Jump to content

Samsung SGH-E590


Cavaradossi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλείς το νούμερο που θες και μετά στο αριστερό πλήκτρο με τις τρείς τελίτσες, επιλέγεις "Ενεργοποίηση διακριτικής λειτουργίας" και μετά το joystick και μετά το "ναι" ... Μέχρι να τα κάνεις όλα αυτά μπορεί και να έχεις τελειώσει τη συνομιλία σου....
Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 514
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Sorry αν έχει ερωτηθεί και πιο πάνω αυτό (αλλά πολλές σελίδες...:wacko: )

 

Το άσπρο κυκλοφορεί;;;

 

Έχω δει στα διάφορα καταστήματα μέσω ιντερνετ, διαφορές σημαντικές στην τιμή, how's that? :confused: ...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. ελπιζω οτι δεν θα εχει τελειωσει και η μπαταρια.:lol:
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Kakofonixx,τελευταία ερώτηση!

 

Πώς απενεργοποιώ το κλείδωμα πληκτρολογίου??

 

ρυθμισεις -> 2. ρυθμισεις τηλεφωνου -> 8. επιπλεον ρυθμισεις -> ξετσεκαρεις το "αυτοματο κλειδωμα πληκτρολογιου" :)

 

btw το manual δεν ειναι γτπ?? τιποτα δε γραφει το ατιμο :O

 

εχει και μαλιστα με αρκετα δυνατη ενταση ;)

 

και που βρισκεται η ρημαδα. δοκιμασα τα παντα.:cry:

 

αφου αρχισει να χτυπαει το τηλεφωνο που καλεις, πατας το joystick για να ενεργοποιηθει το ηχειο.

θα σε ρωτησει αν οντως θελεις να ενεργοποιηθει και επιλεγεις "ναι"

 

επειτα την ενταση την καθοριζεις με τα πλαινα πληκτρα εντασης :)

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια. ειδικα με το joistick δεν λειτουργει. θα το κοιταξω παλι.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

 

ρυθμισεις -> 2. ρυθμισεις τηλεφωνου -> 8. επιπλεον ρυθμισεις -> ξετσεκαρεις το "αυτοματο κλειδωμα πληκτρολογιου" :)

 

btw το manual δεν ειναι γτπ?? τιποτα δε γραφει το ατιμο :O

 

Nαι αλλά το τηλέφωνο μου αρέσει πάρα πολύ.Μοναδικά τρανταχτά μειονεκτήματα η απουσία 3G,η ΑΡΓΗ περιήγηση στις εικόνες και το ότι δεν μπορείς να δεις βίντεο σε full screen.

Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλά το τηλέφωνο μου αρέσει πάρα πολύ.Μοναδικά τρανταχτά μειονεκτήματα η απουσία 3G,η ΑΡΓΗ περιήγηση στις εικόνες και το ότι δεν μπορείς να δεις βίντεο σε full screen.

 

αργη σιγουρα ειναι οταν ειναι αποθηκευμενες στην καρτα μνημης (μα πολυ αργη λεμε...)

οταν ειναι στο τηλεφωνο τα πραγματα βελτιωνονται αρκετα.

 

ρε συ bomber αυτες οι ερωτοαπαντησεις μεταξυ μας μου θυμιζουν τις παλιες καλες εποχες του v3 :O

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

αργη σιγουρα ειναι οταν ειναι αποθηκευμενες στην καρτα μνημης (μα πολυ αργη λεμε...)

οταν ειναι στο τηλεφωνο τα πραγματα βελτιωνονται αρκετα.

 

ρε συ bomber αυτες οι ερωτοαπαντησεις μεταξυ μας μου θυμιζουν τις παλιες καλες εποχες του v3 :O

 

 

:D;):)

Και στο τηλέφωνο ψιλοαργεί όταν σκρολλάρεις από Pic σε Pic... :O

 

Offtopic,αλλά όταν πιάνω το V3,νομίζω ότι πιάνω βράχο.Εκπληκτική ποιότητα κατασκευής.

 

Εν τω μεταξύ,επειδή πάντα με ενδιαφέρει το Modding,έχω βρει ένα site ( http://forum.sgh.ru/ ) για Modding των samsung (έχει patches για το Ε590) αλλά είναι στα ρώσικα και δεν μου απαντούν κιόλας... :mad:

 

Αδυνατώ να πιστέψω ότι το Modding των Samsung γίνεται μόνο από Ρώσους...Αδυνατώ να βρω ένα παρόμοιο Αγγλικό site ή κάποιον που μιλάει Αγγλικά και μπορεί να με βοηθησει... Αν ξέρεις τίποτα.... :O:O:O

 

Τέλος,μου αρέσει πολύ η λειτουργία Vivid στα μηνύματα! :D

Link to comment
Share on other sites

:D;):)

Εν τω μεταξύ,επειδή πάντα με ενδιαφέρει το Modding,έχω βρει ένα site ( http://forum.sgh.ru/ ) για Modding των samsung (έχει patches για το Ε590) αλλά είναι στα ρώσικα και δεν μου απαντούν κιόλας... :mad:

 

αν και πιστευω οτι θα το ξερεις....

http://world.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=ru_en&trurl=http%3a%2f%2fforum.sgh.ru%2ftopic33033.html

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να σας ρωτήσω κάτι σημαντικό?

