Jump to content

Καλοκαιρινό Myphone meeting


teitzis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω θα προτιμουσα στην καφετερια εδω απεναντι.

 

+1 για το "ναι" στο ΣΕΦ.

+1 για την καφετερια εδω απεναντι :p

 

για δώστε καμιά πληροφορία περισσότερη για την "καφετερια εδώ απέναντι" :p

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για δώστε καμιά πληροφορία περισσότερη για την "καφετερια εδώ απέναντι" :p

Λοιπον φιλε συμφορουμιτη. Η "καφετερια εδω απεναντι" ειναι μεταβλητη που παιρνει διαφορετικη τιμη σε καφε φορουμιτη. Υποδηλωνει την βαθυτερη επιθυμια του καθενος εδω μεσα το meeting να γινει οσο πιο κοντα στο σπιτι του γινεται, με αποτελεσμα να οδηγουμαστε εν τελει σε αδυναμια λυσης της ασκησης.

 

Ελπιζω να σε φωτισα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε συμφορουμιτη. Η "καφετερια εδω απεναντι" ειναι μεταβλητη που παιρνει διαφορετικη τιμη σε καφε φορουμιτη. Υποδηλωνει την βαθυτερη επιθυμια του καθενος εδω μεσα το meeting να γινει οσο πιο κοντα στο σπιτι του γινεται, με αποτελεσμα να οδηγουμαστε εν τελει σε αδυναμια λυσης της ασκησης.

 

Ελπιζω να σε φωτισα.:)

 

 

η τεχνολογία θα δώσει λύσει για μια ακόμα φορά. πάμε ο καθένας μας στην "καφετερια εδώ απέναντι" ανοίγουμε τα 3G mobile phone μας και κάνουμε ένα δυνατό tele-meeting και είναι όλοι happy :p :p :lol:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

η τεχνολογία θα δώσει λύσει για μια ακόμα φορά. πάμε ο καθένας μας στην "καφετερια εδώ απέναντι" ανοίγουμε τα 3G mobile phone μας και κάνουμε ένα δυνατό tele-meeting και είναι όλοι happy :p :p :lol:

Τελεια ιδεα! Οποιος δεν εχει 3G κινητο αποκλειεται αμεσα απο το meeting :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καφετέρια στο ΣΕΦ λέγεται "ναι". Εγω ψηφίζω 15/7 :p

 

+ 15/7 από μένα!

Να σημειώσω κάτι εδώ: το ΣΕΦ κατά παράδοση προσφέρεται για τα καλοκαιρινά meetings του myphone και το Village all day bar του Mall για τα χειμερινά. Έτσι είναι καλύτερα που λέει και η...διαφήμιση!! :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να το κανονίσουμε λοιπόν για 15/7 στο ΣΕΦ; Επειδή πλησιάζει η ημερομηνία, πρέπει να το επισπεύσουμε... :O

 

Μέχρι τώρα, για 15/7, μέσα είμαστε οι:

  • sofi-k
  • teitzis
  • theka_2003

 

Δηλώστε συμμετοχές... :cool:

Link to comment
Share on other sites

15 δε λέει, έχω εκδρομή στας εξοχάς και δεν δύναμαι να παραστώ... :(

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Να το κανονίσουμε λοιπόν για 15/7 στο ΣΕΦ; Επειδή πλησιάζει η ημερομηνία, πρέπει να το επισπεύσουμε... :O

 

Μέχρι τώρα, για 15/7, μέσα είμαστε οι:

  • sofi-k
  • teitzis
  • theka_2003

 

Δηλώστε συμμετοχές... :cool:

Κι εγω μεσα ειμαι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν το κανουμε για την επομενη Κυριακη; Να μαζευτει και κοσμος αφενος και αφετερου κι εγω ειμαι λιγο ζορικα αυτες τις μερες... Να ληφθει υποψιν, ειμαι το 25 % του κοσμου που θα ερθει δηλαδη.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε ημ/νία μετά τις 27/7 ειναι OK με εμένα αλλιώς θα κάνετε meeting χωρίς το αγαπημένο σας κοτετσάκι. :shifty:
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να το κλείνουμε για 15/7 :(

Μάλλον από βδομάδα θα το πάμε..:O

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι όσο πιο αργά το πάμε, τόσοι λιγότεροι θα μαζευτούν...καλά δεν είναι 15/7?

