Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tώρα με μπέρδεψες.

Λέω γιαυτό:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977977&product=988855

 

Δεν είναι καλύτερο απο αυτό που έχει μέσα στο πακέτο;

Σαφως καλυτερο, και με την δυνατοτητα να βαλεις τα δικα σου ακουστικα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μετα απο συνομιλια που ειχα με τον φιλο tsipistri

μου ειπε να ψαξω οτι αρχεια .ttf εχω μεσα. Και βρηκα εκτος αυτα των Windows, τα οποια δεν τα πειραξα, αλλα δυο μεσα στο Whether Pannel, το οποιο ειναι προγραμμα καιρου.

Τα διεγραξα, soft reset, και το comm Manager εχει παλι τα Ελληνικα κανονικα!

Οποιος εχει το ιδιο προβήμα, ας κανει ενα Find οτι ttf αρχεια εχει, με το Resco explorer για παραδειγμα, και οτι αρχεια βρει, τα οποια χρησιμοποιει καποιο προγραμμα που τρεχει, ας τα βαλει σε εναν αλλο φακελο, σαν Backup, και μετα απο Soft reset, πρεπει να μην υπαρχει αλλο το προβλημα.

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειχα παρει πακετο με το καιζερ απο αγγλια....οπως το πηρα...ετσι και εμεινε.....:Oτσαμπα λεφτα:O

 

Για το kaizer είναι τζάμπα λεφτά, αφού είναι για συσκευές με ράδιο: Enchanced FM antenna:lol::lol::lol:

Για απλό music control & call handling υπάρχουν φτηνότερα ή και ασύρματα ;)

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

να δω ποσο καιρο θα το κρατησεις και αυτο μαριε :lol::D[/QUOTΕ

 

Φιλε μου το Καισερ το εδωσα μονο και μονο γιατι δεν με βολευε το μεγεθος του και το πληκτρολογιο (δεν το χρησιμοποιησα ποτε το πληκτρολογιο) , οπως βλεπεις πηρα το cruise το οποιο εχει τα ιδια χαρακτηριστικά με το Καισερ και με βολευει καλλιτερα \

Αλλωστε θεωρω και τα δυο ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ :D

 

Anyway ποιος γνωριζει ποια εκδοση του home custumize δουλευει στο cruise ??? για να αλλαξω την μορφη του ρολογιου ??

Επισης εμεις που το πηραμε ελληνικο με το igo μεσα , μπορουμε να μεταφέρουμε τα αχρεια της 2gb micro σε αλλη μεγαλυτερη ??? η ειναι κλειδωμενη η καρτα ????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Tώρα με μπέρδεψες.

Λέω γιαυτό:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977977&product=988855

 

Δεν είναι καλύτερο απο αυτό που έχει μέσα στο πακέτο;

 

φυσικα και ειναι καλυτερο,αλλα ειναι τσαμπα λεφτα ;)

 

Σαφως καλυτερο, και με την δυνατοτητα να βαλεις τα δικα σου ακουστικα.

 

ναι αλλα επιμενω πως ειναι τσαμπα λεφτα :)

 

Για το kaizer είναι τζάμπα λεφτά, αφού είναι για συσκευές με ράδιο: Enchanced FM antenna:lol::lol::lol:

Για απλό music control & call handling υπάρχουν φτηνότερα ή και ασύρματα ;)

 

πες τα αρχοντα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

Anyway ποιος γνωριζει ποια εκδοση του home custumize δουλευει στο cruise ??? για να αλλαξω την μορφη του ρολογιου ??

 

Version 1.0b5

Plugin Version 2.0 Build 814722

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και ειναι καλυτερο,αλλα ειναι τσαμπα λεφτα ;)

 

ναι αλλα επιμενω πως ειναι τσαμπα λεφτα :)

 

πες τα αρχοντα :)

 

Πιστεύω για το cruise έκανα καλή επιλογή να τα πάρω...:confused:

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω για το cruise έκανα καλή επιλογή να τα πάρω...:confused:

 

αν σε ενδιαφερει το ενσυρματο ειναι καλο,απλα υπαρχουν πιο φθηνες και καλυτερες λυσεις.

