Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια σε ολους :)

 

το εχω παρει στον γιο μου και μετα απο αναβαθμιση μεσω seus περασε την εκδοση 1200-9123 R1EA033 080218 .

 

το τηλ απο την 1η βδομαδα,πριν και μετα την αναβαθμιση σβηνει μετα απο καμποση ωρα που ειναι αναμονη αλλα και συχνα πυκνα ""χανει"" το πληκτρο των συντομευσεων και θελει επανεκινηση για να ξαναλειτουργησει..

 

εχει κανεις παρομοιο προβλημα η να το στειλω και αυτο,(μαζι με τα 2 κ850ι που ειναι ηδη στην SE για ανασταση ) στο σερβις?:mad:

 

ειναι μολις 3 βδομαδων....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis,

 

την έκδοση R1EA033 πότε την πέρασες;;Διότι πρόκειται για νέα έκδοση λογισμικού!! :blink:

 

Η πιο πρόσφατη ήταν η R1EA030 και όταν διάβασα την απάντησή σου μ'έβαλες σε σκέψεις μήπως τυχόν βγήκε νέα έκδοση!Απ'τη μια υπέθεσα ότι ίσως μπερδεύτηκες και έγραψες 033 αντί 030,αλλά τελικά ναι!είναι νέα έκδοση η 033! :lol:

Την πέρασα μόλις τώρα κι εγώ!Πιθανόν θα διορθώνει κάποιο πρόβλημα στον πυρήνα του software,εξού και η μικρ΄λη διαφορά στην ονομασία!Anyway,ευχαριστούμε για τη διαφώτιση πάντως με την αναβάθμιση! :)

 

Λογικά,ίσως θέλει φλασάρισμα από την αρχή το λογισμικό!hardware βλάβη δε νομίζω να είναι!Αν έχεις πιστωτική,κάντο και μόνος σου πάντως,στο σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis,

 

την έκδοση R1EA033 πότε την πέρασες;;Διότι πρόκειται για νέα έκδοση λογισμικού!! :blink:

 

Η πιο πρόσφατη ήταν η R1EA030 και όταν διάβασα την απάντησή σου μ'έβαλες σε σκέψεις μήπως τυχόν βγήκε νέα έκδοση!Απ'τη μια υπέθεσα ότι ίσως μπερδεύτηκες και έγραψες 033 αντί 030,αλλά τελικά ναι!είναι νέα έκδοση η 033! :lol:

Την πέρασα μόλις τώρα κι εγώ!Πιθανόν θα διορθώνει κάποιο πρόβλημα στον πυρήνα του software,εξού και η μικρ΄λη διαφορά στην ονομασία!Anyway,ευχαριστούμε για τη διαφώτιση πάντως με την αναβάθμιση! :)

 

Λογικά,ίσως θέλει φλασάρισμα από την αρχή το λογισμικό!hardware βλάβη δε νομίζω να είναι!Αν έχεις πιστωτική,κάντο και μόνος σου πάντως,στο σπίτι!

 

την εκδοση αυτη την περασα πριν περιπου 2 βδομαδες (πανω κατω)

 

δυστυχως το εχω φλασαρει ξανα και ξανα χωρις να δω αλλαγη στα προβληματα...το εχω δοκιμασει με και χωρις καρτα μνημης αλλα και παλι μετα απο ωρα-ωρες στην αναμονη μπορει να κολησει...δεν το κανει καπου συγκεκριμενα και αυτο ειναι που με προβληματιζει....:O

 

μαλλον θα παει για επιστροφη.:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την προηγουμενη βδομαδα πηρα ενα w910 και ειδα οτι δεν μου εχει φλασ μενου..δηλαδη περναω στο κινητο το θεμα το οριζω και μου μενει το κλασικο μενου..το βαζω το ιδιο θεμα σε αλλο w910 και βγαζει φλας κανονικα..να το πααω πισω να μου αντικαταστησουν την συσκευη(αφου δεν εχουν περασει 12 μερες..)η υπαρχει καμια αλλη ρυθμιση??
Link to comment
Share on other sites

@zaharakis,

 

όχι απλά να το επιστρέψεις,αλλά να τους το κοπανήσεις στο κεφάλι χρειάζεται!! :mad:

 

Απαίτησε νέο!

