Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως Γιάννη η κάμερα του viewty δεν είναι και η καλύτερη ... Αχχχχχχ.... το Ν82 βγάζει τέλειες φωτογραφίες ... Αλλα λίγο η μπαταρία σε σπάει

Α και βλέπω έμεινες στάσιμος στο GSM Phase 2 Member :lol::lol::lol: ... χεχε , για δες πόσα έφτασα εγώ ... αν δεν ήταν και αυτό το ban των 26 ημερών θα είχα σίγουρα 1000 μηνύματα

 

Ρε active member.. εγω δεν ξημεροβραδιάζομαι μέσα στο forum!! :lol: Έχω κι άλλα πράγματα να κάνω στη ζωή μου!

Έλα στα 21-22 με δουλειά και σπουδές και θα σου πω αν θα βγάλεις τη μισά μηνύματα σε αντιστοιχία μηνυμάτων/χρόνου, σε σχέση με τώρα... :chair: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ε καλά το ξέρω αυτό ... έχω πάντως την εντύπωση ότι θα μας βγάλουν off-topic αλλά οκ ... τώρα όταν αρχίσουν και τα σχολεία το πολύ μια φορά την μέρα να μπαίνω στο φόρουμ , εκτός το Σαββατό και Παρασκευή που θα είμαι συναίχεια ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καλά μου παιδιά, βλέπω οτι το έχετε ψάξει το κινητάκι! Δέν είμαι πολυ συχνός χρήστησ, οπότα; να κάνω καμια μ...κία συγχωρήστε με!

Εχώ το κινητάκι κανα εξάμηνο τωρα και την τελευταία εβδομάδα η οθόνη αφής δεν είναι και πολυ .......αφής!!!!! Δήλαδή ή νεκρώνει τελείως ή να θέλει πατέται (μετά από προσπάθεια!) Εχει κανείς καμία ιδέα ? HELP

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι το είχα πάθει και εγώ και σκεφτόμουν να το πετάξω στον τοίχο , θα με πιστέψεις? ... Αχ , lg δεν θα ξαναπάρω αν δεν το δω και ακούσω σχόλια πρώτα ... η αλλαγή της οθόνη πόσα είναι αν ξέρει κάποιος ?

edit : και εμένα μετά από τόσο διάστημα μου το έβγαλε ... τώρα όμως δουλεύει μια χαρά

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

συνήλθε από μόνο του ... σιγά μην το παω στην lg να με χρεώσουν και τόσα λεφτά για μια άχρηστη οθονη ... το αχρηστη είναι συγκριτικά με άλλες οθόνες αφής άλλων εταιριών
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εδω και κανα 2 βδομαδες το φλας αρνειται να αναψει..Δεν αναβει με τπτ σε οποιοδηποτε περιβαλλον οσο σκοτεινα και αν ειναι..Εχει συμβει σε καποιον αλλο και αν ναι πως διορθωνεται??Μονο στην αντιπροσωπεία??? :(
Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω ότι το είχα πάθει και εγώ και σκεφτόμουν να το πετάξω στον τοίχο , θα με πιστέψεις? ... Αχ , lg δεν θα ξαναπάρω αν δεν το δω και ακούσω σχόλια πρώτα ... η αλλαγή της οθόνη πόσα είναι αν ξέρει κάποιος ?

edit : και εμένα μετά από τόσο διάστημα μου το έβγαλε ... τώρα όμως δουλεύει μια χαρά

guys kolaei kai thelei piesi gia na ksekolisi

Link to comment
Share on other sites

και εμένα το ίδιο μου έκανε... το κερατό μου γ@** που εμπιστεύτηκα lg ... lg ??? χαχα .. με τίποτα ... Ευτυχώς που πήρα και το Ν82 και είμαι μια χαρά ... Βέβαια τώρα η οθόνη του επανήλθε αλλα δεν με νοιάζει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

παιδια η οθονη μου εσπασε χθες στα καλα καθουμενα μεσα στην τζεπη χωρις να εχει ουτε ενα σημαδι απ εξω... το κινητο ειναι χαλια.. εχω ξενερωσει απιστευτα.. πηρα οθονη απο ιμπει να την αλλαξω και τελικα το πεταξα ολο... ...
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να μην βγαίνουμε off-topic και να κάνουμε τις ερωτήσεις εκεί που πρέπει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα ξαναγράψει κ θα το ξαναπω.

Σε σχεση με αυτα που προσφέρει κ την τιμη του ειναι η καλύτερη πρόταση.

Εφόσων μιλάμε για BAR κινητό αφης το να το βάζεις στην τσέπη είναι λάθος.

Υπάρχουν Θήκες κ προστατευτικά αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα ξαναγράψει κ θα το ξαναπω.

Σε σχεση με αυτα που προσφέρει κ την τιμη του ειναι η καλύτερη πρόταση.

Εφόσων μιλάμε για BAR κινητό αφης το να το βάζεις στην τσέπη είναι λάθος.

Υπάρχουν Θήκες κ προστατευτικά αξεσουάρ.

Συμφωνώ απολύτως.

Αλλωστε το κινητό κοντεύει χρόνο από την κυκλοφορία του και νομίζω ότι σήμερα με την τιμή του είναι μία πολύ τίμια πρόταση.Ολα τα άλλα είναι για να λέμε.

Καλό Σαβατοκύριακο και να κάνουμε και τίποτα άλλο δτη ζωή μας και όχι μόνο στο φόρουμ.

Υπάρχει και η άλλη πλευρά της ζωής....

