Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει εδώ :)

απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ γνήσια και εφαρμόζει με δυσκολία...

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου στειλανε μια εικονα η οποια κολαει το κινητο ..

 

Το ρολόι να μαντέψω?:pΉ τη νεκρικεφαλή:p

Link to comment
Share on other sites

Εχει εδώ :)

 

Είναι η μαύρη-μπλε? Είναι πολύ μικρή η εικόνα και δεν μπορώ να διακρίνω... :worry:

 

 

απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ γνήσια και εφαρμόζει με δυσκολία...

 

Που το ξέρουμε αυτό?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

έχω παραγγείλει από εκεί πρόσοψη και για αυτό λέω...και o patsialos-ioanni
Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι να μαντέψω?:pΉ τη νεκρικεφαλή:p

 

το ρολοι..

 

απλα μου ειπανε οτι σε αλλα κινητα sony τα κανει επανεκκινηση και μαλιστα ενας που το εβαλε και φοντο του εκανε συνεχεια restart ...

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ γνήσια και εφαρμόζει με δυσκολία...

Και αμα ειναι γνησια??? αφου το λεει κανονικα.επισης τοσο ακριβη που ειναι..δεν νομιζω να ειναι και φθηνη,τωρα εφοσον πεσατε θυματα εξαπατησης..γιατι δεν κανετε μια καταγγελια στο ΙΝΚΑ.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέο FW R1EA037!

Προσπάθησε κανένας να αναβαθμίσει; Απ'ότι ακούγεται βελτιώνει αρκετά την ταχύτητα του menu και εξαλείφει το πρόβλημα του BROD.

Link to comment
Share on other sites

Και αμα ειναι γνησια??? αφου το λεει κανονικα.επισης τοσο ακριβη που ειναι..δεν νομιζω να ειναι και φθηνη,τωρα εφοσον πεσατε θυματα εξαπατησης..γιατι δεν κανετε μια καταγγελια στο ΙΝΚΑ.:confused:

 

Σωστά... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Και αμα ειναι γνησια??? αφου το λεει κανονικα.επισης τοσο ακριβη που ειναι..δεν νομιζω να ειναι και φθηνη,τωρα εφοσον πεσατε θυματα εξαπατησης..γιατι δεν κανετε μια καταγγελια στο ΙΝΚΑ.:confused:

 

Αν θυμάμαι καλά,το επαλήθευσες και εσύ αυτό όμως...Είπες δε θα το προτρίνεις το κατάστημα ξανά...Και η πρόσοσψη μου W810 έλεγε γνήσια...Μόνο γνήσια δεν ήταν και ήταν 35...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέο FW R1EA037!

Προσπάθησε κανένας να αναβαθμίσει; Απ'ότι ακούγεται βελτιώνει αρκετά την ταχύτητα του menu και εξαλείφει το πρόβλημα του BROD.

 

Μόλις την έβαλα... Δεν είμαι ακόμα σε θέση να πω τί βελτιώσεις έχει... Το μενού δεν μου φαίνεται αισθητά πιο γρήγορο σε σχέση με την προηγούμενη..

Μήπως είναι θέμα ψυχολογίας; Βάζεις την επόμενη έκδοση και ανυπομονείς να ...δεις βελτίωση, η ταχύτητα του μενού είναι το πρώτο που θες να παρατηρήσεις... Η πιο σημαντική βελτίωση πρέπει να είναι η εξάλειψη του προβλήματος που αναφέρετε, το οποίο ευτυχώς δεν έχω αντιμετωπίσει...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά,το επαλήθευσες και εσύ αυτό όμως...Είπες δε θα το προτρίνεις το κατάστημα ξανά...Και η πρόσοσψη μου W810 έλεγε γνήσια...Μόνο γνήσια δεν ήταν και ήταν 35...

Ειπα σε σχεση με τα λεγωμενα σου.ομως προσφατα παραγγειλα..μπαταρια για T66 και προσοψη για Κ700ι και ηταν μια χαρα.τα πηγα και σε φιλο με κινητα..για να τα :blink: και ολα ok .Επισης στο τηλεφωνο που μιλησα με καποιον απο τον εν'λογω site μου διυεκρι νησε οτι εχει και "μαιμου" προσοψεις με κοστος το μισο απ'οτι εχει μια κανονικη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά,το επαλήθευσες και εσύ αυτό όμως...Είπες δε θα το προτρίνεις το κατάστημα ξανά...Και η πρόσοσψη μου W810 έλεγε γνήσια...Μόνο γνήσια δεν ήταν και ήταν 35...

Aν πατε σε sonyericsson center σας βαζουν γνησια με 45 ευρω...εβαλα την πρασινη κ ειναι τελεια...οπου αλλου υπαρχουν πιθανοτητες να βγει μαιμου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aν πατε σε sonyericsson center σας βαζουν γνησια με 45 ευρω...εβαλα την πρασινη κ ειναι τελεια...οπου αλλου υπαρχουν πιθανοτητες να βγει μαιμου

Σωστο αυτο που λες.πας εκει και εισαι Ησυχος.τωρα ομως μιλαμε σε περιπτωση που δεν εχεις προσβαση ευκολη σε service center και εισαι αναγκασμενος να παραγγειλεις απο e-shop.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πώς εξηγείς όμως την περίπτωσή μου???Μάλιστα,το μεσαίο πλαίσιο,δε γράφει καν Walkman στα πλάγια...
Link to comment
Share on other sites

Σωστο αυτο που λες.πας εκει και εισαι Ησυχος.τωρα ομως μιλαμε σε περιπτωση που δεν εχεις προσβαση ευκολη σε service center και εισαι αναγκασμενος να παραγγειλεις απο e-shop.

