Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι μια υπηρεσία σα το Vodafone Live,πολύ καλύυερη όμως.κ όχι,αν το πάρεις,θα είναι κανονικό,δε θα έχει τίποτα πειραγμένο.Θα μπαίνει οποιαδήποτε κάρτα και θα λαμβάνει mms καθώς και internet.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

one_tree_hill, σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.

 

Το Vodafone Live δεν είναι μια απλή υπηρεσία. Τα κινητά της Vodafone που λέει ότι είναι Vodafone Live, έχουν και διαφοετικό μενού. Αν θυμάμαι καλά έχει και κάποιος περιορισμούς όπως DRM στα mp3 καιπαίζει παιχνία μόνο αν είναι καταβασμένα από την Vodafone.

 

Έχεις My View και το έχεις δοκιμάσει;

 

Και πάλι ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά για τη Vodafone ίσχυαν παλαιότερα. Πλέον μπορείς να βάλεις ότι παιχνίδια θέλεις και δεν υπάρχει περιορισμός στα DRM. Το μόνο κακό που έχουν οι VFE Live συσκευές κατά τη γνώμη μου είναι το περιβάλλον σύνταξης μηνύματων..
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω με μια μέση χρήση πόσο σας διαρκεί η μπαταρία?Έμενα το πολύ 2 μέρες είναι normal?
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω με μια μέση χρήση πόσο σας διαρκεί η μπαταρία?Έμενα το πολύ 2 μέρες είναι normal?

εξαρτάται. εγω το κλείνω όταν κοιμάμαι και θα μου βγάλει 3 μέρες άνετα. μπορεί και 4....

Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον το δικό μου έχει πρόβλημα, δυστυχώς η μπαταρία μου κρατάει 24ώρες μόνο!:(

Ποσο καιρο το εχεις το κινητο?? ποσο μιλας περιπου :blink:

επισης απενεργοποιησε 3g & bluetooth.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επισης δες μηπως εχεις καμια διαρροη με την μπαταρια (ευκολα το ελεγχει ενας τεχνικος πχ απο τον Γερμανο αυτο)...το ειχα παθει με ενα 6630 πιο παλια και η διαρκεια ζωης της μπαταριας μου ηταν κατι παραπανω απο 24ωρο
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω δύο μήνες. Δεν βάζω ποτέ 3g και bluetooth και έχω την φωτεινότητα στο 50%:wacko:. Η χρήση που κάνω είναι μικρή καθώς είναι το δεύτερο μου κινητό και το έχω ως καρτοκινητό. Η εγγύηση με καλύπτει αν το πάω για αλλαγή μπαταρίας?
Link to comment
Share on other sites

Εάν διαπιστωθεί κατά τον τεχνικό έλεγχο ότι πραγματικά οφείλεται στην αρχική κατασκευή της μπαταρίας,τότε σε καλύπτει η εγγύηση.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα από περιέργεια πόσο κάνει η μπαταρία στο γερμανό και μου είπαν 45 ευρώ!!!!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα από περιέργεια πόσο κάνει η μπαταρία στο γερμανό και μου είπαν 45 ευρώ!!!!:wacko:

Αυθεντικη μπαταρια τοσο κοστιζει περιπου..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ Η ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΑ Η ΤΙΣ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ?

 

ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...Η ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ? :)

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ...:)

TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ Η ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΑ Η ΤΙΣ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ?

 

ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...Η ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΟΝΗΣ? :)

 

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ...:)

σε ολα αυτα που ρωτας δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε jackasss[/member], θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις συνεχόμενα με κεφαλαίους χαρακτήρες. Κάτι τέτοιο απαγορεύεται από τους όρους χρήσης. Επιπλέον, με αυτή τη γραφή τα μηνύματα γίνονται δυσανάγνωστα και κουραστικά, ενώ συν τοις άλλοις η γραφή αποκλειστικά με κεφαλαία αποκωδικοποιείται ως αύξηση του τόνου της φωνής.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ενώ συν τοις άλλοις η γραφή αποκλειστικά με κεφαλαία αποκωδικοποιείται ως αύξηση του τόνου της φωνής.

 

Αυτο ακριβως επιδιωκα να τραβηξω λιγο την προσοχη:)

sorry παντως και ευχαριστω για τη παρατηρηση και για την απαντηση στην ερωτηση μου. Συμπερασμα : ---->>> μακρυα απο ερικσον!απλα το θελα για το κιν της κοπελας μου.και της ειπα να μη παρει ερικσον.:p:!:

 

χωρις πλακα απορω γιατι υπαρχουν στην αγορα ακομα αυτα τα sony...ericsson....

TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Το προβλημα εχει ως εξης.

Οποτε παω να στειλω ενα SMS δεν φευγει σαν SMS αλλα σαν MMS :wacko::wacko:

 

Εχουν 2 συναδελφοι εδω στη δουλεια το ιδιο κινητο και δεν συμβαινει αυτο.

Ουτε βρηκα καπου καποια επιλογη για το ΑΝ θελεις να στειλεις SMS ή MMS.

 

Απο το δικο μου φευγει μονο ΜMS.

 

Καμια λύση ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις κάποιο πρόβλημα με την εταιρία σου ?

Οχι...εταιρικο ειναι και οι αλλοι συναδελφοι στην ιδια εταιρια με μενα.

Ασχετα που εχει κολλησει κα ιστελνει μονο MMS...δεν βλεπω και που θενα καμια επιλογη...μεταξυ SMS και MMS ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου λογικά είναι Vodafone Live...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, έχω το εξής θέμα. Σήμερα μόλις αφαίρεσα τον φορτιστή απο το τηλέφωνο η μπαταρία έπεσε ξαφνικά στο 10% απο εκεί που ήταν στο 100%.

 

Ξαναβάζω τον φορτιστή , δείχνει το κινητό να είναι πήρως φορτισμένο. Μόλις αφαιρώ τον φορτιστή η μπαταρία πάλι στο 10%.

 

Έχει τύχει σε κανέναν? Μήπως πέθανε η μπαταρία ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου λογικά είναι Vodafone Live...

αυτό φαντάζομαι και γω

 

Ρε παίδες, έχω το εξής θέμα. Σήμερα μόλις αφαίρεσα τον φορτιστή απο το τηλέφωνο η μπαταρία έπεσε ξαφνικά στο 10% απο εκεί που ήταν στο 100%.

 

Ξαναβάζω τον φορτιστή , δείχνει το κινητό να είναι πήρως φορτισμένο. Μόλις αφαιρώ τον φορτιστή η μπαταρία πάλι στο 10%.

 

Έχει τύχει σε κανέναν? Μήπως πέθανε η μπαταρία ?

 

Ευχαριστώ

όταν είναι ο φορτιστής συνδεδεμένος, πατώντας το πλήκρο + ή - για την ένταση της φωνής, σε τι κατάσταση σου λέει ότι είναι η φόρτιση? Δείχνει να ανεβαίνει το ποσοστό? φορτίζει η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

όχι με το που συνδέω τον φορτιστή πάει κατευθείαν στο 100%. μόλις βγάλω τον φορτιδτή πάει στα κόκκινα. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού του Κ770i
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...