Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Μηπως την στιγμη που πήγες να ακούσεις το γαυρο χάλασαν???:lol::p
Δεν το συζητω!!!αυτο ειναι σιγουρο,το επαθε και ενας φιλος:p:p:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι απαράδεκτο από μέρους της HTC να μην έχει ψάξει το θέμα την κεραίας... Δηλαδή τι πάει να πει 40 ευρώ κάνουν τα ακουστικά που πιάνει σταθμός... Όταν ένα προϊόν πωλείται με κάποια standards πρέπει να ικανοποιεί. δεν μπορεί να μην μπορείς να ακούσεις ραδιόφωνο πουθενά με τα ακουστικά. Ούτε και όταν το παίρνεις το τηλέφωνο υπάρχει κάποια ένδειξη πως τα ακουστικά λήψης είναι extra αξεσουάρ...!!
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν ακουστικά που έχουν καλύτερη λήψη και με 19 ευρω

απλά ζητήστε σε ενα πλαίσιο handsfree ενσύρματο για το 3300 το original.

 

κάνουν μια χαρα τη δουλειά τους

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εκτος του θέματος με το ycable να το πάρεις ειναι μια χαρά και υπάρχει σημαντική διαφορά στη λήψη

το συγκεκριμένο παίρνει και οτι ακουστικά θέλεις εσυ μετά.

 

Να ρωτήσω: Καταρχήν σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ τα e100. Ποιά η διαφορά τους από τα αντίστοιχα Ηtc w100? Aν τα χρησιμοποιήσω χωρίς ycable είμαι καλυμμένος ?

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω: Καταρχήν σκέφτομαι να αγοράσω κι εγώ τα e100. Ποιά η διαφορά τους από τα αντίστοιχα Ηtc w100? Aν τα χρησιμοποιήσω χωρίς ycable είμαι καλυμμένος ?

 

Και εγώ την ίδια απορία έχω,όποιος ξέρει ας μας διαφωτίσει λίγο.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ασχετο... υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξεις το serial number της συσκευης και να βάλεις την Ελληνικη εκδοση της ACE??

 

Oxi... :X

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει σε 2 χρωματα η συσκευη?

 

Σε ένα υπάρχει αλλά η επίστροση που έχε το κάνει να φαίνεται διαφορετικό απο κάθε γωνία... Έχω δει κάτι άθλιες φωτογραφίες αλλά και κάτι φοβερές...

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε ενα ωραιο

Αν αναβαθμισετε την καρτα μνημης οπως εκανα εγω τοτε ξεχαστε

το ι-go

Για λογους προστασιας παιζει μονο απο την δικια του καρτα που ερχεται με το cruise

Aρα αν θελεις το igo θα πρεπει να βαζεις και να βγαζεις καρτες!!!!!!

μηπως υπαρχει καποια αλλη λυση:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτό είναι κάτι αντίστοιχο με το "κλείδωμα κάρτας" που έχει κ το Navimate? Αν ναι τότε θα υπάρχει κάποιος τρόπος να δηλώνεις στο i-go την καινούργια κάρτα που το έχεις εγκατεστημένο.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις απέκτησα το cruise με i-go. Είμαι νέος χρήστης ppc και θα ήθελα να μάθω ποιες είναι οι must εφαρμογές για τη συσκευή μου και που μπορώ να τις βρώ. Αν υπάρχει κάποιο σχετικό thread παρακαλώ βάλτε το Link ή πείτε μου τις γνώμες σας. Με το θέμα είμαι άσχετος αλλά έχω δει κάποια πολύ ωραία themes και today screens, εορτολόγια, λεξικά κλπ. Περιμένω τα φώτα σας.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε ενα ωραιο

Αν αναβαθμισετε την καρτα μνημης οπως εκανα εγω τοτε ξεχαστε

το ι-go

Για λογους προστασιας παιζει μονο απο την δικια του καρτα που ερχεται με το cruise

Aρα αν θελεις το igo θα πρεπει να βαζεις και να βγαζεις καρτες!!!!!!

