Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Magkes phga xthes sthn antiprosopia sthn thess kai mou lei 2530 to specia me pinakides kai adeia kai kenena doraki.. eseis lete sthn arxh 2300 to special re..

Ti paizei edw?

 

iordanhsp καλωσόρισες στο myPhone. Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι από 1η Σεπτεμβρίου 2009 δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Οπότε προσπάθησε να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να διαβάσεις την σχετική ανακοίνωση.

 

Για οιεσδήποτε απορίες σχετικά με το forum, μπορείς να ρίξεις μία ματιά στο F.A.Q..

 

Για οιεσδήποτε άλλες απορίες, μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μου, ή με οιοδήποτε άλλο μέλος της Ομάδας Διαχείρισης.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Magkes phga xthes sthn antiprosopia sthn thess kai mou lei 2530 to specia me pinakides kai adeia kai kenena doraki.. eseis lete sthn arxh 2300 to special re..

Ti paizei edw?

 

αν εννοεις στισ πρωτεσ σελιδεσ ειναι η τιμη πριν 2 χρονια,και την ανεβασανε για να αγορασουνε κ κανα αλλο οχι μονο το special

Link to comment
Share on other sites

http://rextorcdi.com/site/?page_id=3&category=1&product_id=3

 

το εχει κανεις βαλει?

Φιλε αυτο εδω ειναι ηλεκτρονικη και δουλευει σε καρμπυρατερατα μοτερ. Δεν ειναι εγκεφαλος και δεν ταιριαζει για τα Χ μας.

Link to comment
Share on other sites

τι ειχες γιανη?τι εχα παντα,,ρε παιδια ποσες φορες θα το πουμε παπι δεν περνεις για να εισαι μπροστα απο ολους,,παπι περνεις για να σε εξηπηρετει, γιατι ειναι ενα εργαλειο δουλειας,,γιατι αν χαλασει να ξερεις μονος να το φτιαξεις,τι να τα κανουμε τα ψηγεια τα ιτζεξιον κτλ,ελεος πια με την καραμελα,,εμενα παει 120 εμενα 130 140 150 200,,αν ειταν αυτος ο στοχος μας παπι θα πηγαιναμε να παρουμε?γιατι?το παπι οτι και να του κανεις παπι θα παραμεινει,,ξεκολατε ρε ****το,,κι αντε παρτε καμια μηχανη ναχετε και το γκαζακι σας και την ασφαλεια σας,,φιλικα βεβαια
Link to comment
Share on other sites

Τι ενοεις και κενενα αλλο οχι μονο το special?

 

το κοκκινο,το μπλε,κ το ασημι....για να μην πουλαει μονο το special

Link to comment
Share on other sites

Egine aderfe. Eyxaristw

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες sorry κι όλας αλλά διαβάζω συνέχεια κόκκινο - μπλέ - ασημί - κόκκινο - μπλέ - ασημί.....

Το μαύρο το κατράμι που έχω εγώ δηλαδή ψέυτικο είναι; :) Δεν υπάρχει;

Ή απλά δε το αναφέρει κανείς επειδή το θεωρεί απαίσιο; :wacko:

 

Και αναφορικά μιλώντας για τα προηγούμενα posts.. όντως το παπί πνίγεται με 4η σε ανηφορίκό δρόμο στην εθνική.. και ειδικά όταν έχει κόντρα αέρα νομίζω ότι παίζω με τη ζωούλα μου! Φτερό στον άνεμο νιώθω! Κατά τα άλλα απροβλημάτιστο και πολύ άνετο!

 

Όσο γι'αυτά που λένε για το χώρο κάτω απ'τη σέλα, υπάρχουν και οι μπαγκαζιέρες! :cool:

Can't rain all the time...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες sorry κι όλας αλλά διαβάζω συνέχεια κόκκινο - μπλέ - ασημί - κόκκινο - μπλέ - ασημί.....

Το μαύρο το κατράμι που έχω εγώ δηλαδή ψέυτικο είναι; :) Δεν υπάρχει;

Ή απλά δε το αναφέρει κανείς επειδή το θεωρεί απαίσιο; :wacko:

 

 

το δικο σου ειναι καινουριο...τους τελευταιους 2 μηνες κυκλοφορει,,,,δεν το ξερουν ολοι γιαυτο δν το αναφερουν :)

Link to comment
Share on other sites

το δικο σου ειναι καινουριο...τους τελευταιους 2 μηνες κυκλοφορει,,,,δεν το ξερουν ολοι γιαυτο δν το αναφερουν :)

 

α εννοει το μαυρο το καινουριο ε?ενταξει ειναι καινουριο κ δν νομιζω να το εχουν αγορασει τοσοι πολλοι,ασε που κανει κ 2500

Link to comment
Share on other sites

Χμμ.. η αλήθεια είναι δεν ξέρω πότε βγήκε στην αγορά. Έτυχε να χρειαστώ μεταφορικό μέσο άμεσα και πήγα και το πήρα. Δεν έκανε όμως 2500. Οι τιμές που έμαθα από όλα τα καταστήματα που ρώτησα και από αντιπροσωπείες Yamaha ήταν 2480 το Special και 2270 όλα τα άλλα (μπλε-κόκκινο-ασημί-μάυρο).

