Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές: Διαδικασία - Symbian Signed


Pitsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia mporei kapoios na mou kanei sign to rotateme version 2(beta5) gia to N95 imei 352255014435626

 

Οριστε φιλε μου :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera!epeidi eimai fantaros kai den exo oute kairo gia diavasma oute email pou na ginete dekto gia egrafi mporei na mou kanei kapoios sign to rotate me gia to imei 356996014071541? Euxaristo apo tora.

Wii Number

7116 0358 1247 8762

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ρε παιδια κανενα παιδι που μπορει να με βοηθησει να αποκτησω "υπογραφή" για το n95 8g μου....??

εστειλα το ιμει κτλ στο παιδι που θελησε να με βοηθησει λιγες ωρες πριν....αλλα απο οτι βλεπω ειναι οφ-λαιν.......

 

και μιλαμε εχω τρελαθει απο την ανυπομονησία μου....:lol:

 

δοκίμασα με απειρα μαιλ στο symbiansigned.com αλλα δεν γινεται τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

@tolis187 κατεβασα το φακελο σου και ειναι ολλα ok αλλα για καποιο λογο δεν μπορω να των διορθωσω εαν θελεις ξανακανε την διαδικασια απο την αρχη και ανεβασε μας το αρχειο .csr για να σου ανεβασει καποιος απο εμας νεο πιστοποιητικο :)

 

@freddaras για καποιο λογο σημερα το symbiansigned κανει κολπα λογικα για αυτο να μην πειρες ακομη απαντηση, ελπιζω αυριο να ειναι ολα καλα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

@tolis187 κατεβασα το φακελο σου και ειναι ολλα ok αλλα για καποιο λογο δεν μπορω να των διορθωσω εαν θελεις ξανακανε την διαδικασια απο την αρχη και ανεβασε μας το αρχειο .csr για να σου ανεβασει καποιος απο εμας νεο πιστοποιητικο :)

 

@freddaras για καποιο λογο σημερα το symbiansigned κανει κολπα λογικα για αυτο να μην πειρες ακομη απαντηση, ελπιζω αυριο να ειναι ολα καλα :)

 

εχω την εντυπωση οτι φταιει το πιστοποιητικο, οποτε μπορεις να παρεις το csr απο τον συγκεκριμενο φακελο...

α, και το imei μου ειναι 358361004248252....

θεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεενξ......!!!:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο φακελος που εφτιαξα λλα δεν μπορω να τον λειτουργησω....

ευχαριστω.....

http://rapidshare.com/files/82062211/TOLEESignApps.rar.html

 

@tolis187 κατεβασα το φακελο σου και ειναι ολλα ok αλλα για καποιο λογο δεν μπορω να των διορθωσω εαν θελεις ξανακανε την διαδικασια απο την αρχη και ανεβασε μας το αρχειο .csr για να σου ανεβασει καποιος απο εμας νεο πιστοποιητικο :)

 

@tolis187 Όπως είπε και ο Γιάννης ξανακάνε την διαδικασία από την αρχή και ανέβασε το αρχείο .csr για να σου ανεβάσουμε το πιστοποιητικό. Γιατί και με καινούριο πιστοποιητικό που έκανα πάλι δεν μου έκανε sign το αρχείο...

 

μπορεί κάποιος να μου κάνει sign το IRremote

ευχαριστώ πολύ 358361007511219

 

Ακολούθησε τον οδηγό του leftezi που βρίσκεται στην πρώτη σελίδα από τις εφαρμογές μέχρι το βήμα 9 και στη συνέχεια ανέβασε το αρχείο .csr για να σου κάνουμε το πιστοποιητικό :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

παιδια, οριστε ο καινουριος φακελος που εφτιαξα....

μονο το πιστοποιητικο λειπει....

αν μπορειτε να κανετε κατι....

υγ: κανω οτι ακριβως λεει ο οδηγος στην πρωτη σελιδα, ελπιζω να μην εχει καποιο λαθος και σας τυραναω αδικα.....

 

http://rapidshare.com/files/82154878/xyz.rar.html

θεεεεεεεεεεεεεεεεεενξ

Link to comment
Share on other sites

παιδια, οριστε ο καινουριος φακελος που εφτιαξα....

μονο το πιστοποιητικο λειπει....

αν μπορειτε να κανετε κατι....

υγ: κανω οτι ακριβως λεει ο οδηγος στην πρωτη σελιδα, ελπιζω να μην εχει καποιο λαθος και σας τυραναω αδικα.....

 

http://rapidshare.com/files/82154878/xyz.rar.html

θεεεεεεεεεεεεεεεεεενξ

 

Κατέβασε το φάκελο από ..εδώ.., μέσα έχει και το αρχείο .cer... Το δοκίμασα και λειτουργεί μια χαρά..:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

and the winner is....... MENIOOOOOOOOOS.....!!!!!

ΟΛΕ.....

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.........

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........

τελικα μετα απο πολλες δεησεις λειτουργησε...