 

Σήμερα είναι 13 και ήδη η μέρα πέρασε, 14 πες. Πότε θα προλάβουν από το Myphone να κανονίσουν μέχρι τις 15 με το μαγαζί που θα γίνει το meeting και να ειδοποιηθούν και όλα τα μέλη που ενδιαφέρονται να είναι εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι 13 και ήδη η μέρα πέρασε, 14 πες. Πότε θα προλάβουν από το Myphone να κανονίσουν μέχρι τις 15 με το μαγαζί που θα γίνει το meeting και να ειδοποιηθούν και όλα τα μέλη που ενδιαφέρονται να είναι εκεί;

 

Για μισό... το myphone περιμένεις να κανονίσει το meeting; Έχει ξαναγίνει η συζήτηση παλαιότερα, το myphone δεν αναλαμβάνει τίποτε σχετικό, οι ΧΡΗΣΤΕΣ του το αναλαμβάνουν. Το άλλο θέμα είναι ότι πρώτα πρέπει να αποφασιστεί η ημ/νία από τα ίδια τα μέλη, μετά να δούμε πόσοι είμαστε και τελευταίο να πάει κάποιος στο μαγαζί που αποφασίστηκε να κλείσει ένα χώρο.

 

Λοιπόν, εγώ προτείνω για τις 27 ή τις 28/7, στο «ΝΑΙ». Δυστυχώς δεν μπορώ να αναλάβω να κλείσω τραπέζια διότι θα είμαι εκτός Ελλάδος μέχρι και τότε.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Για μισό... το myphone περιμένεις να κανονίσει το meeting; Έχει ξαναγίνει η συζήτηση παλαιότερα, το myphone δεν αναλαμβάνει τίποτε σχετικό, οι ΧΡΗΣΤΕΣ του το αναλαμβάνουν. Το άλλο θέμα είναι ότι πρώτα πρέπει να αποφασιστεί η ημ/νία από τα ίδια τα μέλη, μετά να δούμε πόσοι είμαστε και τελευταίο να πάει κάποιος στο μαγαζί που αποφασίστηκε να κλείσει ένα χώρο.

 

Λοιπόν, εγώ προτείνω για τις 27 ή τις 28/7, στο «ΝΑΙ». Δυστυχώς δεν μπορώ να αναλάβω να κλείσω τραπέζια διότι θα είμαι εκτός Ελλάδος μέχρι και τότε.

 

Τι εννοείς περιμένω το myphone να κανονίσει το meeting? Δηλαδή οι χρήστες του myphone είναι κάτι ξεχωριστό από αυτό; Αυτοί δεν το αποτελούν; :confused: Φυσικά και θυμάμαι τη συζήτηση που έχει γίνει παλιότερα, η οποία είχε ως αποτέλεσμα να μη γίνει κανένα meeting πέρσυ το καλοκάιρι στην Αθήνα σε αντίθεση με άλλες πόλεις της Ελλάδας όπου έγιναν κανονικά τα myphone meetings και μάλιστα με πολύ καλή προσέλευση μελών. Τα οποία, σημειωτέον, συννενούνται άψογα όσον αφορά την ημερομηνία και τον τόπο προσέλευσης. Κατά δεύτερο εγώ δε γνωρίζω κανέναν από το μαγαζί, ούτε τηλέφωνα, ούτε και τη διαδικασία κράτησης. Έκανα μια πρόταση. Απλά. :X

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απαραίτητο να είμαστε γνωστοί με κάποιον από το μαγαζί, απλά πηγαίνουν ένα-δυο άτομα και κανονίζουν με έναν υπεύθυνο να δοθούν x τραπέζια για το meeting του τάδε forum.

 

Όσο για τα meetings σε άλλες πόλεις μην ξεχνάς ότι η Αθήνα είναι πενταπλάσια σε πληθυσμό από τη δεύτερη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδος.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Στις 17 να το κάνουμε που θα είμαι Πειραιά!:D

εγω μπορω οποιαδηποτε μερα εκτος απο τις 17 :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...