 

αλλα εγω μιλαω για τελειως διαφορετικο πραγμα (bluetooth hands free με ενσωματωμενο ραδιο fm )που κανει και οτι θελεις απο αυτο που παραγγειλες,απλα δεν ειναι ενσυρματο.;)

 

δεν το ειπα για να σε απογοητευσω !ολοι μας εχουμε διαφορετικες προτεραιοτητες και φυσικα η κριση του τι χρειαζομαστε αλλαζει απο τον εναν στον αλλον ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

To GPS του σκίζει.Ειλικρινά δε το περίμενα τόσο καλό.Μέσα στο σπίτι (κοντά σε παράθυρο) έπιασε 2-3 δορυφόρους και μέσα στο αμάξι 7-8 και (επανα)υπολόγιζε τη διαδρομή ταχύτατα χωρίς το παραμικρό λάθος στο δρόμο.Λογικά τα ΕΤΕΝ με Sirf III θα πιάνουν καλό σήμα και από υπόγειο :X
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Το cruise έχει ράδιο. Αν είναι να πάρει κανείς το itech, θα πάρει το φθηνότερο μοντέλο χωρίς ράδιο που έχει και οθόνη για αναγνώριση κλήσης http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=145555 ή κάποιο αντίστοιχο με δυο ακουστικά καλύτερης ποιότητας για να ακούει και μουσική στερεοφωνικά, πχ αυτό http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=150541
Link to comment
Share on other sites

Το cruise έχει ράδιο. Αν είναι να πάρει κανείς το itech, θα πάρει το φθηνότερο μοντέλο χωρίς ράδιο που έχει και οθόνη για αναγνώριση κλήσης

 

""Υποστηρίζονται μόνο οι τηλεφωνικοί κατάλογοι στα αγγλικά""

 

οποτε παλι δωρον αδωρον για καποιον που δεν εχει τις επαφες του στα ...αγγλικα;)

 

και δεν πρεπει να ειναι πολλοι αυτοι εδω στην ελλαδα ετσι?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το cruise έχει ράδιο. Αν είναι να πάρει κανείς το itech, θα πάρει το φθηνότερο μοντέλο χωρίς ράδιο που έχει και οθόνη για αναγνώριση κλήσης http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=145555 ή κάποιο αντίστοιχο με δυο ακουστικά καλύτερης ποιότητας για να ακούει και μουσική στερεοφωνικά, πχ αυτό http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=150541

 

Καλά κρασιά.

Πάρε bluetooth handsfree χωρίς ραδιόφωνο και περίμενε ν' ακούσεις ραδιόφωνο από το cruise!!!:lol::lol::lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ακούσεις φίλε γελαστέ γιατί δεν θα χεις κεραία αλλά και το καλώδιο να βάλεις πάλι δεν στέλνει τον ήχο του ραδιοφώνου στο bt, αν δεν κάνω λάθος. Επίσης, τα wm απότι ξέρω δεν στέλνουν το όνομα στις οθόνες του bt, μόνο αριθμό θα βλέπεις. Αλλά να χεις ολόκληρο ράδιο με rds και να ακούς από το "ραδιοφωνάκι", είναι λίγο αστείο. Καλύτερα να δώσει κάποιος λιγότερα χρήματα για καλύτερο bt με διπλάσια αυτονομία και οθόνη αναγνώρισης (κι ας βλέπει μόνο αριθμούς) αν και προτιμώ τα ενσύρματα για μουσική για χίλιους λόγους. Το itech με ράδιο είναι για συσκευές χωρίς ράδιο, για το 9000 το σκέφτομαι πλάκα πλάκα.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το topic, είμαι και εγώ κάτοχος από προχθες...

Η συσκευή είναι εκπληκτική και πιστεύω συνολικά ότι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή (μέγεθος,πληρότητα,εμφάνιση) αν και λίγο πιο αργό από το A701 που είχα προηγουμένως....

Παρόλαυτα έχω δύο θεματάκια που με έχουν προβληματίσει και ελπίζω στην εμπειρία των παλιότερων εδώ για το αν έχουν κάποια λύση.

 

1. Δεν έχω καταφέρει να αλλάξω τα γράμματα στα κουμπιά στο μενού του τηλεφώνου από αγγλικά σε ελληνικά. Στο mio είχα εγκαταστήσει το ezdial το οποίο όπου π.χ. abc στο πλήκτρο 2 βάζει τα αβγ κ.ο.κ. οπότε με 3-4 πατήματα βρίσκεις κατευθείαν την επαφή που ενδιαφέρει.

