Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ την παρέα σας. Είμαι νέος-μελλοντικός χρήστης του touch cruise. Διάβασα ορισμένα του συγκεκριμένου φόρουμ. Σκέφτομαι να το αγοράσω από Αγγλία που το βρήκα σε λογική τιμή. Υπάρχει τρόπος να περάσω το Ελληνικό πληκτρολόγιο; Επιπλέον θα ήθελα να ρωτήσω του κατόχους τέτοιας συσκευής πόσο περίπου διαρκεί η μπαταρία με χρήση τηλεφώνου στα Ελληνικά δίκτυα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Υπάρχει τρόπος να περάσω το Ελληνικό πληκτρολόγιο;

 

Yparxoun polla kai gia ola ta gousta! ;)

 

Επιπλέον θα ήθελα να ρωτήσω του κατόχους τέτοιας συσκευής πόσο περίπου διαρκεί η μπαταρία με χρήση τηλεφώνου στα Ελληνικά δίκτυα;

 

2 me 3 meres me kanoniki xrisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mas paidepsan ligo oi proigoumenes ekdoseis alla... afti pleon paei poly kala kai apo apopsi taxytitas kai apo apopsi aksiopistias .

 

Την εχεις testαρει; Ραδιοφωνο, mms, history ie, ειναι οκ;

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα πριν απο λίγο ενα certificate για ενα wireless δικτυο (δε μου έβγαλε κάποιο προ΄βλημα) και μετα απο λίγο που έκανα reset κολλησε στην αρχικιη οθονη του boot που βγάζει το όνομα της HTC! Οσες φορες και να το έκανα το ίδιο.

 

Καμία ιδέα κανείς για να γλυτωσω το hard reset????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Την εχεις testαρει; Ραδιοφωνο, mms, history ie, ειναι οκ;

 

Nai... den mporw na pw oti exw paratirisei kati mexri twra alla xreiazomai ligo xrono gia na to zorisw mexri na apantisw me sigouria.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα .Οτι σημειώσεις και αρχεία word περνάω απο το S100 στο Touch υπάρχει πρόβλημα.

Οι σημειώσεις δεν ανοίγουν καθόλου και τα αρχεία word δείχνουν τους χαρακτήρες αλαμπουρνέζικα.

 

Δοκίμασα να τα περάσω μέσω υπολογιστή με το activesync, μέσω card reader , με τοποθέτηση της storage card του touch στο S100.Τίποτα το ίδιο αποτέλεσμα.

Εχει κανείς καμμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Nai... den mporw na pw oti exw paratirisei kati mexri twra alla xreiazomai ligo xrono gia na to zorisw mexri na apantisw me sigouria.

 

OK, μαλλον θα να την περασω.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζω το προβλημα με το buetooth handsfree που έχει το 3650. Θέλω να παρω ένα οπότε θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα που να είναι καλύτερο σε σχεση με κάποια που έχουν πρόβλημα λόγω κολλήματος των drivers tou 3650. Κάτι εχω ακούσει για το LG HBM-730 ότι δεν έχει προβλημα με το 3650, ισχύει? ευχαριστώ.
Hasta La Victoria Siempre
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το i-Tech Clip Radio ή το Sony HBH-DS980 με το Cruise;

 

Πηρα το clip radio απο accesoryjack πριν μια βδομαδα περιπου. Πολυ καλο,τελεια ληψη ραδιοφωνου ετσι δεν χρειαζεται να τρωω κ την μπαταρια του Cruise! επισης ειναι το μονο εως τωρα που δεν μου κανει κολπα με την επανακληση... σε οσα ειχα δοκιμασει επαιρνε τον τελευταιο αριθμο με ενα μονο πατημα του πληκτρου οποτε χρεωνομουν συνεχως. επισης υποστηριζει κ χρηση media player. Το προτεινω.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζω το προβλημα με το buetooth handsfree που έχει το 3650. Θέλω να παρω ένα οπότε θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα που να είναι καλύτερο σε σχεση με κάποια που έχουν πρόβλημα λόγω κολλήματος των drivers tou 3650. Κάτι εχω ακούσει για το LG HBM-730 ότι δεν έχει προβλημα με το 3650, ισχύει? ευχαριστώ.

