Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ ΠΙΣΩ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΚΑΤΑ 75% Ο ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 25% Ο ΠΙΣΩ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λοιπον παιδες γεια χαρα.και παλι εδω με μερικες εβδομαδες διακοπη.βεβαια αλαζω λιγο την συζητηση για συναγερμο και δισκοφρενα και θα γυρισω την συζητηση

στα μηχανικα σημεια του παπιου.λοιπον εγω και mikecrt απο το ηρακλειο θα ειμαστε πυστευω οι πρωτοι που εχουμε κανει τις απολυτες μετατροπες με ντοκουμεντα και οχι λογια του αερα.λοιπον παραγγειλαμε κιτ κυλινδρο yamaha vixion 60mm με πιστονι σκληρα ελατηρια και κεντροφορο τριτο σταδιο με διαφορα

στο αμυγδαλο 3mm και διαφορα στον χρονο ανοιγματος βαλβιδας εισαγωγης εξαγωγης vvpang και βεβαια παραλληλο εγκεφαλο rapidbike για το crypton x.

το αποτελεσμα σαν πρωτη αποψη τελιο.ρυθμισαμε τωρα τα μηχανακια για στρωσιμο μεχρι τις 5500στρ.φοβερες αρπες δεν κανει κανενα μπουκωμα στην αρχη οπως εργοστασιακο το γνωστο προβλημα βγαλαμε τον αποσυμπιεστη απο το γραναζι χρωνισμου και τελος τα βασανα.δεν υπαρχει προβλημα μιζας δουλευει αψογα.εγω θα σας ελεγα εαν δεν θελετε να αλλαξετε κυλινδρο πιστονι ελατηρια κεντροφορο τουλαχιστον βγαλτε τον πυρο απο το γραναζι χρονισμου και βαλτε rapidbike και εξατμηση και θα δειτε την διαφορα.επισης για οσους εχουν προβλημα με τις ταχυτητες που μπαινουν δυσκολα λαδι motul 20-50 κοκκινο

και θα καταλαβουν τι διαφορα.αυτα προς το παρον μετα το στωσιμο θα τα πουμε ξανα.

 

δεν καταλαβαινω που θα βοηθησει αυτο που προτεινεις.μπορεις να το εξηγησεις??

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΠΗΓΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ?ΜΕ ΤΟ RAPID BIKE ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ?
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες γεια χαρα.και παλι εδω με μερικες εβδομαδες διακοπη.βεβαια αλαζω λιγο την συζητηση για συναγερμο και δισκοφρενα και θα γυρισω την συζητηση

στα μηχανικα σημεια του παπιου.λοιπον εγω και mikecrt απο το ηρακλειο θα ειμαστε πυστευω οι πρωτοι που εχουμε κανει τις απολυτες μετατροπες με ντοκουμεντα και οχι λογια του αερα.λοιπον παραγγειλαμε κιτ κυλινδρο yamaha vixion 60mm με πιστονι σκληρα ελατηρια και κεντροφορο τριτο σταδιο με διαφορα

στο αμυγδαλο 3mm και διαφορα στον χρονο ανοιγματος βαλβιδας εισαγωγης εξαγωγης vvpang και βεβαια παραλληλο εγκεφαλο rapidbike για το crypton x.

το αποτελεσμα σαν πρωτη αποψη τελιο.ρυθμισαμε τωρα τα μηχανακια για στρωσιμο μεχρι τις 5500στρ.φοβερες αρπες δεν κανει κανενα μπουκωμα στην αρχη οπως εργοστασιακο το γνωστο προβλημα βγαλαμε τον αποσυμπιεστη απο το γραναζι χρωνισμου και τελος τα βασανα.δεν υπαρχει προβλημα μιζας δουλευει αψογα.εγω θα σας ελεγα εαν δεν θελετε να αλλαξετε κυλινδρο πιστονι ελατηρια κεντροφορο τουλαχιστον βγαλτε τον πυρο απο το γραναζι χρονισμου και βαλτε rapidbike και εξατμηση και θα δειτε την διαφορα.επισης για οσους εχουν προβλημα με τις ταχυτητες που μπαινουν δυσκολα λαδι motul 20-50 κοκκινο

και θα καταλαβουν τι διαφορα.αυτα προς το παρον μετα το στωσιμο θα τα πουμε ξανα.

