Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re pedia kseri kanis p mporo n bro software g w960?

 

εφαρμογες εννοεις??

δες εδω

http://www.ipmart-forum.com/index.php :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μπορει να μου ανεβασει καποιος το MSN για το w960?...

 

Ευχαριστω..

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει να μου ανεβασει καποιος το MSN για το w960?...

 

Ευχαριστω..

Σας παρακαλώ, όχι app/game requests εδώ...

Ρίξτε μια ματιά στο 2270604

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους θα ήθελα μια μικρή βοήθεια! πάω σε καφέ με ασύρματο δύκτιο και είπα να δοκιμάσω το κινητό όλα καλά μόνο που κάποια στιγμή ψάχνοντας είδα ότι και το Gprs ήταν συνδεδεμένο πως μπορώ να το απενεργοποιήσω τελείως έτσι ώστε να είμαι σίγουρος ότι δεν θα μου έρθει καμια κουφή χρέωση ??? κάποιος μου είπε να βάλω το default access point να είναι wifi και κάποιος άλλος να βγάλω την επιλογή του υποβηθούμενου gprs για την πλοήγηση στο internet αλλά από που γίνονται όλα αυτά διάβασα το manual τίποτα , έψαξα και στο κινητό δεν βρήκα κάτι PLEASE HELP!!:X
Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.είμαι κατοχος ενος w960.θελω να κανω μια ερωτηση.οταν συνδεω το τηλεφωνο μου στο pc με το καλωδιο usb μου εμφανίζει στο κινητο το μενου γρηγορη μεταφορα-κανονικη λειτουργεια αλλα στον υπολογιστη δεν μου το βλεπει.αυτο αρχισε να συμβαινει αφου περασα καποιες εφαρμογες στο κινητο κ μετα.πριν το εβλεπε κανονικα σαν εξωτερικο δίσκο.εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμίσεων, απεγκατεστησα τα προγραμματα αλλα παλι δεν μου το εμφανιζει.ξέρει κανείς τι μπορεί να φταιει;

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ παίδες! Το πήρα και εγώ επιτέλους το ευλογημένο!! Ξέρει κανείς να μου πει πως θα βλέπω ελληνικά με την Opera Mini??
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας. Μόλις πήρα το w960 και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος (πρώτη μέρα είναι ακόμα).

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση μήπως μπορέσει κάποιος να με βοηθήσει. Υπάρχει τρόπος το μενού του τηλεφώνου να είναι στα αγγλικά και η γλώσσα εισαγωγής κειμένου να είναι τα ελληνικα? Έβαλα στις ρυθμίσεις ως first language τα ελληνικά αλλά πάλι μόλις πατάω κάποιο κουμπί του πληκτρολογίου βγάζει πρώτα λατινικούς χαρακτήρες.

Ευχαριστώ

Faith is the great cop-out, the great excuse to evade the need to think and evaluate evidence. Faith is belief in spite of, even perhaps because of, the lack of evidence.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει κανα ελληνοαγγλικο Λεξικο? Εχω καιρό να ασχοληθώ με κινητά και τώρα κόλλησα με τη συσκευούλα
Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει κανα ελληνοαγγλικο Λεξικο? Εχω καιρό να ασχοληθώ με κινητά και τώρα κόλλησα με τη συσκευούλα

 

 

 

 

http://rapidshare.com/files/86881050/Agloelliniko_lexiko_gia_java_kinita_by_Raver.rar

:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που έχει το W960i στο ερώτημα,

αν υπάρχει η δυνατότητα να έχεις ενεργό το φλας την ώρα που τραβάς βίντεο .. .. ..

 

Γιατί στο P1 δεν γίνεται αυτό..

Link to comment
Share on other sites

παράξενο, είχα ρωτήσει εδώ μέσα πριν καιρό αν αυτή η συσκευή έχει δέκτη gps, και μου είπαν πως μόνο το P1 έχει :\

 

 

Δεν έχει αλλάξει κάτι, μόνο το P1i έχει.

 

paidia, egw exw kai to p1i kai to W960i, mhn plhroforeite pseudws ton kosmo.ean dn kserete kalutera na mhn apantate.

