Jump to content

[Επίσημο] Motorola U9


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia pire xtes i kopela mou to u9 se roz

thelo na sas rotiso an allazei i exoteriki othoni?

kai sto mp3 pou se emena den einai prasino alla roz kokino!!uparxei kanena provlima i apla allazei xromata sto sxima apo kapoia epilogi?

opois gnorizei as voithisei please

 

euxaristo ek ton proteron

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 225
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το καλυμα επηρεαζει την αποχρωση των γραφικων γιατί εγω που έχω μαυρο κ η φιλη μου μωβ στο δικο της αλλαζουν λιγο. Εγω στο mp3 έχω πρασινο. Οσο για το γραφικο της εξωτερικης θα πας στα θεματα. Edit. Μετα ενα κλικ δεξια κ απο εκει το αλλαζεις... Screen saver εξωτερικης οθονης λεει.
Link to comment
Share on other sites

mini-USB ειναι!! σιγα!! παντου βρισκεται!!

 

ρε παιδια, κατι απο modding εδω δεν παιζει?...

τσεκαρετε και Internet μπας και βρειτε κατι!!

~~~~~~~~

edit: http://www.mobile-review.com/review/motorola-lj-platform-en.shtml

 

αν ειναι ετσι βρες μου ενα ... Γιατί δεν εχει την κλασικη μινι usb

Link to comment
Share on other sites

ναι, εχει την πιο μικρη απο αυτη των κλασικων motorola!αλλα δεν νομιζω να σου ειναι τοσο δυσκολο και χρονοβορο να πεταχτεις σε καποιο σημειο της vodafone ή του γερμανου να παρεις ενα!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση γι αυτους που το εχουν δοκιμασει...

Η ποιοτητα του ηχου κατα την διαρκεια της ομιλιας, πως ειναι?

Δηλαδη, το CrystalTalk™ Technology, δινει καποια διαφορα...?

 

Ευχαριστω!

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

ψαξε ή στο ebay, ή παρηγγειλε απο τον γερμανο ενα!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

paidia mhn agxwnestai gia to kalwdio USB tou U9 pate polu apla se ena nokia shop k agorazetaia to kalwdio CA-101 pou einai gia to nokia 6500 slide up pou pairnei to idio me to motorola U9. exei 8 eurw toso to phra k einai polu kaluterh k kirile kataskeuh apo oti ths motorola.(egw proswpika de mporousa na to vrw pouthena ths motorola to micro-usb kalwdio).
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια αν δε θέλετε να κάνετε το παραστράτημα και να συνδέσετε Nokia αξεσουάρ στο Motorola κινητό σας μπορείτε να περιμένετε λίγο ακόμα μέχρι να φέρει το αντίστοιχο καλώδιο για 3-4 ευρώ ο Γερμανός ή το Πλαίσιο ;)

 

(Πού να με πιάσουν και οι εμπάθειές μου....)

Link to comment
Share on other sites

βρήκα ένα monsterpack για το u9 ,με το οποίο αλλάζεις skin ,αρχικές οθόνες κτλ. αλλά φαντάζομαι λες και αντίο στα Ελληνικά?

 

Φοβάμαι πως ναι.

 

Εκτός βέβαια αν αυτός που το έφτιαξε χρησιμοποίησε κατά (μεγάλη) τύχη το language pack που περιέχει τα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπον εχω κανα 2 ερωτησουλες.Ποτε βγαινει το update και αν σας δουλευει σωστα το Bluetooth.

Το εχει η αδερφη μου και για να δουλεψει το Bluetooth,πρεπει να ειναι ανενεργο.Ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς software update τότε υπολόγιζε κατά τα μέσα Μαΐου, εμένα έτσι μου είπαν πριν από ένα μήνα.

 

Τώρα σχετικά με το bluetooth, το μόνο που έχω κάνει είναι να μεταφέρω αρχεία από το δικό μου κινητό στο U9 της γυναίκας μου και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Με bluetooth handset δεν το έχει χρησιμοποιήσει ακόμα οπότε δεν έχω να σου πω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγκατέλειψα την σκέψη μου για αγορά του U9 γιατί θεωρώ απαράδεκτο να μην μπορώ να βρώ με ευκολία (πέραν ενός άσχετου site) πληροφορία για τον δείκτη SAR.
μην το ψάχνεις, εσύ το 'χεις
