Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

apokleietai na ginetai kati tetoio.

 

Φτιάξε ένα νέο άκυρο προφίλ ίντερνετ και επέλεξέ να μπαίνει με αυτό... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to oti s autes tis ru8miseis epele3a to profil ths vodafon kanei?

pros to parwn ola kala an kai h diadikasia ths diagrafhs twn ru8misewn den exei teleiwsei akoma alla apo deutera apo oti mou eipan. Den biazomai na xarw omws giati kai x8es otan alla3a tis ru8miseis gia ligh wra den xrewne alla meta thn tsakise thn karta. :mad:

gia oti neotero 8a enhmerwsw. euxaristw pantws gia tis sumboules.:)

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

exw paei se katasthma wind kai mou ta exoun sbhsei ola. dokimasame kai ekeinh ti stigmh na mpoume me to mhden kai den empaine. oi xrewseis sunexistikan bebaia kai phga twra pali sthn wind steilame fax na to apenergopoihsoun teleiws kai twra perimenw eidopoihtiko sms. 8a doume ti 8a ginei....

 

 

μήπως αλλάζεις sim?

 

επίσης μήπως έχει επιλέξει από το μενού μόνιμη σύνδεση? επέλεξε "όταν απαιτείται"

Link to comment
Share on other sites

Για βοήθησε με λίγο...

 

Έχω τον Opera 8.65 for Windows Mobile και τον κατέβασα από το site της Opera...

 

Πάω Menu > Tools > Settings και έχει 4 tabs: General - History - Network - Misc.

 

Αν είχε κάτι, θα το είχε στο Network... Αλλά δεν έχει... :( :( :(

 

Εσύ που τους βρήκες τις ρυθμίσεις για proxy;;;

 

To χω παρατηρήσει κι εγώ ότι κυκλοφορούν 2 εκδόσεις του opera 8.65, μια που έχει στις ρυθμίσεις proxy και μια που παίρνει του συστήματος τον proxy. 2 Δεύτερη είναι στο site της opera τη πρώτη (που νομίζω είναι beta) την είχα βρει σε ύποπτο Site. Επίσης καλύτερος είναι ο 2ος( επίσημος) αφού δεν χρειάζεται να αλλάζεις ρυθμίσεις στην εφαρμογή όποτε μπαίνεις με αλλό τρόπο (πχ wireless). Βάλε στις ρυθμίσεις της σύνδεσης στο https 192.168.200.10:9401 και θα είσαι μια χαρά.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις για το Ν73 που θα τις αναζητήσω για να έχω πλοήγηση στο μενού του plus?
Link to comment
Share on other sites

oute monimh sundesh oute tpt. me tis ru8miseis pou exei to kin mou den mporw na mpw ka8olou sto win plus. mou tis exoun diagrapsei oles. oute sim allazw fusika...

gia auto ki egw trelainomai.enw den exw kan tis ru8miseis mou lene oti oi xrewseis ginontai epeidh xrhsimopoiw to internet.:blink: eipan oti shmera 8a apenergopoih8oun ola. Ante na doume.:confused:

 

μήπως αλλάζεις sim?

 

επίσης μήπως έχει επιλέξει από το μενού μόνιμη σύνδεση? επέλεξε "όταν απαιτείται"

 

oute monimh sundesh oute tpt. me tis ru8miseis pou exei to kin mou den mporw na mpw ka8olou sto win plus. mou tis exoun diagrapsei oles. oute sim allazw fusika...

gia auto ki egw trelainomai.enw den exw kan tis ru8miseis mou lene oti oi xrewseis ginontai epeidh xrhsimopoiw to internet.:blink: eipan oti shmera 8a apenergopoih8oun ola. Ante na doume. :confused:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά.. Μπορείτε να μου πείτε σε ποια σελίδα υπάρχουν γραμμένες και συγκεντρωμένες οδηγίες για το πως ενεργοποιούμε την συγκεκριμένη υπηρεσία και τι ρυθμίσεις κάνουμε?? thankssss

 

Έχω Ν80

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά.. Μπορείτε να μου πείτε σε ποια σελίδα υπάρχουν γραμμένες και συγκεντρωμένες οδηγίες για το πως ενεργοποιούμε την συγκεκριμένη υπηρεσία και τι ρυθμίσεις κάνουμε?? thankssss

 

Έχω Ν80

Αν εχεις συμβολαιο μπορεις να παρεις τηλ στο Τμημα Εξυπηρετησεις Πελατων για να σου ενοργοποιησουν την υπηρεσια και καθε μηνα θα αναγραφεται στον λογαριασμο σου 3,49 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 19%).Τωρα για ρυθμισεις μπορεις να μπεις εδώ
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω συμβόλαιο.. πώς ενεργοποιώ την υπηρεσία?? Απλά στέλνοντας το μύνημα αυτό μέσω του σαιτ της WIND για ενεργοποίηση του wap??

