Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

8.65 συγγνωμη

Τοτε δεν ξερω! θα περιμενεις καποιον κατοχο του κινητου να σου απαντησει καλυτερα..

Mε GPRS συνδεεσαι???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι.τελικα αγορασα το w960i και εχω ενα προωλημα.εχω συνδεη vivodi και μολις συνδεομαι με κωδικο ασφαλειας που εχω εγω ορισει και υστερα μπαινω στο web δεν μου ανοιγει καμμια σελιδα.υπαρχει κατι που δεν γνωριζω ωστε να σερφαρω ?ευχαριστω

Δες αυτά που είχα γράψει για το g900.

Link to comment
Share on other sites

τα εκανα ολα και δεν γινεται τιποτα.αν καποιος γνωριζει θα με βοηθησει αρκετα.και μια ακομη ερωτηση:την πρωτη φορα που φορτισα το κινητο το εκανα 8 ωρες απενεργοποιημενο.την δευτερη το κρατησα 1,5 ωρα μεχρι που φορτισε 100%.αλλα αδειασε σε μια μερα.το εγχειριδιο λεει 2,5 ωρες.να το κραταω τοσο ακομα και αν εχει φορτισει?ελπιζω αυτο να βελτιωθει.ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Για να πετυχουμε την μεγιστη αποδοση της μπαταριας μας θα πρεπει τις πρωτες φορες να κανουμε πληρεις φορτησεις-αποφορτισεις.

 

Μεταχειρισμενο η καινουριο το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help. Εχω πάρει το w960i και είναι με αγγλικό μενου. :wacko:

Που θα βρώ προγραμμα για να βάλω ελληνικό μενού? Εχω ψάξει όσο μπορώ εδώ μέσα και δεν το βρήκα. έχει και 92 σελίδες και μπορεί να το έχασα.

 

Παρακαλώ αν κάποιος ξέρει ας μου πει. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πανε σε ενα SE service point να σου τα περασουν. Δεν νομιζω να καταφερεις κατι μονος σου..

 

Πήγα και χρειάζεται να έχω τα χαρτια αγοράς ενώ εγώ το πήρα μεταχηρισμένο το κινητό.

Αν γίνετε να μου πει κάποιος που θα βρω το πρόγραμμα θα με βοηθήσει πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και χρειάζεται να έχω τα χαρτια αγοράς ενώ εγώ το πήρα μεταχηρισμένο το κινητό.

Αν γίνετε να μου πει κάποιος που θα βρω το πρόγραμμα θα με βοηθήσει πολύ

Κατέβασε τα αρχεία γλώσσας από εδώ και πέρασε τα ελληνικά με το PC Suite. Έχει αναλυτικές οδηγίες οπότε δε νομίζω να δυσκολευτείς. :)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τα αρχεία γλώσσας από εδώ και πέρασε τα ελληνικά με το PC Suite. Έχει αναλυτικές οδηγίες οπότε δε νομίζω να δυσκολευτείς. :)

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου. Να εισαι καλά !!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια που διορθωνω τους χαρακτηρες γιατι πανω 70 στα μηνυματα μου χρεωνει δευτερο μηνυμα!!!
διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

Πας στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων και τσεκάρεις ή ξετσεκάρεις την επιλογή για τους εθνικούς χαρακτήρες....
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

γιαννη μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος γιατι δεν το βρισκω πουθενα!!!μονο "ρυθμισεις λογαριασμου sms" υπαρχει και δεν εχει τιποτα για "εθνικους χαρακτηρες"!!!

Thanx

διατηρήστε καλές σχέσεις με το λεξικό σας
Link to comment
Share on other sites

Βασικά συγγνώμη..δε διάβασα προσεκτικά το μήνυμά σου. Με τι γράμματα γράφεις? Μικρά και με τόνους? Δοκίμασε κεφαλαία όλα και χωρίς τόνους... Εγώ χρησιμοποιώ κεφαλαία, Τ9, προτάσεις λέξεων και αυτόματη μετατροπή σε κεφαλαία (από ρυθμίσεις) και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.. πάντα στα 160 το πρώτο μήνυμα.. κι έχω στείλει μέχρι και 6ο!