παιδια χιλια ευχαριστω ολους σας για την προσπαθεια σας.....

αλλα τωρα την πατησατε....

θα σας ξαναχρειαστω καποτε.....:D:D:D:D

και παλι σας ευχαριστω ολους......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Αν και παλίο μέλος του site, πρώτη φορά κάνω post.

Μέχρι πρόσφατα χρησιμοποιούσα windows mobile και έγινα κάτοχος νόκια N71.

Θα ήθελα την βοήθειά σας, αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ολα τα αρχεια που χρειαζονται (cer, key , και προγραμμα signing) για να κανω sign καθως και αναλυτικες πληροφοριες πως κανουν sign οποια εφαρμογη θέλουμε ? το ΙΜΕΙ μου ειναι 358369001311114. Ευχαριστω ΠΟΛΥ!!!

stelinio7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Αν και παλίο μέλος του site, πρώτη φορά κάνω post.

Μέχρι πρόσφατα χρησιμοποιούσα windows mobile και έγινα κάτοχος νόκια N71.

Θα ήθελα την βοήθειά σας, αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ολα τα αρχεια που χρειαζονται (cer, key , και προγραμμα signing) για να κανω sign καθως και αναλυτικες πληροφοριες πως κανουν sign οποια εφαρμογη θέλουμε ? το ΙΜΕΙ μου ειναι 358369001311114. Ευχαριστω ΠΟΛΥ!!!

 

Καλή Χρονιά και σε εσένα φίλε μου...:)

Αναλυτικές οδηγίες για το πώς κάνουμε τις εφαρμογές sign θα βρεις ..::εδώ::.., είναι του leftezi, ακολουθείς τον οδηγό μέχρι και το βήμα 9 και μετά ανεβάζεις το αρχείο με κατάληξη .csr εδώ για να σου φτιάξουμε το πιστοποιητικό σου για να κάνεις τις εφαρμογές που θέλεις sign..

Εάν έχεις πρόβλημα εδώ είμαστε...:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Kalispera!epeidi eimai fantaros kai den exo oute kairo gia diavasma oute email pou na ginete dekto gia egrafi mporei na mou kanei kapoios sign to rotate me gia to imei 356996014071541? Euxaristo apo tora.

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί αυτόματα το υπογεγραμμένο πρόγραμμα abc_signed.sis ή abc_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα sisX αρχείο προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • δηλαδή από: signsis abc.sis abc_signed.sis abc.cer abc.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis abc.sisx abc_signed.sisx abc.cer abc.key 12345

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό κάνει μόνο για το κινητό που έχει το συγκεκριμένο imei,

και λήγει στις 07.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

 

@freddaras για καποιο λογο σημερα το symbiansigned κανει κολπα λογικα για αυτο να μην πειρες ακομη απαντηση, ελπιζω αυριο να ειναι ολα καλα :)

 

φιλε μου με εσωσε τελικα ο Itchrist86:)

τι να πω να ειναι καλα το παιδι...οτι και να πω ειναι λιγο....:)

 

πο πο πο για αυτο λατρεύω αυτο το φορουμ.....:)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί αυτόματα το υπογεγραμμένο πρόγραμμα abc_signed.sis ή abc_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα sisX αρχείο προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • δηλαδή από: signsis abc.sis abc_signed.sis abc.cer abc.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis abc.sisx abc_signed.sisx abc.cer abc.key 12345

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό κάνει μόνο για το κινητό που έχει το συγκεκριμένο imei,

και λήγει στις 07.01 2011.

Φίλε μπορεις να μου φτιαξεις ενα για αυτο το imei :

356983013395691

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μπορεις να μου φτιαξεις ενα για αυτο το imei :

356983013395691

 

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩ

 

Ορίστε φίλε μου... Ακολουθείς τις οδηγίες του Itchrist86 που έγραψε παραπάνω...:):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

paidia mporei kapoios na mou kanei sign auto to imei plz???

353262015916769:!:

Euxaristw Polu paidia:!:

 

Ελα φιλε κατεβασε αυτο το rar , μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου :)

 

 

Τι πρέπει να κάνεις:

 

 

 

 

* Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.

* Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.

* Το μετονομάζεις σε xyz.sis ή xyz.sisX ανάλογα.

* Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί αυτόματα το υπογεγραμμένο πρόγραμμα xyz_signed.sis ή xyz_signed.sisX αντίστοιχα.

 

 

 

Στη περίπτωση που έχεις ένα sisX αρχείο προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

 

 

 

* δηλαδή από: signsis xyz.sis xyz_signed.sis xyz.cer xyz.key 12345

* πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis xyz.sisx xyz_signed.sisx xyz.cer xyz.key 12345

 

 

Το πιστοποιητικό σου λήγει στις 09/01/2011.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Euxaristw Polu file na se kala!!!

Amesa to ekanes:!:Poli grigorada epese edw pera!!!Mpravo se ola ta paidia pou voi8an afilokerdos

:respect: se olous sas:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...