Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβώς το ίδιο λέμε. Τί να το κάνεις και το τέλειο pairing και την ακουστική αν με το που κάνεις 2 κλήσεις θέλει φόρτιση! Είμαι παράλογος; Απλά το παραθέτουμε από άλλη σκοπιά :lol:. Τώρα όσον αφορά τα BT της samsung τα 185 και 200 που δοκίμασα σε άλλο κινητό της samsung έχουν ίδια ποιότητα ομιλίας μικρότερο χρόνο το 200. Το 500 δεν το δοκίμασα, τώρα για τα review αστο..... Πάντως για Plantronic αν έχει δοκιμάσει κάποιος ας πεί, είναι ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ για samsung σκέφτομαι.

Είμαι μεταξύ wep 200 και wep 500.

 

Θα είναι όμως 100% συμβατά ή θα μας κάνουν νούμερα; :confused:

 

Γι’αυτό λέω να πάρω κάτι δοκιμασμένο. Φαντάζεσαι να δώσεις 70 euros για το 500άρι και να σου αποσυνδέεται; :cry:

 

Επίσης αν φτάσω στα 70 Ε σιγά μην πάρω Samsung! Θα πάω σε Platronics που είναι αστέρια!. Θα δουλεύει όμως ΣΩΣΤΑ; :confused:

 

Ο μόνος λόγος που σκέφτομαι για Samsung Bluetooth είναι γατί πιστεύω ότι τουλάχιστον αυτό θα συνεργάζεται ΑΡΙΣΤΑ με το G600!

 

Δεν ξέρω … :!:

:)

Παιδιά πήρα το το bluetooth PLANTRONICS 650 για να μπορώ να συνδέσω δυο κινητά. Το ΝΟΚΙΑ Ν95 συνδέεται με τη μία ενώ το G 600 με τίποτα . Σκέφτηκα μήπως φταίει το bluetooth γιαυτό σύνδεσα ταυτόχρονα με το Ν95 το SE V630 τα οποία συνδέθηκαν και τα δυο κανονικά. Το G600 δεν συνδέεται ούτε μόνο του!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:)

Παιδιά πήρα το το bluetooth PLANTRONICS 650 για να μπορώ να συνδέσω δυο κινητά. Το ΝΟΚΙΑ Ν95 συνδέεται με τη μία ενώ το G 600 με τίποτα . Σκέφτηκα μήπως φταίει το bluetooth γιαυτό σύνδεσα ταυτόχρονα με το Ν95 το SE V630 τα οποία συνδέθηκαν και τα δυο κανονικά. Το G600 δεν συνδέεται ούτε μόνο του!!!!!!!!!!!!!!

 

Σίγουρα ρε συ το είχες και ορατό και είχες ανενεργή τη λειτουργία ασφαλείας; Γιατί με ένα ακόμα BT που δοκίμασα φίλου όλα εντάξει. Βέβαια δεν ήταν plantronic. Μπορεί να έχει κάποιο κόλλημα με τη μάρκα τί να πω. Κρίμα πάντως γιατί ήθελα να πάρω ένα. Άρα μάλλον σε samsung καταλήγουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο εκτος κλιματος, αλλα θελω να ρωτησω κατι.Καλα τα ακουστικα με το καρφι,αλλα απο οτι βλεπω θα πρεπει για να συνδεθουν στο κινητο παντα να υπαρχει και ο ανταπτορας?

Τσαμπα καλωδια να κουβαλαμε?Δεν υπαρχει καταλληλη εισοδος

κατευθειαν να μπει το καρφι των ακουστικων?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο εκτος κλιματος, αλλα θελω να ρωτησω κατι.Καλα τα ακουστικα με το καρφι,αλλα απο οτι βλεπω θα πρεπει για να συνδεθουν στο κινητο παντα να υπαρχει και ο ανταπτορας?

Τσαμπα καλωδια να κουβαλαμε?Δεν υπαρχει καταλληλη εισοδος

κατευθειαν να μπει το καρφι των ακουστικων?

