Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file akoma kai na to afiso na zestathi pali psilo mperdemata mou kanei..

meta apo kamposei wra pou to douleuo arxizei kai pernei strofes

Το σωστο ειναι αυτο,τα μπερδεματα.επισης κοιτα και το καυσιμο..μπορεις να εχεις βαλει κακη βενζινη,το παθαινω συχνα και δεν εχει σχεση με ζεσταμα.

τωρα αν δεις οτι υπαρχει ακομη προβλημα..καινουργιο μηχανακι εχεις και το πας σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο και η εγγυηση θα σου δωσει την λυση :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυριο θα το παρω και γω :)ελαφρος μεταχειρισμενο απο ενα φιλο που δεν το δουλευει 500χιλ. εχει μονο και θα δοσω το ινοβα μου:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

αυριο θα το παρω και γω :)ελαφρος μεταχειρισμενο απο ενα φιλο που δεν το δουλευει 500χιλ. εχει μονο και θα δοσω το ινοβα μου:)

 

αν επιτρεπεται σε τι τιμη θα το παρεις?

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρεπεται σε τι τιμη θα το παρεις?

 

 

 

το πηρα:) 1500 ευρω το πηρα πολυ καλα πιστευω :)αν και η τιμη ηταν εντελος φιλικη

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το σωστο ειναι αυτο,τα μπερδεματα.επισης κοιτα και το καυσιμο..μπορεις να εχεις βαλει κακη βενζινη,το παθαινω συχνα και δεν εχει σχεση με ζεσταμα.

τωρα αν δεις οτι υπαρχει ακομη προβλημα..καινουργιο μηχανακι εχεις και το πας σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο και η εγγυηση θα σου δωσει την λυση :)

 

file 8a to kitaxo auto poules alla oso kai gia thn benzinh pou mou les twra teleutea mou kaiei para poli kai den kano pola xiliometra tin hmera...

Link to comment
Share on other sites

file 8a to kitaxo auto poules alla oso kai gia thn benzinh pou mou les twra teleutea mou kaiei para poli kai den kano pola xiliometra tin hmera...

κακης ποιοτητας βενζινη.αυτο ειναι..κι εγω το παρατηρω πολλες φορες.(οχι νερωμενη,απλα θα εχει αναμιχθει με αλλη) :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πηρα:) 1500 ευρω το πηρα πολυ καλα πιστευω :)αν και η τιμη ηταν εντελος φιλικη

 

πολυ καλη η τιμη,ευλαιρια θα ελεγα!:up::up:

εγω απο την αλλη ειχα παρει το crypton r 110,2 μηνων μεταχειρισμενο με 3000 χιλιομετρα 1100 ευρα...

ειμαστε κωλοφαρδοι μαλλον:happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα πρέπει να είναι κακής ποιότητας η βενζίνη.Μπόρει να είναι νερωμένη και για αυτό να κάνει τα μπερδέματα.Άμα στο εμφανίζει το πρόβλημα μετά από γέμισμα σε πρατήριο (δεν θα σου το εμφανήσει κατευθείαν πρέπει να ηρεμήσει λίγο το μηχανάκι ,δηλαδη να μην το δουλέυεις , για να καθήσει κάτω το νερο και μετά να δείς άμα σου εμφανίζει πρόβλημα .Άμα σου εμφανίζει τότε μην παίρνεις βενζίνη από αυτό το πρατήριο )Αλλιώς πρέπει να είναι αναμιγμένη η βενζίνη σου.

Πάντως δεν χάνεις τίποτα να το πάς για ελεγχο σε κανένα καλό ,έμπιστο και εξουσιοδοτημένο συνεργείο να στο κοιτάξουν (ας μην είναι εξουσιοδοτημένο το συνεργίο δεν πειράζει αρκεί να είναι αξιόπιστο )

DRAGONBALL RULEZ

BEST METAL BANDS: SLIPKNOT, CRADLE OF FILTH, CHILDREN OF BODOM

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα κ γω...πανεμορφο....κλωτσαει λιγο βεβαια στις χαμηλες ταχυτητες

Ακομη ειναι καινουργιο..κατσε να στρωσει το μηχανακι και μετα οι ταχυτητες θα μπανουν μια χαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηγα σημερα στο συνεργειο για το πλαινο σταντ κ θα το παρω το βραδυ.γυρω στα 20 ευρω θα μου παρουν...τωρα επομενη κινηση μου ειναι να βρω πισω φαναρι που να μπαινουν μεσα τα φλας
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηγα σημερα στο συνεργειο για το πλαινο σταντ κ θα το παρω το βραδυ.γυρω στα 20 ευρω θα μου παρουν...τωρα επομενη κινηση μου ειναι να βρω πισω φαναρι που να μπαινουν μεσα τα φλας

 

Βασικα θα στον πιασουν και με τα διο χερια !!!

Εμένα 8 ευρω μου πηραν για το πλαινο σταν !!!

Οσο για φαναρι βγηκε εδω στο Αγρινιο με ενσωματομενα φλασακια !!!

