Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
ειναι ελληνικο απο πλαισιο..απο καρτα μνημης και igo δεν ξερω..σκετο χωρις καρτα μνημης ποσα θα δινατε εσεισ??

 

http://www.navimania.gr/search.php?searchid=81

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

ειναι ελληνικο απο πλαισιο..και χωρις καρτα μνημης..και αφου δεν εχει καρτα μνημης λογικα δεν θα χει και ιgo και το δινει 400...Ειναι καλα??:wacko:

 

Ας απαντησει καποιος συντομα να ξερω..Μην πεσουμε και κοροιδα....

Link to comment
Share on other sites

Kali einai i timi. Sigourepsou oti einai aristo emfanisiaka kai leitourgika kai parto.

 

οκ ευχαριστω....μετα χαρτες μπορω να βαλω σπασμενους εννοειτε ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οκ ευχαριστω....μετα χαρτες μπορω να βαλω σπασμενους εννοειτε ετσι?

 

ipmart-forum.com

 

(Και την επόμενη φορά αυτά να τα ζητάς με τρόπο γιατί θα μας κυνηγήσουν!)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε ανεβάσει εδώ ένα λίνκ 'mp3download' κάπως έτσι λεγόντανε και είχε και το i-go8 μεσα το σάϊτ που ανέβασε, δυστηχώς δε μπορώ να το βρώ :( και ας έψαξα πίσω μέχρι το 135.

Αν διαβάζει ο φίλος ας το ξανα ανεβάσει το λινκ γιατι ήταν καλό και χρήσιμο

 

Όχι βρε παιδιά με αφήνει αδιάφορο το igo, το σάϊτ ήταν όμως χρήσιμο, γιαυτό εαν διαβάζει ο φίλος που το ανέβασε ας το ξαναδωσει καθώς μετά απο φορμάτ τα έχασα όλα

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει μια δευτερη μπαταρια?

Τελικα να παρω το Τouch Cruise ή το Touch diamond?

Ή υπαρχει κανενα καλυτερο?

Σε αυτα τα 2 εχω καταληξει

Εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

μήπως κανενός το μάτι έχει πάρει καμιά βάση για μηχανή σαν αυτή?

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=10410

Link to comment
Share on other sites

Το ξυπνητηρι του cruise πιστευω να δουλευει απροβληματιστα χωρις προβλημα ετσι??Σε αυτο βασιζομαι γιατι δεν υπαρχουν αλλα ξυπνητηρια σπιτι..Ειχε κανεις προβλημα με το ξυπνητηρι??Χτυπαει κανονικα χωρις κολπα ετσι??

 

Αυριο λογικα θα μαι αλλος ενας υπερηφανος κατοχος του cruise:D

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να το παρεις...

ειναι πολυ καλη συσκευη.

για ξυπνητηρι θα βαλεις ενα προγραμμα το ptravel alarm και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

pTravel Alarm δαγκωτο

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυριο θα το χω και θα αρχισω το πασπατεμα:D:rolleyes:

Ποιο προγραμμα πλοηγησης καθετε καλυτερα στο cruise και ειναι και πιο ελαφρυ??:blink:

Επισης τα 2GB ειναι ικανοιποιητικα για να χωρεσει ενα προγραμμα πλοηγηση μερικα προγραμματα και μια ικανοποιητικη συλλογη απο μουσικη και εικονες?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυριο θα το χω και θα αρχισω το πασπατεμα:D:rolleyes:

Ποιο προγραμμα πλοηγησης καθετε καλυτερα στο cruise και ειναι και πιο ελαφρυ??:blink:

Επισης τα 2GB ειναι ικανοιποιητικα για να χωρεσει ενα προγραμμα πλοηγηση μερικα προγραμματα και μια ικανοποιητικη συλλογη απο μουσικη και εικονες?

 