 

Όχι. Στην ουσία το hands free είναι μέχρι τον αντάπτορα και μετά είναι απλά ακουστικά. Εκεί συνδέεις ότι θέλεις στο κινητό απευθείας όχι.

Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα λοιπόν είναι οτι πρέπει να βρούμε ποιό bluetooth είναι 100% συμβατό με το G600. Άν ΞΕΡΕΙ κάποιος ας προτείνει ένα...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

:mad::X

Σίγουρα ρε συ το είχες και ορατό και είχες ανενεργή τη λειτουργία ασφαλείας; Γιατί με ένα ακόμα BT που δοκίμασα φίλου όλα εντάξει. Βέβαια δεν ήταν plantronic. Μπορεί να έχει κάποιο κόλλημα με τη μάρκα τί να πω. Κρίμα πάντως γιατί ήθελα να πάρω ένα. Άρα μάλλον σε samsung καταλήγουμε.....

 

Συνδέεται για 20 δευτ και στη συνέχεια αποσυνδέεται αυτόματα μόνο του και πάλι ξανασυνδέεται. αυτή η δουλεία γίνεται συνέχεια. Μια φορά έμεινε για αρκετή ώρα συνδεδεμένο κι σκέφτηκα ότι είναι εντάξει.Το έκλεισα και προσπάθησα πάλι να το συνδέσω αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

:mad::X

 

Συνδέεται για 20 δευτ και στη συνέχεια αποσυνδέεται αυτόματα μόνο του και πάλι ξανασυνδέεται. αυτή η δουλεία γίνεται συνέχεια. Μια φορά έμεινε για αρκετή ώρα συνδεδεμένο κι σκέφτηκα ότι είναι εντάξει.Το έκλεισα και προσπάθησα πάλι να το συνδέσω αλλά τίποτα.

 

Ακριβώς αυτό κάνει και το motorola H500! Μόνο που το κάνει κάθε 3 δευτ. !!! :(

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα!! Το ίδιο μου έκανε παλιότερα ένα SE με το Nokia 7610. Δηλαδή θέλει ψάξιμο για το ποια BT δεν έχουν πρόβλημα. Άλλοι που να έχουν δοκιμάσει Plantronic και Samsung Bluetooth ακουστικά;
Link to comment
Share on other sites

Το G600 δεν αναγνωρίζει τα wav αρχεία ή κάνω λάθος; :X

Μήπως θέλει συγκεκριμένα Hz και bitrate;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου άρχισε τελευταία να ξεφλουδίζει χωρις κανένα λόγο πραγματικά στην δεξιά πλευρά του ..έχει δηλαδή 2 μικρά κουκιδάκια που αμα τα ξύσεις μεγαλώνουν !!

δεν μου έχει πέσει ποτέ και το προσέχω σαν τα μάτια μου!!

για μένα απαράδεκτη ποίότητα! απογοητεύτηκα παρα πολύ!

έχει συμβεί σε κανέναν άλλον η το δικό μου ήταν το άτυχο?:(

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μπορώ να πω ότι με άρεσε αρκετά. Με τις φωτογραφίες πως πάει; Μπορεί κάποιος κάτοχος του κινητού να ανεβάσει μια Photo στο ImageShack.Gr (ή σε κάποια παρόμοια σελίδα) και να μας την δώσει στο Forum;
Link to comment
Share on other sites

Με τις φωτογραφίες πως πάει; Μπορεί κάποιος κάτοχος του κινητού να ανεβάσει μια Photo στο ImageShack.Gr (ή σε κάποια παρόμοια σελίδα) και να μας την δώσει στο Forum;

 

Άμα το έψαχνες λίγο θα έβρισκες πολλές φωτογραφίες ;)... Ορίστε και μερικές που βρήκα.

