Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ixiaki tou w910 den ine ke oti kalitero toulaxiston se piotita...

alla eksartate ke ti apetisis exi kapios;)

Το ηχειάκι του είναι τραγικό...αλλά επειδή από τη μουσική μου έχω απαιτήσεις με ενδιαφέρει η ποιότητα μέσω των ακουστικών η οποία είναι καλή.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Έπιασα το κινητό σήμερα στα χέρια μου και το επεξεργάστικα, και παρατήρησα πως στα πολυμέσα δεν έχει ενότητα για τα θέματα του κινητού. Θέλω να πιστεύω πως είναι κάπου αλλού και απλώς δεν το είδα εγώ γιατί αν δεν έχει δεν θα είνα δυνατή η λήψη και η αποστολή θεμάτων. Plz help...
Link to comment
Share on other sites

Thnks!!! Πάντως το κινητό από θέμα ποιότητας κατασκευής είναι ότι καλύτερο έχει παρουσιάσει η SE τα τελευταία χρόνια πιστεύω. Δεν περίμενα να είναι τόσο καλό και να έχει τόση μεγάλη διαφορά από το N81. Πραγματικά έχω εντυπωσιαστεί!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Thnks!!! Πάντως το κινητό από θέμα ποιότητας κατασκευής είναι ότι καλύτερο έχει παρουσιάσει η SE τα τελευταία χρόνια πιστεύω. Δεν περίμενα να είναι τόσο καλό και να έχει τόση μεγάλη διαφορά από το N81. Πραγματικά έχω εντυπωσιαστεί!!!!!!

 

esena to ixeio pos sou fanike?? re paidia mipos xriazete tipota rythmiseis to kinito gia ton ixo??? einai xeiroteri i anaparagogi akoma kai apo to w880i???, giati an einai etsi tha einai teleios esxos.

Link to comment
Share on other sites

Thnks!!! Πάντως το κινητό από θέμα ποιότητας κατασκευής είναι ότι καλύτερο έχει παρουσιάσει η SE τα τελευταία χρόνια πιστεύω. Δεν περίμενα να είναι τόσο καλό και να έχει τόση μεγάλη διαφορά από το N81. Πραγματικά έχω εντυπωσιαστεί!!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου τόσο πολυ το κακοχαρακτηρίζετε αλλά ειναι καταπληχτικό και κατα την αποψη μου το καλήτερο(απο πλευρά μουσικής και μη pda η smartphone):cool:

 

esena to ixeio pos sou fanike?? re paidia mipos xriazete tipota rythmiseis to kinito gia ton ixo??? einai xeiroteri i anaparagogi akoma kai apo to w880i???, giati an einai etsi tha einai teleios esxos.

Το παραδέχομαι οτι το μεγαφονάκι δεν είναι και τόσο καλό παραμορφώνεται ο ήχος και ακούγονται διασπάσεις οταν είναι στο δυνατο αλλά εμένα δεν με ενόχλησε καθόλου...:D

 