Εγώ με 2GB κάρτα, έχω περάσει ένα σωρό προγραμματάκια +Destinator7, iGO8 και MioMap.. και πάει σφαίρα :)!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια..Ποιο προγραμμα πλοηγησης ειναι πιο ελαφρυ..Επισης παιζει να βρω πουθενα ναυτικους χαρτες??:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας χαιρετώ όλους ως νέος στο forum.Λοιπόν παντρεύτηκα (καλά να πάθω) και πηγαίνοντας ταξίδι του μέλιτος στη Σιγκαπούρη είδα το P3650 touch cruise της Htc το οποιο με κάρτα 4gb μου έβγαινε 400 ευρω ε! και το πήρα.ΤΩΩΩΩρααααα τι κάνουμε απο ελληνικά,πρόγραμμα Gps,διάφορα προγραμματάκια και ελληνικό manual????Κυριως τα ελληνικά με απασχολούν στο τηλέφωνο.Αν μπορει καποιος να ασχοληθει και να με βοηθησει θα τον χιλιοευχαριστησω ειλικρινά.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Σαν αρχή θα ήθελα να ευχαριστήσω το forum γιατί με βοήθησε μέσα από τις απόψεις σας στην επιλογή της συσκευής P3650.Την πήρα εχθές το απόγευμα από το Πλαίσιο με χάρτη iGO.Oπότε έγινα και μέλος της μεγάλης παρέα σας.

Είμαι στην φόρτιση και στη μελέτη του εγχειριδίου χρήσης.

Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ανοίγοντας τη συσκευή ή πάω με τις οδηγίες του εγχειριδίου.Η αρχική χρήση κατά μεγάλο ποσοστό είναι τηλέφωνο

και GPS.

Nάστε όλοι καλά!!:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,εχω ενα σημαντικο προβλημα με την οθονη:η μιση οθονη εχει μαυρισει,και ακομα υπαρχει μια μεγαλη μαυρη καθετη γραμμη,τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,εχω ενα σημαντικο προβλημα με την οθονη:η μιση οθονη εχει μαυρισει,και ακομα υπαρχει μια μεγαλη μαυρη καθετη γραμμη,τι να κανω?

 

To κάνει συνέχεια? Ακόμα και όταν ανοίγει ? ή Άμα τρέχεις κάποιο πρόγραμμα?

 

Αν ναι, για βλάβη στην οθόνη το βλέπω

Αν όχι δοκίμασε hard reset

 

Γενικά κάνε ενα hard reset, αν δεν πιάσει βάλτου την αυθεντική ROM και τρέχα το στην ACE HELLAS

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Τα Ελληνικά στο TC χωρίζονται σε 2 κατηγορίες,

α. Εξελληνισμός του λειτουργικού, όπου θα πρέπει να εγκαταστήσεις άλλο λειτουργικό (όχι αυθεντικό και εκτός εγγύησης, φτιαγμένο από χρήστη). Δεν το σύνιστώ αλλά αν θες να το δόκιμάσεις δες http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=370469

β. Να μπορείς να γράφεις και να διαβάζεις ελληνικά. Δες http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5652&highlight=pocketcm

 

Για προγράμματα και διάφορα στο http://www.ipmart-forum.com/forumdisplay.php?f=656

 

PS Κσνένας δεν σου απαντάει γιατί έχει μαλλιάσει το keyboard να γράφουν τα ίδια και τα ίδια. Το tc και γενικά όλα τα pda θέλουν πολύ ψάξιμο και πολύ διάβασμα για τη χρήση τους και μόνο έτσι βγάζεις άκρη.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Εσυ φιλε firiel τι μου προτεινεις να βαλω δηλ.3 πραματακια πες μου να κανω για να το λειτουργησω,δεν ειμαι τοσο ψαγμενος οπως εσεις εδω μεσα.Θα γινω ομως οπως την βλεπω.Σε ευχαριστω εκ των προτερω.Α υποψιν αφου το πηρα απο σιγκαπουρη εγγυηση στην ελλαδα καπουτ λογικα
Link to comment
Share on other sites

Εσυ φιλε firiel τι μου προτεινεις να βαλω δηλ.3 πραματακια πες μου να κανω για να το λειτουργησω,δεν ειμαι τοσο ψαγμενος οπως εσεις εδω μεσα.Θα γινω ομως οπως την βλεπω.Σε ευχαριστω εκ των προτερω.Α υποψιν αφου το πηρα απο σιγκαπουρη εγγυηση στην ελλαδα καπουτ λογικα

 

Και εγώ απ 'έξω το χω πάρει έχουμε την Universal εγγύση της HTC, ότι και να σημαίνει αυτό. Εμένα πότε δεν μου άρεσαν τα ελληνικά windows και έτσι και ελληνικά να είχε θα το γύρναγα. Δική σου επιλογή είναι. Διάβασε για τη rom του Σωτ και δες αν σου κάνει. Από προγράμματα σίγουρα destinator για να χαρείς και το gps. Επίσης Βάλει και το POCKETCM keyboard που για μένα είναι το καλύτερο πληκτρολόγιο. Αυτά για τώρα. Δες και πράξε

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...