Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει τρόπος να ομαδοποιούνται τα videos σε φακέλους με κάποιο τρόπο? π.χ. Μία ταινία που να έχει όλα τα chapters της σε ξεχωριστό φάκελο για ευκολότερη αναζήτηση μεταξύ των ταινιών κλπ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πείτε μου σας παρακαλώ,πόσο ικανοποιημένοι είστε απ την ποιότητα του ήχου κατα την κλήση και την ένταση της φωνής απ το ακουστικό? Έχω ακόμη το κ750 και όντως έχει το καλύτερο ακουστικό που έχω συναντήσει! Όταν μιλάς με κάποιον τον ακούς ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ! Συμβαίνει το ίδιο με το w910i? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα και δέν δουλεύει :wacko: Υπάρχει έκδοση για W910?

Το ιδιο προγραμμα το εχω περασει σε w580i κινητο ιδιας αναλυσης..και δουλευει μια χαρα.δεν ξερω γιατι σε εσενα δεν γινετε το ιδιο :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από ακουστικό και μεγάφωνο δεν είναι καλό..Είναι πάρα πολύ χαμηλής έντασης(λόγω μικρού πάχους του τηλεφώνου.)

 

Απ’τα ακουστικά είναι μια χαρά! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!! Είμαι καινούριος εδώ!!!

Λοιπόν, εγώ πήρα το W910 Vodafone Live πριν από 2 μήνες. Μέσα στη 2η εβδομάδα, ξαφνικά δεν μπορούσα να μπω σε κανέναν φάκελο με εφαρμογές και Java και δεν μπορούσα να τρέξω καμία Java εφαρμογη, βγάζοντάς μου το μήνυμα "Η ενέργεια απέτυχε" ("Operation failed").

Αφού έψαξα παντού για λύσεις κι έκανα αναβάθμιση το λογισμικό σε VODAFONE R1DA038 (αν θυμάμαι καλά!) με το SEUS, δεν είδα φως και το πρόβλημα δεν λύθηκε. Σήμερα, λοιπόν, ακολούθησα τις οδηγίες σας μπαίνοντας στο http://www.davinciteam.eu/index.html , έσκασα 10 ευρουλάκια και το φλάσαρα στην έκδοση W910i R1CA039 CID52 W910I 1201-2280 CUSTOMIZED GBA/NOBLEBLACK ADRIATIC. Είδα τεράστια διαφορά, το πρόβλημα λύθηκε και το κινητό φυσάει!!! Σας ευχαριστώ πολύ!! Btw, έχω και κάποιες απορίες.. Υπάρχει κάποια πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού για να το αναβαθμίσω κι αν υπάρχει ή βγει πιο μετά, από που θα τη βάλω; από το SEUS ή από το site που το φλάσαρα; Αν το αναβαθμίσω μέσω SEUS υπάρχει περίπτωση να ξαναγίνει branded;

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας και για το χρόνο σας!!

Link to comment
Share on other sites

@djflocibus,

 

υπάρχει αναβάθμιση,η έκδοση R1EA030!

 

Μπορείς να την περάσεις από το SEUS,χωρίς την ανησυχία να ξαναγίνει branded το τηλέφωνο.

 

Το πρόγραμμα άλωστε ελέγχει τον 8ψήφιο αριθμό του CDA,που αντιστοιχεί σε κάποιο συγκεκριμένο customisation.Στη δική σου περίπτωση,το CDA υποδεικνύει το adriatic customisation,συνεπώς αναγνωρίζεται ως un-branded adriatic τηλέφωνο! :)

Link to comment
Share on other sites

Από ακουστικό και μεγάφωνο δεν είναι καλό..Είναι πάρα πολύ χαμηλής έντασης(λόγω μικρού πάχους του τηλεφώνου.)

 

Απ’τα ακουστικά είναι μια χαρά! :)

 

τότε πως εξηγείται αυτό το τέστ του site gsmarena που δίνει σχεδόν το υψηλότερο ποσοστό στο συγκεκριμένο τηλέφωνο? http://www.gsmarena.com/latest_features-review-171p3.php

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!!! εγώ επιμένω ότι το πιο δυνατό σε ένταση sony ericsson είναι το K750

Έχω και το W910 και το K750 και το δεύτερο χαλάει τον τόπο σε αντίθεση με το πρώτο!!

Όσο για τα ακουστικά, είχα διαβάσει κάπου ότι τα παλιά λογισμικά όλων των Sony Ericsson mobiles παρείχαν περισσότερα db's από αυτά που βγήκαν από Σεπτέμβρη 2007 και μετά. Εγώ πάντως όσο αφορά την ένταση στα ακουστικά (για μουσική) δεν μένω ικανοποιημένος από κανένα Sony Ericsson πια. Ελπίζω να στα επόμενα λογισμικά να το διορθώσουν αυτό..αν και δε νομίζω ότι πρόκειται για λάθος (για κάποιο λόγο το κάνανε)..

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!!! εγώ επιμένω ότι το πιο δυνατό σε ένταση sony ericsson είναι το K750

Έχω και το W910 και το K750 και το δεύτερο χαλάει τον τόπο σε αντίθεση με το πρώτο!!

Όσο για τα ακουστικά, είχα διαβάσει κάπου ότι τα παλιά λογισμικά όλων των Sony Ericsson mobiles παρείχαν περισσότερα db's από αυτά που βγήκαν από Σεπτέμβρη 2007 και μετά. Εγώ πάντως όσο αφορά την ένταση στα ακουστικά (για μουσική) δεν μένω ικανοποιημένος από κανένα Sony Ericsson πια. Ελπίζω να στα επόμενα λογισμικά να το διορθώσουν αυτό..αν και δε νομίζω ότι πρόκειται για λάθος (για κάποιο λόγο το κάνανε)..

 

συμφωνώ και επαυξάνω!

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω με το w910 να δω τηλεοραση?γινεται μεσω 3g?

και κατι ακομα στο κινητο μου αναβοσβηνει το εικονιδιο της java πανω αριστερα χωρις να λειτουργει καμια εφαρμογη η παιχνιδι.τι γινεται?η συσκευη ειναι vodafone(...)

Link to comment
Share on other sites

εχω εδω κ 2 μερες στα χερια μου αυτο το κινητο. μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλο. ακομα βεβαια το ψαχνω.:D
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia

psaxnw paixnidia gia auto to kinito

 

ti format pairnei!??!

k pou mporw na brw!?!?

 

thanks

 

jar και μπορεις να κατεβασεις παιχνιδια απο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas skopevo an to agoraso kai ithela na do ama eiste efxaristimenoi. poso krataei i bataria?

Καλη μπαταρια εχει.το μονο (-) για μενα ειναι η υψηλη του τιμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mπα,έπεσε πολύ η τιμή του!

 

Τιμή από Πλαίσιο 330 ευρώ

Σε αυτη την τιμη..ειναι καπως καλυτερα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει,και ιδίως για την τιμή που είναι τώρα(κατά μέσο όρο στα 340 ευρώ),δε νομίζω να βρεις καλύτερη πρόταση!Ή,για να το θέσω πιο σωστά,είναι απ’τις πιο καλές και πλήρεις προτάσεις αυτήν τη στιγμή! ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ρε παιδια μια ερωτηση,σορρυ αν εχει αναφερθει ξανα,οταν μου στελνουν μεσω bt μια εικονα η εναν ηχο μου λεει μνημη πληρης!!!!φυσικα εχω πολυ χωρο και στην καρτα και στην εσωτερικη,ξερει κανεις τιποτα για αυτο;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...