Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

R1EA031

- Released on EMMA 15/02/08

 

Software versions:

EROM: 1200-4341

LCD: 200712121

Camera: 3.7

Videocall camera: 3.0

Content: PA17

Java: 8.2

Text: BB

 

 

Ade na doume

Link to comment
Share on other sites

:help:Έχω την R1CA029 και χαλασμένο το java. Για να φτιαχτει πρέπει να κάνω αναβάσμηση ή να το πάω σε κάποιο Service Point της SE?

ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ:help::help::help::help:

[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια!διαβαζω τα σχολια σας κ δν μπορω να βγαλω μια ακρη!τελικα ειναι καλο η οχι?εγω ενδιαφερομαι για ενα κινητο με καλη καμερα κ καλο βιντεο!αξιζει να το παρω?σο γερμανο μ προτειναν επεισεις κ ενα samsung g800 εαν θυμαμε καλα κ αυτο με 5megapixel!εσεις πιο προτεινετε να παρω!με ενδιααφερει πολυ το θεμα καμερας!ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 1 εβδομάδα περίπου και νομίζω ότι αξίζει πολύ. Είχα το samsung u700 αλλά ποτέ δε με βόλεψε...

Θα στο πρότεινα ανεπιφύλακτα!

...Sign of Living Fast
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως φιλε μου το κινητο κατα τη προσοπικη μου αποψη δε λεει.. μετανοιοσα που το πηρα. και σε συγκριση με το sharp v903 που εχω επισεις, οι φοτογραφιες του sharp σοβαρα, ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΕΣ.

 

Γιατι το λες αυτο ρε φιλε εκτος απο το ελατομα που μου εμφανισε κατα τα αλλα το κινητακι τα σπαει!Εμενα τουλαχιστον και εξωτερικα μου αρεσει ,και το μενου του μου αρεσει ,και το ηχειο του καλο ειναι και η καμερα ειναι πολυ καλη!!!:)

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια!διαβαζω τα σχολια σας κ δν μπορω να βγαλω μια ακρη!τελικα ειναι καλο η οχι?εγω ενδιαφερομαι για ενα κινητο με καλη καμερα κ καλο βιντεο!αξιζει να το παρω?σο γερμανο μ προτειναν επεισεις κ ενα samsung g800 εαν θυμαμε καλα κ αυτο με 5megapixel!εσεις πιο προτεινετε να παρω!με ενδιααφερει πολυ το θεμα καμερας!ευχαριστω!

 

Τι να σου πω ?Εγω θα σου το συνηστουσα ανεπιφιλακτα αν δεν μου εμφανιζε το προβλημα με το joypad!!!

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια!διαβαζω τα σχολια σας κ δν μπορω να βγαλω μια ακρη!τελικα ειναι καλο η οχι?εγω ενδιαφερομαι για ενα κινητο με καλη καμερα κ καλο βιντεο!αξιζει να το παρω?σο γερμανο μ προτειναν επεισεις κ ενα samsung g800 εαν θυμαμε καλα κ αυτο με 5megapixel!εσεις πιο προτεινετε να παρω!με ενδιααφερει πολυ το θεμα καμερας!ευχαριστω!

 

ΆΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ πάρε το Κ850i. Η Samsung άβολη με πολλά προβλήματα και χωρίς να βάλεις θέματα ή έστω να του κάνεις Modding.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το λες αυτο ρε φιλε εκτος απο το ελατομα που μου εμφανισε κατα τα αλλα το κινητακι τα σπαει!Εμενα τουλαχιστον και εξωτερικα μου αρεσει ,και το μενου του μου αρεσει ,και το ηχειο του καλο ειναι και η καμερα ειναι πολυ καλη!!!:)