 

Βιντεακι ημερας σε ταξι εν κινηση... http://rapidshare.com/files/73061458/Video-0003.mp4

 

Και φωτο ημερας εξωτερικου χωρου

http://rapidshare.com/files/73062852/Photo-0004.jpg

http://rapidshare.com/files/73063344/Photo-0003.jpg

 

Σου παραθέτω μια φωτό. Ακου τι σου λέω εγώ που τις βλέπω τις φωτό στον υπολογιστή και τυπωμένες και άσε τι διαβάζεις εσύ.

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=10705&stc=1&thumb=1&d=1194365126 http://img139.imageshack.us/img139/3204/photo0009xr4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το συμπέρασμα λοιπόν είναι οτι πρέπει να βρούμε ποιό bluetooth είναι 100% συμβατό με το G600. Άν ΞΕΡΕΙ κάποιος ας προτείνει ένα...
Εχω ένα BH-08 συνδεόταν και αποσυνδεόταν ανα 4-5 δευτερόλεπτα συνοδεία ενός ήχου που κατέληγε εκνευριστικός. Πήρα ένα της Plantronics που υποτίθετε μπορείς να συνδέεις 2 κινητά και έχει και φορτιστή με αλκαλική. Τζίφος. Το ίδιο εκνευριστικό σύνδεση αποσύνδεση.. Το επέστρεψα και πήρα γνήσιο της samsung και όλα καλά wep-410....
Link to comment
Share on other sites

na rotiso.. exete kataferei na deite fotografies p exete stin memory card full screen me opoiodipote tropo?

 

 

Νο...:wacko:

Νο...:X

Νο...:cry:

Σε full screen μπορείς να δείς μόνο τις φωτό που βρίσκονται στο τηλέφωνο!!! ΜΑΓΑΛΗ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ!!! :mad:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει κανεις καλώδιο tv-out από samsung ή από αλλού κανενας?εαν ναι απο που και ποσο στοιχίζει?

 

Πήγαινε στο θεμα "καλώδιο tv-out για κινητά samsung" στην ενοτητα της samsung

Link to comment
Share on other sites

Νο...:wacko:

Νο...:X

Νο...:cry:

Σε full screen μπορείς να δείς μόνο τις φωτό που βρίσκονται στο τηλέφωνο!!! ΜΑΓΑΛΗ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ!!! :mad:

 

 

mipos iparxei kapoio java programma pou na mporei na anoiksei eikones kai apla na epitrepei ston xristi na zoomarei kata voulisi?

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα το g600 κι έχω κάποιες απορίες. Μήπως κανείς γνωρίζει πώς θα αντιγράψω τις επαφές από το k750 στο g600; Έχει το g600 δυνατότητα καταγραφής μηνιαίου χρόνου ομιλίας; μπορώ να δω τις φωτογραφίες από την κάρτα μνήμης σε πλήρη οθόνη; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα σήμερα το g600 κι έχω κάποιες απορίες. Μήπως κανείς γνωρίζει πώς θα αντιγράψω τις επαφές από το k750 στο g600; Έχει το g600 δυνατότητα καταγραφής μηνιαίου χρόνου ομιλίας; μπορώ να δω τις φωτογραφίες από την κάρτα μνήμης σε πλήρη οθόνη; Ευχαριστώ

 

1. Δοκίμασε να στείλεις μέσω bluetooth τις επαφές σου απο το ένα κινητό στο άλλο. Είναι ο πιό απλός τρόπος. Άν δεν τα καταφέρεις τα ξαναλέμε...:rolleyes:

2. Φυσικά και έχει δυνατότητα καταγραφής μηνιαίου χρόνου ομιλίας.

3. Η απάντηση είναι 3-4 post πιό πάνω...:confused: (διαβάζουμε και λίγο το forum πρίν ρωτήσουμε!)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Το 2 που το έχει; Μήπως μετράει και sms;

 

:confused:

Μενού - Αρχείο κλήσεων - Διαχείριση κλήσεων - Χρόνος κλήσεων.

 

Μετρητή SMS δεν έχω βρεί.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...