Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exei poli ligo kairo pou arxisa na asxoloume giati 8elw na parw auto to kin alla sou einai diskolo na mou apantiseis esi?i alios dose mou kapio ligon na diabasw ligo pio sigkekrimena plz! ginete auto pou lew i den ginete telika?

 

 

 

Oxi kai fisika den ginete afto pou les h Ace paragelnei komatia sthn HTC kai apo ekei kai pera ginete h anaptixi twn ellinikwn edw opws se kathe xwra apo thn ekastote etairia eisagwghs gia perisotera giati den kaneis mia erwthsh stelnwntas tous ena email

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oxi kai fisika den ginete afto pou les h Ace paragelnei komatia sthn HTC kai apo ekei kai pera ginete h anaptixi twn ellinikwn edw opws se kathe xwra apo thn ekastote etairia eisagwghs gia perisotera giati den kaneis mia erwthsh stelnwntas tous ena email

 

ok auto i8ela na ma8o gia na isixaso.dld den ginete na parw egw ena me agglika windows apo to eksoteriko 550 k na tou alaksw ta windows k oti allo exei diafora k na to pouliso gia elliniko e?thanks!!

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

 

k mia deuteri erotisei iparxei to HTC Touch Cruise me ellinika windows sketo?xoris to i-go k an nai poso kanei ?

http://www.engineering.gr/EngShop/scripts/prodView.asp?idProduct=1047

 

Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα atm.

Link to comment
Share on other sites

http://www.engineering.gr/EngShop/scripts/prodView.asp?idProduct=1047

 

Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα atm.

 

to atm ti simenei?

pantos apoti katalaba iparxei stin elliniki agora me ellinika windows apo tin ace apla den iparxei autin tin stigmi? mipos kses pote 8a ksanaiparxei stin agora sketi i sikeui? k poso 8a exei sketi? giati me to i-go mazi einai tsampa leuta afou mporoume na to katebasoume apo edw tsampa!

e?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

to atm ti simenei?

pantos apoti katalaba iparxei stin elliniki agora me ellinika windows apo tin ace apla den iparxei autin tin stigmi? mipos kses pote 8a ksanaiparxei stin agora sketi i sikeui? k poso 8a exei sketi? giati me to i-go mazi einai tsampa leuta afou mporoume na to katebasoume apo edw tsampa!

e?

atm=At This Moment

Όσο για το igo αν πιστεύεις οτι η ανάπτυξη του λογισμικού και των χαρτών είναι τσάμπα λεφτά τότε και η αγορά της συσκευής τσάμπα λεφτά είναι από τη στιγμή που μπορείς να το κλέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις μέχρι τώρα απαντήσεις. Έχω άλλη μια Noob ερώτηση. Πως εγκαθιστούμε μια εφαρμογή από αρχείο cab? .Οταν κάνω διπλό κλικ με τέτοια αρχεία απλά μου ανοίγει το win rar και μετά δεν μπορώ να κάνω τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Με έχετε μπερδέψει! Είμαι μεταξύ του touch cruise και του TyTN II και δεν ξέρω ποιό να διαλέξω! Και τα δύο μου φαίνονται όμορφα και μια χαρά γι' αυτό που θέλω να τα χρησιμοποιήσω. Εχω ένα Fujitsu Siemens Loox 560 και με έχει βολέψει πολύ ο τύπος PDA. Σκέφτομαι τώρα να προχωρήσω και σε αγορά PDA Phone και είμαι μεταξύ των δύο. Και πρέπει να αποφασίσω γρήγορα γιατί λήγει και η "μαζική αγορά" του cruise...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις μέχρι τώρα απαντήσεις. Έχω άλλη μια Noob ερώτηση. Πως εγκαθιστούμε μια εφαρμογή από αρχείο cab? .Οταν κάνω διπλό κλικ με τέτοια αρχεία απλά μου ανοίγει το win rar και μετά δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

 

Τα αρχεία .cab τα ανοίγεις από το PPC

 

Με έχετε μπερδέψει! Είμαι μεταξύ του touch cruise και του TyTN II και δεν ξέρω ποιό να διαλέξω! Και τα δύο μου φαίνονται όμορφα και μια χαρά γι' αυτό που θέλω να τα χρησιμοποιήσω. Εχω ένα Fujitsu Siemens Loox 560 και με έχει βολέψει πολύ ο τύπος PDA. Σκέφτομαι τώρα να προχωρήσω και σε αγορά PDA Phone και είμαι μεταξύ των δύο. Και πρέπει να αποφασίσω γρήγορα γιατί λήγει και η "μαζική αγορά" του cruise...