Γιατι το λεω σου ειπα φιλε μου.. το συγκρινα και σε φοτο και σε βιντεο με το παλιο μου sharp v903 και.. καμια σχεση. το sharp κλασεις ανοτερο και σε βιντεο και σε εκτυποσεις φοτογραφιας.. και απο κατασκευη επισεις το κ850ι για μενα προσωπικα δε λεει. τριζει στο κατω μερος.. τα κουμπια δειχνουν οτι καποια στιγμη δε θα ανταποκρινονται σωστα..τα πληκτρα αφης δε μου καθονται και για πολυ ν αντεξουν. τελος παντων, το αγορασα 216 ευρω απο wind, και το πουλησα σημερα 210 ευρο, (μπορω δεν εχασα) και πηγα και πηρα μια ψηφιακη kodak 12 megapixels με video HD 1280Χ720 στα 30 frames παρακαλω...:!::!: οθονη 3 ιντσων.. καταπληκτικη. στα 250 ευρω απο πλαισιο, και χαιρομαι παρα πολυ που το πουλησα το κ850! (και παλι sorry για το off topic):D

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια!διαβαζω τα σχολια σας κ δν μπορω να βγαλω μια ακρη!τελικα ειναι καλο η οχι?εγω ενδιαφερομαι για ενα κινητο με καλη καμερα κ καλο βιντεο!αξιζει να το παρω?σο γερμανο μ προτειναν επεισεις κ ενα samsung g800 εαν θυμαμε καλα κ αυτο με 5megapixel!εσεις πιο προτεινετε να παρω!με ενδιααφερει πολυ το θεμα καμερας!ευχαριστω!

Εγω προσοπικα φιλε μου δε στο συνιστω, ουτε για τη καμερα ουτε για το βιντεο. (και υπ οψιν.. ειμαι fan της sony ericsson) αλλα δε μπορω να σε παρω στο λαιμο μου. το συγκεκριμενο (προσοπικη γνωμη), δεν αξιζει ουτε για 200 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας!μαλλον τελικα δν θα το παρω!επειδη τα λεφτα θα τα σκασω ολα μ φαινετε μαμακια να δωσω τοσα κ να μν ειναι καλη η καμερα τ!οποτε θα περιμενω να βγει καποια καλυτερη προταση στην αγορα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχει κανεις το worms σε αναλυση 240χ320?

Ερωτήσεις για εφαρμογές και παιχνίδια στη συγκεκριμένη ανάλυση μπορούν να βρεθούν στο [thread=154762]Παιχνίδια για K800, W900, S700 κ.α. (240x320 pixels)[/thread] δεν είναι ανάγκη να γεμίζουν όλα το threads των τηλεφώνων με αυτά, καθώς οι συγκεκριμένες εφαρμογές δεν αφορούν ένα μόνο τηλέφωνο, αλλά μια ολόκληρη σειρά τηλεφώνων με την ίδια ανάλυση οθόνης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του κεντρικού τζόιστιγκ, Κ850 και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!!!

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του κεντρικού τζόιστιγκ, Κ850 και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!!!

Εκτος του κεντρικου joystick.. εκτος της καμερας.. εκτος του βιντεο.. εκτος της φτηνιαρικης και υπολειπης κατασκευης του.. κατα τα αλλα... καλο ειναι !! :p αν θες να δεις φιλε μου τι σημαινει κατασκευη, πηγενε και πιασε στα χερια σου ενα kaiser (που επισεις εχω, μαζι με το sharp, και εκει θα δεις τι σημαινει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολυ καλη κατασκευη.) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.:up:

Παρακαλώ πολύ φίλε :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πε παιδια μολις πριν λιγο ειχα στα χερια μ αυτο το κινητο κ δν μ φανηκε τοσο ασχημο!βεβαια εχει πολυ χαλια υλικο κατασκευησ πολυ πλαστικουρα!η καμερα τ καλη μ φανηκε αλλα δν ειχα μετρο συγκρισης με αλλο κινητο για να δω αλλα μια φωτο με φλασ π τραβηξα καλη βγηκε κ ηταν βραδυ!δηλαδη αν δν ειναι καλη η καερα απο αυτο το κινητο τοτε πεστε μ απο πιο ειναι!κ να θυμομαστε πως μιλαμε για κινητο οχι για φωτογραφικη!
Link to comment
Share on other sites

