Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

an einai eykolo mporeite na mou peite pou mporw na vrw service point? eimai apo nafplio.yparxei sthn perioxh mas kati tetoio?

 

Στην περιοχη σου οχι! ομως εχει..

 

ΚΑΛΑΜΑΤΑ RADIOWATT-ΒΕΛΕΤΑΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 11 27210-80533

 

ΚΟΡΙΝΘΟΣ INTERFON-ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 12 27410-22288

 

ΠΑΤΡΑ ΚΕΝΤΡΟ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΓΟΥΝΑΡΗ 26 2610-322171-7

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία που λέτε για service points, να σας πω μακρυά απο το συγκεκριμένο στην Καλλιθέα στην Θησέως (Ελ. βενιζέλου). Είναι μια ώριμη κυρία που λέει πως είναι τεχνικός αλλα τα στέλνουν αλλού τα τηλέφωνα. Δεν ξέρει τι της γίνεται. Το πήγα για αναβάθμιση επειδή έχουν το EMA και με το seus δεν γινόταν, χωρίς να έχει πρόβλημα το τηλέφωνο και χωρίς να το έχει πιάσει στα χέρια της, διέγνωσε βάβη στην πλακέτα!!!!!! Εδωσα κι εγώ 10 ευρώ και την έκανα στο davinci. EEE, μα πια με τους άσχετους.
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera. mporei kapoios na mou exigisei ti simainei banded unbanded kai tetoia? thn prwth anavathmisi meta apo poso kairo prepei na tin kanw? prepei prwta na parathrhsw kapoio provlima gia na kanw anavathmisi i kalo einai na ginei proeretika?
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera. mporei kapoios na mou exigisei ti simainei banded unbanded kai tetoia? thn prwth anavathmisi meta apo poso kairo prepei na tin kanw? prepei prwta na parathrhsw kapoio provlima gia na kanw anavathmisi i kalo einai na ginei proeretika?

unbranded ειναι τα κινητα τα οποια δεν εχουν προ-εγκατεστημενο μενου καποιας εταιρειας(π.χ. vodafone-wind-cosmote).:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file mou eyxaristw gia thn apanthsh pio panw. thelw na rwthsw kati allo. emena sths plirofories tou software grafei R1FA035. einai kainouria ayth i ekdosi? ypopsin oti to kinhto to exw agorasei prin mia evdomada.

 

paidia opws eixa pei prin liges meres to kinhto mmou den exei ellhnikh glwssa. prin ligalepta piga na allaksw thn wra kai eixe rythmish GTM+1. apo pou na to exoun ferei arage ayto to thlefwno? pantws sta mhnymata exw valei standar abc kai exei agglika kai merika ellhnika ta opoia den sympiptoun me ta agglika. px sto koumpi 2 exei:ABC...2Γ. (...)= kapoia grammata me symvola apo panw tous. opote to A einai idio, to B eina idio kai allazei to C me to Γ. pantws paidia einai para ma para poly kourastiko sta mhnymata. elpizw na min tyxei se kapoion allon kai elpizw na to synithisw syntoma.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε crazyboy1988, θα σε παρακαλούσα, εάν δεν υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος που να μην σου επιτρέπει την εισαγωγή ελληνικών χαρακτήρων, να μην κάνεις τη χρήση λατινικών αντ' αυτών. Τα greekglish κάνουν τα μηνύματα δυσανάγνωστα και κουραστικά και επιπλέουν καθιστούν άχρηστο το πολύ σημαντικό εργαλείο της αναζήτησης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

file mou eyxaristw gia thn apanthsh pio panw. thelw na rwthsw kati allo. emena sths plirofories tou software grafei R1FA035. einai kainouria ayth i ekdosi? ypopsin oti to kinhto to exw agorasei prin mia evdomada.

 

paidia opws eixa pei prin liges meres to kinhto mmou den exei ellhnikh glwssa. prin ligalepta piga na allaksw thn wra kai eixe rythmish GTM+1. apo pou na to exoun ferei arage ayto to thlefwno? pantws sta mhnymata exw valei standar abc kai exei agglika kai merika ellhnika ta opoia den sympiptoun me ta agglika. px sto koumpi 2 exei:ABC...2Γ. (...)= kapoia grammata me symvola apo panw tous. opote to A einai idio, to B eina idio kai allazei to C me to Γ. pantws paidia einai para ma para poly kourastiko sta mhnymata. elpizw na min tyxei se kapoion allon kai elpizw na to synithisw syntoma.