 

Εξαρτάται τι θες.Άμα θες hardware keyboard πας σε Kaiser,άμα θες μικρότερες διαστάσεις/βάρος/τιμή και radio πας σε Cruise.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Με έχετε μπερδέψει! Είμαι μεταξύ του touch cruise και του TyTN II και δεν ξέρω ποιό να διαλέξω! Και τα δύο μου φαίνονται όμορφα και μια χαρά γι' αυτό που θέλω να τα χρησιμοποιήσω. Εχω ένα Fujitsu Siemens Loox 560 και με έχει βολέψει πολύ ο τύπος PDA. Σκέφτομαι τώρα να προχωρήσω και σε αγορά PDA Phone και είμαι μεταξύ των δύο. Και πρέπει να αποφασίσω γρήγορα γιατί λήγει και η "μαζική αγορά" του cruise...

Αν είσαι με N560 θα πέσεις σε πολύ χειρότερο εργαλείο.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει και προηγουμενος για την λειτουργεια TMC στην συγκεκριμενη συσκευη... Καποιοι ειπανε οτι το γράφει σε ορισμενα reviews σε κάποια site αλλα εγω δεν μπορεσα να βρω κάποιο να το λεει...

 

Θα το χρησιμοποιω κυριως στο εξωτερικό, για αυτο και το χρειαζομαι... εαν ξέρει κάποιος σίγουρα εαν το υποστηριζει ας μου πει παρακαλώ, και εαν δεν το υποστηριζει υπάρχει κάποια λύση (συσκευή άλλη προφανώς) από την HTC???

 

Μένω Γερμανία, και εδώ στα καταστήματα είναι σχεδόν αδύνατο να βρεις την Αγγλική έκδοση... έχουν όλοι μόνο την Γερμανική και μάλιστα είναι πιο ακριβό με τα Αγγλικά!!!!

 

Δεν ειναι τρελό να είναι πιο ακριβή σκέτη η συσκευη, χωρίς συμβόλαιο, με την μεταφρασμένη έκδοση στα Γερμανικά??? Στην Ελλάδα είναι πολύ πιο ακριβή η Ελληνική έκδοση...

 

Απαντηση για το TMC περιμενω από κάποιον που ξέρει... ή link σε site με πρόσφατο review...

Link to comment
Share on other sites

Από μια μικρη έρευνα αγορας που έχω κάνει, στην Ευρωπη αλλά και στην Αμερική, δίνουν ημερομηνία 21-1-2008. Τώρα πως θα γίνει όλοι να ανταποκριθούν συγχρόνως παντού... είναι περίεργο... Θα φτάσουν σε όλους τα κομματια μία μέρα πριν... εκτος και τα έχουν και τους έχει δώσει η "μαμα" εταιρεία οδηγίες για συγκεκριμένη ημερομηνία...

Παιδιά εμφανίστηκε στο site του E-Shop http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000970

Link to comment
Share on other sites

Thanx για το post, αλλά υπάρχει ήδη θέμα για τη συσκευή.http://www.laymark.com/i/m/m078.gif

 

Το TC το έχουν πάρει λίγοι μέχρι τώρα και το άλλο θέμα έχει γίνει ήδη 70 σελίδες:shock:. Φανταστείτε μετά τι έχει να γίνει. Για αυτό είπα να ανοίξω αυτό ΜΟΝΟ για reviews ώστε οι υποψήφιοι αγοραστές που είναι πολλοί να μην χαθούν στο άλλο. Εχεις δίκιο όμως για τις απορίες θα τις γράψω στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία έχω ένα Bluetooth sony ericcsson αλλά δεν το βρίσκει το TC...

τί μπορεί να φταίει?μήπως δεν είναι συμβατό?

 

είμαι και λίγο άσχετος :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδία έχω ένα Bluetooth sony ericcsson αλλά δεν το βρίσκει το TC...

τί μπορεί να φταίει?μήπως δεν είναι συμβατό?

 

είμαι και λίγο άσχετος :)

 

Από τις ρυθμίσεις/ bluetooth/ κατάσταση τσέκαρε το δυνατότητα να ανιχνεύεται από άλλες συσκευές και πάτα νέα σύζευξη.

Εννοείται πως το ακουστικό πρέπει να είναι σε λειτουργία σύζευξης (pairing).

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Οι απορίες που μάζεψα για να μη σας πρήζω με πολλα posts:innocent::

 

1. Όταν μου έρχονται καινούρια sms τα βάζει στη μέση και όχι με σειρά ημερομηνίας που του έχω βάλει. Bug?

