Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για πιο λογο να το στηλω? δεν μπορω μονος μου?

μπορεις και μονος σου..αλλα δεν πετυχαινει παντα το τρικ! επισης δεν ξερω και τον τροπο..εγω σου προτεινω λυση με 100% επιτυχια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποσο παιρνουν για το τρικ εκει?

τελευταια,δηλαδη πριν κανα χρονο ειχα δωσει 22 ευρο!..αλλα ειχα βγαλει cosmote e view.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βρω μια βίδα σαν αυτές κάτω από τη μπαταρία, που φαίνονται όταν το slider είναι ανοιχτό... Πού θα βρω και πώς τη ζητώ???? Είναι επείγον.
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια βόλτα από το 9βολτο ή κάποιο μαγαζι με ανταλλακτικά κινητών και θα σου βρουν αυτοι... αλλιώς αν έχεις χρόνο και δεν είναι τόσο επείγον ebay...
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από Κοζάνη, ρε συ, για αυτό

eBay έψαξα, αλλά δε βρήκα τίποτα......

Να πάρει, είναι τόσο μικρές...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια ξερει κανενας πώς ενεργοποιειται το JavaScript?Γιατι εχω ιντερνετ στο κινητο και οπου υπαρχουν πραγματα οπως βιντεο μου ζηταει JavaScript ενεργοποιημενο και δεν ξερω πώς να το ενεργοποιησω:worry:
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βρω μια βίδα σαν αυτές κάτω από τη μπαταρία, που φαίνονται όταν το slider είναι ανοιχτό... Πού θα βρω και πώς τη ζητώ???? Είναι επείγον.

 

πηγαινε σε εναν γερμανο και ζητα φιλικα απο τον τεχνικο να σου δωσει μια...στο λεω γιατι ξερω...

:)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που με απασχολεί?

Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω την κάμερα (μάλλον την μπροστά που είναι για εικονοκλήσεις) σαν web-cam στον Η/Υ μου? Σκ'εφτομαι να πάρω αυτό το καιρό μια web-camera αλλα λέω μήπως μπορώ να βολευτώ με το κινητακι! Οχι τοσο για τα λεφτα αλλα για το γμτ, αφου η μπροστα καμερα ειναι τωρα τελειως αχρηστη!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που με απασχολεί?

Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω την κάμερα (μάλλον την μπροστά που είναι για εικονοκλήσεις) σαν web-cam στον Η/Υ μου? Σκ'εφτομαι να πάρω αυτό το καιρό μια web-camera αλλα λέω μήπως μπορώ να βολευτώ με το κινητακι! Οχι τοσο για τα λεφτα αλλα για το γμτ, αφου η μπροστα καμερα ειναι τωρα τελειως αχρηστη!

δεν νομιζω..δεν εχω δει τετοιο προγραμμα.

παρε μια web camera καλυτερα και μην παιδευσαι με το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που με απασχολεί?

Υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιήσω την κάμερα (μάλλον την μπροστά που είναι για εικονοκλήσεις) σαν web-cam στον Η/Υ μου? Σκ'εφτομαι να πάρω αυτό το καιρό μια web-camera αλλα λέω μήπως μπορώ να βολευτώ με το κινητακι! Οχι τοσο για τα λεφτα αλλα για το γμτ, αφου η μπροστα καμερα ειναι τωρα τελειως αχρηστη!

 

Moνο σε symbian υπαρχει τετοιο προγραμμα αλλα και παλι μονο με την κεντρικη καμερα δουλευει.

 

Οποτε παρε μια webcam που ειναι και πολυ πιο πρακτικο.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Χρειάζομαι μια εφαρμογή για εγγραφή ΜΟΝΟ φωνής ΟΧΙ video.

Βρήκα λοιπόν ότι το w910 έρχεται με μια τέτοια εφαρμογή (voice recorder):

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/se-w910/sshots/gsmarena_s118.jpg

Δεν ξέρω αν υπήρχε αρχικά πάντως μετά το debrand δεν έχω την εν λόγω εφαρμογή.

Πώς μπορώ να την βάλω;

Που μπορώ να την βρω ή έστω κάποια παρόμοια;

Link to comment
Share on other sites

menu - ψυχαγωγία - ηχογράφηση εκει θα την βρεις

 

Ευχαριστώ πολύ...

Ελπίζω να μην έχει περιορισμό στον χρόνο της ηχογράφησης.

Πιστεύω να περιορίζεται μόνο από την χωρητικότητα της μνήμης και όχι από κάποιο άλλο παράγοντα.

Link to comment
Share on other sites

δεν την εχω δουλεψει ποτε δεν μπορω να σε βοηθησω σε αυτο
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

Εχω το κινητο αυτο, και απο χτες, ο΄τι sms στελνω, δεν το στελνει και το κραταει στα εξερχομενα!

Δε μπορω να στειλω μνμα δλδ. Εχετε καμια ιδεα για το προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρισε αν ο αριθμός του κέντρου υπηρεσιών μηνυμάτων είναι σωστός.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ! σε μενα στην αρχη ολα καλα.... ΤΩΡΑ μου κανει νουμερα , .... την μια δεν βρισκει την sim , την αλλη δεν εχι σημα , την αλλη μεχρι να παρει μια κληση κανει 1λεπτο και βαλε .... Γενικα για πεταμα!!!!

 

το εχω κανει απειρες φορες soft reset αλλα τιποτα...

 

φοραει την

1200-9123

R1FA035

080527,

 

εκδοση

XiaoMi RedMi Note -7, Dual Sim , Black ,

MIUI-> Global 11.0.3.0 [PFLEUXM]

ANDROID -> V. 9_PQ1.181021.001

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κανεις αναβαθμιση απο το site της sony ericsson
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Πιαστε στα χερια σας ενα W910 (με δυο χρονων χρηση) και πιαστε και ενα w900 (με 4 χρονια χρηση)

 

Ξερω , ξερω... ξεθαβω διαξιφισμο των 2-3 πρωτων σελιδων αυτου του thread... Αλλα περα απο την πλακα το κινητο δεν μπορει να συγκτιθει με το 900αρι.

Made in Japan ....

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πιαστε στα χερια σας ενα W910 (με δυο χρονων χρηση) και πιαστε και ενα w910 (με 4 χρονια χρηση)

 

Ξερω , ξερω... ξεθαβω διαξιφισμο των 2-3 πρωτων σελιδων αυτου του thread... Αλλα περα απο την πλακα το κινητο δεν μπορει να συγκτιθει με το 900αρι.

Made in Japan ....

 

+1. Απλά το καλύτερο κατασκευαστικά σονυ ερικσον, αυτό και το s700.

Απλά το made in japan λέει πολλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους! Μέρα ξεκουράσει για τους περισσότερους σήμερα huh! :D

Χρειάζομαι την βοήθειά σας. έχω ένα w910i και συνδέσει cosmote υπάρχει το εξής πρόβλημα. όταν πηγαίνω να στείλω SMS δε στέλνει, το μήνυμά πηγαίνει στο outbox και παραμένει εκεί......... τι μπορώ να κάνω? έχω ελέγξει της ρυθμίσεις των μηνυμάτων.

 

 

 

ευχαριστώ προκαταβολικά!

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Πόσταρες το θέμα σου στο φόρουμ της Motorola,οπότε το μεταφέρω στο φόρουμ της SE.

 

Αν και έχω την εντύπωση ότι υπάρχει επίσημο θέμα για το W910 εδώ...

Link to comment
Share on other sites

κανεις δε ξερει? :(

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...