μηπως υπαρχει καποια αλλη λυση:rolleyes:

 

 

ετσι λειτουργεί και αυτή ειναι η φιλοσοφία της navngo για το igo σε όλες τις χώρες,εμένα σαν χρήση μου φτάνει η 2gb καρτα όποιον δεν του φτάνει υπάρχει λύση..........αν το σκεφτείτε λιγο περισσότερο.;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο..

επάνω στο κέντρο της οθόνης, στη μπάρα που έχει κ λέει την μπαταρία, το σήμα κεραίας κτλ έχει κ ένα 3G μεσα σε ένα άσπρο τετραγωνάκι. Λοιπον.. τις περισσότερες φορές εκείνο το σήμα γίνεται δυο βελάκια αμφίδρομης κίνησης (όπως όταν το συνδέσεται με το Active Sync, αλλά ποιο μικρά σε μέγεθος) και έχει ένα Χ μικρό από κάτω τους.

Αυτό τι θα πει? Ότι εκείνη την στιγμή είναι αδύνατο να κάνω 3G κλήση ή κάτι άλλο δείχνουν εκείνα τα βελάκια με το Χ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απέκτησα το cruise με i-go. Είμαι νέος χρήστης ppc και θα ήθελα να μάθω ποιες είναι οι must εφαρμογές για τη συσκευή μου και που μπορώ να τις βρώ. Αν υπάρχει κάποιο σχετικό thread παρακαλώ βάλτε το Link ή πείτε μου τις γνώμες σας. Με το θέμα είμαι άσχετος αλλά έχω δει κάποια πολύ ωραία themes και today screens, εορτολόγια, λεξικά κλπ. Περιμένω τα φώτα σας.

 

Ευχαριστώ

 

Xekina me mia volta sto forum tou ipmart

 

kai des liges selides pio pisw pou exoume dwsei kapoia must have progz me prwto kai kalitero to resco file explorer ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο..

επάνω στο κέντρο της οθόνης, στη μπάρα που έχει κ λέει την μπαταρία, το σήμα κεραίας κτλ έχει κ ένα 3G μεσα σε ένα άσπρο τετραγωνάκι. Λοιπον.. τις περισσότερες φορές εκείνο το σήμα γίνεται δυο βελάκια αμφίδρομης κίνησης (όπως όταν το συνδέσεται με το Active Sync, αλλά ποιο μικρά σε μέγεθος) και έχει ένα Χ μικρό από κάτω τους.

Αυτό τι θα πει? Ότι εκείνη την στιγμή είναι αδύνατο να κάνω 3G κλήση ή κάτι άλλο δείχνουν εκείνα τα βελάκια με το Χ?

 

As xekinisoume apo ta apla 3G exeis ? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Χεχε.. οχι δε το εχω ενεργοποιημένο. Το ρωτάω (ξέρω ακούγεται απλό, πες το περιέργια..) γιατί πότε λέει 3G κ πότε έχει τα βελάκια με το Χ.
Link to comment
Share on other sites

Xekina me mia volta sto forum tou ipmart

 

kai des liges selides pio pisw pou exoume dwsei kapoia must have progz me prwto kai kalitero to resco file explorer ;)

 

Ευχαριστώ. Αυτά μπορώ να τα κατεβάσω από κάπου ή πρέπει να τα αγοράσω original?

Link to comment
Share on other sites

Χεχε.. οχι δε το εχω ενεργοποιημένο. Το ρωτάω (ξέρω ακούγεται απλό, πες το περιέργια..) γιατί πότε λέει 3G κ πότε έχει τα βελάκια με το Χ.

 

Το φαντάστικα :lol::lol:

Πήγαινε τότε καλέ μου άνθρωπε και απενεργοποιησε το και περισσότερο σήμα θα έχεις αλλα και δεν θα σου κάνει τέτοια κουλά..

 

Βασικά πήγαινεις μεσα στο έναρξη--> ρυθμισεις--> Τηλέφωνο ---> GSM/UMTMS Μπάντα και επιλεγεις στο πρωτο tab GSM και στο δευτερο AUTO:cool::cool:

 

Σου ανεβάζω και συνημμένη photo να το δεις :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...