Link to comment
Share on other sites

@zachar_ias,

 

έχεις vodafone live συσκευή;Γιατί στις vodafone live τα flash θέματα νομίζω δε λειτουργούν...Και ο μόνος τρόπος για να τα έχεις είναι να το φλασάρεις με το generic λογισμικό,το οποίο θεωρητικά θα σου ακυρώσει την εγγύηση,αλλά πρακτικά δε στην ακυρώνει! :)

Link to comment
Share on other sites

@zachar_ias,

 

έχεις vodafone live συσκευή;Γιατί στις vodafone live τα flash θέματα νομίζω δε λειτουργούν...Και ο μόνος τρόπος για να τα έχεις είναι να το φλασάρεις με το generic λογισμικό,το οποίο θεωρητικά θα σου ακυρώσει την εγγύηση,αλλά πρακτικά δε στην ακυρώνει! :)

 

Tο πηρα απο την wind..αλλα και στο αλλο που δοκιμασα απο wind ηταν τα πηραμε μαζι..και αυτουνου το υποστηριζει..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τότε τι μπορεί να συμβαίνει!

 

Είχαν και τα 2 κινητά τα ίδια θέματα;Δηλαδή θ'εματα όπως το:Hidden Peak και το Eclipse?(Αυτά είναι 2 αππ'τα flash θέματα που έχει το W910).Αν τα έχουν,στο δικό σου δεν παίζουν δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου ειχε περισσοτερα θεματα..ουτε Hidden Peak ουτε Eclipse παιζουν στο δικο μου..ενω στου φιλου μου κανονικα..{Το δικο του ειναι κοκκινο και το δικο μου} μαυρο τα πηραμε με συνδεση και οι δυο..Απλως λεω μηπως εχει κανα προβλημα η συσκευη κ να το παω πισω (γιατι υδρωσα για να το παρω 1 μηνα περιμενα να μου το δωσουν μεγαλη Ιστορια..)
Link to comment
Share on other sites

Το δικό σου δηλαδή δεν είχε π.χ. τα θέματα που προανέφερα;Αν τα έχει,δεν παίζουν καθόλου ή μόνο όταν στέλνεις flash θέματα από το άλλο κινητό δεν παίζουν;

 

Αν έχεις πιστωτική,φλάσαρέ το στο σπίτι μόνος σου..Πέρνα το λογισμικό εξαρχής,χωρίς να το στείλεις σε σέρβις...Θα κοστίσει μόνο 8 ευρώ...

 

Αν πάλι δεν έχεις πιστωτική,πήγαινέ το σ'ένα σέρβις,πες τους να περάσουν το λογισμικό απ'την αρχή και φυσικά δεν πληρώνεις κάτι,γιατί είναι μέσα στην εγγύηση οι βλάβες λογισμικού...

 

Πάντως,δεν έχει να κάνει με το hardware,οπότε μην ψάχνεις για μηχανική βλάβη...

 

Να ξέρεις ότι είτε μόνος σου το φλασάρεις είτε το πας σε σέρβις,ότι θα διαγραφούν τα πάντα οπότε κάνε ένα backup πρώτα... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΠΑΙΔΙΑ. ΠΗΡΑ ΤΟ W910i ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΟΥ (DESIGN, ΜΠΑΤΑΡΙΑ, FLASH MENU, ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ SOFTWARE), ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΜΕΡΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ TH WIND (CUSTOMIZED) ΣΕ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΝΟΥ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΝ, ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΑ FLASH MENU. ΛΟΙΠΟΝ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ, ECLIPSE KAI HIDDEN PEAK (ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΧΕΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΕ FLASH. ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ TOPIC ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗ WIND, ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ (ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ) ΠΟΥ ΤΑ ΕΠΑΙΖΕ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ? (ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η DAVINCI TEAM ΔΙΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΡΧΕΙΑ ΓΙΑ DEBRANDING.)

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΤΟΜΕΥΣΕΙΣ.

 

ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙΡΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ (ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ, ΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΑΝ ΚΑΝΩ DEBRANDING ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ (Π.Χ. ΜΠΑΤΑΡΙΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΣΩ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΨΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ Ή ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ******* ΜΟΥ!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ,

ΤΟ FORUM ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα που δίνει το davinciteam δεν έχει να κάνει με το λογισμικό του τηλεφώνου!Απλά,αν βάλεις το μαύρο χρώμα θα βγαίνει στο βίντεο επίδιεξης,στο μενού Ψυχαγωγία,το μαύρο τηλέφωνο!Ομοίως και για το κόκκινο!