Ειναι οπος ειναι το μαμα αλλα εχει τα φλας στα πλαινα !!

Κοστιζει 55 ευρω!!

Βγηκαν πολα διακοσμιτικα, αναποδες μποτες τελειες (140 ευρω), ψαλιδι νικελ, Μασπες νικελ αγονιστικος (120 ευρω), σελα αγωνιστικη !!!

κ.α. που δεν θημαμε τωρα !!

Αυτά από εμένα !!!

 

:!::!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα στον πιασουν και με τα διο χερια !!!

Εμένα 8 ευρω μου πηραν για το πλαινο σταν !!!

Οσο για φαναρι βγηκε εδω στο Αγρινιο με ενσωματομενα φλασακια !!!

Ειναι οπος ειναι το μαμα αλλα εχει τα φλας στα πλαινα !!

Κοστιζει 55 ευρω!!

Βγηκαν πολα διακοσμιτικα, αναποδες μποτες τελειες (140 ευρω), ψαλιδι νικελ, Μασπες νικελ αγονιστικος (120 ευρω), σελα αγωνιστικη !!!

κ.α. που δεν θημαμε τωρα !!

Αυτά από εμένα !!!

 

:!::!::!::!::!:

Μπορείς να τα βγάλεις μια φωτογραφία να μας τα δήξεις ?

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θα στον πιασουν και με τα διο χερια !!!

Εμένα 8 ευρω μου πηραν για το πλαινο σταν !!!

Οσο για φαναρι βγηκε εδω στο Αγρινιο με ενσωματομενα φλασακια !!!

Ειναι οπος ειναι το μαμα αλλα εχει τα φλας στα πλαινα !!

Κοστιζει 55 ευρω!!

Βγηκαν πολα διακοσμιτικα, αναποδες μποτες τελειες (140 ευρω), ψαλιδι νικελ, Μασπες νικελ αγονιστικος (120 ευρω), σελα αγωνιστικη !!!

κ.α. που δεν θημαμε τωρα !!

Αυτά από εμένα !!!

 

:!::!::!::!::!:

 

file ligo polla den ta 55 euro gia ena fanari???

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

το σταντ που μου βαλανε ειναι αυθεντικο yamaha γιατι το ιμιτασιον δεν εμπαινε..!!!!!!γιαυτο πηγε παραπανω...οντως 55 ευρω ειναι τσιμπημενη τιμη...τι ειναι οι αναποδες μποτες?? :)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ακούγεται ένα πολύ μικρό τρίξιμο όταν κάνω αριστερά δεξιά το τιμόνι… μάλλον κάτι βρίσκει, στην πορεία πάντως δεν ακούγεται κάτι.
Link to comment
Share on other sites

paidia, molis smr ema8a apo to moto vynios pws to special edition aposyr8hke apo orismena katasthmata kai 8a 3anaemfanistei meta apo 2 mhnes se auta.o logos einai oti espase h zanta enos idiwth meta apo perasma apo mia lakouva kai to vgalan ellatwmatiko...hmoun ena vhma prin parw to special kai 3enerwsa apisteuta... opoios gnwrizei kati epei toy 8ematos as voh8hsei...
Link to comment
Share on other sites

paidia, molis smr ema8a apo to moto vynios pws to special edition aposyr8hke apo orismena katasthmata kai 8a 3anaemfanistei meta apo 2 mhnes se auta.o logos einai oti espase h zanta enos idiwth meta apo perasma apo mia lakouva kai to vgalan ellatwmatiko...hmoun ena vhma prin parw to special kai 3enerwsa apisteuta... opoios gnwrizei kati epei toy 8ematos as voh8hsei...

 

σοβαρά?! :blink::blink::X

μουφα ζάντα? σπάσιμο με λακούβα?

χαχαχα ελεος, ισως να ταν μονο το δικο του ελατοματικο!?!?!:lol:

ποσα κιλα ηταν ο τύπος? :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ισχυει αυτο με την ζαντα ...το μηχανακι κυκλοφορη απο το 2005 σε χωρες του εξωτερικου με συμπλεχτη στο χερι αλλα η ζαντα ειναι η ιδια :)αν ειχε προβλημα θα το ειχαν διορθοσει καιρο πριν ερθει στην ελλαδα:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ισχυει αυτο με την ζαντα ...το μηχανακι κυκλοφορη απο το 2005 σε χωρες του εξωτερικου με συμπλεχτη στο χερι αλλα η ζαντα ειναι η ιδια :)αν ειχε προβλημα θα το ειχαν διορθοσει καιρο πριν ερθει στην ελλαδα:)
file lazman elpizw na einai etc pragmatika..:worry:

emfanisiaka einai to mono p m'aresei apo ta 4 eidh..peraiterw dn gnwrizw omws..prosfora phga na parw kai to plhroforh8hka..pantws dn nmz na ephreastw..sto katw katw oloklhrh yamaha einai,dn mporei na ths 3efyge auto to kommati..:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...