Jump to content

Νεύρα - Πως την παλεύετε;


n_wildgirl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαφοροι. Κι οταν σε εκνευριζουν καταστασεις οκ, ξεσπας καπου, καπως.

Αλλα με τους ανθρωπους τι να κανεις; Να αρχισεις να τους κοπανας χαμου; Δεν ειναι σικ.:lol:

 

 

 

Γιογκα!

 

 

Αδιαφορία.

 

 

 

Pilates!

:lol:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 259
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αδιαφορία.

 

 

 

Pilates!

:lol:

Σωστη σε βρισκω. ;)

 

 

Πιλατος!

 

Εμένα όταν κάποιος με νευριάζει μου έρχεται να τον βρίσω αλλά κρατιέμαι~!:confused:

Κακως! Να τον βριζεις. Μετα θα κανεις το ιδιο και με τον επομενο. Σε συντομο χρονικο διαστημα δεν θα σου εχει μεινει ανθρωπος να κανεις παρεα ή να μιλας αρα δεν θα σε εκνευριζει κανενας. Ψηνομαι ασχημα να το εφαρμοσω.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχα νεύρα επειδή μ έπαιξε άσχημο παιχνίδι μια κοπέλα... Rawr... Στη διαπασών Bring Me The Horizon και τα ξέρασα όλα στις κολλητές... Να ναι καλά, με ηρέμησαν...

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Κακως! Να τον βριζεις. Μετα θα κανεις το ιδιο και με τον επομενο. Σε συντομο χρονικο διαστημα δεν θα σου εχει μεινει ανθρωπος να κανεις παρεα ή να μιλας αρα δεν θα σε εκνευριζει κανενας. Ψηνομαι ασχημα να το εφαρμοσω.:p

 

Μετά θα τον εκνευρίσει που δεν του μιλάει κανείς, που όλοι έχουν παρέες κι αυτός είναι μόνος και που κάθεται μέσα στο σπίτι τα Σαββατοκύριακα και βλέπει χαζογκομενίστικες ταινίες.

 

Αν john (και sofi που ψήνεσαι), σας αρέσει αυτό, μπινελικώστεεεεεε :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά μήπως αυτό πρέπει να το κοιτάξεις σε κάποιον ειδικό; Τέτοια νεύρα δεν είναι φυσιολογικά και δεν νομίζω ότι δικαιολογούνται ούτε με βάση τον παράγοντα εφηβεία.

 

ναι δεν ειναι καθολου φυσιολογοκιο ακομα και εγω {που ειμαι εφηβος}δεν τα κανω αυτα.
καλα μη μασατε...8/10 απο οσο γραφονται εδω μεσα ειναι δρακοι ..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα μη μασατε...8/10 απο οσο γραφονται εδω μεσα ειναι δρακοι ..

 

Και στις 2 περιπτώσεις (παθολογικά ψέμματα ή παθολογικά νεύρα) χρειάζεται η βοήθεια ειδικού.

Link to comment
Share on other sites

egw otan exw polla neura ksekardizomai sta gelia. epishs ksespw vrizodas poly varia alla spania tha xtyphsw kapoion.

 

to gelio pisteuw na katalavate pws to ennow ''spastiko gelio'' niwthw toso piesmenos pou gia na kraththw gelaw.

Link to comment
Share on other sites

Φευγω απο τον τοπο του "ατυχηματος" για να μην πω κατι που θα μετανιωσω. Επιστρεφω μετα αφου καλμαρω και το συζηταω πολιτισμενα.

Το θεμα ειναι τι γινεται ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΩΡΟ π.χ. αυτοκινητο! Τοτε γυριζω απο την αλλη και ελπιζω ο αλλος να μη συνεχισει τη λογομαχια...:mad:

Αν δε με ενδιαφερει και τοσο το θεμα διαφωνιας (που μου συμβαινει τις περισσοτερες φορες), τοτε εφαρμοζω το συστημα "μπαινακις βγαινακις". :p Το τελευταιο τους τρελαινει ολους!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Φευγω απο τον τοπο του "ατυχηματος" για να μην πω κατι που θα μετανιωσω. Επιστρεφω μετα αφου καλμαρω και το συζηταω πολιτισμενα.

Το θεμα ειναι τι γινεται ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΩΡΟ π.χ. αυτοκινητο! Τοτε γυριζω απο την αλλη και ελπιζω ο αλλος να μη συνεχισει τη λογομαχια...:mad:

Αν δε με ενδιαφερει και τοσο το θεμα διαφωνιας (που μου συμβαινει τις περισσοτερες φορες), τοτε εφαρμοζω το συστημα "μπαινακις βγαινακις". :p Το τελευταιο τους τρελαινει ολους!

kai se kleisto xwro mporeis na eisai eksisou cool.kai na sizitiseis politismena :) simfwneis?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

kai se kleisto xwro mporeis na eisai eksisou cool.kai na sizitiseis politismena :) simfwneis?