Link to comment
Share on other sites

Καλό!!!Επιτέλους,θέματα και για κοριτσάκια!Βέβαια εμένα δε μου βγάζει 100 αλλά 21...Αλλά αφού έχει και την πεταλούδα...(!)[/Q

 

εχω κατεβασει το αρχειο αλλα εχω ενα προβληματακι με το thememanager...λιγη βοηθεια please.ευχαριστω προκαταβολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε κατεβαστε αυτο το πακετο εχει 100 θεματα μεσα.. Κανεις εγκατασταση κανονικα το Theme Manager 3.2 και βαζεις αυτο το φακελο Themes αντι του αλλου στην καρτα μνημης..

 

All credits go to arturos

 

 

εχω κατεβασει το αρχειο αλλα εχω ενα προβληματακι με το thememanager...λιγη βοηθεια please.ευχαριστω προκαταβολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. σκεφτομαι να παρω το viewty κ θελω να ρωτησω τους ηδη κατεχοντες αν ειναι ικανοποιμενοι απο το κινητο. εχω τωρα το P1i αλλα το βαρεθηκα κ θελω μια αλλαγη. απο καμερα λεει τιποτα?αξιζει?
Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. σκεφτομαι να παρω το viewty κ θελω να ρωτησω τους ηδη κατεχοντες αν ειναι ικανοποιμενοι απο το κινητο. εχω τωρα το P1i αλλα το βαρεθηκα κ θελω μια αλλαγη. απο καμερα λεει τιποτα?αξιζει?

 

Επ, γεια σου ^^PNeuMA^^!

Σκεφτεσαι να τ'αλλαξεις κι εσυ το Ρ1? Ημουν κι εγω παλιοτερα στο σχετικο thread, ειχα κι εγω το Ρ1. Αλλα το αλλαξα κι εγω και πηρα το Viewty, επειδη δεν με βολευε στον χειρισμο το Ρ1.

 

Θα σου πω σε γενικες γραμμες, το μόνο μειονεκτημα του κινητου. Η οχι και τοσο "δυνατη" μπαταρια..

 

Κατα τ'αλλα ειναι ικανοποιητικο το κινητακι, ειδικα για την συγκεκριμενη εταιρια, χωρις να θελω να υπονοησω κατι κακο, απλα επειδη ηταν απ'τα πρωτα "καλα" μοντελα.

Η μεγαλυτερη διαφορα που θα διαπιστωσεις και πιστευω θα σε διευκολυνει, ειναι η μεγαλη οθονη αφης και ο απολυτα ευκολος χειρισμος με τα δαχτυλα και μονον.. σε αντιθεση με το, παρ'ολ'αυτα, συμπαθητικο Ρ1i.

Στα μονα που υστερει το Viewty σε σχεση με το Ρ1, ειναι το WiFi που δεν εχει και οι πολλες/διαφορες εφαρμογες που μπορει να παρει το Ρ1 (σε αντιθεση με το Viewty) σαν Symbian λειτουργικο που ειναι.

 

Οσο για την καμερα, δεν ειναι σε ποιοτητα φωτογραφιας αντιστοιχο του Ν82 για παραδειγμα, αλλα ειναι πολυ καλες οι φωτογραφιες του και σιγουρα και το video του που ειναι απο τα καλυτερα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. σκεφτομαι να παρω το viewty κ θελω να ρωτησω τους ηδη κατεχοντες αν ειναι ικανοποιμενοι απο το κινητο. εχω τωρα το P1i αλλα το βαρεθηκα κ θελω μια αλλαγη. απο καμερα λεει τιποτα?αξιζει?

 

Εμένα πάλι με έχει απογοητεύσει(μου φαίνεται ή αυτό το έχω γράψει καμιά 100η φορες;:lol:).Φίλε πνεύμα εξαρτάται από το τι θες από ένα κινητό.Το πήρε ένας φίλος μου και φυσικά το τεσταρα κατευθείαν.1ον:Τα χρώματα της οθόνης δεν είναι ζωντανά 2ον:Οι φωτογραφίες φαίνονται λες και βγήκαν από κακή κάμερα στην οθόνη του(στον υπολογιστή δεν έχω περάσει καμία ακόμα) και 3ον:Το ηχείο είναι χαμηλό.Για μένα λοιπόν δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Α ναι, σχετικα με το ηχειο, μιας και το ανεφερε ο φιλος lulukos, ναι δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο, αλλα σε σχεση με το Ρ1 (επειδη το ειχα αμεσως πριν το Viewty και ουτε του Ρ1 ειναι κανα δυνατο) δεν θα καταλαβεις και καμια διαφορα ....πανω κατω τα ιδια ειναι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με έχει απογοητεύσει(μου φαίνεται ή αυτό το έχω γράψει καμιά 100η φορες;:lol:).Φίλε πνεύμα εξαρτάται από το τι θες από ένα κινητό.Το πήρε ένας φίλος μου και φυσικά το τεσταρα κατευθείαν.1ον:Τα χρώματα της οθόνης δεν είναι ζωντανά 2ον:Οι φωτογραφίες φαίνονται λες και βγήκαν από κακή κάμερα στην οθόνη του(στον υπολογιστή δεν έχω περάσει καμία ακόμα) και 3ον:Το ηχείο είναι χαμηλό.Για μένα λοιπόν δεν αξίζει.

Καλημέρα . Εσύ το κινητό το έχεις ή απλά το έχεις τεστάρει από ένα φιλο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια που μπορω να βρω μια δερματινη θηκη για το viewty?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Εσύ το κινητό το έχεις ή απλά το έχεις τεστάρει από ένα φιλο

 

Το έχει ένας φίλος μου και μου το είχε δώσει για 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...