Jump to content

Τηλεφωνία και internet εναλλακτικών: Ποιόν πάροχο;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia thelo voitheia....kano para polles iperastikes kai o ote me armegei kiriolektika...poia etairia lete na protimiso?exo akousei kala logia gia teledome...isxioun???

 

Αν πραγματικα ειναι πολλες οι υπεραστικες θα σου προτεινα το Tellas My Greece ή το 4u της Teledome με εφαπαξ χρεωση ανα κληση 0.099€

Link to comment
Share on other sites

paidia thelo voitheia....kano para polles iperastikes kai o ote me armegei kiriolektika...poia etairia lete na protimiso?exo akousei kala logia gia teledome...isxioun???

 

 

Teledome

Προγραμμα 4 you 1

 

0.099 ευρω ανα κλιση και μιλα οσο θελεις και αστικα και υπεραστικα !!!!! :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Teledome

Προγραμμα 4 you 1

 

0.099 ευρω ανα κλιση και μιλα οσο θελεις και αστικα και υπεραστικα !!!!! :D :D :D

Γιάννη, σε έχουν συνδέσει ακόμη; Αν όχι, μόλις σε συνδέσουν, στείλε εντυπώσεις ά-μ-ε-σ-α. :)

Link to comment
Share on other sites

Teledome

Προγραμμα 4 you 1

 

0.099 ευρω ανα κλιση και μιλα οσο θελεις και αστικα και υπεραστικα !!!!! :D :D :D

 

Καμια, απολυτως δωρεαν. Μονο οι ΟΤΕΠΙΛΟΓΕΣ Δωρεαν χρονος ομιλιας εχουν κοστος εγγραφης εφαπαξ 1€.

 

 

einai sigouro oti iparxei programma me efapax xreosi????giati den exei kati tetoio sto site tis teledome ap'oti vlepo...

 

Σιγουροτατο. Δες http://www.teledome.gr/%2897B6462C45000864A645B22BD91A132D2E5520E370A3298F%29/ecportal.asp?id=1584&nt=103

 

Να ξερεις οτι θελει προεπιλογη φορεα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΘΕΡΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ TOPIC ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΕΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΗ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ.

BlackAngel The Nightmare
Link to comment
Share on other sites

uparxei kapoios pou exei to programma ths teledome 4u? ston analytiko timokatalogo anaferei oti 8elei 8 eyrw pagio energopoiisis kai proepilogi forea.

mono ayta?? kati de m'aresei, k stin tellas pou eixe mia paromoia prosfora itan mapa telika.. as mas enimerwsei kapoios!

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις πηρα τελέφωνο και ρωτησα στην Teledome για το προγραμμα αυτο.

 

1. Ισχυει και για Πατρα που ειμαι εγω

 

2. Μου είπε οτι θα της πω τα στοιχεια μου και θα ερθει ενας courier να μου φερει το συμβολαιο να το υπογραψω. Θα πρεπει να δωσω στον courier 12 ευρώ! Απο εκει και περα είναι τα 8 ευρω για την προεπιλογή ακομα, και 1 ευρω το μηνα για τον λογαριασμό!!!!

 

Τι εχετε να πειτε? Ετσι εγινε και σε σας? Αυτο με τα 12 ευρω κερατιατικα πρωτη φορα το ακουω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις πηρα τελέφωνο και ρωτησα στην Teledome για το προγραμμα αυτο.

 

1. Ισχυει και για Πατρα που ειμαι εγω

 

2. Μου είπε οτι θα της πω τα στοιχεια μου και θα ερθει ενας courier να μου φερει το συμβολαιο να το υπογραψω. Θα πρεπει να δωσω στον courier 12 ευρώ! Απο εκει και περα είναι τα 8 ευρω για την προεπιλογή ακομα, και 1 ευρω το μηνα για τον λογαριασμό!!!!

 

Τι εχετε να πειτε? Ετσι εγινε και σε σας? Αυτο με τα 12 ευρω κερατιατικα πρωτη φορα το ακουω!

Μάλλον λέτε για το teledome 4 you - πρόγραμμα 1. Ισχύουν αυτά που σου είπε αλλά μπορείς να γλυτώσεις το courier αν έχει κάποιον συνεργάτη στην περιοχή σου δες http://www.teledome.gr -> αντιπροσώπους ;)
Link to comment
Share on other sites

Evripidis, den einai thema ebistosinis. Einai thema tou na psa3eis na vreis ti akrivws 8a xrew8eis, poso tha sou kostisei en telei gia na deis an se simferei sto telos. Twra to an theloun na exoun pagio 1e to mina kai to lene gia apostoli logariasmou ktl, i an 8eloun na dwsw lefta stin courier ktl, to eklamvanw san meros tou telikou posou pou 8a xreiastei na plirwsw. Ta ar8roizeis ola, ta zigizeis, kai vlepeis an se simferei i oxi.

