Jump to content

Ποιος είναι ο Αρκάς;


Georgekatz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να είναι «Γράμματα». Το'χω σπίτι και δεν είμαι σίγουρος. Ώσπου να παω σπίτι βέβαια είμαι σίγουρος ότι κάποιος/α θα σου πει με βεβαιότητα.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 111
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios (24 Νοέ. 2004 , 10:06)

 

Πρέπει να είναι «Γράμματα». Το'χω σπίτι και δεν είμαι σίγουρος. Ώσπου να παω σπίτι βέβαια είμαι σίγουρος ότι κάποιος/α θα σου πει με βεβαιότητα.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σε όλους. Λοιπόν λίγο πολύ όλοι κάτι ξέρετε. Μόνο που δεν είναι οι πληροφορίες σας ολοκληρωμένες. Τον Αρκά τον γνώρισα σε ένα πάρτυ μιας κοινής γνωστής μας. Το όνομα του είναι Άρης Καστρινός (από τα αρχικά βγαίνει και το ΑΡ.ΚΑΣ). Είναι ψυχολόγος αλλά δεν ασκεί το επάγγελμα γιατί τον έχει κερδίσει η σκιτσογραφία. Δεν είναι παντρεμένος και ζει όντως στην Αθήνα. Αποφεύγει τη δημοσιότητα και ότι έχει να πει το λέει με τη δουλειά του. Είναι όντως πολύ όμορφος αλλά θα τον παρομοίαζα με τον Αλαίν Ντελόν πιο πολύ. Ότι άλλο θέλετε εδώ είμαι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksanthoula (23 Νοέ. 2004 , 08:25)

 

Καλα εε, η ραδιο αρβιλα παει καλα!

Λοιπον, για να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους. Δεν ειναι ουτε καθηγητης ουτε ιατρος.

Ο Αντωνης εχει σπουδασει αρχιτεκτονικη αλλα δεν την εχει ασκησει ποτε. Ο ανθρωπος ειναι σκιτσογραφος!

Ειναι εμεσα γνωστος μου... οποτε ξερω τα παντα!

 

 

:confused: :wacko: :blink:

 

 

valpar

 

Παιδιά καλημέρα σε όλους. Λοιπόν λίγο πολύ όλοι κάτι ξέρετε. Μόνο που δεν είναι οι πληροφορίες σας ολοκληρωμένες. Τον Αρκά τον γνώρισα σε ένα πάρτυ μιας κοινής γνωστής μας. Το όνομα του είναι Άρης Καστρινός (από τα αρχικά βγαίνει και το ΑΡ.ΚΑΣ). Είναι ψυχολόγος αλλά δεν ασκεί το επάγγελμα γιατί τον έχει κερδίσει η σκιτσογραφία. Δεν είναι παντρεμένος και ζει όντως στην Αθήνα. Αποφεύγει τη δημοσιότητα και ότι έχει να πει το λέει με τη δουλειά του. Είναι όντως πολύ όμορφος αλλά θα τον παρομοίαζα με τον Αλαίν Ντελόν πιο πολύ. Ότι άλλο θέλετε εδώ είμαι.

 

 

:!: :confused: :blink: :eek: :worry: :wacko: :o

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (25 Νοέ. 2004 , 10:29)

 

:confused: :wacko: :blink:

 

 

valpar

 

Παιδιά καλημέρα σε όλους. Λοιπόν λίγο πολύ όλοι κάτι ξέρετε. Μόνο που δεν είναι οι πληροφορίες σας ολοκληρωμένες. Τον Αρκά τον γνώρισα σε ένα πάρτυ μιας κοινής γνωστής μας. Το όνομα του είναι Άρης Καστρινός (από τα αρχικά βγαίνει και το ΑΡ.ΚΑΣ). Είναι ψυχολόγος αλλά δεν ασκεί το επάγγελμα γιατί τον έχει κερδίσει η σκιτσογραφία. Δεν είναι παντρεμένος και ζει όντως στην Αθήνα. Αποφεύγει τη δημοσιότητα και ότι έχει να πει το λέει με τη δουλειά του. Είναι όντως πολύ όμορφος αλλά θα τον παρομοίαζα με τον Αλαίν Ντελόν πιο πολύ. Ότι άλλο θέλετε εδώ είμαι.