πε παιδια μολις πριν λιγο ειχα στα χερια μ αυτο το κινητο κ δν μ φανηκε τοσο ασχημο!βεβαια εχει πολυ χαλια υλικο κατασκευησ πολυ πλαστικουρα!η καμερα τ καλη μ φανηκε αλλα δν ειχα μετρο συγκρισης με αλλο κινητο για να δω αλλα μια φωτο με φλασ π τραβηξα καλη βγηκε κ ηταν βραδυ!δηλαδη αν δν ειναι καλη η καερα απο αυτο το κινητο τοτε πεστε μ απο πιο ειναι!κ να θυμομαστε πως μιλαμε για κινητο οχι για φωτογραφικη!

Που την ειδες τη φοτο φιλε μου, στην οθονη του κινητου σου? λογικο ειναι να την βρηκες καλη..

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο απλα τα σπαει! Και οι φωτογραφιες στον υπολογιστη ειναι πολυτελειας:p
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το αγόρασε και δεν ικανοποιήθηκε,λογικό είναι να λέει ότι δεν είναι καλό!

 

Όποιος πάλι έμεινε ευχαριστημένος,θα πει ότι είναι καλό!

 

Δεν μπορείς να βγάλεις άκρη,είναι φαύλος κύκλος!

Εγώ προσωπικά στο συνιστώ!Είναι πολύ καλό τηλεφωνάκι και όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής εμένα δε μού'χει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα,είναι σαν καινούριο εδώ και 4 μήνες!Και έχει πέσει αρκετές φορες.. ;)

Ούτε τριξίματα,ούτε γρατσουνιές,η οθόμη αφής λειτουργεί με το παραμικρό φύσημα( :lol: ),δηλαδή πολύ καλά και γενικά το παραμικρό πρόβλημα!Δες το και αν σου κάνει,πάρτο!Αυτή είναι η άποψή μου! ;)

Link to comment
Share on other sites

στο δικο μ to p910 κ στον υπολογιστη π την περασα καλη ηταν!

Αν σε καλυπτει εσενα αυτη η ποιοτητα τοτε με γεια σου! αγορασε το. εμενα παντως δε με καλυπτει με τιποτα, και γι αυτο το πουλησα..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του! :rolleyes:

Τι να κάνουμε;Να επιβάλλει ο καθένας την άποψή του;

Η ποιότητα των φωτό για κινητό(κατά την προσωπική μου άποψη)είναι καλή.Δεν μπορεί να συγκριθεί με φωτογραφικής μηχανής(όπως και κανενός κινητου με κάμερα,άλλωστε!)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος το αγόρασε και δεν ικανοποιήθηκε,λογικό είναι να λέει ότι δεν είναι καλό!

 

Όποιος πάλι έμεινε ευχαριστημένος,θα πει ότι είναι καλό!

 

Δεν μπορείς να βγάλεις άκρη,είναι φαύλος κύκλος!

Εγώ προσωπικά στο συνιστώ!Είναι πολύ καλό τηλεφωνάκι και όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής εμένα δε μού'χει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα,είναι σαν καινούριο εδώ και 4 μήνες!Και έχει πέσει αρκετές φορες.. ;)

Ούτε τριξίματα,ούτε γρατσουνιές,η οθόμη αφής λειτουργεί με το παραμικρό φύσημα( :lol: ),δηλαδή πολύ καλά και γενικά το παραμικρό πρόβλημα!Δες το και αν σου κάνει,πάρτο!Αυτή είναι η άποψή μου! ;)

Συμφονω φιλε kotsianis7 , αν του κανει ας το παρει.. παντως για πες μου τη γνωμη σου, ειναι λογικο το sharp 903 που ειναι 3 ετων μοντελο, και 3.2 megapixels , να βγαζει καλυτερες φοτογραφιες και βιντεο απο το κορυφαιο αυτη τη στιγμη φοτοκινητο της sony ericsson, k850 ? εγω παντως απογοητευτηκα με αυτα που ειδα και τυποσα σε φοτο, αλλα και σε βιντεο που ειδα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...