 

Αντε να δουμε καμια πατεντα γιατι τοσο καιρο ασχολουμαστε με το αν αλλαξω εξατμιση πιανω 130 στο κοντερ.

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ ΠΙΣΩ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΚΑΤΑ 75% Ο ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΣ ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ 25% Ο ΠΙΣΩ

 

Κανεις μεγαλο λαθος.Το πισω φρενο κανει πολλη δουλεια αν θες να οδηγησεις με πιο εντονο ρυθμο.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ένα μήνα το μηχανάκι μου έχει σβήσει τρεις φορές σε φανάρι όταν βάζω πρώτη και πάω να ξεκινήσω. Έχει τύχει σε κανέναν? Να πω ότι έχω 2640 km και δεν το ζορίζω καθόλου. Μήπως είναι μπουκωμένο?
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ένα μήνα το μηχανάκι μου έχει σβήσει τρεις φορές σε φανάρι όταν βάζω πρώτη και πάω να ξεκινήσω. Έχει τύχει σε κανέναν? Να πω ότι έχω 2640 km και δεν το ζορίζω καθόλου. Μήπως είναι μπουκωμένο?

 

ανεβασε λιγο το ρελαντι.

το ειχα παθει & εγω & μετα ολα οκ.;)

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ένα μήνα το μηχανάκι μου έχει σβήσει τρεις φορές σε φανάρι όταν βάζω πρώτη και πάω να ξεκινήσω. Έχει τύχει σε κανέναν? Να πω ότι έχω 2640 km και δεν το ζορίζω καθόλου. Μήπως είναι μπουκωμένο?

 

ναι μου εχει τυχει εμενα κανα δυο φορες αλλα και με τα παλια μου μηχανακια μου μου τυχαινε αυτο που και που εγω νομιζω πως ειναι απο κακη τροφοδοσια καυσιμου αλλα ενταξει δεν ειναι κακο που και που να το ανοιγεις λιγο και να το ξεμπουκωνεις συνεχεια 1-2 μες στην πολη οσο να`ναι:O

Link to comment
Share on other sites

ανεβασε λιγο το ρελαντι.

το ειχα παθει & εγω & μετα ολα οκ.;)

 

σωστο κι`αυτο που λεει ο φιλος το ρελαντι πρεπει να δουλευει ψηλα

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ένα μήνα το μηχανάκι μου έχει σβήσει τρεις φορές σε φανάρι όταν βάζω πρώτη και πάω να ξεκινήσω. Έχει τύχει σε κανέναν? Να πω ότι έχω 2640 km και δεν το ζορίζω καθόλου. Μήπως είναι μπουκωμένο?

 

Και σε μένα το κάνει. Πώς ανεβαίνει το ρελαντί στο Χ?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το κάνει. Πώς ανεβαίνει το ρελαντί στο Χ?

 

Για το ρελαντί έχει μια βίδα που την γυρνάς. Κοίτα σελίδα 6-15 στο βιβλιαράκι του . Και εμένα μου έχει σβήσει μερικές 4 φορές ως τώρα . Έχω ακούσει πως το κάνει λόγω injection όταν δίνεις απότομα γκάζι μπουκώνει .Τώρα σχετικά με το συναγερμό πρέπει να γίνει καλή δουλειά κατά την τοποθέτηση αν κοπούνε καλώδια να κολληθούν με κολλητήρι και να τυλιχτούνε καλά με μονωτική ταινία, Εγώ έχω βάλει ένα της Scorpio με τηλεειδοποίηση ρελε μπλοκαρίσματος κινητήρα και ενσωματωμένη μπαταρία .Επίσης μπορείς να το βάλεις και περιμετρικό ραντάρ .Μένω 4 όροφο και πιάνει η τηλεειδοποίηση το μηχανάκι είναι στο γκαράζ πλάγια όχι από κάτω . Και δεν καταναλώνει τπτ σχεδόν . Αλλά 300 ευρώ κόστισε ο συναγερμός και 30 ευρώ να τον τοποθετήσω σε ηλεκτρονικό.