 

Οταν εισαι νευριασμενος, εισαι! Χρειαζεται λιγος χρονος να ηρεμησεις..:X για να μπορεσεις να μιλησεις ηρεμα! :D

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ola theloun ton xrono tous diladi...

Tespa,ta neura den kanoun kalo! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ola theloun ton xrono tous diladi...

Tespa,ta neura den kanoun kalo! :)

 

Ολα τα θεματα που εχουμε εδω..θα τα αναλυσουμε διεξοδικοτερα απο κοντα [/color][/color]billakosss..στο meeting..!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ola theloun ton xrono tous diladi...

Tespa,ta neura den kanoun kalo! :)

 

(Για μένα είναι καλό γιατί τα χρειάζομαι) !!!:p

 

Καλώς ή κακώς νευρα έχουμε όλοι μας ...

Το θέμα είναι που τα ξεσπάς και πως !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τοσα νευρα που εχω χτυπησει το χερι μου....

λιγες φορες βγαινω εκτος αλλα εχθες βγηκα πολυ...

το να γραφεις τελικα τον αλλον ειναι το καλυτερο οτι και να σου λεει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τοσα νευρα που εχω χτυπησει το χερι μου....

λιγες φορες βγαινω εκτος αλλα εχθες βγηκα πολυ...

το να γραφεις τελικα τον αλλον ειναι το καλυτερο οτι και να σου λεει

Πρεπει να γραφεις πολυ για να επιβιωσεις τελικα! Εγω αυτο κανω συνεχεια!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γραφεις πολυ για να επιβιωσεις τελικα! Εγω αυτο κανω συνεχεια!

 

Δυστιχώς είναι ένα απο τα λίγα πράγμματα που προσπαθώ να κάνω χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα !!!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γραφεις πολυ για να επιβιωσεις τελικα! Εγω αυτο κανω συνεχεια!

 

τι εννοεις ;

παντως δεν μπρω να ακουω μ*****ς για αφτο αρπαχτηκα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ;

παντως δεν μπρω να ακουω μ*****ς για αφτο αρπαχτηκα

 

εννοει οτι συνεχεια στη ζωη θα σ βγαινουν μ@λ@κες μπροστα σου. κ πρεπει να τους γραφεις ολους αλλιως δεν θα χτυπας μονο το χερι σου..!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά όσοι είστε ακόμα σε δευτεροβάθμια/τριτοβάθμια εκαπίδευση, να ξέρετε πως στις μελλοντικές δουλιές σας θα συναντήσετε αρκετούς λαλάκες που θα σας εκνευρίζουν ή ακόμα και θα σας κάνουν κακό... Τελικά, από προσωπική εμπειρία σας λέω πως δεν αξίζει να χαλιέσαι για τέτοια άτομα, ειδικά όταν είσαι νέος και έχεις πολλά χρόνια κούρασης και εκνευρισμού μπροστά σου! ;)

 

Πάντως, τελευταία (το τελευταίο εξάμηνο περίπου) είμαι πολύ οξύθυμος, τόσο που μερικές φορές το καταλαβαίνω άμεσα και εγώ ο ίδιος. Δεν ξέρω που οφείλεται... ίσως στο γεγονός ότι στη δουλιά μας πιέζουν από τον Απρίλιο και ταυτόχρονα είχα ένα πολύ δύσκολο εξάμηνο στο μεταπτυχιακό μου (μέχρι αρχές Ιουλίου τουλάχιστον)... Οι δικοί μου άνθρωποι μου λένε ότι πλέον έχω χάσει την υπομονή μου. Ίσως να έχουν και δίκιο... :(

Link to comment
Share on other sites

εννοει οτι συνεχεια στη ζωη θα σ βγαινουν μ@λ@κες μπροστα σου. κ πρεπει να τους γραφεις ολους αλλιως δεν θα χτυπας μονο το χερι σου..!

 

Αυτο εννοουσα. Ευχαριστω...

Πρεπει να τα παιρνεις χαλαρα ολα τελικα, αλλιως χανεις τον εαυτο σου και χανεις και τις μικρες-μεγαλες απολαυσεις της ζωης. Don't worry, be HAPPY! :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Γράψιμο γράψιμο και πάλι γράψιμο!!! Κάποια στιγμή όμως από το τόσο πολύ γράψιμο, κουράζομαι και τότε είναι που μου βγαίνουνε όλα μαζεμένα...!!! Κ τότε είναι που πιάνω τα άτομα που με νευριάσανε ένα ένα κ τους τα χώνω μονότερμα.. Κ συνήθως με τρελαίνει η αδικία και η αναισθησία!Σε μια τέτοια φάση είμαι τώρα, γιατί αν δεν τα πώ θα κάνω μπουμ!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...