Γιώργος! :P

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θα χρειαστώ την βοήθειά σας. Έχω το κινητό ενάμιση περίπου χρόνο, και είναι απροβλημάτιστο. Από χθες το βράδυ όμως, ξαφνικά δεν δουλεύει το touch. Έκανα restart κλπ, τιποτα. Τί μπορεί να φταίει και πώς ,αν μπορώ φυσικά, να αποφύγω το service????

:mad:

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά μου έπεσε απ' την τσέπη και αργότερα είδα ότι είχα το ίδιο πρόβλημα με 'σένα.. ε του 'ριξα μερικές και έστρωσε (χωρίς πλάκα).

Μου συνέβη άλλες 2 φορές αν θυμάμαι καλά και με τον ίδιο τρόπο το αντιμετώπισα. Από τότε έχει πολύ καιρό να ξανασυμβεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλησπερα παιδια , αντιμετωπιζω ενα προβληματακι, συνδεομαι στο ιντερνετ μεσω ασυρματου και χρησιμοποιω τον οπερα που εχω κατεβασει εγω σαν broswer οταν προσπαθισω να ανοιξω ομως καποιο βιντεο (ειτε απο youtube ειται απο αλλο σιτε) μου ανοιγει το media viewer βλεπω να φορτωνει το βιντεο αλλα παρολα αυτα δεν λεει να το παιξει με τπτ ... καμια ιδεα ??? το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ?? ευχαριστω για το χρονο σας
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια , αντιμετωπιζω ενα προβληματακι, συνδεομαι στο ιντερνετ μεσω ασυρματου και χρησιμοποιω τον οπερα που εχω κατεβασει εγω σαν broswer οταν προσπαθισω να ανοιξω ομως καποιο βιντεο (ειτε απο youtube ειται απο αλλο σιτε) μου ανοιγει το media viewer βλεπω να φορτωνει το βιντεο αλλα παρολα αυτα δεν λεει να το παιξει με τπτ ... καμια ιδεα ??? το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ?? ευχαριστω για το χρονο σας

πρεπει να βαλεις τελευταια εκδοση του flash player! εκει ειναι συνηθως το προβλημα :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ειναι θεμα ρυθμισεων του router. Ισως να φταιει οτι δεν υποστηριζει rtsp, να εμποδιζει το firewall η να ειναι κλειστη η απαραιτητη πορτα. Δοκιμασε να συνδεθεις και σε αλλο router. Το flash plugin δεν εχει σχεση γιατι μπορει να αναπαραγει μονο αρχεια swf και υπαρχει μονο στα g900/g700 αλλα μπορει να μεταφερθει και στα αλλα uiq3. Επισης ο browser δεν παιζει ρολο καθως τα βιντεακια γινονται streaming απο το media viewer του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Προσπάθησα να ρυθμίσω το W960 για να στέλνω και να λαμβάνω mails από το κινητό. Στέλνοντας test mail από το γραφείο, έλαβα μήνυμα από το 54000 ότι έχω νέο μήνυμα στο mailbox. Όταν προσπάθησα να στείλω δοκιμαστικό mail από το W960 πήρα το ακόλουθο μήνυμα λάθους: "Ο διακομιστής SMTP δεν επέτρεψε τη σύνδεση". Θα μπορούσα να έχω κάποια βοήθεια για την αντιμετώπιση του προβλήματος; Υπάρχουν κάποια links εντός ή εκτός του forum με τις απαραίτητες οδηγίες ρύθμισης του W960 για αποστολή και λήψη mail με το mycosmos.gr; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα, εχω προβλημα με το wifi του κινητου :(

Δεν βρισκει καν το δικτυο μ για να συνδεθει, ενω του γειτονα το εμφανιζει κανονικα:confused:

Υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω στο ρουτερ(γιατι μαλλον αυτο φταιει)ωστε να το βγαζει στα αποτελεσματα οταν σκαναρει για ασυρματα το κινητο?

Ευχαριστω.

:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω προβλημα με το wifi του κινητου :(

Δεν βρισκει καν το δικτυο μ για να συνδεθει, ενω του γειτονα το εμφανιζει κανονικα:confused:

Υπαρχει καποια ρυθμιση να κανω στο ρουτερ(γιατι μαλλον αυτο φταιει)ωστε να το βγαζει στα αποτελεσματα οταν σκαναρει για ασυρματα το κινητο?

Ευχαριστω.

Τι μάρκα είναι το router σου;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...