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω που θα βοηθησει αυτο που προτεινεις.μπορεις να το εξηγησεις??
λοιπον κοιτα απο το εργοστασιο

εχουν βαλει ενα γραναζι χρονισμου με αντιβαρο και εναν πυρο που πεφτη απανω στον κεντροφορο και κραταει την βαλβιδα τησ εξαγωγης ανοιχτη με αποτελεσμα να σπαει την συμπιεση οταν βαζεις μπροστα.απενεργοποιειται ομως οταν ανεβασεις

τις στροφες του μηχανακιου απο τις 1500 και πανω με αποτελεσμα να κανει αυτο το μπουκωμα γιατι δεν εχει προλαβει να πιασει την απαραιτητη συμπιεση

 

ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΠΗΓΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ?ΜΕ ΤΟ RAPID BIKE ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ?

 

λοιπον η rapidbike κοστιζει 300 € συν τα μεταφορικα αλλα για να το παιξεις εσυ οπως θελεις πρεπει να αγορασεις και το καλωδιο usb με το προγραμμα για να φτιαξεις οπως θελεις εσυ το χαρτη.βεβαια οπως το παρεις εχει ενα χαρτη μεσα

αλλα ειναι φτωχος σε καυσιμα γυρω στα 5-7% περισσοτερο απο χαμηλα μεχρι μεση

και 15% απο τις 6000-9500 στον κοφτη.τον κοφτη δεν τον πειραχαμε ακομα

γιατι ειμαστε στην διαδυκασια του στροσιματος.εαν σε ενδιαφερει ολη αυτη η διαδικασια τα λεμε σε email.περυτο να σου πω οτι μπορεις να εχεις δυο η και τρεις χαρτες και να τους αλλαζεις αναλογα με τις απαιτησεις που θελεις εκεινη την ωρα.

για οικονομικο χαρτη η χαρτη για κοντρα.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοιτα απο το εργοστασιο

εχουν βαλει ενα γραναζι χρονισμου με αντιβαρο και εναν πυρο που πεφτη απανω στον κεντροφορο και κραταει την βαλβιδα τησ εξαγωγης ανοιχτη με αποτελεσμα να σπαει την συμπιεση οταν βαζεις μπροστα.απενεργοποιειται ομως οταν ανεβασεις

τις στροφες του μηχανακιου απο τις 1500 και πανω με αποτελεσμα να κανει αυτο το μπουκωμα γιατι δεν εχει προλαβει να πιασει την απαραιτητη συμπιεση

 

 

 

λοιπον η rapidbike κοστιζει 300 € συν τα μεταφορικα αλλα για να το παιξεις εσυ οπως θελεις πρεπει να αγορασεις και το καλωδιο usb με το προγραμμα για να φτιαξεις οπως θελεις εσυ το χαρτη.βεβαια οπως το παρεις εχει ενα χαρτη μεσα

αλλα ειναι φτωχος σε καυσιμα γυρω στα 5-7% περισσοτερο απο χαμηλα μεχρι μεση

και 15% απο τις 6000-9500 στον κοφτη.τον κοφτη δεν τον πειραχαμε ακομα

γιατι ειμαστε στην διαδυκασια του στροσιματος.εαν σε ενδιαφερει ολη αυτη η διαδικασια τα λεμε σε email.περυτο να σου πω οτι μπορεις να εχεις δυο η και τρεις χαρτες και να τους αλλαζεις αναλογα με τις απαιτησεις που θελεις εκεινη την ωρα.

για οικονομικο χαρτη η χαρτη για κοντρα.

 

nai file mporeis na mou peis apo pou to paragelnw auto to rapidbike mazi me to usb na kserw ?

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ειναι παπισια γιατι προοριζονται για παπι και οι ανοχες τους ειναι κατασκευασμενες για τα κυβικα και τις ταχυτητες του παπιου παραγωγης.αν πας να βαλεις after δισκοπλακα braking δεν νομιζω να σε πειραξουν τοσο πολυ τα 2000 χιλιαρικα πιο πολυ μαλλον το οτι θα φας τα μουτρα σου στο πρωτο φρεναρισμα:):lol:

 