 

Αν του κάνεις debranding,πριν το πας στο σέρβις πέρνα του πάλι το λογισμικό που είχε(το customised).Αν και δε νομίζω να σου πουν κάτι...Πώς να το καταλάβουν;;Δεν είναι voda live για να είναι κάπου γραμμένο και δε νομίζω να γνωρίζουν όλοι στα σέρβις ότι γινεται κάποιου τύπου παρέμβαση από Wind...(Που σε ορισμένα δε γίνεται καν δηλαδή..) ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ρε παιδιά τι παιζει τα κινητά τα πήραμε και οι δυο με συνδεση την ιδια περίοδο στα ιδια συμβόλαια το ενα υποστηρίζει το αλλο οχι..θα το πάω αυριο να δω τι θα μου πουν..και θα σας πω..Ευχαριστώ για τα reply!
Link to comment
Share on other sites

paidia tou perasa tin teleftaia anavathmisi apo tis selida tis ericsson alla psilokolaei, xerete pos mporo na tin vro apo to internet kai na tin xanaperas apo pano? einai agorasmeno apo to plaisio den einai vodafone live oute wind.
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ BACKUP ΤΟ CUSTOMIZED ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ (ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ. ΖΑΧΑΡΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ ΠΟΛΥ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ POST ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ WIND.
Link to comment
Share on other sites

οσοι απο εσας πηρατε το w910 εχετε κανενα προβλημα με τον ηχο οταν μιλατε....πιστευω οτι δεν ακουγεται πολυ δυνατα οταν το φερνω κοντα.Στην αρχη νομιζα πως ηταν ιδεα μου αλλα οταν εβαλα την σιμ σε ενα νοκια η διαφορα στον ηχο ειναι τεραστια.παντα μιλαω για κλησεις και αυτο δεν συμβαινει οταν πχ χρησιμοποιω το walkman του κινητού.

 

 

επισης κατι ασχετο.....οταν καλω κανει κενά οταν μιλαω η οταν προσπαθω να ακουσω(επιβεβαιωσα οτι δεν φταιει το κινητο).Τι μπορει να φταιει??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά νομίζω ότι έχει αδύναμο μεγάφωνο και ακουστικό(απόρροια του μικρού πάχους),αλλά όσον αφορά τις διακοπές στον ήχο,πρώτη φορά το ακούω!
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει αδυναμο μεγαφωνο το εχω παρατηρησει και εγω...αλλα δεν νομιζω να φταει το παχος γιατι ειχα το w880i και ηταν πολυ δυνατο....

 

για εμας που δεν εχουμε πιστωτικη δεν υπαρχει καμια λυση για flashing???

Link to comment
Share on other sites

Προσωρινά,για τους μη κατόχους πιστωτικής δεν υπάρχει λύση για φλασάρισμα...Αλλά αυτό προσωρινό είναι...Κάντε υπομονή μερικούς μήνες ακόμη και στάνταρ θα μπορέσετε να κάνετε και σεις το φλασάρισμα τσάμπα! :)

 

Όσον αφορά το πάχος,είναι καθοριστικής σημασίας,καθώς όσο μεγαλύτερη είναι η "καμπίνα" του ακουστικού,τόσο πιο δυνατό! ;)

 

Πάρτε ως παράδειγμα το Κ850!Έχει πάρα πολύ δυνατό ηχείο!Αλλά έχει και σαφώς μεγαλύτερο πάχος! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω γινει ηφαιστιο γαμ... το κερ...... μου :mad::mad:.

Σημερα το ωραιοτατο W910 μου, κλεινει την τεσσαρακοστη (καλη σαρακοστη που λενε), μερα στο εξουσιοδοτημενο service της OMNITECH (τζωρτζ 26 αθηνα).!

Ναι καλα διαβαζετε.....40 μερες για καμια 10αρια καμενα pixels στην οθονη και ενα ξεβαμενο πολυπληκτρο (εφυγε η μεταλλικη επιστρωση απ το δηθεν μεταλλικο D-Pad) με μολις εναν μηνα χρησης.!

Γαματη συσκευη ε; Με εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης σιγουρα.! Που (τρομαρα της) βραβευτηκε ως το κινητο του 2008.!!

Το χειροτερο απ ολα ειναι πως στον μηνα μου στειλαν sms πως ειναι ετοιμο να παω να το παρω και οταν πηγα πηρα τα φρυδια μου.!! Το ψαχναν μια ωρα σε PC και αποθηκες και κατεληξαν πως ειναι ακομη στο Γερακα λεει, στο κεντρικο service.!

