Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με το Pc suite δεν αναγνωρίζει το τηλ.το έβγαλα το έκανα εγκατάσταση πάλι τίποτα, καμιά ηδέα ;

Για xp μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ προσπάθησα να αναβαθμήσω το 960 μου, αλλά το Update Service της SE μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση.

 

Α, κι εμένα το ίδιο, και νόμιζα ότι κάτι έκανα λάθος εκεί με το παρατεταμένο C ή κάτι τέτοιο. :p Αν δείτε ότι είναι διαθέσιμο update και για μας στο Ελλάντα ρίξτε σύρμα ρε παιδιά please! :)

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

aaaa loipon pas dhmiourgia neou mhnumatos!eta otan eisai ekei pou grafeis pas perisotera katw dexia>epiloges keimenou>allagh pez./kefal.> kai dialegeis to ΑΒΓ:);)

 

Αυτό νομίζω πως δεν έχει μόνιμα αποτελέσματα. Είναι σα να πατάς 3 φορές *. Την επόμενη φορά που θα μπεις στη δημιουργία μηνύματος θα είναι πάλι Αα.

 

Έχω και μια ερώτηση που αφορά τον συγχρονισμό. Έκανα για πρώτη φορά συγχρονισμό τις επαφές μου με το Outlook (στο οποίο τις είχα από το προηγούμενο τηλέφωνο) και παρατήρησα ότι αν μια επαφή υπήρχε στο Outlook και δεν υπήρχε στο κινητό την αντέγραφε στο κινητό. Εγώ θέλω σε αυτή την περίπτωση να τις διαγράφει από το Outlook. Δηλαδή θέλω το κινητό να είναι το πρωτεύον. Ότι υπάρχει στο κινητό και δεν υπάρχει στο Outlook να αντιγράφεται στο Outlook και ότι υπάρχει στο Outlook και δεν υπάρχει στο κινητό να διαγράφεται από το Outlook. Πώς μπορώ να το κάνω αυτό;

 

Επίσης που μπορώ να βρω screen protector για το W960i;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά και η Sony Ericsson καβάλησε το καλάμι με τις τιμές. Ζήλεψε από τη Νόκια. Έλεγα για το Νόκια Ν82 ότι είναι ακριβό και πως τα χαρακτηριστικά του δε δικαιολογούν την τιμή του, αλλά τι να πω για τούτο δω; Ίσως η εν λόγω εταιρεία νομίζει πως έχει δημιουργήσει το ανυπέρβλητο κινητό όλων των εποχών... Τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

Α, κι εμένα το ίδιο, και νόμιζα ότι κάτι έκανα λάθος εκεί με το παρατεταμένο C ή κάτι τέτοιο. :p Αν δείτε ότι είναι διαθέσιμο update και για μας στο Ελλάντα ρίξτε σύρμα ρε παιδιά please! :)

 

 

"Στο Ελλάντα" ?? LOL!! :lol:

 

ΟΚ φίλος! Έγινε!

 

peace

''Absence of evidence is not evidence of absence'' - Carl Sagan
Link to comment
Share on other sites

Τελικά και η Sony Ericsson καβάλησε το καλάμι με τις τιμές. Ζήλεψε από τη Νόκια. Έλεγα για το Νόκια Ν82 ότι είναι ακριβό και πως τα χαρακτηριστικά του δε δικαιολογούν την τιμή του, αλλά τι να πω για τούτο δω; Ίσως η εν λόγω εταιρεία νομίζει πως έχει δημιουργήσει το ανυπέρβλητο κινητό όλων των εποχών... Τι να πω...

 

 

Σωστός...

Το N81 που είναι καλύτερο στα specs από το 960 κοστίζει ~450 ενώ το W960i 589...

 

Κάτσε να βγούν τα πρώτα κινητά βασισμένα στο ΤΡΕΛΟ U500 Platform και θα νιώσουμε...

''Absence of evidence is not evidence of absence'' - Carl Sagan
Link to comment
Share on other sites

Σωστός...

Το N81 που είναι καλύτερο στα specs από το 960 κοστίζει ~450 ενώ το W960i 589...

 

Κάτσε να βγούν τα πρώτα κινητά βασισμένα στο ΤΡΕΛΟ U500 Platform και θα νιώσουμε...