Θα μπςρουσαν να εχουν λιγο καλτερη ποιοτητα ακομα και σε αυτα τα κυβικα τουλαχιστον η αναρτηση, δεν ξερω που μενετε αλα στην Καβαλα που μενω εγω με τα καλντεριμια πας σαν να εχεις παρκινσον, τινα κανω αφου η mother τα πηρε στο κρανιο οταν αγορασα το cbf 250 και το εστειλε απο εκει πουρθε...:X

Link to comment
Share on other sites

ναι μου εχει τυχει εμενα κανα δυο φορες αλλα και με τα παλια μου μηχανακια μου μου τυχαινε αυτο που και που εγω νομιζω πως ειναι απο κακη τροφοδοσια καυσιμου αλλα ενταξει δεν ειναι κακο που και που να το ανοιγεις λιγο και να το ξεμπουκωνεις συνεχεια 1-2 μες στην πολη οσο να`ναι:O

 

Και εμενα μου τοκανε στις αρχες και σθγεκριμενα οχι μονο το χ αλλα και το adress που ειχα. Η πλακα ειναι οτι εμενα μου το εκανε στο ιδιο φαναρι παντα, λες και ηταν στοιχιομενο, δεν κανω πλακα στο ιδιο κολοφαναρο που δεν κραταει και πολυ και εχεις 2 δευτερα καιρο να περασεισ σε σχεση με τους απεναντι....:wacko:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοιτα απο το εργοστασιο

εχουν βαλει ενα γραναζι χρονισμου με αντιβαρο και εναν πυρο που πεφτη απανω στον κεντροφορο και κραταει την βαλβιδα τησ εξαγωγης ανοιχτη με αποτελεσμα να σπαει την συμπιεση οταν βαζεις μπροστα.απενεργοποιειται ομως οταν ανεβασεις

τις στροφες του μηχανακιου απο τις 1500 και πανω με αποτελεσμα να κανει αυτο το μπουκωμα γιατι δεν εχει προλαβει να πιασει την απαραιτητη συμπιεση

 

 

 

λοιπον η rapidbike κοστιζει 300 € συν τα μεταφορικα αλλα για να το παιξεις εσυ οπως θελεις πρεπει να αγορασεις και το καλωδιο usb με το προγραμμα για να φτιαξεις οπως θελεις εσυ το χαρτη.βεβαια οπως το παρεις εχει ενα χαρτη μεσα

αλλα ειναι φτωχος σε καυσιμα γυρω στα 5-7% περισσοτερο απο χαμηλα μεχρι μεση

και 15% απο τις 6000-9500 στον κοφτη.τον κοφτη δεν τον πειραχαμε ακομα

γιατι ειμαστε στην διαδυκασια του στροσιματος.εαν σε ενδιαφερει ολη αυτη η διαδικασια τα λεμε σε email.περυτο να σου πω οτι μπορεις να εχεις δυο η και τρεις χαρτες και να τους αλλαζεις αναλογα με τις απαιτησεις που θελεις εκεινη την ωρα.

για οικονομικο χαρτη η χαρτη για κοντρα.

Θα μπορούσες να μας πεις και άλλες πληροφορίες για το rapid bike . Να υποθέσω πως το καλώδιο usb δεν είναι ακριβό και είναι ίδιο με αυτά που έχουν οι φωτογραφικές μηχανές και εξωτερικοί σκληροί δίσκοι σαν αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=877921&catalog=23&category=69978275 . Το πρόγραμμα όμως που μπορείς να το πειράξεις πόσο κάνει ; Εγώ που σκοπεύω να του βάλω μια εξάτμιση και ένα φίλτρο αξίζει να του βάλω και rapid bike?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μας πεις και άλλες πληροφορίες για το rapid bike . Να υποθέσω πως το καλώδιο usb δεν είναι ακριβό και είναι ίδιο με αυτά που έχουν οι φωτογραφικές μηχανές και εξωτερικοί σκληροί δίσκοι σαν αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=877921&catalog=23&category=69978275 . Το πρόγραμμα όμως που μπορείς να το πειράξεις πόσο κάνει ; Εγώ που σκοπεύω να του βάλω μια εξάτμιση και ένα φίλτρο αξίζει να του βάλω και rapid bike?

 

Αξιζει να του βαλεις Rapid Bike.Καθως με φιλτρο και εξατμιση το μηχανακι αναπνεει ελευθερα αρα θελει και την παραπανω βενζινη του.

