Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ετσι λειτουργεί και αυτή ειναι η φιλοσοφία της navngo για το igo σε όλες τις χώρες,εμένα σαν χρήση μου φτάνει η 2gb καρτα όποιον δεν του φτάνει υπάρχει λύση..........αν το σκεφτείτε λιγο περισσότερο.;)

 

gia lege..........

Link to comment
Share on other sites

Xekina me mia volta sto forum tou ipmart

 

kai des liges selides pio pisw pou exoume dwsei kapoia must have progz me prwto kai kalitero to resco file explorer ;)

 

 

mporeis an den sou kanei kopo na mas doseis ena link ligo pio sigkekrimeno gia na min psanoume olo to site?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

mporeis an den sou kanei kopo na mas doseis ena link ligo pio sigkekrimeno gia na min psanoume olo to site?

 

Re paidia den eipa na psaxete olo to site alla to sigekrimeno topic einai ligo pio pisw eproxtrhes ta anevasa...

 

Den mou kanei kopo na psaxw alla opws tha psaxw egw etsi mpoeite kai eseis einai apla ta pragmata...

 

 

Osoi den xerete pigenete panw sto anazhthsh (oxi thn kentriki alla afth tou topic)kai grapste resco file explorer ekei exw grapsei ta must have progz prin apo 3 post anevasan kai to link tou ipmart phgainete ekei loipon kai eiste oK :cool:

Link to comment
Share on other sites

mporeis an den sou kanei kopo na mas doseis ena link ligo pio sigkekrimeno gia na min psanoume olo to site?

Ειναι απλο. Βαλε στην δευτερη sd, μια εκδοση σπ****νη του igo, που θα βρεις στο site αναφερεται λιγο πιο πανω.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

απλο και κωμικοτραγικο κατα τη γνωμη μου.

αγοραζεις μια εφαρμογη και για να την χρησιμοποιεις οπως θελεις αναγκαζεσαι να βαλεις την σπασμενη τελικα.

φταιει μετα κανεις να τα παιρνει ολα σπασμενα?

Link to comment
Share on other sites

mporeis an den sou kanei kopo na mas doseis ena link ligo pio sigkekrimeno gia na min psanoume olo to site?

Βασικα και απαραιτητα προγραμματα για μενα:

 

Resco file explorer

sk tools

spb weather

spb time

hbutton

mortscript

closeall

nodata

tcpmp

1-calc

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χθες δεν το έβγαλε στην αγορα η HTC, γιατί στο πλαίσιο δεν το έχουν βάλει στο σάιτ? Το είχαν τότε που έγινε χαμός με τα λίγα κομμάτια, τώρα δεν τους νοιάζει?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χθες δεν το έβγαλε στην αγορα η HTC, γιατί στο πλαίσιο δεν το έχουν βάλει στο σάιτ? Το είχαν τότε που έγινε χαμός με τα λίγα κομμάτια, τώρα δεν τους νοιάζει?

Απ οτι μου ειπαν στην Ace σημερα, βγαινει κανονικα απο 20 του μηνα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χθες δεν το έβγαλε στην αγορα η HTC, γιατί στο πλαίσιο δεν το έχουν βάλει στο σάιτ? Το είχαν τότε που έγινε χαμός με τα λίγα κομμάτια, τώρα δεν τους νοιάζει?

 

Στο Πλαίσιο που ρώτησα στη στουρνάρη μου είπαν 18 του μήνα, αλλά μετά της 20 το βλέπω... Με ανυσηχεί που καθυστερεί... Εκτός αν διωρθώνουν τπτ bugs...

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Καινούριος ιδιοκτήτης και εγώ απο σήμερα το πρωί – αγγλική έκδοση!:w00t:

 

Λοιπόν ανοίγω αυτό το thread για να γράφουν οι καινούριοι χρήστες τις πρώτες εντυπώσεις τους και τις πρώτες απορίες. Ειδικά για αρχαρίους που χρειάζονται τα φώτα σας;). Έτσι δε θα κάνουμε και το άλλο thread της συσκευής τεράστιο. Ας το αφήσουμε για πιο advanced πράγματα. Επίσης, ειδικά για την 15+1 team που θα πάρει σε λίγο καιρό τις συσκευές του από το group buy να μας πουν εντυπώσεις! Με το καλό και εσεις παιδιά:up:!