 

Dokimasa me garmin navigator pou exw sto w960i to gps dekti pou eixe mesa i siskeuasia tou p1i, kai leitourgei mia xara.

 

Fusika kapoios pou exei to w960 prepei na agorasei enan tetoio dekth, alla oti kanei, kanei.

 

y.g. sorry gia ta greeklish, alla exw agglika windows.

Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρά σε όλους!!!

 

έχω να ρωτήσω τα εξής:

 

μήπως ξέρει κανείς γιατί δεν μπορώ να επιλέξω για ήχο εισερχόμενης κλήσης τραγούδι που είναι αποθηκευμένο στην media library του κινητού?

 

και δεύτερον γιατί όταν επιλέγω ενα τραγούδι για ξυπνητήρι το ξυπνητήρι δεν χτυπάει?? (χτυπάει μόνο με τους ήχους που έχει το κινητό από την μαμά SE) :rocket:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που έχει το W960i στο ερώτημα,

αν υπάρχει η δυνατότητα να έχεις ενεργό το φλας την ώρα που τραβάς βίντεο .. .. ..

 

Γιατί στο P1 δεν γίνεται αυτό..

ne file...ginete auto

Link to comment
Share on other sites

paidia, egw exw kai to p1i kai to W960i, mhn plhroforeite pseudws ton kosmo.ean dn kserete kalutera na mhn apantate.

 

Dokimasa me garmin navigator pou exw sto w960i to gps dekti pou eixe mesa i siskeuasia tou p1i, kai leitourgei mia xara.

 

Fusika kapoios pou exei to w960 prepei na agorasei enan tetoio dekth, alla oti kanei, kanei.

 

y.g. sorry gia ta greeklish, alla exw agglika windows.

 

Και τι σχέση έχει αυτό που λες εσύ με αυτό που απάντησα εγώ?! :wacko:

Εγώ απλά ανέφερα ότι το W960ι μέσα στην συσκευασία δεν περιέχει GPS, το εάν μπορεί να συνδεθεί είναι έτερον εκάτερον.

Η ψευδής πληροφόρηση που ακριβώς είναι?

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Και τι σχέση έχει αυτό που λες εσύ με αυτό που απάντησα εγώ?! :wacko:

Εγώ απλά ανέφερα ότι το W960ι μέσα στην συσκευασία δεν περιέχει GPS, το εάν μπορεί να συνδεθεί είναι έτερον εκάτερον.

Η ψευδής πληροφόρηση που ακριβώς είναι?

 

+1 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

τωρα ελπιζω να υπηρχε..

 

- πργρμμα να γινεται φακος..

-πργρμμα να κανει δονηση οταν πατας οπουδηποτε στην οθονη του ..

- και αυτο το φλαση σε βιντεοληψη πως γινεται???

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

πήρα κι εγώ το κινητό εν τέλει και έχω μερικούς μικροπροβληματισμούς.

1)η μπαταρία κρατάει με το ζόρι μια μέρα. Μου είπαν κατά την αγορά πως αν προκύψει πρόβλημα μέσα σε μια βδομάδα, μπορούν να μου το αλλάξουν δωρεάν. Κάτι μου λέει όμως, πως ακόμα κι αν μπω στη διαδικασία, η διάρκεια μπαταρίας θα μείνει ίδια.

2)κατέβασα από το fring.com το πακέτο με τα προγράμματα chat αλλά όταν το εγκατέστησα είπε μπήκε στον D. ε πως το βρίσκουμε μετά από κει?

3)εντάξει το να μην έχει ρύθμιση να γράφεις ΚΑΘΕ φορά με κεφαλαία -για πιο οικονομικά- το καταλαβαίνω, γίνεται και χειροκίνητα. ΑΛΛΑ πως θα γίνει να αλλάζει από ελληνικά σε αγγλικά? πχ σε browsers είναι κουραστικό να πατάς τόσες πολλές φορές τα κουμπία ώστε να βγάλει τους τέρμα πίσω αγγλικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα το πήρα.. κ είμαι στη φάση της διαμόρφωσης ακόμα.. αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια επίσης :

1. έχοντας κ810 και myphone explorer έκανα εξαγωγή όλων των υπενθυμίσεων που είχα για να τα περάσω στο w960.αν και στάλθηκε κ πήγα να κάνω αποθήκευση μου βγάζει μήνυμα ότι είναι αδύνατο αυτό που προσπαθώ να κάνω.