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει να του βαλεις Rapid Bike.Καθως με φιλτρο και εξατμιση το μηχανακι αναπνεει ελευθερα αρα θελει και την παραπανω βενζινη του.

 

nai re file auto einai to rapid bike omos?

http://web.dimsport.com/rapidbike/rapidbike.php#tab3

na kserw kai as voithisei kapios pos kai pou mporoume na vroume rapidbike gia to crypton x

Link to comment
Share on other sites

nai file mporeis na mou peis apo pou to paragelnw auto to rapidbike mazi me to usb na kserw ?
λοιπον την rapidbike την εχει στην ελλαδα ο φιλιππιδης στην θεσσαλονικη υπαρχει site στο διαδυκτιο σαν

http://www.turbodiesel.gr

Θα μπορούσες να μας πεις και άλλες πληροφορίες για το rapid bike . Να υποθέσω πως το καλώδιο usb δεν είναι ακριβό και είναι ίδιο με αυτά που έχουν οι φωτογραφικές μηχανές και εξωτερικοί σκληροί δίσκοι σαν αυτό http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=877921&catalog=23&category=69978275 . Το πρόγραμμα όμως που μπορείς να το πειράξεις πόσο κάνει ; Εγώ που σκοπεύω να του βάλω μια εξάτμιση και ένα φίλτρο αξίζει να του βάλω και rapid bike?
οχι το καλωδιο ειναι ειδικο εχει και μια πλακετα σε ενα κουτι μεσα ονομαζομενο μοντεμ rs232 για να μπορει να επικοινωνησει με το παραλληλο

rapidbike.η τιμη για το καλωδιο και το προγραμμα ειναι 80€.το προγραμμα υπαρχει για να το παρεις απο το διαδυκτιο αλλα το μοντεμ οχι.τωρα εμεις εδω στην κρητη εχουμε παρει και αυτο το καλωδιο το οποιο το καναμε δωρο σε καποιον μαστορα που μας εφτιαξε τα δικα μας και το εχει για τους ισως επομενους

που θα χρειαστουν.συγουρα θα χρειαστει εξατμηση αλλα κοιτα να δεις εγω εχω την gpr και ο φιλος μου εχει την vvpang απο την μαλαισια.εμενα ειναι μακρια η μπουκα ενω η αλλη ειναι κοντη μιαζει με την protect.η δικη του πιανει κοφτη πολυ

γρηγορα ενω η gpr μακρενη και αλλο την ταχυτητα.δεν μπορω να καταλαβω ακριβως πια ειναι καλυτερη.βεβαια γραναζι παραμενει το 15 μπροστα οχι 14 γιατι δουλευει σαν δυχρονο και το φιλτρο εγω θα ελεγα να μην μπει ελευθερας ροης

αλλα το δικο του και εαν θελει παραπανω αερα βγαζεις τον πνηχτη πανω απο το καπακι του φιλτρο ειναι το ιδιο βεβαια πρεπει παντα να αφαιρεσεις μεσα στο φιλτροκουτι την εισοδο του αερα στο injection αυτο το σωληνα απο λαστιχο.ελπιζω να εγινα κατανοητος.για αυτους που ειναι απο κρητη η δουλεια με τον rapidbike πολυ καλα μια που εμεις εχουμε κανει ολες τις δοκιμες.

 

Αξιζει να του βαλεις Rapid Bike.Καθως με φιλτρο και εξατμιση το μηχανακι αναπνεει ελευθερα αρα θελει και την παραπανω βενζινη του.
Link to comment
Share on other sites