 

Έχει δυνατότητα να κλειδώνεται το πληκτρολόγιό του με κωδικό όταν είναι ανοιχτό ωστε να μή μπορεί κανείς να δεί τα μηνύματά κλπ??

Link to comment
Share on other sites

εχεις τη δυνατοτητα να κλειδωνεις οτι θελεις.αν σ ενδιαφερει τα μηνυματα πηγαινε ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ - ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΚΡΥΠΤΟΓΡΑΦΗΣΗ και επελεξε
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ολοι οι ενδιαφερομενοι για αυτο το πολυ ενδιαφερον κινητο να εχετε αντιληφθει οτι η τιμη του πλεον ειναι 199 ευρω το πολυ!!!

 

 

 

183 σε πλαίσιο και eshop. Προβλέπεται να πέσει και άλλο η τιμή του?

Επίσης, το έχει πάρει κανείς σε άσπρο, κυκλοφορει σε κάποιο κατάστημα?

Τέλος, το είδα σε ψεύτικο και το πολυπλήκτρο μου φάνηκε περίεργο, όσοι το έχουν πάρει, λειτουργεί καλά το πολυπλήκτρο του?

 

Εγώ έχω το Κ800 αλλά το επόμενο μου κινητό θα είναι σίγουρα αυτό το samsung..(όταν φτάσει στα 150 ευρώ η τιμή)

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά λειτουργεί το πολυπλήκτρο.

Μου κάνει φοβερή εντύπωση που ένα τέτοιο κινητό είναι τόσο φτηνό.Είναι τρελή ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά λειτουργεί το πολυπλήκτρο.

Μου κάνει φοβερή εντύπωση που ένα τέτοιο κινητό είναι τόσο φτηνό.Είναι τρελή ευκαιρία!

μηπως τα υπολοιπα παρειναι υπερκοστολογημενα για τις δυνατοτητες τους? ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι εχεις δικιο φιλε kakofonixx. λιγο ως πολυ ολες οι εταιρειες πουλανε τα ιδια αναλογα τις δυνατοτητες. Μια ερευνα θα σε πεισει.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, ερώτηση: Profiles δεν υπάρχουν? ΑΝ θελεις να αλλάξεις έστω και μόνο την ένταση του ήχου τι κάνεις? Πας στο μενου΄?
..and you'll never walk alone...
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι εχεις δικιο φιλε kakofonixx. λιγο ως πολυ ολες οι εταιρειες πουλανε τα ιδια αναλογα τις δυνατοτητες. Μια ερευνα θα σε πεισει.

πες μου εστω ενα κινητο αλλης εταιριας με τοσο μικρο/ελαφρυ/κομψο με αυτα τα χαρακτηριστικα κατω απο €200...

δε νομιζω οτι υπαρχει κατι αντιστοιχο... :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

πες μου εστω ενα κινητο αλλης εταιριας με τοσο μικρο/ελαφρυ/κομψο με αυτα τα χαρακτηριστικα κατω απο €200...

δε νομιζω οτι υπαρχει κατι αντιστοιχο... :rolleyes:

 

 

Παιδία, επειδή κι εμένα μου φαίνεται "too good to be true" το κινητάκι, όσοι δουλεύετε σε καταστήματα με κινητή, μπορείτε να μας πείτε αν έχετε δει να βγάζει συχνά, προβλήματα και τι είδους; Αν έχετε πουλήσει αρκετά κομμάτια και τι ποσοστό σας έχει γυρίσει πίσω; Αν έρχονται αρκετά DOA;

 

Επειδή μου αρέσει αυτό το κινητό κυρίως λόγω των διαστάσεών του (τα χαρακτηριστικά τα έχει και αυτό που έχω) σκέφτομαι να το πάρω, αλλά επειδή μου φαίνεται πολύ φτηνό, αυτό μου φαίνεται λίγο ύποπτο. :confused:

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε kakofonixx σημερα το πρωι ειδα στο πλαισιο το κ 530 sonyericsson με 187 ευρω. καλη ποιοτητητα με μονη διαφορα το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος. κατα τ αλλα σχεδον τα ιδια. οι λεπτομερειες διαφερουν.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

φιλε kakofonixx σημερα το πρωι ειδα στο πλαισιο το κ 530 sonyericsson με 187 ευρω. καλη ποιοτητητα με μονη διαφορα το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος. κατα τ αλλα σχεδον τα ιδια. οι λεπτομερειες διαφερουν.

οντως μοιαζουν αρκετα σε δυνατοτητες...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1869&idPhone1=2004

 

απλα προσωπικα το 3g δε με ενδιαφερει, ενω αντιθετα δε θεωρω και τοσο μικρες λεπτομερειες την 3ΜΡ + autofocus καμερα με 352 x 288 pixels βιντεο (εναντι 2ΜΡ και 176 x 144 pixels βιντεο του SE) και τα 65gr βαρους (εναντι των 92gr του SE)

:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E590

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...