2. πως μπορώ να έχω πάντα επιλεγμένη την μνήμη mmc όταν λαμβάνω αντικείμενα; Γιατί τα στέλνει όλα στου τηλεφώνου και γεμίζει στο άψε-σβήσε.

3. με τη μπαταρία μέχρι στιγμής δεν έχω πρόβλημα.. αν και λογικό το βρίσκω να κρατάει λίγο, αφού είναι μεγαλύτερη οθόνη, περισσότερες λειτουργίες, κτλ κτλ . απλά απενεργοποιείς κι αυτές που ξέρεις ότι "τρώνε" μπαταρία όπως : bluetooth, 3g, wlan, κτλ.

4. μετρητής μηνυμάτων υπάρχει? των κλήσεων με λίγη προσπάθεια τον βρήκα..

5. εκτός από την οπτική του να μπαίνω στο msn μέσω του opera (http://www.ebuddy.com) υπάρχει κάποια εφαρμογούλα για την συγκεκριμένη υπηρεσία;

Αυτά μέχρι στιγμής.. αλλά λογικά θα επανέλθω κ με άλλα.. χεχεχε~!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

πήρα κι εγώ το κινητό εν τέλει και έχω μερικούς μικροπροβληματισμούς.

1)η μπαταρία κρατάει με το ζόρι μια μέρα. Μου είπαν κατά την αγορά πως αν προκύψει πρόβλημα μέσα σε μια βδομάδα, μπορούν να μου το αλλάξουν δωρεάν. Κάτι μου λέει όμως, πως ακόμα κι αν μπω στη διαδικασία, η διάρκεια μπαταρίας θα μείνει ίδια.

2)[....]

3)[....]

 

Κι εγώ καινούργιος είμαι με το κινητό μου, (δεν ξέρω να βοηθήσω σε όσα ρωτάς). Ξέρω μόνο να σου πω, ότι άν έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου το ενδεχόμενο αντικατάστασης της συσκευής, αν θες πρόσεξε λίγο τον χρόνο ομιλίας που θα έχεις πραγματοποιήσει, να μην ξεπερνάει (κατά πολύ τουλάχιστον) τη μισή ώρα γιατί κι εγώ που είχα ένα μικροπρόβλημα με bluetooth και προσπαθούσα για αντικατάσταση αντί για σκάλισμα, άκουσα ΤΙΣ βλακείες... ! Είχα ξεπεράσει το μισάωρο.... ;)

 

[τα ίδια είναι ουσιαστικά... γι'αυτό]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους εγώ πάλι το μόνο προβλημα που έχω με το κινητο όπως έχω ξαναπεί και απάντηση δεν πήρα είναι ότι δεν μου χτυπάει το ξυπνητήρι όταν επιλέγω ένα τραγούδι πχ mp3 για ήχο μόνο αν επιλέξω τους ήχους που είχε μέσα το κινητό από την μαμά του και όταν περασα ένα αρχείο doc από το pc στο κινητό αν και το έβαλα στον φάκελο document δεν κατάφερα να το ανοίξω με το quickoffice αν μπορεί κάποιος ας δοκιμάσει αυτό με τα ξυπνητήρια και ας μου πει αν παρουσιάζει το ιδιο πρόβλημα παρακαλώ!!

 

και κάτι τελευταίο είχα κάνει εγκατάσταση μία εφαρμογή και είχα βγάλει εικονίδιο στο μενού με τις συντομέυσεις έκανα απεγκατάσταση αλλά δεν μπορώ να βγάλω το το ριμάδι το εικόνιδιο :mad: ξέρει κανείς πως βγαίνει :ninja: ??? γιατί θα το .... :rocket:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...