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν ήσουν αρκετά καλός στο ψάξιμό σου. Βρήκα μέσα σε πέντε (5) λεπτά αυτό που ζητάς (πού αλλού) στο εγχειρίδιο χρήσης του U9 το οποίο μπορείς να κατεβάσεις από εδώ:

 

http://www.motorola.com/Hellomoto/Master%20Lists/Product%20Manuals/Static%20Files/GB-EN/MOTO_U9_Manual.pdf

 

Και για να μην ψάχνεις περισσότερο, κοίτα στη σελίδα 78 του εγχειριδίου (ή 80 του PDF αρχείου) για την τιμή που ζητάς.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν ήσουν αρκετά καλός στο ψάξιμό σου. Βρήκα μέσα σε πέντε (5) λεπτά αυτό που ζητάς (πού αλλού) στο εγχειρίδιο χρήσης του U9 το οποίο μπορείς να κατεβάσεις από εδώ:

 

http://www.motorola.com/Hellomoto/Master%20Lists/Product%20Manuals/Static%20Files/GB-EN/MOTO_U9_Manual.pdf

 

Και για να μην ψάχνεις περισσότερο, κοίτα στη σελίδα 78 του εγχειριδίου (ή 80 του PDF αρχείου) για την τιμή που ζητάς.

 

κατ' αρχήν να σ'ευχαριστήσω για το link που πράγματι απαντά στην ερώτησή μου.

 

Αν όμως υποθέσεις οτι δεν είσαι fan της Motorola και δεν γνωρίζεις τα κατατόπια, πού θα πας πρώτα? στο ελληνικό site του U9. Και ας πούμε οτι αφού δεν βρίσκεις τίποτα στις τεχνικές προδιαγραφές, ψυχανεμίζεσαι οτι το sar θα είναι στο εγχειρίδιο που σου δίνει μέσω της υποστήριξης. Αμ δε!

Πρέπει τότε να σκεφτείς οτι υπάρχει το αγγλικό εγχειρίδιο το οποίο βρίσκεις στο glοbal site στο οποίο βρίσκεται στην 80η απο τις 92 σελίδες (δεν λειτουργεί το search SAR στο pdf).

 

Τέλος πάντων, δεν είναι στην πρόθεσή μου να κακολογήσω το ωραίο U9 αλλά όταν χρειάστηκα άμεση πληροφόρηση για κάτι σημαντικό (για μένα τουλάχιστον) με παίδεψε αδικαιολόγητα. Σε αντίθεση με άλλης μάρκας κινητό που συνέκρινα εκείνη τη στιγμή (και βρήκα το sar του όντως σε 5 λεπτά και λιγότερο) και τελικά αγόρασα.

μην το ψάχνεις, εσύ το 'χεις
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές δεν έχεις άδικο. Θα μπορούσες όμως να είχες ρωτήσει και εδώ, η απάντηση που χρειαζόσουν σου δόθηκε αρκετά γρήγορα.

 

Ποια έκδοση του Adobe Reader χρησιμοποιείς; Μου φαίνεται περίεργο που δε λειτούργησε το search επειδή εγώ στην έκδοση 8.1.2 μέσω του search πεδίου πάνω δεξιά στην toolbar (εκεί που γράφει Find με αχνά γκρι γράμματα) βρήκα το SAR αμέσως.

 

Anyway, καλές κλήσεις με το καινούργιο σου μαραφέτι :p και αν χρειαστείς στο μέλλον κάτι σχετικά με Motorola κινητά (αυτά μόνο ξέρω) εμείς είμαστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο, βιαζόμουν μεν γιατί έπρεπε άμεσα να επιλέξω αλλά δεν φανταζόμουν τόσο γρήγορη ανταπόκριση!

 

έχω τον 6.0 CE - χρειάζομαι αναβάθμιση.

 

Ίσως στην επόμενη αναβάθμιση να ξαναδούμε καποιο moto, ευχαριστώ

μην το ψάχνεις, εσύ το 'χεις
Link to comment
Share on other sites

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

USB cable for Motorola u9.

 

Micro USB Motorola Data Cable.

 

USB cable to connect your Motorola phone to a PC and synchronize your data. Complement to your data communication and synchronization software into complete connectivity package.

 

Supports Motorola: U9, Q9, RAZR2 V8, RAZR2 V9, ROKR E8

 

http://www.fonefunshop.co.uk/datacables/motoro7.jpg

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

To πήρα στην μάνα μου σε μόβ σήμερα το πρωί...

Εμφανισιακά, πολύ ωραίο... και εσωτερικά που το έχω ψάξει!!

 

Το μόνο πράγμα που με εκνεύρισε πραγματικά, είναι οι φλόγες στην εξωτερική οθόνη!!!

Χριστός κι η παντόφλα, τι 'ν' τούτο? :blink:

Πείτε μου πως μπορεί να φύγει αυτή η ανοησία, ή να αντικατασταθεί με κάτι άλλο.

Εκτός από φλογοειδές εικόνες!!!! :ninja:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...