Το πήρα τελικά από το Βύνιο. μαζί με συναγερμό Meta, ένα απλό κρανάκι και μπαγκαζιέρα πίσω, σύνολο 2330 (μαζί με πινακίδες κτλ) αν θυμάμαι καλά.

Το σταντ το έβαλα εγώ μετά στο πρώτο service και πήγε όντως γύρω στα 17 ευρώ και όλο το service μαζί πήγε 40.

Can't rain all the time...
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους ,ηθελα να ροτησω αν καποιος εχει δει τιν yoshimura tri-oval εδω στην Ελλαδα και αν ναι που και ποσο κοστιζει?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε αυτο εδω ειναι ηλεκτρονικη και δουλευει σε καρμπυρατερατα μοτερ. Δεν ειναι εγκεφαλος και δεν ταιριαζει για τα Χ μας.

 

Ναι αλλά κοίτα τι λέει στην αρχή

 

Compatible with the ff bikes

-Yamaha Jupiter MX 135 (indonesia)

-Yamaha Sniper 135 (Philippines)

-Yamaha 135LC (Malaysia)

-Yamaha Spark 135 (Thailand)

-Yamaha Exciter GP RC 135 (Vietnam)

-Yamaha Crypton X 135 Carb version (Greece)

 

Και μιά και το έφερε η κουβέντα.......έχει δοκιμάσει κανείς αυτό

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?products_id=302&osCsid=75878df730347e0e199e0163b93ec874

 

Ή αυτό

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?products_id=69&osCsid=75878df730347e0e199e0163b93ec874

 

Για να μας πει αν έχει διαφορά και πόσο??

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κοίτα τι λέει στην αρχή

 

Compatible with the ff bikes

-Yamaha Jupiter MX 135 (indonesia)

-Yamaha Sniper 135 (Philippines)

-Yamaha 135LC (Malaysia)

-Yamaha Spark 135 (Thailand)

-Yamaha Exciter GP RC 135 (Vietnam)

-Yamaha Crypton X 135 Carb version (Greece)

 

Και μιά και το έφερε η κουβέντα.......έχει δοκιμάσει κανείς αυτό

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?products_id=302&osCsid=75878df730347e0e199e0163b93ec874

 

Ή αυτό

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?products_id=69&osCsid=75878df730347e0e199e0163b93ec874

 

Για να μας πει αν έχει διαφορά και πόσο??

 

Εχει εισαχθει στην Ελλαδα καρμπυρατερατο Χ και δεν το γνωριζουμε?Καποιο συντακτικο λαθος εχει γινει

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Εχει εισαχθει στην Ελλαδα καρμπυρατερατο Χ και δεν το γνωριζουμε?Καποιο συντακτικο λαθος εχει γινει

Οχι δεν ειναι συντακτικο λαθος και ουτε εισαχθηκε και ουτε προκειται να εισαχθει, απλα το αναφερει επειδη καποιοι μπορει να το εχουν κανει μετετροπη σε καρμπυρατερατο (μην με ρωτησετε πως).

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι συντακτικο λαθος και ουτε εισαχθηκε και ουτε προκειται να εισαχθει, απλα το αναφερει επειδη καποιοι μπορει να το εχουν κανει μετετροπη σε καρμπυρατερατο (μην με ρωτησετε πως).

 

Ισως να ναι οπως τα λες.

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει ποσο εχει το μαμα δισκοφρενο γιατι το εχω φαει και 8ελει αλλαγμα. το παω σε εξουσιοδοτημενο και εχω 7200 χλμ.
Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει ποσο εχει το μαμα δισκοφρενο γιατι το εχω φαει και 8ελει αλλαγμα. το παω σε εξουσιοδοτημενο και εχω 7200 χλμ.

 

αυτο που λες δεν μπορει να γινει

 

εγω που σταματαω και με edo δεν μπορω να το κανω

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ο δισκος αποκλειεται να φαγωθηκε μαλλον χαλασαν τα τακακια!

πανε δες τα, φαινεται ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

Κατα 99% τα τακακια:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωπα ναι σορρυ τακακια εννοουσα. ποσο θα κοστισουν τελικα παιδια?

ρε φιλε σου τελειωσαν τα φρενα μονο σε τοσα χλμ???

σορυ κιολας ποσα κιλα εισαι??

Link to comment
Share on other sites

80 κιλα. παντως και μενα μου φαινεται παραξενο αλλα σκεψου οτι δουλευω κεντρο και σταματα ξεκινα στην κινηση μονο μπροστινο χρησιμοποιω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...