Το έβαλα στο cruise αλλά δε δουλεύει πολύ καλά. Ξέρει κανείς κάποιον άλλο τρόπο? Προς το παρόν έχω το Inesoft address book το οποίο σου κάνει την ίδια δουλειά στο contacts αν το προγραμματίσεις, αλλά τα πλήκτρα του τηλεφώνου παραμένουν αγγλικά...

 

2. Όταν θες να στείλεις ένα SMS και ξεκινάς να πληκτρολογείς στο "To" για να σου βρει τις επαφές που ταιριάζουν με βάση τα γράμματα που πατάς, αντί να σου βγάλει τη λίστα με αυτές που ταιριάζουν και όσο πατάς γράμματα να μικραίνει η λίστα, σου εμφανίζει μόνο μία γραμμή στην οποία κινείσαι με τη ροδέλα...(ψιλοδύσχρηστο).

Μάλιστα αν βάλω το PCM keyboard, μόλις πατήσω το δεύτερο γράμμα στέλνει στο To την πρώτη επαφή που βρίσκει...

 

Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη...

Link to comment
Share on other sites

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

και τι εγινε ρε παιδια??δεν καταλαβαινω το κολημα σας με τους drivers...

αν δεν ειχε γινει θεμα και αν δεν εδειχνε ο ενας στους αλλους το αναλογο λινκ στους xda,ποσοι απο εδω μεσα θα το ειχαν παρει χαμπαρι??

απλα θα γκρινιαζατε για χαλια ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο σε καιζερ και cruise...

δεν παιζω παιχνιδια 3d ουτε και βλεπω βιντεο με τις ωρες στο καιζερ μου οποτε και δεν καιγομαι αλλα και ειλικρινα δεν με νοιαζει αν ποτε βγουν η δεν βγουν οι drivers ....

αν γινει καποια ιδιωτικη πρωτοβουλια θα την στηριξω,αλλα οχι για το οτι τους εχω αναγκη..

αλλα για το οτι δεν θα με χαλαγε να απελευθερωθουν ολες οι δυνατοτητες του hardware που εχει το καιζερ μου.

 

στο κατω κατω ποσοι απο σας εισαστε μακρια απο μπριζα οταν θελετε(ημαρτον απο τετοια οθονη...) να δειτε ταινια στα kaiser-cruise?????

γιατι η αυτονομια τους δεν φτανει ουτε για υποτιτλους.....οποτε θα εισαστε με το τηλ στην μπριζα...

 

αρα γιατι να βγαζετε τα ματια σας στο κινητο οταν μπορειτε να απολαυσετε την ταινια απο τον καναπε σας βλεποντας την στο dvd σας????

 

συγγνωμη για το υφος μου αλλα (κατα την γνωμη μου παντα) εχει καταντησει εμμονη σε καποιους...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και τι εγινε ρε παιδια??δεν καταλαβαινω το κολημα σας με τους drivers...

αν δεν ειχε γινει θεμα και αν δεν εδειχνε ο ενας στους αλλους το αναλογο λινκ στους xda,ποσοι απο εδω μεσα θα το ειχαν παρει χαμπαρι??

απλα θα γκρινιαζατε για χαλια ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο σε καιζερ και cruise...

δεν παιζω παιχνιδια 3d ουτε και βλεπω βιντεο με τις ωρες στο καιζερ μου οποτε και δεν καιγομαι αλλα και ειλικρινα δεν με νοιαζει αν ποτε βγουν η δεν βγουν οι drivers ....

αν γινει καποια ιδιωτικη πρωτοβουλια θα την στηριξω,αλλα οχι για το οτι τους εχω αναγκη..

αλλα για το οτι δεν θα με χαλαγε να απελευθερωθουν ολες οι δυνατοτητες του hardware που εχει το καιζερ μου.

 

στο κατω κατω ποσοι απο σας εισαστε μακρια απο μπριζα οταν θελετε(ημαρτον απο τετοια οθονη...) να δειτε ταινια στα kaiser-cruise?????

γιατι η αυτονομια τους δεν φτανει ουτε για υποτιτλους.....οποτε θα εισαστε με το τηλ στην μπριζα...

