Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά, αναρωτιόμουν μήπως έχει 2 υποδοχές... Να βάζεις στην μία μια microSD 2GB και στην άλλη μια m2 1GB... Κρίμα...[/QUO

εχω δει φωτο με τις 2 υποδοχες δεν λεω λογια του αερα,και ουτε κυριος Ξ. ειμαι,αλλα αφου λετε οτι δεν εχει,οκ..οπως θελετε!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω δει φωτο με τις 2 υποδοχες δεν λεω λογια του αερα,και ουτε κυριος Ξ. ειμαι,αλλα αφου λετε οτι δεν εχει,οκ..οπως θελετε!!!

 

Ναι. Μάλιστα... :confused: Τώρα γιατί παρεξηγήθηκες εσύ, δεν θα το καταλάβω ποτέ... Μακάρι να έχει 2 υποδοχές. Και εγώ, αυτό θέλω. Θα ήθελα πολύ να δω την φωτογραφία που αναφέρεις... :)

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δε μπορώ να πώ οτι μου αρέσει σαν σχέδιο... αυτό που μου χτυπάει χειρότερα στο μάτι είναι αυτό το joypad. Kανονικά joystick θα έπρεπε να έχει ... άλλα φένεται επειδή η SE ηθέλε και -σχετικά- μικρό μέγεθος και joypad αντι για joystick για να ξεφωρτοθεί το .... "αμαρτώλο" παρελθόν της ... κατέληξε σε αυτό το περίεργο κατασκεύασμα. Ο καιρός ( και η χρήση μαζί του ) θα δείξουν αν είναι καλό η όχι, αλλά πάντως δε δείχνει όμορφο τουλαχιστων σε εμένα.
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι τις περιμενα καλυτερες οσων αναφορα την αναλυση αλλα και την απεικονιση των χρωματων,αλλα φαινεται η se μας κακομαθε με το προγενεστερο κ800...δεν με ενθουσιασαν παρα μονο στο μεγεθος!!

 

Όλοι τις περιμέναμε λίγο καλύτερες αλλά μην ξεχνάμε ότι πέρυσι τέτοιο καιρό είχαμε όλοι απογοητευτεί από τις φωτος του Κ800 που είχαν αρχικά κυκλοφορήσει στο διαδίκτυο από το πολύ αρχικό firmware. Φαινόταν αρκετά χειρότερες από τις φωτογραφίες του Κ750. Φυσικά είδαμε αργότερα ότι δεν είχαν καμία σχέση με τις φωτογραφίες που μπορούσες να βγάλεις με το τελικό fw. Ας μην βιαστούμε λοιπόν πάλι να κρίνουμε. Στην τελική έκδοση σίγουρα θα είναι διαφορετικά τα πράγματα.

 

 

 

Η φωτογραφία που δείχνει αυτό που έλεγε ο masada71

Link to comment
Share on other sites

BTW μετά τα Κ750 και Κ800 επιτέλους ένα κινητό που να μπορεί να σταθεί σωστά πάνω στο τραπέζι όταν το ακουμπάς από την πλευρά της κάμερας. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία που δείχνει αυτό που έλεγε ο masada71

 

Άρα θα μπορεί να παίρνει τρελά πράγματα μέσα... :shock: Βέβαια, στην ελληνική αγορά υπάρχει αυτή την στιγμή microSD 2GB και Μ2 1GB... Άρα max 3. Στο μέλλον όμως... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Άρα θα μπορεί να παίρνει τρελά πράγματα μέσα... :shock: Βέβαια, στην ελληνική αγορά υπάρχει αυτή την στιγμή microSD 2GB και Μ2 1GB... Άρα max 3. Στο μέλλον όμως... :happy:

 

Τα 4GB έπονται.:)

Link to comment
Share on other sites

Τα 4GB έρχονται.:)

 

Θα φτάνει τα 8 δηλαδή όταν θα βγει στην Ελλάδα... :confused: Μαγκιάαα.... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

το μπλε χρωμα ειναι ολα τα λεφτα..ελπιζω μονο να μην μας παραμυθιασουν μολις κυκλοφορησει με το καλο,οτι και καλα ειναι σπανιο το μπλε και υπαρχει μονο σε πρασινο...:mad:
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ένα χρώμα θα δούμε μόνο. Τώρα, ποιο θα επιλέξει η εταιρία...

Και εγώ το μπλε προτιμώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ετσι την κοβω την δουλεια και μαλλον το πρασινο θα μας πασαρουν εδω στην Ελλαδα...καλα δεν με πολυκαιει αυτο,οσο το γεγονος οτι θα ηθελα να τραβαει φωτο οπως και το κ800,δηλαδη και καθετα κρατωντας το κινητο πατωντας το κεντρικο πληκτρο πραγμα που μαλλον δεν θα παιζει απο οτι διαβασα στην πρωτη παρουσιαση...
Link to comment
Share on other sites

makri na erhei to prasino/mauro poli oraio emena den mou arese se mple/gri.. gousta einai auta;) !!!ante na erthei kai na exei kai mia logiki timi!!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν ειναι τοσο αθλιο παρατηρωντας το στις νεες φωτος...αυτο που για μενα το καταστρεφει εμφανισιακα ειναι τα απαραδεκτα μικρα στρογγυλα πληκτρα τυπου τηλεκοντρολ και λειτουργικα η αντικατασταση του joystick με αυτο το φωτεινο πραγμα!:p
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου άθλιο. Εγώ το βρίσκω πολύ ωραίο. Και μάλιστα επειδή το Κ800 το έβρισκα κάπως μεγάλο σε σχέση με το αγαπημένο μου μέγεθος, αυτό του Κ750, είναι μάλλον η ιδανική αναβάθμιση του Κ750 μου.
Link to comment
Share on other sites

το βλεπω 400αρα ...

 

Σίγουρα θα είναι πάνω από 400. Τώρα, πόσο πάνω...

Μην ξεχνάμε ότι το Κ800 κυκλοφόρησε στα 440 ευρώ χωρίς καρτούλα στο πακέτο.

Το Κ850 υποτίθεται ότι θα περιλαμβάνει κάρτα. Άρα το 500άρι να το θεωρούμε σίγουρο ;)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα είναι πάνω από 400. Τώρα, πόσο πάνω...

Μην ξεχνάμε ότι το Κ800 κυκλοφόρησε στα 440 ευρώ χωρίς καρτούλα στο πακέτο.

Το Κ850 υποτίθεται ότι θα περιλαμβάνει κάρτα. Άρα το 500άρι να το θεωρούμε σίγουρο ;)

 

512 karta

kai twra oi m2 einai ftines sxetika panta

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

αν παει στα 500 τοτε παιρνω με τη μια Ρ1ι η W960...

 

nai alla to w960 tha kanei kamia 600ara toulaxiston kai to p1 oso ekane to p990 otan vgike

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήταν κοντά στα 500 το w960. Αλλά μάλλον τα 8 giga θα πρέπει να τα πληρώσουμε κάτι παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...