 

2. Στο συγχρονισμό με το calendar του outlook (με Vista activesynch/mobile center) δεν μου μεταφέρει με τίποτα τα recursive appointments (όπως πχ γενέθλια). Τα απλά τα συγχρονίζει κανονικά. Δε ξέρω τι φταίει. Καμία ιδέα?

 

3. Πώς γίνεται να βάλω wallpaper στο HTC home και να φαίνεται κανονικά? Όταν στο Home settings του βάζω να χρησιμοποιήσει εικόνα την βάζει ασπρισμένη και transparent στο background με αποτέλεσμα να φαίνεται χάλια.

 

4. Όταν το βάζω στη δόνηση δεν μπορώ να ακούσω μουσική? :confused:

 

5. Το destinator 7 (η γνωστή έκδοση) δεν μου παίζει με τίποτα. Κολλάει στην πρώτη εικόνα με τα βελάκια. Ουτε με hard reset πιάνει. Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι το destcore αρχείο. Επειδή διάβασα ότι το είχαν και άλλοι το πρόβλημα αν κάποιος το έλυσε ας μου στείλει pm please…

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :help::up:

 

-Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι με N560 θα πέσεις σε πολύ χειρότερο εργαλείο.

 

 

Τι εννοείς; Δεν λέω, πολύ καλό το Ν560, αλλά δεν είναι τηλέφωνο. Γι' αυτό σκέφτομαι να πάρω ένα PDA phone με WM 6...

Γιώργος

Galaxy s9+

Link to comment
Share on other sites

Οι απορίες που μάζεψα για να μη σας πρήζω με πολλα posts:innocent::

 

1. Όταν μου έρχονται καινούρια sms τα βάζει στη μέση και όχι με σειρά ημερομηνίας που του έχω βάλει. Bug?

 

2. Στο συγχρονισμό με το calendar του outlook (με Vista activesynch/mobile center) δεν μου μεταφέρει με τίποτα τα recursive appointments (όπως πχ γενέθλια). Τα απλά τα συγχρονίζει κανονικά. Δε ξέρω τι φταίει. Καμία ιδέα?

 

3. Πώς γίνεται να βάλω wallpaper στο HTC home και να φαίνεται κανονικά? Όταν στο Home settings του βάζω να χρησιμοποιήσει εικόνα την βάζει ασπρισμένη και transparent στο background με αποτέλεσμα να φαίνεται χάλια.

 

4. Όταν το βάζω στη δόνηση δεν μπορώ να ακούσω μουσική? :confused:

 

5. Το destinator 7 (η γνωστή έκδοση) δεν μου παίζει με τίποτα. Κολλάει στην πρώτη εικόνα με τα βελάκια. Ουτε με hard reset πιάνει. Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι το destcore αρχείο. Επειδή διάβασα ότι το είχαν και άλλοι το πρόβλημα αν κάποιος το έλυσε ας μου στείλει pm please…

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :help::up:

 

-Γιώργος

 

Θα σου απαντησω στο 5.

Στο δικό μου Touch Cruise, η εκδοση Destinator 7 παίζει απροβλημάτιστα ..

και συγκεκριμένα η έκδοση 7,0,0,588,11 :)

Greek Android Developers [ Facebook [Page] [Group] ] [ Google+ [Page]]

 

Google Nexus One Cyan7.2.0 v2.3.7

SAMSUNG Galaxy S 2 II v4.1.1 - Baseband: I9100XXLPW Kernel:3.0.42-Siyah-Dorimanx-V5.76B

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν παρει to Cruise απο Expansys έχετε προβλημα οταν σας παιρνουν τηλεφωνο κατα το πρώτο κουδούνισμα ? Συγκεκριμενα κανει ο ηχος κλησης σας ενα μικρό "κόψιμο" κατα την εκκίνηση ?

 

Thanks in advance

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν παρει to Cruise απο Expansys έχετε προβλημα οταν σας παιρνουν τηλεφωνο κατα το πρώτο κουδούνισμα ? Συγκεκριμενα κανει ο ηχος κλησης σας ενα μικρό "κόψιμο" κατα την εκκίνηση ?

 

Thanks in advance

 

Θα σου πω περιπου σε 8 μερες αν πανε ολα καλα.

Η πρόσοψη της συσκευης εχει λευκο χρωμα?

Οπως την βλεπω σε διαφορα sites φενεται σαν να βγαινει σε 2 χρωματα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...