 

αρα γιατι να βγαζετε τα ματια σας στο κινητο οταν μπορειτε να απολαυσετε την ταινια απο τον καναπε σας βλεποντας την στο dvd σας????

 

συγγνωμη για το υφος μου αλλα (κατα την γνωμη μου παντα) εχει καταντησει εμμονη σε καποιους...

 

Τουλάχιστον δείχνει τη δυσφορία που κυριαρχεί σε μεγάλη μερίδα κατόχων συσκευών με αυτό το "πρόβλημα".Εμένα πχ. με πειράζει να βλέπω παλαιότερες συσκευές της ίδιας εταιρείας να μην έχουν το συγκεκριμένο "πρόβλημα" ενώ οι νεότερες,που θεωρούνται και καλύτερες,να το έχουν,ακόμα και αν εγώ δε χρησιμοποιώ video/games.

BTW το θέμα των drivers επιρεάζει και το gps (οπτικά) εκτός των video/games.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

και τι εγινε ρε παιδια??δεν καταλαβαινω το κολημα σας με τους drivers...

αν δεν ειχε γινει θεμα και αν δεν εδειχνε ο ενας στους αλλους το αναλογο λινκ στους xda,ποσοι απο εδω μεσα θα το ειχαν παρει χαμπαρι??

απλα θα γκρινιαζατε για χαλια ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο σε καιζερ και cruise...

δεν παιζω παιχνιδια 3d ουτε και βλεπω βιντεο με τις ωρες στο καιζερ μου οποτε και δεν καιγομαι αλλα και ειλικρινα δεν με νοιαζει αν ποτε βγουν η δεν βγουν οι drivers ....

αν γινει καποια ιδιωτικη πρωτοβουλια θα την στηριξω,αλλα οχι για το οτι τους εχω αναγκη..

αλλα για το οτι δεν θα με χαλαγε να απελευθερωθουν ολες οι δυνατοτητες του hardware που εχει το καιζερ μου.

 

στο κατω κατω ποσοι απο σας εισαστε μακρια απο μπριζα οταν θελετε(ημαρτον απο τετοια οθονη...) να δειτε ταινια στα kaiser-cruise?????

γιατι η αυτονομια τους δεν φτανει ουτε για υποτιτλους.....οποτε θα εισαστε με το τηλ στην μπριζα...

 

αρα γιατι να βγαζετε τα ματια σας στο κινητο οταν μπορειτε να απολαυσετε την ταινια απο τον καναπε σας βλεποντας την στο dvd σας????

 

συγγνωμη για το υφος μου αλλα (κατα την γνωμη μου παντα) εχει καταντησει εμμονη σε καποιους...

συμφωνω μαζι σου:up::
Link to comment
Share on other sites

Η HTC ξέρει τι κάνει, αν διάθετε και drivers και το cruise,kaiser έπαιζαν και σε αυτόν το τομέα καλά όπως και στα υπόλοιπα, μετά ποιος θα έπαιρνε τα νέα μοντέλα που θα έρθουν; Το είπε και στην επίσημη απάντησή της ότι στο μέλλον θα βγάλει multimedia συσκευές και με high definition ...

Καλά κάνεται όμως και διαμαρτύρεστε όπως και εγώ διότι υπήρξε παραπλανητκή διαφήμιση:!:

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δείχνει τη δυσφορία που κυριαρχεί σε μεγάλη μερίδα κατόχων συσκευών με αυτό το "πρόβλημα".Εμένα πχ. με πειράζει να βλέπω παλαιότερες συσκευές της ίδιας εταιρείας να μην έχουν το συγκεκριμένο "πρόβλημα" ενώ οι νεότερες,που θεωρούνται και καλύτερες,να το έχουν,ακόμα και αν εγώ δε χρησιμοποιώ video/games.

BTW το θέμα των drivers επιρεάζει και το gps (οπτικά) εκτός των video/games.

 

και εγω σε αυτό θα ήθελα να πω κατι παραπάνω...