 

Λοιπόν αφού έπαιξα για καμία μέρα το τελείως υποκειμενικό review μου….

 

Σχεδιασμός: Πολύ όμορφη συσκευή και εντυπωσιακά ελαφριά

 

Ποιότητα κατασκευής: Απλά καλή τίποτα ιδιαίτερο. Το πολύ πλαστικό βέβαια έχει και τα θετικά του (βλέπε παραπάνω βαρος!). Το μόνο που δε μου άρεσε ήταν το rotation wheel το οποίο προσωπικά θα το ήθελα πιο ¨στιβαρο¨ και με μεγαλύτερη αντίσταση στην κίνηση

 

Επεξεργαστής και επιδόσεις τα αφήνω στους ειδικούς να πούνε αφού είμαι καινούριος στο χώρο των Pocket PC.

 

Οθόνη: Πιο καλή από το 3300 που έχει φίλος μου. Φωτεινή αρκετά. Ελπίζω το επόμενο (ο αντικαταστάτης του) να έχει VGA (και να την σηκώνει φυσικά)

 

Σταθερότητα λογισμικού: Πολύ καλή. Δεν ¨κρέμασε¨ καμία στιγμή και γενικά δεν είχε εμφανή bugs εκτος από ένα μικρό που νομίζω ότι εντόπισα προς το παρον. Το σεταρισμα έγινε πολύ γρήγορα όπως και ένα hard reset που του έκανα. Γενικά πολύ καλό στήσιμο.

 

Συνδεσιμότητα: το δοκίμασα με PC, bluetooth και wi-fi - άψογο.

 

Τηλέφωνο: Καλή ποιότητα σήματος και καλό ακουστικό. Και δυνατό γενικά μεγάφωνο. Στην ανοιχτή ακρόαση μέχρι και audio-conference κάνεις! Κανένα απολύτως πρόβλημα :).

 

Κάμερα: Μέτρια. Μέσα σε χώρους δεν βγάζει σχεδόν ποτέ σωστές αποχρώσεις. Καλύτερα να βάζανε μια 1Mpixel με καλύτερο φακό και ας μην είχε flash:(

 

GPS: Με iGO που το δοκίμασα (το destinator 7 δυστυχώς δεν έπαιζε σε μένα) ήταν γρήγορο στο λοκαρισμα αλλα και πάλι αφήνω τον σχολιασμό στους ειδικούς.

 

Ραδιόφωνο: εκεί έχουμε πρόβλημα και καλά θα κάνει η HTC να αντικαταστήσει άμεσα τα handsfree γιατι αλλιώς είναι άχρηστο. Πολλά αδικαιολόγητα παράσιτα :angry::vava:.

 

Εφαρμογές HTC: εμένα γενικά μου άρεσαν πάρα πολύ τόσο το touchflo όσο και το HTC Home και αυτές που είχε μέσα στο cd όπως το spbackup. Ελάχιστα προγράμματα θα έβαζα πρόσθετα για αρχή. Περισσότερα σε άλλο thread για εφαρμογές .

 

Αυτά… Γενικά είναι μια συσκευή που για μένα προσωπικά είναι πολύ καλή και με άφησε πολύ ευχαριστημένο έχοντας ωστόσο περιθώρια βελτίωσης (ή αλλιώς συμβιβασμούς:secret:) η οποία κατά τη γνώμη μου έπρεπε να κοστολογείται γύρω στα 600-650 και όχι 700-750 που την έχουν αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα.:whistle:

 

Ελπίζω να βοήθησα επίδοξους αγοραστές και να μην κούρασα:bow:. Ακολουθούν οι απορίες αύριο – τις μαζεύω!