αυτή είναι η τελευταία έκδοση για το Κ850...Για τα μηνύματα θα συμφωνησω μαζί σου,στην αρχή είναι κουραστικό,αλλά μετα το συνηθίζεις πολύ εύκολα...όσο για τα ελληνικα,φλάσαρε το μέσω KulanKendi με 8Ε...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε crazyboy1988, θα σε παρακαλούσα, εάν δεν υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος που να μην σου επιτρέπει την εισαγωγή ελληνικών χαρακτήρων, να μην κάνεις τη χρήση λατινικών αντ' αυτών. Τα greekglish κάνουν τα μηνύματα δυσανάγνωστα και κουραστικά και επιπλέουν καθιστούν άχρηστο το πολύ σημαντικό εργαλείο της αναζήτησης.

 

χιλια συγγνωμη! το κανω αυτο επειδη εχω συνηθισει σε αυτο τον τροπο γραφης. δεν εναι ομως προβλημα για εμενα να γραφω ελληνικα. δεν το ηκσερα οτι δεν επιτρεπεται.τωρα που το εμεθα θ γραφω στα ελληνικα.

 

αυτή είναι η τελευταία έκδοση για το Κ850...Για τα μηνύματα θα συμφωνησω μαζί σου,στην αρχή είναι κουραστικό,αλλά μετα το συνηθίζεις πολύ εύκολα...όσο για τα ελληνικα,φλάσαρε το μέσω KulanKendi με 8Ε...

 

[/QUOte]φιλε μυ μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενο? τι σημαινει kulanKendi με 8Ε

?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μυ μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενο? τι σημαινει kulanKendi με 8Ε

?

 

Μεσω ιντερνετ και καρτας πιστωτικης! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει τροπος να αλλαξουμε το μεγαφωνο γιατι δεν ακουγεται δυνατα...

Πηγαινε'το σε service,αλλαζει κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιος να μπει σε αυτο το link --> http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569389 και να μου πει με σγουρια αν το k850 υποστηριζει την συγκεκριμενη καρτα χωρις να εχει καποιο προβλημα(να κολλαει ισως)?
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε'το σε service,αλλαζει κανονικα.:)

 

Υποθέτω εννοεί να βάλει κάποιο άλλο, όχι το ίδιο, κάτι που στο σέρβις δεν πρόκειται να το κάνουν. Και μάλλον ούτε και πουθενά αλλού.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει καποιος να μπει σε αυτο το link --> http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569389 και να μου πει με σγουρια αν το k850 υποστηριζει την συγκεκριμενη καρτα χωρις να εχει καποιο προβλημα(να κολλαει ισως)?

 

κανει για τηλεφωνο λεει.

το θεμα ειναι αν το τηλ την αναγνωριζει η την κολλαει. μεχρι 2 γιγα δεν παιρνει το τηλεφωνο? το ειχα για καμμια 7μηνες και ειχα πανω μια 1 γιγα.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω εννοεί να βάλει κάποιο άλλο, όχι το ίδιο, κάτι που στο σέρβις δεν πρόκειται να το κάνουν. Και μάλλον ούτε και πουθενά αλλού.

Τι λες τωρα?? :blink: :wacko:

γιατι να μην το κανουν?? εγω αλλαξει 10δες φορες ακουστικο σε ολα μου τα κινητα και μαλιστα και σε γερμανο,(με εξοδα δικα μου).σε επισημο service ακομη καλυτερα που θα σου βαλουν και αυθεντικο ανταλλακτικο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κανει για τηλεφωνο λεει.

το θεμα ειναι αν το τηλ την αναγνωριζει η την κολλαει. μεχρι 2 γιγα δεν παιρνει το τηλεφωνο? το ειχα για καμμια 7μηνες και ειχα πανω μια 1 γιγα.

 

Υποστηρίζει και τις 8άρες και τις 16άρες που θα κυκλοφορήσουν λίαν συντόμως..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & χρόνια πολλά σε όλους!