Και όσο αφόρα το shake controll εμένα μιά χαρα μου δουλέυει και το χρησιμοποιώ αρκέτα δεν ξέρω για εσας...

~~~~~~W910 Lover~~~~~~~
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως στον τομέα του ηχείου δεν είναι και ότι καλύτερο. Το V630i που έχω είναι πολύ ανώτερό του στο θέμα του ηχείου. Σαν συνολική εικόνα είναι, πιστεύω, ένα από τα καλύτερα τηλέφωνα που έχει παρουσιάσει η SE τα τελευταία χρόνια !!!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να καταλαβω,οσοι λετε οτι δεν αξιζει τα λεφτα του το λετε λογω του εξωτερικου ηχειου η εχει και αλλα κουσουρια? γιατι λεω να το παρω με μια μικρη επιδοτηση που εχω με 350 ευρω. flash themes που να συνεργαζονται με τον αισθητηρα κινησης υπαρχουν ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά !

 

Χρειάζομαι βοήθεια σε κάτι, αν μπορώ να το κάνω μόνος μου...

 

Από λάθος έσβησα την μία και μονδική εφαρμογή που υπήρχε εγκατεστημένη, και όπως ανακάλυψα τελικά ήταν η εφαρμογή του Walkman. Τώρα, πατώντας το αντίστοιχο κουμπί ή πηγαίνοντας μέσα από το κύριο μενού, δεν κάνει απολύτως τίποτα (λογικό άλλωστε)

 

Που μπορώ να την βρω και να την εγκαταστήσω?

 

Ή πρέπει να πάω σε service ?

 

Ευχαριστώ για όποια απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά !

 

Χρειάζομαι βοήθεια σε κάτι, αν μπορώ να το κάνω μόνος μου...

 

Από λάθος έσβησα την μία και μονδική εφαρμογή που υπήρχε εγκατεστημένη, και όπως ανακάλυψα τελικά ήταν η εφαρμογή του Walkman. Τώρα, πατώντας το αντίστοιχο κουμπί ή πηγαίνοντας μέσα από το κύριο μενού, δεν κάνει απολύτως τίποτα (λογικό άλλωστε)

 

Που μπορώ να την βρω και να την εγκαταστήσω?

 

Ή πρέπει να πάω σε service ?

 

Ευχαριστώ για όποια απάντηση

πως εγινε αυτο?:worry::blink:Οσο για να το περασεις μονος σου ειναι τεραστια ιστορια.Εγω που ειχα το k750 και ηθελα να περασω το walkman το εκαψα.θελει πολυ προσοχη αν το προσπαθησεις:cry:Καλητερα σε service:shifty:

παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

πως εγινε αυτο?:worry::blink:Οσο για να το περασεις μονος σου ειναι τεραστια ιστορια.Εγω που ειχα το k750 και ηθελα να περασω το walkman το εκαψα.θελει πολυ προσοχη αν το προσπαθησεις:cry:Καλητερα σε service:shifty:

 

den ginetai na tin sviseis.

 

o filos prepei na to paei gia ksanaperasma firmware

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

:wacko:kala pos svinei to walkman kai den to exoyme parei xamparei ??? prwth fora to akoyo pos to svineis monos soy exei kamia epilogh?? :blink:

 

pi8anon na to esbise katala8os me to programma x++ me to opoio ''pirazeis ta esoterika kai krifa programmata ton sony er

παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρέσω το vodafone live menu χωρίς χρήση πιστωτικής καρτας..? μπήκα σε κάποια site αλλά ζητούν πιστωτική. . . πραγματικά το vodafone μενού δεν αντέχεται!! :blink: :sorry: Αν ξέρει κανείς κάτι ας με βοηθήσει. . . ευχαριστώ..!!
Link to comment
Share on other sites

μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρέσω το vodafone live menu χωρίς χρήση πιστωτικής καρτας..? μπήκα σε κάποια site αλλά ζητούν πιστωτική. . . πραγματικά το vodafone μενού δεν αντέχεται!! :blink: :sorry: Αν ξέρει κανείς κάτι ας με βοηθήσει. . . ευχαριστώ..!!

 

Sonia να πάς στο 9volto είναι στην Καστέλα εκεί σίγουρα θα στο αφερέσουν το vodafone live.

http://www.9volto.gr

iPhone 3GS, Xperia Arc, Nokia C5, iPad Wi-Fi + 3G

 

... and counting.

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ πολύ!θα πάω να δω!;) αν υπάρχει και άλλος τρόπος πείτε μου! :D

:) παρακαλώ! Αλλο τρόπο προσωπικά εγώ δεν ξέρω.

iPhone 3GS, Xperia Arc, Nokia C5, iPad Wi-Fi + 3G

 

... and counting.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια για να καταλαβω,οσοι λετε οτι δεν αξιζει τα λεφτα του το λετε λογω του εξωτερικου ηχειου η εχει και αλλα κουσουρια? γιατι λεω να το παρω με μια μικρη επιδοτηση που εχω με 350 ευρω. flash themes που να συνεργαζονται με τον αισθητηρα κινησης υπαρχουν ?

 

υπαρχουν θεματα που συνεργαζονται με τον αισθητηρα και εχει δυο ηδη μεσα

Link to comment
Share on other sites

paidia pou vriskete to shake control ths siskevis mou???den to vriskw!!!!!!!!!!!!!!! se poies ri8miseis einai???

sto walkman.ka8os akous,kratas patimeno to pliktro w kai tinazeis ton karpo sou...

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα. το firmware ειναι R1CA039 071029.AYTO ειναι το καινουριο?

 

μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλο. αλλα φοβαμαι να το σφιξω στη παλαμη μου ****το. ειναι τοσο λεπτο και μικροκαμωμενο που νομιζω οτι θα σπασει!:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα ολα τα μηνύματα μου τα στέλνει σαν mms!! ξέρει κανείς γιατί?το κινητό είναι vodafone live
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...