535 euro κοστιζει το w960i :) το ν81 ομως ποση μνημη εχει?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα οτι το w960i έχει wihi οπότε μπορεί να συνδεθεί στο internet απο ασύρματα δίκτυα. Το περιβάλλον τί είναι; δλδ ανοίγει κανονικές σελίδες internet με browser Explorer ή Firefox όπως κάνει και το i-phone ή κάνει πλοήγηση μόνο σε σελίδες wap?

Ενδιαφέρομαι να πάρω κινητό με wifi αλλά θέλω να βλέπω κανονικές σελίδες internet και όχι wap pages .

Ποιές άλλες συσκευές το κάνουν ;

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα οτι το w960i έχει wihi οπότε μπορεί να συνδεθεί στο internet απο ασύρματα δίκτυα. Το περιβάλλον τί είναι; δλδ ανοίγει κανονικές σελίδες internet με browser Explorer ή Firefox όπως κάνει και το i-phone ή κάνει πλοήγηση μόνο σε σελίδες wap?

Ενδιαφέρομαι να πάρω κινητό με wifi αλλά θέλω να βλέπω κανονικές σελίδες internet και όχι wap pages .

Ποιές άλλες συσκευές το κάνουν ;

Εχει wifi κανονικα.τωρα η περιηγηση στο ιντερνετ δεν ξερω πως ειναι..γιατι ποτε δεν το εχω δουλεψει αυτο το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ισως χαζη ερωτηση αλλα ελα που ομως δεν μπορω να βρω λυση!Πως μπορουμε να σβηνουμε τις διαφορες εφαρμογες που εγκαθιστανται στο μενου ΕΡΓΑΛΕΙΑ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα οτι το w960i έχει wihi οπότε μπορεί να συνδεθεί στο internet απο ασύρματα δίκτυα. Το περιβάλλον τί είναι; δλδ ανοίγει κανονικές σελίδες internet με browser Explorer ή Firefox όπως κάνει και το i-phone ή κάνει πλοήγηση μόνο σε σελίδες wap?

Ενδιαφέρομαι να πάρω κινητό με wifi αλλά θέλω να βλέπω κανονικές σελίδες internet και όχι wap pages .

Ποιές άλλες συσκευές το κάνουν ;

 

Συνδέεσαι κανονικά με Wifi και πολύ εύκολα

Δεν έχει explorer ή Firefox, έχει Opera 8.65 for Symbian os και πρέπει να Εξοικειωθείς λίγο στην αρχή, μπορείς να σερφάρεις να δεις τα mail's σου,φωτογραφίες, να ποστάρεις στο myphone αλλά σε καμία περίπτωση ούτε το w960i ούτε το iphone δεν αντικαθιστούν το laptop.

Θα σουν βγούν τα μάτια με αυτές τις μικρές οθόνες.

Αν θες να το χρησιμοποιείς για ώρα ανάγκης ή για λίγο χρονικό διάστημα, είναι αξιοπρεπέστατο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ισως χαζη ερωτηση αλλα ελα που ομως δεν μπορω να βρω λυση!Πως μπορουμε να σβηνουμε τις διαφορες εφαρμογες που εγκαθιστανται στο μενου ΕΡΓΑΛΕΙΑ?

 

Πατάς Εργαλεία > Πίνακα ελέγχου > Άλλα > Απεγκατάσταση.

Διαλέγεις από πάνω μνήμη τηλ ή από την Οχτάρα ( εξαρτάτε που έκανες την εγκατάσταση ) πατάς επάνω σε αυτό που θέλεις να Απεγκαταστήσεις και πατάς κάτω στη μέση το πλήκτρο Απεγκατ.

Link to comment
Share on other sites

Συνδέεσαι κανονικά με Wifi και πολύ εύκολα

Δεν έχει explorer ή Firefox, έχει Opera 8.65 for Symbian os και πρέπει να Εξοικειωθείς λίγο στην αρχή, μπορείς να σερφάρεις να δεις τα mail's σου,φωτογραφίες, να ποστάρεις στο myphone αλλά σε καμία περίπτωση ούτε το w960i ούτε το iphone δεν αντικαθιστούν το laptop.

Θα σουν βγούν τα μάτια με αυτές τις μικρές οθόνες.