 

Tha paw ston adiproswpo stin patra na dw ti tha mou pei kai aftos, mipws glitwsw ta lefta gia courier.

 

H prosfora pandws einai ekpliktiki, gia mena toulaxiston pou milaw para poli iperastika se megalis deiarkeias kliseis.

Link to comment
Share on other sites

Συνδεθηκα απο προχθες στο προγραμμα 4u - 1.

Ποιοτητα επικοινωνιας ΤΕΛΕΙΑ !!!!! :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

i prosfora dld isxyei akoma?giati x8es pou mpika sto site tous,den anefere kati gia to 4u -1 opws tin proigoumeni fora pou eixa mpei!

kai nomizw pws epsa3a..

eisai sigouros?? pes mas poso sou stoixise i sindesi k ti xrewseis exeis!

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ισχυει...Τωρα το ειδα.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/polot/2808/384263/0/t.jpg

 

Μαλλον εχεις μπλοκαρει τα αναδυομενα παραθυρα για αυτο και δεν το βλεπεις!!!! Πληρωσα 8,5 ευρω στην courier που μου εφερε τα χαρτια και τα υπεγραψα.Τιποτα αλλο.:D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αυτά τα κερατιάτικα της teledome. 8 ευρω για το κούριερ! και άλλο 1,18 το μήνα πάγιο για αποστολή αναλυτικού και καλά!

 

Το παρήγορο είναι ότι κατά τα λεγόμενα του Γιάννη βελτίωσαν την ποιότητα ήχου...

Link to comment
Share on other sites

Αμάν αυτά τα κερατιάτικα της teledome. 8 ευρω για το κούριερ! και άλλο 1,18 το μήνα πάγιο για αποστολή αναλυτικού και καλά!

 

Το παρήγορο είναι ότι κατά τα λεγόμενα του Γιάννη βελτίωσαν την ποιότητα ήχου...

 

 

Ελεος ρε παιδια...Κι εγω δεν συμφωνω με τα ευρω αυτα αλλα ειναι ...ψιχουλα μποροστα στα δεκαδες ευρω που θα γλιτωνω καθε μηνα. Απλα μπορουσαν να μας τα παιρνουν πιο ευλολα και χωρις διαμαρτυριες.:D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί είναι η μόνη εταιρία που χρεώνει πάγιο για την αποστολή αναλυτικού λογαριασμού.... Επίσης πιθανότατα είναι η μόνη που σε χρεώνει για τον κούριερ....
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί είναι η μόνη εταιρία που χρεώνει πάγιο για την αποστολή αναλυτικού λογαριασμού.... Επίσης πιθανότατα είναι η μόνη που σε χρεώνει για τον κούριερ....

 

 

Δεν διαφωνο καθολου.Αυτο ειναι συνεπεια κακου managment πιστευω γιατι θα μπορουσαν να μας τα ειχαν παρει αυτα τα ευρω πιο ευκολα και να ειμαστε και ευχαριστημενοι.Απλα ορθολογικα σκεπτομενος βλεπω οτι και παλι με συμφερει και αφηνω τις εντυπωσεις στην ακρη. :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Γιάννη δεν σου κάνω κριτική γιατί έβαλες την teledome. Λέω απλά ότι οι πρακτικές της εταιρίας που περιέγραψα παραπάνω είναι κατακριτέες (επιεικώς....)
Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί είναι η μόνη εταιρία που χρεώνει πάγιο για την αποστολή αναλυτικού λογαριασμού.... Επίσης πιθανότατα είναι η μόνη που σε χρεώνει για τον κούριερ....
Μπορείς και να τα γλυτώσεις τα 8€. Η telodme αν δεις στο site της έχει και συνεργάτες μέσω των οποίων μπορείς να κάνεις δωρεάν την αίτηση (όπως έκανα και εγώ) ;)
Link to comment
Share on other sites

Σωστός απλά με ενοχλεί η πρακτική της εταιρίας να σε κατευθύνει προς την επιλογή του κούριερ και όχι σε κάποιον συνεργάτη....
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πιθανότατα είναι η μόνη που σε χρεώνει για τον κούριερ....

 

Όχι, υπάρχουν κι άλλες...

Π.χ. vivodi, lannet οι οποίες χρεώνουν σε περίπτωση που σε βρουν οι ίδιες ως πελάτη, μέσω της γνωστής διαδικασίας "καλώ τηλέφωνα με βάση (τυχαίους) καταλόγους"... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός απλά με ενοχλεί η πρακτική της εταιρίας να σε κατευθύνει προς την επιλογή του κούριερ και όχι σε κάποιον συνεργάτη....
Και εμένα με ξένισε στην αρχή που μου είπαν ότι δεν έχουν συνεργάτες από την τηλεφωνική εξυπηρέτησή τους. Προφανώς δεν ξέρουν οι κοπέλες τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...