Τι να κανω; Να ξεκρεμασω το δικκανο του παππου μου και να μπουκαρω;

Ε, ρε και να ρθει εκεινη η ωρα της παραλαβης και να μου πουνε τιποτα για χρεωση........Θα με δειτε στις ειδησεις σιγουρα......

Link to comment
Share on other sites

Εχω γινει ηφαιστιο γαμ... το κερ...... μου :mad::mad:.

Σημερα το ωραιοτατο W910 μου, κλεινει την τεσσαρακοστη (καλη σαρακοστη που λενε), μερα στο εξουσιοδοτημενο service της OMNITECH (τζωρτζ 26 αθηνα).!

Ναι καλα διαβαζετε.....40 μερες για καμια 10αρια καμενα pixels στην οθονη και ενα ξεβαμενο πολυπληκτρο (εφυγε η μεταλλικη επιστρωση απ το δηθεν μεταλλικο D-Pad) με μολις εναν μηνα χρησης.!

Γαματη συσκευη ε; Με εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης σιγουρα.! Που (τρομαρα της) βραβευτηκε ως το κινητο του 2008.!!

Το χειροτερο απ ολα ειναι πως στον μηνα μου στειλαν sms πως ειναι ετοιμο να παω να το παρω και οταν πηγα πηρα τα φρυδια μου.!! Το ψαχναν μια ωρα σε PC και αποθηκες και κατεληξαν πως ειναι ακομη στο Γερακα λεει, στο κεντρικο service.!

Τι να κανω; Να ξεκρεμασω το δικκανο του παππου μου και να μπουκαρω;

Ε, ρε και να ρθει εκεινη η ωρα της παραλαβης και να μου πουνε τιποτα για χρεωση........Θα με δειτε στις ειδησεις σιγουρα......

Ενα θα σου πω..πηγες στο χειροτερο service που θα μπορουσες να πας!!! νομιζω αυτο τα λεει ολα :cold: Τωρα ευχομαι να ξεμπερδεψεις το γρηγοροτερο δυνατο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω γινει ηφαιστιο γαμ... το κερ...... μου :mad::mad:.

Σημερα το ωραιοτατο W910 μου, κλεινει την τεσσαρακοστη (καλη σαρακοστη που λενε), μερα στο εξουσιοδοτημενο service της OMNITECH (τζωρτζ 26 αθηνα).!

Ναι καλα διαβαζετε.....40 μερες για καμια 10αρια καμενα pixels στην οθονη και ενα ξεβαμενο πολυπληκτρο (εφυγε η μεταλλικη επιστρωση απ το δηθεν μεταλλικο D-Pad) με μολις εναν μηνα χρησης.!

Γαματη συσκευη ε; Με εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευης σιγουρα.! Που (τρομαρα της) βραβευτηκε ως το κινητο του 2008.!!

Το χειροτερο απ ολα ειναι πως στον μηνα μου στειλαν sms πως ειναι ετοιμο να παω να το παρω και οταν πηγα πηρα τα φρυδια μου.!! Το ψαχναν μια ωρα σε PC και αποθηκες και κατεληξαν πως ειναι ακομη στο Γερακα λεει, στο κεντρικο service.!

Τι να κανω; Να ξεκρεμασω το δικκανο του παππου μου και να μπουκαρω;

Ε, ρε και να ρθει εκεινη η ωρα της παραλαβης και να μου πουνε τιποτα για χρεωση........Θα με δειτε στις ειδησεις σιγουρα......

Ε μα φταις και συ...Έκανες ένα ανεπίτρεπτο λάθος...Πήγες σε σέρβις της Όμνιτεκ...Αφού είσαι μέλος του myphone γιατί δε ρωτάς πιο πριν να μάθεις ποιο σέρβις δε θα σε ταλαιπωρήσει;; :p

 

Τέλος πάντων,καλά ξεμπερδέματα με την Όμνιτεκ...Αν ξεμπερδέψεις...Ευθύνη βέβαια δεν έχεις εσύ αλλά η SE η οποία πρέπει επιτέλους να κάνει κάτι!! :mad:

 

Πάντως,η ποιότητα κατασκευής του κινητού είναι από τις καλύτερες..Απλά,έτυχε σε σένα η εξαίρεση...Και άντε τώρα να πειστείς πως όντως έχει καλή ποιότητα!! :lol:

 

Μην το αφήσεις έτσι!Τρέλανέ τους στα τηλέφωνα ή πέρνα και πάτα τους τις φωνές αλλιώς δεν καταλαβαίνουν τα ζώα!!! :mad: :X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...