Αν θες να το χρησιμοποιείς για ώρα ανάγκης ή για λίγο χρονικό διάστημα, είναι αξιοπρεπέστατο

 

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι ανάμεσα στο w960i και το ι-phone.... δύσκολη απόφαση .... Ευχαριστώ πάντως

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία και από εμένα που με παιδεύει αρκετές μέρες τώρα.

Όταν το κινητό είναι στην σιωπηλή λειτουργία πώς κάνουμε το ξυπνητήρι να χτυπάει με ήχο; Ότι και να δοκίμασα πάντα έχει μόνο την δόνηση.

 

ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

Έκπτωση 20€ στο Oneplus

https://oneplus.net/gr/invite#E7HY6NQVNOFO16K

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία και από εμένα που με παιδεύει αρκετές μέρες τώρα.

Όταν το κινητό είναι στην σιωπηλή λειτουργία πώς κάνουμε το ξυπνητήρι να χτυπάει με ήχο; Ότι και να δοκίμασα πάντα έχει μόνο την δόνηση.

 

ευχαριστώ

Κωνσταντίνος

 

Φοβάμαι πως δεν αλλάζει αυτό. :(

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Είμαι ανάμεσα στο w960i και το ι-phone.... δύσκολη απόφαση .... Ευχαριστώ πάντως

 

egw pantws s lew na pareis to w960i kai dn sto lew epeidh to exw egw.aplws to iphone mono onoma exei kai poli kalh othoni afhs.oute video travaei,xalia camera kai mono mnhmh.twra dialekse oti thes

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!

 

Ena trick gia na kanete to W960i ligo pio grigoro:

 

Main Menu - Tools - Control Panel - Device - Transitions - Off

 

Ekana upload ola ta apps pou exw sto 960 mou kai doulevoun mia xara :

 

http://rapidshare.com/files/92285593/My_W960i_Apps.rar.html

 

Φίλε μου σε προσκυνάω. Το κινητό έγινε πολύ πολύ πιο γρήγορο.:):):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανένας σας screen protector στο W960; Από που το πήρατε;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Exw to w960i k mou xrewnei ena sms sean 3 k den kserw pws vgainoun oi ethnikoi xaraktires iparrxei kapios pou na kserei???thanx....

 

Γράφε κεφαλαία και όχι γράμματα με τόνους για μηνύματα πάνω από 70 χαρακτήρες.

 

Παιδιά έχει κανένας σας screen protector στο W960; Από που το πήρατε;

 

Ναι, από το πλαίσιο, ένα για HTC ήταν αλλά στις κατάλληλες διαστάσεις.

Στην αρχή θα σου φαίνεται ότι έχει "αέρα" μέσα αλλά πιέζοντας το ομοιόμορφα μετά από κανά 2 μέρες στρώνει.

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι, από το πλαίσιο, ένα για HTC ήταν αλλά στις κατάλληλες διαστάσεις.

Στην αρχή θα σου φαίνεται ότι έχει "αέρα" μέσα αλλά πιέζοντας το ομοιόμορφα μετά από κανά 2 μέρες στρώνει.

 

Τιμή; Ευχαριστώ!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!

 

Ena trick gia na kanete to W960i ligo pio grigoro:

 

Main Menu - Tools - Control Panel - Device - Transitions - Off

 

Ekana upload ola ta apps pou exw sto 960 mou kai doulevoun mia xara :

 

http://rapidshare.com/files/92285593/My_W960i_Apps.rar.html

 

ΔΕΝ ειναι τρικ αυτο...απλα ειναι μια επιλογη που αν θες να εχεις εφε στο κινητο η οχι...την εχει και το p1 και στα Ελληνικα την ονομαζει μεταβασεις:)

ειναι οπως στο pc που επιλεγεις να εχει σκιες και τετοια ο δεικτης του ποντικιου και αλλα τετοια

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ειναι τρικ αυτο...απλα ειναι μια επιλογη που αν θες να εχεις εφε στο κινητο η οχι...την εχει και το p1 και στα Ελληνικα την ονομαζει μεταβασεις:)

ειναι οπως στο pc που επιλεγεις να εχει σκιες και τετοια ο δεικτης του ποντικιου και αλλα τετοια

 

file na se rwthsw!sto w960i m exw to ekana auto kai epatha plaka pws phgaine!em alla dn vlepw diafora sta efe ktlp!opws htan prin einai!pou einai h diafores afou apenergopoihsa tis metavaseis?:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...