 

και πώς χρεώνομαι τα 3,49 ευρώ?

 

θενξ

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω συμβόλαιο.. πώς ενεργοποιώ την υπηρεσία?? Απλά στέλνοντας το μύνημα αυτό μέσω του σαιτ της WIND για ενεργοποίηση του wap??

 

και πώς χρεώνομαι τα 3,49 ευρώ?

 

θενξ

 

Η υπηρεσία ενεργοποιείται με την αποστολή ενός δωρεάν γραπτού μηνύματος με την λέξη PLUS στο 349.

Φυσικά τα 3,49 ευρώ αφαιρούνται αυτόματα από το υπόλοιπο του λογαριασμού σου!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε μου!!!

 

------------------------------------------------------------

Να κάνω μια ερώτηση. Πήρα στην εξηπηρέτηση πελατών της wind και μου είπανε οτι το wind plus non stop με τα 3,49 το μήνα είναι μόνο για την δωρεάν είσοδο σε αυτό. Απο κει και πέρα αν μπείς σε σeλiδες στο ιντερνετ χρεώνεσαι ανα kb.

 

Τί γίνεται???

 

Εγώ έστειλα τις ρυθμίσεις για wap απο το ιντερνετ για το καρτοκινητό μου. Και τώρα πρέπει να στείλω μήνυμα για ενεργοποίηση.

 

Έπειτα απο αυτό θα χρεώνομαι πάλι???:wacko::wacko: Μπερδεύτηκα

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που εβαλες τις ρυθμισεις-ενεργοποιησες την υπηρεσια και χρησιμοποιεις προφιλ Wind Wap με apn gwap δεν εχεις καμια αλλη χρεωση.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

μάλλον τα κατάφερα.. Ευχαριτώ παιδιά!!!

 

Κάτι άλλο παίζει ρόλο κάπου αν χρησιμοποιώ τον browser του κινητού απο τον opera???

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

μάλλον τα κατάφερα.. Ευχαριτώ παιδιά!!!

 

Κάτι άλλο παίζει ρόλο κάπου αν χρησιμοποιώ τον browser του κινητού απο τον opera???

Δεν παιζει κανενα ρολο αρκει βεβαια οι java εφαρμογες σου να χρησιμοποιουν το προφιλ Wind Wap με apn gwap για αποφυγη ανεπιθυμητων χρεωσεων.Για καλο και για κακο αν εχεις στο κινητο σου το προφιλ Wind Internet με apn gint να το διαγραψεις τελειως
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

loipon me tin wind plus gia internet mpaino mia xara meso to deafult browser tou N70...alla apo java efarmoges opos opera,mig33 ktl ktl...den me sindeei....ksereis kaneis ti paizei? prepei na allakso tpt settings?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω το εξης προβλημα..

 

Εχω στην κατοχη μου ενα νοκια Ν82 και αρνειται να μπει στο ιντερνετ μεσω 3G!!!

 

Εχει μπει κανα 2 φορες αλλα τις περισοοτερες φορες δεν συνδεεται..με wind plus non stop εννοω..

 

Με gsm 2g μπαινει κανονικα.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

βασικά και εγώ με gsm μπαίνω.. δεν ξέρω αν παίζει κάτι...

 

Θέλω να ρωτήσω πως ενημερωνόμαστε για το υπόλοιπο της χρήσης του Wind plus μας..

Δλδ πόσο χρόνο - μέρες έχουμε υπόλοιπο

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Για ενημέρωση υπολοίπου, αν δεν έχεις σημειώσει την ημερομηνία, μπορείς να καλέσεις το τμήμα εξυπηρέτησης.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνετε με μήνυμα και το κακό είναι οτι οταν λήγει η συνδρομή στο wind plus δεν σε ενημερώνουν την ίδια μέρα, αλλά την επόμενη. Όταν το ενεργοποιείς σου λέει οτι η συνδρομή ισχύει για 1 μήνα, αλλά πρέπει να υπολογίζεις για 30 μέρες.. δλδ αν ο μήνας έχει 31 μέρες θα λήξει μια μέρα πριν κλπ...
Link to comment
Share on other sites

Χτες απογευμα και βραδυ δεν συνδεονταν με τιποτε στο wind plus. Το παρατηρησε και κανενας αλλος?
Link to comment
Share on other sites

Χτες απογευμα και βραδυ δεν συνδεονταν με τιποτε στο wind plus. Το παρατηρησε και κανενας αλλος?
Πρεπει να υπηρχε προβλημα ουτε με το ADSM τα πηγαινε πολυ καλα
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...