 

οταν παίρνεις μία τέτοια συσκευή, δεν την αγοράζεις με την προοπτική να την αλλάξεις σε 6 μήνες .... και επειδή το πρόβλημα με τους drivers σήμερα φαίνεται μικρό γιατι ίσως δεν υπάρχουν ακόμα τα κατάλληλα προγράμματα, όταν όμως κυκλοφορήσει το i-GO 2008 και στις δικές μας συσκευες, έλα και πες το μου μετά ξανα... το i-Go 2008 έχει μέσα τρισδιάστατα γραφικά... τότε θα δεις ότι το πρόβλημα είναι πιο σοβαρο απ'οσο φαινεται. Δίνεις σήμερα τόσο χρήματα όσα έδινες και πριν 3 χρόνια σχεδόν, για να πάρεις μία συσκευή με τις ίδιες δυνατότητες... πέρα από το GPS. Δεν είναι χαζό λοιπόν???

 

Ούτε εγώ θα κάτσω ποτέ να δω ταινία σε μία οθόνη 2,7 με ανάλυση 320χ240, ούτε θα κάτσω να παίξω παιχνίδια, αλλά δυστυχώς απ'οτι φαίνεται δεν έχουν μόνο αυτα τα δύο πράγματα απαιτήση για κάρτα γραφικών...

 

Ολα τα καινούργια προγράμματα πλοήγησης που βγαίνουν, ή ακόμα και τα απλά προγράμματα, αρχίζουν και έχουν απαιτήσεις.

 

Στο κάτω-κάτω τις γραφής, αφου το hardware το έχει μέσα, γιατί δεν βγάζει και τους drivers??? δεν το πλήρωσες όταν αγόρασες την συσκευή???? Γιατι να μην το υποστηρίξει η εταιρεία???

 

Μαλλον ετοιμάζονται από τώρα για το επόμενο που θα έρθει το καλοκαίρι, και δεν θέλουν να μας τα δώσουν όλα από τώρα, για να σκεφτόμαστε πάλι τότε, μήπως να το αλλάξω πάλι και να πάρω το καινούργιο???

 

Αυτά ήθελα να πω και συγνώμη αν σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

re paidia pia ekdosi customizer pezi sto cruise me ellinika apo ace exo vali diafora to girisa kai sta agglika kai den pezi kanena xerete kati giayto?

 

eyxaristo ektonprotero!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν ενημερωνω τον καιρο αρχιζει και χρονομετρει μεσω GPRS.Αυτο μετα δεν σταματαει μονο του.

Μια μερα το ξεχασα 7 ωρες.Και μια αλλη φορα ξεκινησε μονο του.

Γινεται να σταματαει μονο του η αναγκαστικα χειροκινητα.Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια οταν ενημερωνω τον καιρο αρχιζει και χρονομετρει μεσω GPRS.Αυτο μετα δεν σταματαει μονο του.

Μια μερα το ξεχασα 7 ωρες.Και μια αλλη φορα ξεκινησε μονο του.

Γινεται να σταματαει μονο του η αναγκαστικα χειροκινητα.Ευχαριστω.

 

Βαλε το No Data για να ενεργοποιείς και να απενεργοποιείς το GPRS όποτε εσύ θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Είμαι και εγώ πλέον κάτοχος του Touch Cruise με Ελληνικό μενού και με κάρτα 2 GB όπου περιέχει και το i GO.Έχω το εξής πρόβλημα:ενώ έχω κάνει εγκατασταση κανονικά το iGO στο τηλέφωνο μου,κάθε φορά που χρειαζεται να κάνω Restart με το που φορτώνει το τηλ τα προγράμματα του μου ανοιγει αυτόματα και το i GO.Υπάρχει καμία λύση για να μην συμβαίνει αυτό.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

έχει δοκιμάσει κανείς τι Wind Plus Non-Stop με 3,49€ το μήνα; δουλέυει κανονικά ?

 

κανονικα και με το νομο!

 

Ρε παίδες το έφτιαξα, συνδέεται κανονικά, αλλά δεν μπαίνει πουθενά ούτε με ΙΕ ούτε με Opera....

 

Τί βλακεία κάνω???

 

Επίσης, πώς μπορώ να απενεργοποιήσω οποιοδήποτε ήχο που κάνει το κινητό είτε πατάς κουμπιά, είτε οθόνη, είτε προειδοποιητικούς ήχους, είτε οτιδήποτε??? Δεν θέλω να ακούγεται ΚΑΘΟΛΟΥ ότι και να πατάω...

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...