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Από μια μικρη έρευνα αγορας που έχω κάνει, στην Ευρωπη αλλά και στην Αμερική, δίνουν ημερομηνία 21-1-2008. Τώρα πως θα γίνει όλοι να ανταποκριθούν συγχρόνως παντού... είναι περίεργο... Θα φτάσουν σε όλους τα κομματια μία μέρα πριν... εκτος και τα έχουν και τους έχει δώσει η "μαμα" εταιρεία οδηγίες για συγκεκριμένη ημερομηνία...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Μετα απο μια συνδεση που εκανα στι MSN Messenger μου εμφανιζει συνεχεια στο today screen 2 ενδειξεις.Η μια ειναι το live searchκαι η αλλη λεει εισοδος στο windows live.Μπορω να τα απενεργοποιησω απο την today screen?Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της κάμερας με έχει απογοητεύσει... 700ε συσκευή και να έχει τέτοια κάμερα; :down:

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

paidia pws ginete na katalaboume an ena HTC Touch Cruise k opiodipote htc einai paraisagogis k sti sinexeia tou exoun alakseis to menou se elliniko(ta windows dld) k ta grammata se ellinika? giati iparxoun poli apateones pou ta pernoun 550 k ta poulane 700 gia ellinika!

 

k mia deuteri erotisei iparxei to HTC Touch Cruise me ellinika windows sketo?xoris to i-go k an nai poso kanei ?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

signomi re paidia alla den exei dld kikloforisei episima to HTC Touch Cruise stin ellada akoma?k tote pws kapia atoma to exoun me ellinika windows k eliniko pliktologio ? pws ginete auto? k pote 8a kikloforisei episima kserei kanei apo kamiA SIGOURI PIGI?
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

signomi re paidia alla den exei dld kikloforisei episima to HTC Touch Cruise stin ellada akoma?k tote pws kapia atoma to exoun me ellinika windows k eliniko pliktologio ? pws ginete auto? k pote 8a kikloforisei episima kserei kanei apo kamiA SIGOURI PIGI?

 

 

Είναι ενας χρήστης που το λενε minotavrs ,αυτός τα φέρνει και τα μεταφράζει στα ελληνικά για αυτο υπάρχουν λάθη:lol:

 

θα σου συνιστούσα να διάβαζες και μερικές προηγούμενες σελίδες εκτος απο την τελευταία πριν κάνεις τέτοιες ερωτήσεις.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

signomi re paidia alla den exei dld kikloforisei episima to HTC Touch Cruise stin ellada akoma?k tote pws kapia atoma to exoun me ellinika windows k eliniko pliktologio ? pws ginete auto? k pote 8a kikloforisei episima kserei kanei apo kamiA SIGOURI PIGI?

 

Είχαν κυκλοφορίσει μερικά κομάτια μέσα Δεκέμβρη απο την εταιρεία. Τέλος του μήνα 21 μάλλον θα κυκλοφορίσει...

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Είναι ενας χρήστης που το λενε minotavrs ,αυτός τα φέρνει και τα μεταφράζει στα ελληνικά για αυτο υπάρχουν λάθη:lol:.

 

Μα γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε !! Τωρα μάλιστα που η εταιρία μου πάει καλά λέω να σε βάλω υπεύθυνο του μεταφραστικού τμήματος και εγω να ξεκουραστώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε !! Τωρα μάλιστα που η εταιρία μου πάει καλά λέω να σε βάλω υπεύθυνο του μεταφραστικού τμήματος και εγω να ξεκουραστώ :lol::lol::lol::lol::lol:

 

φιλαράκο να ρωτήσω κατι? με το systran το μεταφρασες?

 

πάντως το εργαλείο παει σφαίρα.:p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

paidia pws ginete na katalaboume an ena HTC Touch Cruise k opiodipote htc einai paraisagogis k sti sinexeia tou exoun alakseis to menou se elliniko(ta windows dld) k ta grammata se ellinika? giati iparxoun poli apateones pou ta pernoun 550 k ta poulane 700 gia ellinika!

 

k mia deuteri erotisei iparxei to HTC Touch Cruise me ellinika windows sketo?xoris to i-go k an nai poso kanei ?

 

 

Eisai apaixtos !!!

alla mallon den gnwrizeis polla epi tou thematos kai sygxwrise , gia na deis ti paizei kane ena search sto google gia Ace hellas h pigene sto site tous ............. :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Eisai apaixtos !!!

alla mallon den gnwrizeis polla epi tou thematos kai sygxwrise , gia na deis ti paizei kane ena search sto google gia Ace hellas h pigene sto site tous ............. :lol::lol::lol::lol:

 

exei poli ligo kairo pou arxisa na asxoloume giati 8elw na parw auto to kin alla sou einai diskolo na mou apantiseis esi?i alios dose mou kapio ligon na diabasw ligo pio sigkekrimena plz! ginete auto pou lew i den ginete telika?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...