Jump to content

Video κλήση με 0,20 ευρώ/λεπτό


alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιός θα δώσει έστω και με αυτή τη χρέωση 1 ευρώ για 5 λεπτά όταν μπορεί να μιλήσει αρκετά φτηνότερα με απλή κλήση;

 

πως το βγάζεις το αρκετά φτηνότερα με απλή κλήση?

 

edit: και επειδή κάποια εξυπνοπούλια δεν κατάλαβαν τι εννοώ (...), με ποιον υπολογισμό έβγαλες πως η απλή κλήση είναι φτηνότερη, γιατί εγώ βλέπω πως ακόμα και στα συμβόλαια η βιντεοκλήση είναι πλέον φτηνότερη!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

emperor69 και liogr αν θέλετε μπορείτε με ΡΜ να ανταλλάξετε τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς από τον έναν προς τον άλλον. Τα μηνύματα έφυγαν, αν θέλετε μπορείτε να τα ξαναγράψετε χωρίς ειρωνίες.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε παιδες αλλα το cu εδω και καιρο δεν προσφερει τις βιντεοκλησεις με 1λεπτό/λεπτό? (250λεπτά/2,5ευρώ)

θα μου πείτε βέβαια μόνο προς cu, αλλά θα σας πώ ότι δεν έχει και ημερονηνία λήξης προς το παρόν...

 

υπαρχει κατι αντιστοιχο στην cosmote ?

:)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι αντιστοιχο στην cosmote ?

 

όχι, μόνο η τρέχουσα προσφορά μέχρι 31/08 0,20/λεπτό για συμβόλαια και whats up και 0,30/λεπτό για cosmokarta

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ισχυει και για τα εταιρικα η προσφορα της φθηνοτερης βιντεοκλησης?

 

ναι κανονικά

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Με χαρά ανακοινώνω πως έχουμε παράταση μέχρι 31/10! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
γεια σε ολους ,εγω να ρωτησω απο που ειδατε οτι ισχυει αυτη η προσφορα και για την ΚΟΣΜΟΚΑΡΤΑ ,γιατι δεν εχω λαβει μηνυμα αν και κατοχος κοσμοκαρτας,ουτε βλεπω κατι στην σελιδα της κοτε,να αναφερει κατι τετοιο,αν υπαρχει καποιο λινκ,ασ το δωσει καποιος,επισης να ρωτησω αν εγω που εγω το ν73 που δεχετε και στελνει βιντεοκληση,τηλεφωνησω σε καποιον που δεν εχει καμερα ,θα με βλεπει αλλα εγω θα τον εχω κενο?? η θελει υποχρεωτικα αμφιδρομο και για τους 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγω θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο,έχω σύνδεση vodafone γνωρίζετε πόσο χρεώνει το λεπτό η video-κλήση?

 

μαλλον καλυτερα θα ξερουν στο φορουμ που αφορα την VODAFONE για αυτα τα θεματα ,η αλλιως αν γνωριζει καποιος εδω θα σου απαντησει,αλλα νομιζω οτι η κοτε ειναι η μονη που εχει ενταξει τα mms και την βιντεοκληση,σε εξομειωση τιμων με τα απλα συμβολαια sms και φωνητικων κλησεων κυριως με τα προγραμματα multi, και απο οτι λενε και τα παιδια παραπανω ισχυει πλεον και για τα καρτοκινητα, αυτο ειναι πολυ ευχαριστο ειδικα τωρα περιοδο διακοπων ,να στελνεις στους φιλους σου μμς με το πως περνας τις διακοπες ,[για τα μμς μιλαω οταν εισαι σε προγραμμα multi]και αν εχεις την δυνατοτητα να τους καλεις με εικονα,χωρις να λυπασε την χρεωση.

ΥΓ= ΑΡΑΓΕ εκτος απο φθηνη βιντεο κληση,στα καρτοκινητα ,θαταν ωραια ιδεα να εκανε την προσφορα ,και τα μμς με χρεωση sms εστω μεχρι τελος καλοκαιριου δοκιμαστικα

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους ,εγω να ρωτησω απο που ειδατε οτι ισχυει αυτη η προσφορα και για την ΚΟΣΜΟΚΑΡΤΑ ,γιατι δεν εχω λαβει μηνυμα αν και κατοχος κοσμοκαρτας,ουτε βλεπω κατι στην σελιδα της κοτε,να αναφερει κατι τετοιο,αν υπαρχει καποιο λινκ,ασ το δωσει καποιος,επισης να ρωτησω αν εγω που εγω το ν73 που δεχετε και στελνει βιντεοκληση,τηλεφωνησω σε καποιον που δεν εχει καμερα ,θα με βλεπει αλλα εγω θα τον εχω κενο?? η θελει υποχρεωτικα αμφιδρομο και για τους 2

 

Τα μπέρδεψες λίγο. Αυτή η προσφορά ήταν για το 2007 τώρα έχουμε 2008.

Link to comment
Share on other sites

Τα μπέρδεψες λίγο. Αυτή η προσφορά ήταν για το 2007 τώρα έχουμε 2008.

δικιο εχεις δεν προσεξα τις ημερομηνιες,αλλα με παρεσυρε και ενας φιλος μου που διαβαζε την σελιδα,και μου ειπε για την προσφορα και νομισα οτι επεκταθηκε το multi και στα καρτοκινητα ,,,και διαβαζοντας και εγω δεν προσεξα ημερομηνιες

αντε παλι :lol:γελασαμε με αυτες τις γκαφες:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...