 

 

:!: :confused: :blink: :eek: :worry: :wacko: :o

 

 

?????????

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο μύθος γύρω από το όνομα και το ποιόν του Αρκά εξακολουθεί να υπάρχει.

 

Το σίγουρο είναι πως ο κ. Ευδαίμων, ή κ. Καστρινός, ή όπως αλλιώς κι αν λέγεται, μας προσφέρει αστείρευτο γέλιο και έξυπνες ατάκες μέσα από τα έργα του.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotetsi (25 Νοέ. 2004 , 11:00)

 

Τελικά ο μύθος γύρω από το όνομα και το ποιόν του Αρκά εξακολουθεί να υπάρχει.

 

Το σίγουρο είναι πως ο κ. Ευδαίμων, ή κ. Καστρινός, ή όπως αλλιώς κι αν λέγεται, μας προσφέρει αστείρευτο γέλιο και έξυπνες ατάκες μέσα από τα έργα του.

 

Είναι πραγματικά πολύ αξιόλογος άνθρωπος

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι από κάπου άκουσα ότι είναι Τουμπιώτης (θεσσαλονίκη)

 

ότι να ναι!!!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αν διαβάζει αυτό το τόπικ πάντως, θα χει ρίξει το γέλιο της ζωής του ο άνθρωπος...

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksanthoula (29 Νοέ. 2004 , 12:37)

 

Νομίζω τελικά οτι η αποκάλυψη του μύθου σας ξενέρωσε όλους ε;;;

 

 

Ποια αποκάλυψη? Γιατί έχουμε βγάλει μέχρι στιγμής καμιά άκρη? Ούτε για το μικρό του όνομα δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε! :p

Link to comment
Share on other sites

πως ειναι δυνατον ενας να τον γνωριζει προσωπικα και να ξερει ενα ονομα και ενας αλλος να τον γνωρισε σε ενα παρτυ και να ξερει αλλο ονομα ??

Κατι μου βρωμαει εδω περα.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

splitted posts

 

 

(το ότι λέτε ένα "off topic" ή "split" ή "ξεφύγαμε" δεν θα έπρεπε να σας κάνει να νιώθετε καλά που βγαίνετε εκτός θέματος! Απλά μη ποστάρετε!)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Καλησπέρα!! Εγώ δεν ξέρω ούτε το μικρό του όνομα, ούτε το επίθετο, ούτε που μένει ή αν είναι κούκλος...:blink: Το μόνο που ξέρω είναι ότι έχω κόλλημα μαζί του, είναι το είδωλο μου :O :p , το χιούμορ του είναι αξεπέραστο κ συχνά πολύ "σκληρά" αληθινό... Έχω όλα όσα έχει εκδώσει κ πριν 3 μέρες πήρα και το καινούργιο του "Νιώθω λίγο κομμένος" απο την σειρά Πειραματόζωα που δεν φτάνει βέβαια το επίπεδο του Ισοβίτη ,της Λουκρητίας ή του Η ζωή μετά, αλλά σίγουρα δεν περνά απαρατήρητο..Κ κλείνω δηλώνοντας πως αν κάποτε σταματήσει να εκδίδει θα πέσω σε κατάθλιψη!!!:cry: :cry: Για να μην πω ότι θα αυτοκτονήσω!!:X :wacko: (Όσοι τον γνωρίζουν προσωπικά ας του το μεταφέρουν...!!:ninja: :X :p )
Link to comment
Share on other sites

Ο Ντε Νίρο :p

 

Hasta La Victoria Siempre :p

 

Το ΑΡΚΑΣ βγαίνει απ΄το ΑΡαΚΑΣ,το ξέρω γιατί μου τον σύστησε ένας κοινός μας γνωστός ο Σταμάτης ο ΜΑΜΙΑΣ (γνωστός και ως ΜπΑΜΙΑΣ).

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Hasta La Victoria Siempre :p

 

Το ΑΡΚΑΣ βγαίνει απ΄το ΑΡαΚΑΣ,το ξέρω γιατί μου τον σύστησε ένας κοινός μας γνωστός ο Σταμάτης ο ΜΑΜΙΑΣ (γνωστός και ως ΜπΑΜΙΑΣ).

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: Σωστός......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...