ο κολλητος μου ειχε παρει το innova απο τον βυνιο και του εκανε δωρο αυτο το πολυδιαφημισμενο συναγερμο λοιπον μια μερα ξαφνικα ενω το μηχανακι ακομα το εστρωνε του σβηνει στον δρομο και δεν επαιρνε με τιποτα μπροστα τα δοκιμασε ολα και μετα πηρε μπροστα μολις το πηγε στον βυνιο να το κοιταξει του ειπε οτι ειχε μπλοκαρει ο συναγερμος και οτι του το φτιαξανε αλλα δεν τον απενεργοποιησανε ομως.ολα καλα κι ολα ωραια μετα απο λιγο καιρο ομως παλι τα ιδια.ο φιλος μου ομως το πηγε σ`εναν δικο του αυτη την φορα για να τον απενεργοποιησει οταν το παλλικαρι ανοιξε το μηχανακι τρελαθηκε ο συναγερμος ειχε καψει κατι καλωδια και ηταν σε αποσταση αναπνοης απο το ντεποζιτο της βενζινης.αυτους τους συναγερμους που δινει δωρο ο βυνιος ειναι κατι κινεζικοι που τους πουλανε με το κιλο.κι`εγω απο τον βυνιο το πηρα το παπι μονο και μονο ομως επειδη το παιρνω ατοκο.συναγερμο εβαλα αλλα τον πληρωσα extra και ειναι της meta-system;)

Απίστευτο!!! Θα πάω με την πρώτη ευκαιρία να τον απενεργοποιήσω!!!

Link to comment
Share on other sites

και εαν θελει παραπανω αερα βγαζεις τον πνηχτη πανω απο το καπακι του φιλτρο ειναι το ιδιο βεβαια πρεπει παντα να αφαιρεσεις μεσα στο φιλτροκουτι την εισοδο του αερα στο injection αυτο το σωληνα απο λαστιχο.ελπιζω να εγινα κατανοητος.για αυτους που ειναι απο κρητη η δουλεια με τον rapidbike πολυ καλα μια που εμεις εχουμε κανει ολες τις δοκιμες.

 

 

Αυτο τον σωληνα που αναφερεις μεσα στο φιλτροκουτι, το εχει και το Address που εχω.

Αξιζει να τον αφαιρεσω, θα δω διαφορα πιστευεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδια το παπι ειναι τελειο!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=3lp_cuc7yVo&feature=related

 

Καλα αποκλειετε να εχει αυτο το χρωμα και να εχει τοσο μεγαλες δισκοπλακες απο την μανα του και ειδικα μαργαριτα πισω...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Paidia akouste prosektika ti tha kanete kai meta tha deite allo mhxanaki. 1).Eksatmish 2).filtro xoani 3)granazi 14 tha ginei terma neuriko tha anevoun poly oi ropes sta xamhla kai ama einai kaneis dysaresthmenos emena na me grapsete...

kai otan milhsa me tn meremetsaki gia xiliosta to crypton-x einai 54 kai aplos h diadromh einai 57...

HONDA CBR 125R BY "GENESIS"

67MM MALOSSI

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia...kainourgios sto forum exw diavasei ola ta proigoumena post sas(mou pire treis meres kapsimo sto pc....)!exw kai egw to x kai eimai apoluta efxaristimenos...na fantasteite ekana athina patra pigaine ela me tin papia xwris kanena provlima...kai staseis mono gia venzini...3 fores xreiastike na valw!exw ekstmisi protech i opoia einai mia xara alla tha allaxtei se ligo kairo me tin yoshimura(tin authentiki)!kapoies apories:

1)o pnixtis pou akrivws vrisketai sto filtrokouti?einai autos o lastixenios swlinas mesa?

2)powercommander h rapidbike?

3)gia ekentroforo kai kulindropistono 200cc poias etairias?uparxei fuego h takegawa?

 

ayta pros to paron....

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia...kainourgios sto forum exw diavasei ola ta proigoumena post sas(mou pire treis meres kapsimo sto pc....)!exw kai egw to x kai eimai apoluta efxaristimenos...na fantasteite ekana athina patra pigaine ela me tin papia xwris kanena provlima...kai staseis mono gia venzini...3 fores xreiastike na valw!exw ekstmisi protech i opoia einai mia xara alla tha allaxtei se ligo kairo me tin yoshimura(tin authentiki)!kapoies apories:

1)o pnixtis pou akrivws vrisketai sto filtrokouti?einai autos o lastixenios swlinas mesa?

2)powercommander h rapidbike?

3)gia ekentroforo kai kulindropistono 200cc poias etairias?uparxei fuego h takegawa?

 

ayta pros to paron....

καλως ηρθες στο φορουμ.:)

 

--> Παρακληση..! γραψε με Ελληνικα γιατι τα μηνυματα σου ειναι δυσκολα να διαβαστουν.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...