Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει τμημα αει που να ασχολειται με την τεχνη της φωτογραφιας?!&αν ναι ειναι καλο?αξιζει?
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο οσο ξέρω υπάρχει στο ΤΕΙ Αθήνας,ονομάζεται τμήμα φωτογραφίας και οπτικοακουστικών τεχνών και θα πρέπει να δωσεις ειδικό μάθημα ελεύθερο και γραμμικό σχεδιο,υπάρχει στο Αριστοτέλειο πανεπ Θεσσαλονικης η σχολή καλών τεχνών,που έχει και φωτογραφια φυσικα,που ειναι καλη σχολή,μετα στο Ιόνιο πανεπιστήμιο το τμήμα τεχνών ήχου και εικόνας.ε και μετα σε καμια ιδιωτική που πανε συνήθως όπως στην ΑΚΤΟ art & design που ειναι καλή απ'οτι μου έχουν πει ή Στη focus και άλλες τετοιες.Υπάρχουν πολλές αλλα καλύτερα να το ψάξεις λίγο συντομα γιατι οπως ειδες παιζουν και ειδικα μαθήματα...κοιτα καλυτερα και στο Ιnternet..:cool:
Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξέρω υπάρχει στο ΤΕΙ Αθήνας,ονομάζεται τμήμα φωτογραφίας και οπτικοακουστικών τεχνών και θα πρέπει να δωσεις ειδικό μάθημα ελεύθερο και γραμμικό σχεδιο,υπάρχει στο Αριστοτέλειο πανεπ Θεσσαλονικης η σχολή καλών τεχνών,που έχει και φωτογραφια φυσικα,που ειναι καλη σχολή,μετα στο Ιόνιο πανεπιστήμιο το τμήμα τεχνών ήχου και εικόνας.ε και μετα σε καμια ιδιωτική που πανε συνήθως όπως στην ΑΚΤΟ art & design που ειναι καλή απ'οτι μου έχουν πει ή Στη focus και άλλες τετοιες.Υπάρχουν πολλές αλλα καλύτερα να το ψάξεις λίγο συντομα γιατι οπως ειδες παιζουν και ειδικα μαθήματα...κοιτα καλυτερα και στο Ιnternet..:cool:

 

Παιζουν ειδικα μαθηματα ε?κριμα:(..παμε για αλλη σχολη:worry::lost:!..ευχαριστω για το reply:)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia mipws gnwrizete tin diadikasia tou 10%???pote kai pws 8a sibrirwsw to mixanografiko??8a exw opws perisi kapio kodiko?euxaristw ek twn proterwn....

i katathesi twn mixanografikwn ginetai sto telos tis sxolikis xronias kai nai exeis kwdiko (mallon ton idio pou eixes otan edwses) i symplirwsi tou mixnografikou einai idia

Link to comment
Share on other sites

τιποτα!μην απελπίζεσαι όμως γιατι δεν είμαι σιγουρη αν θέλει σε όλα!για ψάξ'το καλύτερα!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κανα SOS για ΑΟΘ ή κάποιο άλλο Τεχνολογικής κατεύθυνσης;
Άδραξε τη μέρα και μην άφησεις ούτε στιγμή της ζώης σου να περνάει χωρίς να της δίνεις την αξία που της αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι απόφοιτος και ξαναδίνω. Γνωρίζετε τί χρειαζομαι? Νομίζω μόνο φωτοαντιγραφο λυκείου,αντίγραφο βεβαίωσης πρόσβασης,σωστά? Επίσης,αν πάρω ΑΟΘ για να βγάλω μεγαλύτερο βαθμό είναι ευκολο να διαβάσω μόνος? Δν πάω φροντιστήριο.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι απόφοιτος και ξαναδίνω. Γνωρίζετε τί χρειαζομαι? Νομίζω μόνο φωτοαντιγραφο λυκείου,αντίγραφο βεβαίωσης πρόσβασης,σωστά? Επίσης,αν πάρω ΑΟΘ για να βγάλω μεγαλύτερο βαθμό είναι ευκολο να διαβάσω μόνος? Δν πάω φροντιστήριο.

 

Για τις Πανελληνιες ναι μονο φωτοαντιγραφο Απολυτηριου και της Βεβαιωσης Προσβασης. Α και μια φωτογραφια!

Οσο για το ΑΟΘ ειναι μεγαλη κουβεντα...κατα την γνωμη μου το 1 κεφαλαιο το διαβαζεις μονος σου και το 7-9 τωρα το θεμα ειναι 3-4-5

που συνδεονται και μεταξυ τους ειναι λιγο δυσκολα και αν δεν εχεις και μια επαφη προηγουμενη με το μαθημα θα τα βρεις σκουρα. Βασικα ενταξει δαιαβαζεις αλλα εχει μερικα πραγματα που ειναι "κρυμενα".

Link to comment
Share on other sites

Για τις Πανελληνιες ναι μονο φωτοαντιγραφο Απολυτηριου και της Βεβαιωσης Προσβασης. Α και μια φωτογραφια!

Οσο για το ΑΟΘ ειναι μεγαλη κουβεντα...κατα την γνωμη μου το 1 κεφαλαιο το διαβαζεις μονος σου και το 7-9 τωρα το θεμα ειναι 3-4-5

που συνδεονται και μεταξυ τους ειναι λιγο δυσκολα και αν δεν εχεις και μια επαφη προηγουμενη με το μαθημα θα τα βρεις σκουρα. Βασικα ενταξει δαιαβαζεις αλλα εχει μερικα πραγματα που ειναι "κρυμενα".