 

Ένα ακριβό Plantronics και ένα φτηνό Sony Ericsson των 30 Ευρώ μου δουλεύουν εξίσου καλά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το clip radio απο accesoryjack πριν μια βδομαδα περιπου. Πολυ καλο,τελεια ληψη ραδιοφωνου ετσι δεν χρειαζεται να τρωω κ την μπαταρια του Cruise! επισης ειναι το μονο εως τωρα που δεν μου κανει κολπα με την επανακληση... σε οσα ειχα δοκιμασει επαιρνε τον τελευταιο αριθμο με ενα μονο πατημα του πληκτρου οποτε χρεωνομουν συνεχως. επισης υποστηριζει κ χρηση media player. Το προτεινω.. :D

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Σου κάνει καθόλου αποσυνδέσεις με το Cruise;

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το Motorola H9 και δουλευει αψογα συνδεεται γρηγορα επανακληση φωνητικη κληση ολα δουλευουν τελεια!

Εχω δοκιμασει φωνητικη κληση ενω λειτουργουσε το Destinator και δεν δημιουργησε κανενα προβλημα!

Konandrio thanks for everything!:respect:
Link to comment
Share on other sites

καμια ιδεα

 

Και για κεραια τι θα βαλεις; bt ακουστικα με ενσωματομενο ραδιο ειναι η καλυτερη λυση για την περιπτωση σου νομιζω.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. Γνωρίζω το προβλημα με το buetooth handsfree που έχει το 3650. Θέλω να παρω ένα οπότε θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα που να είναι καλύτερο σε σχεση με κάποια που έχουν πρόβλημα λόγω κολλήματος των drivers tou 3650. Κάτι εχω ακούσει για το LG HBM-730 ότι δεν έχει προβλημα με το 3650, ισχύει? ευχαριστώ.

 

Φίλε Γιώργο,

εγω είπα να πάρω το στερεοφωνικό bluetooth της HTC με €65 από e-shop, γιατί λέω ίδια εταιρεία είναι θα δουλεύει καλά. Αμ' δε. Κάθε τρείς και λίγο αποσυνδεόταν, χωρίς λόγο, και μετά ξανασυνδεόταν. Μπάφιασα, και είπα να δοκιμάσω το απλό της Plantronics (model 340). Ε λοιπόν το χρησιμοποιώ 2 μέρες και είμαι κατευχαριστιμένος. Θα μου πείς, μα καλά σε δύο μέρες τι κατάλαβες; Καί όμως. Το μηχανάκι δουλεύει άψογα. Τώρα αν αρχίσει σε κανα μήνα τα κουλά, ε τότε τι να πω. Αυτά. ελπίζω να σε διαφώτισα έστω και λίγο.;)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιώργο,

εγω είπα να πάρω το στερεοφωνικό bluetooth της HTC με €65 από e-shop, γιατί λέω ίδια εταιρεία είναι θα δουλεύει καλά. Αμ' δε. Κάθε τρείς και λίγο αποσυνδεόταν, χωρίς λόγο, και μετά ξανασυνδεόταν. Μπάφιασα, και είπα να δοκιμάσω το απλό της Plantronics (model 340). Ε λοιπόν το χρησιμοποιώ 2 μέρες και είμαι κατευχαριστιμένος. Θα μου πείς, μα καλά σε δύο μέρες τι κατάλαβες; Καί όμως. Το μηχανάκι δουλεύει άψογα. Τώρα αν αρχίσει σε κανα μήνα τα κουλά, ε τότε τι να πω. Αυτά. ελπίζω να σε διαφώτισα έστω και λίγο.;)

 

Το HTC BH S100 Bluetooth stereo headset που έχω συνεργάζεται άψογα και χωρίς διακοπές (εκτός και αν απομακρυνθούμε από το κινητό).Υποστηρίζει και A2DP , AVRCR profiles .

Link to comment
Share on other sites

Το HTC BH S100 Bluetooth stereo headset που έχω συνεργάζεται άψογα και χωρίς διακοπές (εκτός και αν απομακρυνθούμε από το κινητό).Υποστηρίζει και A2DP , AVRCR profiles .

 

Υποστηρίζει δύο συσκευές?

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα και λέει mpg 2 not supported

 

Το ανοιξες μεσα απο το core player; Το αρχειο τι καταληξη εχει, mpg ; Μπορει να μην το παιζει επειδη ειναι mpg2, τα video καλυτερα να τα κανεις convert στο pc σου σε wmv 320x240.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

 

Θα ήθελα να ρωτήσω πώς γίνετε να προγραμματήσω με αλλο κουμπι να ανοιγεί το ppc ,εκτος από το power button οταν είναι ανοιχτό αλλά με κλειστει την οθόνη σε αναμονή?

 

Με το Η Button προγραμμάτησα να κλεινει η οθόνη και να μπαινει σε αναμονή με άλλο πλήκτρο.

Να ανοιγεί όμως????

 

 

Ευχαριστώ

Stay in Touch

 

Dimitris

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...