πια ειναι αστειο.Και δεν ειναι μονο αυτο αλλα ειναι ΠΟΛΥ ενδιαφερον!Εγω φετος πρεπει να τα πηγα πολυ καλα στο γνωστο.Ευτηχως δηλαδη γιατι το αγνωστο η μεταφραση ηταν...

δυσκολο.Παιδια οποιος διαβασει να ξερει οτι δεν χρειαζεται αγχος.

 

Kαι ναι οσοι ειστε 5το πεδιο ΑΦΗΣΤΕ τα μαθηματικα και την φυσικη προσπαθηστε εκει να γραψετε κανα μετριο βαθμο και διαβαστε ΑΟΘ και Μαθηματικα γενικης!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξαναρωτάω

 

ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩΣΕΙΣ;

 

Αν δεν κανω λαθος μεχρι μεσα Φεβρουαριου..:worry:

Ρωτα στο σχολειο που πηγαινες..;)

 

 

 

Ρε παιδια εγω δεν καταφερα να κανω το διαβασμα που ηθελα μεσα στις γιορτες, μονο βιολογια εβγαλα οσα εχουμε κανει:rolleyes:

τι λετε θα πιεστω πολυ να βγαλω τα υπολοιπα;;;;;;:O

θα διαβαζω παραπανω και τα Σαββατοκυριακα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος μεχρι μεσα Φεβρουαριου..:worry:

Ρωτα στο σχολειο που πηγαινες..;)

 

 

 

Ρε παιδια εγω δεν καταφερα να κανω το διαβασμα που ηθελα μεσα στις γιορτες, μονο βιολογια εβγαλα οσα εχουμε κανει:rolleyes:

τι λετε θα πιεστω πολυ να βγαλω τα υπολοιπα;;;;;;:O

θα διαβαζω παραπανω και τα Σαββατοκυριακα..

 

Αντί νσ το συζητάς δε κάθεσαι να διαβάσεις?:p

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντί νσ το συζητάς δε κάθεσαι να διαβάσεις?:p

 

ναι αλλα θελω και μια εμψυχωση:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θελω και μια εμψυχωση:O

έχεις δίκιο! Όλα μπορείς να τα καταφέρεις αμα θες:)

Υποστήριξη:

οεοεοεοεοε!!!:superman:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω τελειωσα πριν 1,5 χρονο (ειμαι το 88 - υπολογιστε).

 

Περασα καπου αλλα δεν πηγα ακομη για προσωπικους λογους.

 

Ας πουμε τωρα οτι δεν διαβασα φετος απο την αρχη...

 

Αν πιασω να διαβασω απο σημερα:

 

1. ποσες ωρες να δαιβαζω την ημερα;

2. ποιες ωρες ειναι οι καλυτερες για διαβασμα;

3. σε περιπτωση που δεν περασω αστυφυλακων θα το μαθω εγκαιρα για να μην χασω την αλλη σχολη που ηδη εχω περασει; (αν δεν περασω θα πρεπει να παω εκει δλδ)

4. Δεν ειμαι καλος στα Μαθηματικά. ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ! Μπορώ με ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, Φυσ. Κατευθ, Προγραμματισμο να βγαλω περιπου 15 για αστυφυλακων;

5. Ποσα και ποια ειναι τα μαθηματα που θα δωσω; (τεχνολογικη κατευθυνση)

 

please οτι αλλο εχετε για προτασεις ριχτε το!

 

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

poli eniaio peftei....ego pantos pao 3 tee kai dino 3 mathimatakia...1 eidikotitas mathimatika kai glossa...apla ta pragmata pisteyo pos ena 16-17 tha to exo me skopo na peraso xalkida i athina....

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

1. ποσες ωρες να δαιβαζω την ημερα;

2. ποιες ωρες ειναι οι καλυτερες για διαβασμα;

3. σε περιπτωση που δεν περασω αστυφυλακων θα το μαθω εγκαιρα για να μην χασω την αλλη σχολη που ηδη εχω περασει; (αν δεν περασω θα πρεπει να παω εκει δλδ)

4. Δεν ειμαι καλος στα Μαθηματικά. ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ! Μπορώ με ΑΟΘ, ΑΟΔΕ, Φυσ. Κατευθ, Προγραμματισμο να βγαλω περιπου 15 για αστυφυλακων;

5. Ποσα και ποια ειναι τα μαθηματα που θα δωσω; (τεχνολογικη κατευθυνση)

1.Αν αρχίζεις τώρα θα χρειαστείς το πρώτο καιρό μερικά 10ωρα+ για να προλάβεις την ύλη.

2.Όποτε έχεις όρεξη.

3.Αν δίνεις δεύτερη φορά η παλιά βαθμολογία σου χάνεται και συνεπώς χάνεται και η σχολή που είχες περάσει την προηγούμενη φορά εκτός αν τη πιάνεις με τη νέα σου βαθμολογία και ξαναμπείς.

4.Εννοείται πως μπορείς!Ειδικά αν γράψεις πολύ καλά μαθηματικά γενικής και αοθ που είναι και αυξημένης βαρύτητας για τη σχολή που σε ενδιαφέρει ακόμα καλύτερα.

5.Μαθηματικά,Φυσική,ΑΟΔΕ,Προγραμματισμό,Έκθεση, και αν είσαι 5 πεδίο(σε αυτή τη περίπτωση είσαι) θα δώσεις μαθηματικά γενικής και αοθ.

Link to comment
Share on other sites

1.Αν αρχίζεις τώρα θα χρειαστείς το πρώτο καιρό μερικά 10ωρα+ για να προλάβεις την ύλη..

 

OMG! 10ora+??? :wacko: Den me vlepo na pernao! Me apelpisate tora! :shock: Ego pao proti likiou kai den anoigo vivlio...! Den nomizo na mporeso na katso 10+ ores na diavaso...! :hypno: To ladoma poso paei??? :lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

re paidia mia erotisi gia opoion kserei.ego apofoitisa persi alla den edosa pannelinies.dino fetos.tin persini bathmologia ton tetraminon tin metrane;i oti grapso isxyei;

epanalambano den edosa persi stin teleytaia xronia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...