 

Βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι η original και όχι φωτοτυπία

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολύ επικύνδινη πάντως η Δημουλά για φετος,εχουν καθε δικαίωμα να τη βάλλουν εφόσον ειναι μεσα στην ύλη...και ο Καρυωτάκης ειναι sos..γνωστο μάλλον Πρωταγόρα μυρίζομαι....κ μάλιστα 5 ενότητα....ουφ τι άγχος και αυτό..

 

Γνωστο και εγω Πρωταγορα ενοτητα 5 λεω... Φετος λενε για πεζογραφημα παντως. Βρε,πλακα πλακα,μονο Κρητικο μη βαλουν και ο,τι θελουν...Καθοόυ δεν τον παω:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γνωστο και εγω Πρωταγορα ενοτητα 5 λεω... Φετος λενε για πεζογραφημα παντως. Βρε,πλακα πλακα,μονο Κρητικο μη βαλουν και ο,τι θελουν...Καθοόυ δεν τον παω:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

εμεις τον έχουμε ξεσκίσει τον Κρητικο...τον συχαθηκα!!!ναι,απο πεζά και η ιστορία ενος αιχμαλώτου ακούγεται πολύ!μακαρι να εβαζαν Πλατωνα πάλι,την 11 ή τη Λαχεση,γνωστο...εσυ που θέλεις να περάσεις???

Link to comment
Share on other sites

εμεις τον έχουμε ξεσκίσει τον Κρητικο...τον συχαθηκα!!!ναι,απο πεζά και η ιστορία ενος αιχμαλώτου ακούγεται πολύ!μακαρι να εβαζαν Πλατωνα πάλι,την 11 ή τη Λαχεση,γνωστο...εσυ που θέλεις να περάσεις???

 

Nομική θέλω...Μονο. Οπότε δυσκολα τα πραγματα... Εσυ??

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nομική θέλω...Μονο. Οπότε δυσκολα τα πραγματα... Εσυ??

 

 

Και γω νομική!!πολύ σκουρα τα πραγματα...μακαρι να τα καταφερουμε..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και γω νομική!!πολύ σκουρα τα πραγματα...μακαρι να τα καταφερουμε..:rolleyes:

 

Good luck to us both my dear! :D:D

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίωση πρόσβασης πρέπει να είναι η original και όχι φωτοτυπία

 

Kαλα λες...Βασικα και τα 2 τα θελει original και τα βγαζουν εκει και τα κανουν επικυρωση αν και σου κρατανε την αυθεντικη βεβαιωση προσβασης και μετα τις Πανελληνιες σου δινουν καινουργια

 

Για το ΑΟΘ συμφωνεις??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κ εγω ειμαι αποφοιτος ΤΕΕ και θελω ξαναδωσω.Γνωριζετε αν υπαρχει περιορισμος για τη συμμετοχη στις πανελληνιες,αν ειναι δλδ μεχρι 3 φορες η παραπανω??Επισης ακουσα κατι αυτες τις μερες για αιτησεις μεχρι τις 15/2 προκειμενου να συμμετασχεις στις πανελληνιες.Πρεπει να κανουμε κ εμεις του ΤΕΕ γιατι απο οτι θυμαμαι τα προηγουμενα χρονια δεν καναμε τιποτα περαν του μηχανογραφικου στις αρχες απριλη...
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζετε αν υπαρχει περιορισμος για τη συμμετοχη στις πανελληνιες,αν ειναι δλδ μεχρι 3 φορες η παραπανω??...

 

νομιζω οτι πρεπει να εισαι μεχρι 21χρονων για να ξαναδωσεις(δεν ξερω σιγουρα αλλα καπου το ειχα ακουσει-διαβασει...):)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι πρεπει να εισαι μεχρι 21χρονων για να ξαναδωσεις(δεν ξερω σιγουρα αλλα καπου το ειχα ακουσει-διαβασει...):)

Αυτό που λες ισχύει για ορισμένες στρατιωτικές σχολές μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Kαλα λες...Βασικα και τα 2 τα θελει original και τα βγαζουν εκει και τα κανουν επικυρωση αν και σου κρατανε την αυθεντικη βεβαιωση προσβασης και μετα τις Πανελληνιες σου δινουν καινουργια

 

Για το ΑΟΘ συμφωνεις??

 

Για ΑΟΘ καλά στα είπαν πιο πάνω. Αν δεν γράψεις καλά κινδυνεύεις να χαμηλώσεις τον βαθμό πρόσβασης

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες ισχύει για ορισμένες στρατιωτικές σχολές μόνο.

 

α,οκ!αυτο δεν το ηξερα...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σήμερα στα ΝΕΑ,πως θα υπάρχει σύστημα ανίχνευσης για κινητά προκειμένου να μην υπάρχουν διαρροές,και ηλεκτρονικός βαθμολογητής για να μπορείς να υπολογίζεις στο περίπου τον βαθμό σου από το site του υπουργείου,και ότι ο βαθμολογητής θα διορθώνει λιγότερα γραπτά από πέρσι.

 

Καλές αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...