Εγώ έχω να πω ότι το τηλέφωνο το έχουν παρατήσει εδώ & καιρό... Έχει τόσα προβλήματα που πρέπει να διορθωθούν (brod, soft resets, αργό μενού μέχρι να φορτώσει η κάρτα μνήμης, απελπιστικά αργό όταν ακούς μουσική μέσω streaming κλπ...) & δεν βγάζουν 1 αναβάθμιση... & μην ακούσω από ορισμένους "καλοθελητές" ότι εμένα δεν μου έχει βγάλει προβλήματα, πάει σφαίρα κτλ... Αφού υπάρχουν έστω & ελάχιστοι με τα παραπάνω προβλήματα σημαίνει ότι υπάρχει πρόβλημα σε ορισμένες παρτίδες & όχι σε μεμονωμένα κινητά. Λυπάμαι όλους εμάς που μας θεωρούν μ@λ@κες που τους τα σκάσαμε χοντρά & έχουμε ένα κινητό που υπολειτουργεί.

Τέρμα για μένα πλέον η SE, ύστερα από τόσα χρόνια & τόσα μοντέλα που έχουν περάσει από τα χέρια μου...

Samsung σου έρχομαι!

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει και τις 8άρες και τις 16άρες που θα κυκλοφορήσουν λίαν συντόμως..

 

φιλε kotsianis7 η 16αρα εχει βγει ηδη. αυτο ειναι και το λινκ του e-shop --> http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569160. απλα ρωταω διοτι το κινητο μας υποστηριζει micro Μ2 καρτες μηπως με τη micro SD εχει καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα για μένα πλέον η SE, ύστερα από τόσα χρόνια & τόσα μοντέλα που έχουν περάσει από τα χέρια μου...

Samsung σου έρχομαι!

Θα το μετανοιώσεις. Δοκίμασα κι εγώ με Samsung, αλλα σαν τα SE τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αν εξερέσεις το design (νομίζω ότι η Samy είναι σε άλλη κλάση), από πλευράς ευκολιών και software, σου δίνει την εντύπωση ότι είναι 1 γενεά (μην πω περισσότερο) πίσω. Έχει όμως ένα τρομερό προσόν. ΔΕΝ κολλάει, ΔΕΝ κάνει reset, ΔΕΝ κάνει τρελά. Απλά δουλεύει κανονικά.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

φιλε kotsianis7 η 16αρα εχει βγει ηδη. αυτο ειναι και το λινκ του e-shop --> http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569160. απλα ρωταω διοτι το κινητο μας υποστηριζει micro Μ2 καρτες μηπως με τη micro SD εχει καποιο προβλημα.

 

όχι,μη φοβάσαι!προχωρα άφοβα στην αγορά SD κάρτας!Παρεμπιπτόντως,όσοι έχουν αμφιβολίες για το αν λειτουργούν οι 16άρες κάρτες,παρήγγειλα μία απ’το e-shop τώρα.Λογικά μέχρι Πέμπτη θα έρθει,οπότε θα μεταφέρω την εμπειρία μου και με μεγάλης χωρητικότητας κάρτες,για να μην έχει κάποιος καμιά αμφιβολία! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδα καλημερα. σημερα μετα απο 10 μερες το κινητο μου εκανε το πρωτο του reset. μολις αναψε μου εγραπσε update και με ρωτησε αν τηελω να προχωρησει σε update η οχι. πατησα ναι αλλα επειδη ειχα μια δουλεια δεν ειδα μετα τι εγραψε.ειναι φυσικο αυτο που εγινε ή ξεκιναει τα κολπα?
Link to comment
Share on other sites

παιδα καλημερα. σημερα μετα απο 10 μερες το κινητο μου εκανε το πρωτο του reset. μολις αναψε μου εγραπσε update και με ρωτησε αν τηελω να προχωρησει σε update η οχι. πατησα ναι αλλα επειδη ειχα μια δουλεια δεν ειδα μετα τι εγραψε.ειναι φυσικο αυτο που εγινε ή ξεκιναει τα κολπα?

 

καλημερα σε ολους. τελικα αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ειχα βαλει το reminder του update να με ενημερωνει για updates καθε φορα που θα αναβω το κινητο. οποτε το συμπερασμα ειναι οτι το κινητο ξεκινησε τα "κοπλα".

Link to comment
Share on other sites

οποτε το συμπερασμα ειναι οτι το κινητο ξεκινησε τα "κοπλα".

Κολπα θελεις να πεις..:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...