 

Ακριβώς!

 

Έχουν φροντίσει να έχουν καταστήματα σε ελάχιστες πόλεις. Τουλάχιστον η Nokia έχει σε αρκετές περιοχές... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση:Ενας φιλος μου εχει το τηλεφωνο unbranded, αγορασμενη συσκευη απο πλαισιο και προσπαθει να κανει αναβαθμιση στην 031 απο το ιντερνετ αλλα του βγαζει συνεχως μηνυμα οτι δεν υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση. Εχει κολλησει συνεπως με την 029 που ηρθε απο τη "μαμα". Τι μπορει να φταιει για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση:Ενας φιλος μου εχει το τηλεφωνο unbranded, αγορασμενη συσκευη απο πλαισιο και προσπαθει να κανει αναβαθμιση στην 031 απο το ιντερνετ αλλα του βγαζει συνεχως μηνυμα οτι δεν υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση. Εχει κολλησει συνεπως με την 029 που ηρθε απο τη "μαμα". Τι μπορει να φταιει για αυτο?

 

 

Kalhmera file mou! auto to prama to exw akousi epanilimenos! emena pali ta pernaei kanonika! Na sas pw ti pisteuw.. oti gia na peraseis kapia epomeni egdosi 8a prepei na exeis idi tin prwigoumeni! dld.. egw ksekinisa me tin R1CA029 ekana upgrade se R1CA037 meta sthn R1EA031 kai prox8es stin R1EA037 ..! An den eixa kanei tin R1EA031 pisteuw den 8a mporousa na kanw tin R1EA037 ! TI NA pw perierga pramata

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera file mou! auto to prama to exw akousi epanilimenos! emena pali ta pernaei kanonika! Na sas pw ti pisteuw.. oti gia na peraseis kapia epomeni egdosi 8a prepei na exeis idi tin prwigoumeni! dld.. egw ksekinisa me tin R1CA029 ekana upgrade se R1CA037 meta sthn R1EA031 kai prox8es stin R1EA037 ..! An den eixa kanei tin R1EA031 pisteuw den 8a mporousa na kanw tin R1EA037 ! TI NA pw perierga pramata

 

Καλημερα :) φιλε giannis δεν νομιζω να ισχυει αυτο που λες γιατι και εγω ειχα την εκδοση R1DA038 και προχτες εβαλα την R1EA037 χωρις να εχω βαλει την R1EA031 η καποια αλλη.. οποτε μαλλον κατι αλλο παιζει...:(

Link to comment
Share on other sites

Apla to kalitero pragma pisteuw einai na kaneis hard reset tin suskeui prin kai meta to update;)

Panta auto ekana kai 8a kanw xwris kanena provlima;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Θέλω να αγοράσω το Sony Ericsson K850, αλλά έχω ένα προβληματάκι να αντιμετωπίσω...

 

Το θέλω σε χρώμα Luminous Green (η με απλά ελληνικά το μαύρο πράσινο), αλλά το έχω βρει μόνο στο you.gr διαθέσιμο για παραγγελία, αλλά και κει "κατόπιν παραγγελίας" και δεν ξέρω πόσο καιρό θα κάνει να μου έρθει -ειδικά εν όψει του Πάσχα-...

 

Μία λύση θα ήταν να πάρω το μπλε και να ξεμπέρδευα, αλλά......γουστάρω τρελά το πράσινο!! (Βασικά δεν μ'αρέσει το ασημί γύρω-γύρω..)

 

Εσείς τι λέτε να κάνω? Καμία άλλη λύση??

 

 

ααα... Αλήθεια τι συμβαίνει μ'αυτό το κινητό? Τα περισσότερα sites το έχουν "μη διαθέσιμο" και άλλα "κατόπιν παραγγελίας". Μόνο το Πλαίσιο το έχει άμεση παράδοση... Ξέρει κανείς τι παίζει??

 

Thnx προκαταβολικά...! :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Θέλω να αγοράσω το Sony Ericsson K850, αλλά έχω ένα προβληματάκι να αντιμετωπίσω...

 

Το θέλω σε χρώμα Luminous Green (η με απλά ελληνικά το μαύρο πράσινο), αλλά το έχω βρει μόνο στο you.gr διαθέσιμο για παραγγελία, αλλά και κει "κατόπιν παραγγελίας" και δεν ξέρω πόσο καιρό θα κάνει να μου έρθει -ειδικά εν όψει του Πάσχα-...

 

Μία λύση θα ήταν να πάρω το μπλε και να ξεμπέρδευα, αλλά......γουστάρω τρελά το πράσινο!! (Βασικά δεν μ'αρέσει το ασημί γύρω-γύρω..)

 

Εσείς τι λέτε να κάνω? Καμία άλλη λύση??

 

 

ααα... Αλήθεια τι συμβαίνει μ'αυτό το κινητό? Τα περισσότερα sites το έχουν "μη διαθέσιμο" και άλλα "κατόπιν παραγγελίας". Μόνο το Πλαίσιο το έχει άμεση παράδοση... Ξέρει κανείς τι παίζει??

 

Thnx προκαταβολικά...! :D

 

εγω το πηρα σε μαυρο με ασημι δακτυλιο γυρω γυρω

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά το περιμένω την Παρασκευή (το μπλε)! Ξέρω ότι ρισκάρω αλλά πλέον με τα καινούργια firmware updates φαίνεται τα πράγματα να έχουν βελτιωθεί;)
Link to comment
Share on other sites

Η πιο χαμηλη τιμη που κυκλοφορει αυτη την στιγμη ποια ειναι?? Κ απο ποιο μαγαζι?:happy:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...