Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατί ενω ειναι αποθηκευμενο να μην διατηρει αντιγραφο του μηνυματος...οταν το κλεινω και το ξανανοιγω και στελνω μηνυμα...το αποθηκευει? πρεπει καθε φορα που το κλεινω και το ανοιγω να ξανακανω αποθηκευση?

σημερα πηγα και το ειδα σε ενα καταστημα με καινουργιο firmware και made by samsung! το δικο μου ειναι made in korea by samsung. κι ενα αλλο g600 που ειδα ηταν μεν με νεο firmware αλλα πολυ χειροτερη οθονη σε ποιοτητα και φωτεινοτητα παρολο που ηταν ιδιες οι ρυθμισεις με το δικο μου! α...επισης made by samsung ενω το δικο μου korea! παιδες...κατι γινεται εδω! κατι μαγειρευει η αντιπροσωπια της samsung εν ελλάδι!!!! κατι βρωμαει! αυριο λεω να παω στο service samsung θεσσαλονικη να δω τί γινεται! εχει κανεις παρομοια εμπειρια ή μονον εγω ειμαι τοσο ψειρας και τα ψαχνω ολα αναλυτικα?!! ευχαριστω!

 

κανείς?????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά, έχω ένα πρόβλημα με το κινητό που αγόρασα και θα ήθελα αν γίνεται να μου πείτε πως μπορώ να το λύσω μόνος μου. Πριν από μια εβδομάδα περίπου μου ήρθε ένα κινητό που αγόρασα μέσο E-BAY το SAMSUNG SGH-G600 αλλά δεν ήταν ενσωματωμένη η ελληνική γλώσσα, θα μπορούσατε να μου πείτε που να βρω και πως να εγκαταστήσω το αντίστοιχο λογισμικό? Σας ευχαριστώ!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπέρα,

σε ένα φίλο που έχει το κινητό, κάτι έπαθε και μόλις ανοίγει και του ζητάει κωδικό ασφαλείας και σέρνει το πληκτρολόγιο προς τα πάνω για να το πληκτρολογήσει σβήνει η οθόνη (& νομίζω και το κινητό) ενώ νομίζω ανάβει και το λαμπάκι της κάμερας! Μήπως ξέρεται τι μπορεί να συμβαίνει; Υπάρχει τρόπος προσπέλασης του κωδικού ασφαλείας ώστε να δούμε τουλάχιστον αν ανοίγει κανονικά το κινητό; Μπορεί να γίνει "RESET" στις εργοστασιακές ρυθμίσεις με κάποιον άλλον τρόπο;

Έχει τύχει σε άλλον;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Γεια σας εχω ενα g600 στα αγγλικα χωρις ελλινικη γλωσσα δεν ειχε μεσα καλωδιο ουτε cd γιαυτο ειχα αγωρασει χωριστα και εχω καλωδιο usb και βρικα κατι drivers (Samsung_USB_Driver_Installer 14.0.0.162) που βρικα στο νετ αλλα δεν μπορω να το βρω δεν λεει ποιο com ειναι για να κανω τον τροπο με το προγραμα OneNAND Downloader v1.5 Lite και το G600XEGL1 τι κανω λαθος?

στο com1 δεν μου λεει "port initialization failed" εχω δεν εχω το κινιτο αρα θα ειναι κατι αλλο συνδεμενο εκει εψαξα μεχρι com 15 και ολα ιταν λαθος

το δοκιμασα η ανοιχτω η κλειστο το κινιτο θελει καποιο ιδιετερο τροπο για τιν σηνδεση?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω ενα g600 στα αγγλικα χωρις ελλινικη γλωσσα δεν ειχε μεσα καλωδιο ουτε cd γιαυτο ειχα αγωρασει χωριστα και εχω καλωδιο usb και βρικα κατι drivers (Samsung_USB_Driver_Installer 14.0.0.162) που βρικα στο νετ αλλα δεν μπορω να το βρω δεν λεει ποιο com ειναι για να κανω τον τροπο με το προγραμα OneNAND Downloader v1.5 Lite και το G600XEGL1 τι κανω λαθος?

στο com1 δεν μου λεει "port initialization failed" εχω δεν εχω το κινιτο αρα θα ειναι κατι αλλο συνδεμενο εκει εψαξα μεχρι com 15 και ολα ιταν λαθος

το δοκιμασα η ανοιχτω η κλειστο το κινιτο θελει καποιο ιδιετερο τροπο για τιν σηνδεση?

Όταν συνδέσης το κινητό ανοιχτό ανοιχτό στον υπολογιστή θα εγκαταστήσει τους drivers που χρειάζετε .

Μετά μπορείς να κάνεις την αναβάθμιση μέσω του προγράμματος της Samsung .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κατα την διάρκεια μία συνομιλίας, άν πατήσεις Επιλογές (αριστερό πλήκτρο) εμφανίζονται, μεταξύ των άλλων, και οι εξής επιλογές :

 

1) Ενεργοποίηση καθαρότητας φωνής

2) Ενεργοποίηση διακριτικής λειτουργίας

 

Μήπως ξέρει κανείς τί κάνουν αυτές οι λειτουργίες; Έμαθε κανείς τι'ν τούτα; :O

 

Ενεργοποιηση διακριτικης λειτουργιας η αλλιως στα αγγλικα whisper mode on ειναι η λειτουργια που σου επιτρεπει να μιλησεις πιο σιγα χωρις να ενοχλεις τους γυρω σου.

Ειναι μια λειτουργεια που γινεται με την αυξηση της ευαισθησιας του μικροφωνου.

Δυστηχως δεν ηταν η επιτυχης η μεταφραση στο ελληνικο μενου λειτουργιων και αναγκαστηκα να το αλλαξω στα αγγλικα για να το καταλαβω.

Edited by dagpan
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα!

 

Ένας φίλος μου έδωσε το Samsung SGH-G600 και θα ήθελα να ρωτήσω μπορώ ή υπάρχει κάποια εφαρμογή να περάσω στο κινητό για Track-id αναγνώριση τραγουδιών όπως είχε το παλιό μου Ericsson w850 πριν χαλάσει;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...