Jump to content

Προβλήματα μετά την αλλαγή ΤΙΜ -> Wind


Melita
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω και η γυναίκα μου εχουμε κάρτες sim 10ετίας (γράφουν Telestet επάνω με το αρχαίο κιόλας λογότυπο),παρ'όλα αυτά βλέπαμε WIND GR@ σε SE k810i και W960i αντίστοιχα!!!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 589
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και σε μενα εμφανιστηκε απο εχθες αυτο @!

εχω f2go.οταν ομως βρισκομαι εντος δικτυου 3G εξαφανιζεται!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

....τώρα γύριζα σπίτι και το είδα στο δρόμο όταν συνδέθηκα μέσω wind gprs...προφανώς είναι πρόσθετο ''σηματάκι'' ότι είσαι συνδεδεμένος σε data mode...(εκτός δηλαδή από τα κλασικά αντίστροφα βελάκια) μιας και όταν αποσυνδέεσε εξαφανίζεται και αυτό...not bad...:)

Στο ίδιο συμπέρασμα κατέληξα (αλλά με .. διαφορετική αιτία) και εγώ αφού το @ προστίθεται συνήθως (όχι πάντα δηλαδή) όταν το E60 χρησιμοποιεί υπηρεσίες GPRS (πχ. λήψη MMS).

Από την άλλη πλευρά, στο K800i μου δεν έχω δει ακόμα κάτι τέτοιο.

 

Υ.Γ.

Αρχικά θεώρησα ότι ήταν κάποιο bug στο firmware της συσκευής, μέχρι που διάβασα το παρόν θέμα :)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Το εμφανισε κ σε μια ξαδερφη μου με καρτα telestet κ σε ενα ξαδερφο μου που χει vodafone κ παιρνει σημα απ τη wind ξαφνικα βγηκε wind gr@.Δεν νομιζω να χρησιμοποιησαν gprs,mms κτλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εμενα μου το εμφανισε ξαφνικα και μετα απο λιγο ελαβα μυνηματα υπηρεσιας με διαφημησεις κτλ απο την Wind, επειτα εξαφανιστηκε...! :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δε με νοιάζει τι logo δείχνει η οθόνη του κινητού, αλλά υπάρχει μια παρενέργεια:

επειδή όλη μέρα βλέπω μπροστά μου "TIM GR"

μετά λέω κι εγώ στους άλλους πχ "Θα σε πάρω σε λίγο από το ΤΙΜ" και δίνω την εντύπωση ότι έχω γίνει καμιά γιαγιά

που δεν μπορεί να καταλάβει ακόόόμα ότι ΠΛΕΟΝ Η ΤΙΜ ΕΓΙΝΕ WIND εδώ και χρόόόνια!

Ρόμπα γίνομαι συνέχεια, σας λέω... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δε με νοιάζει τι logo δείχνει η οθόνη του κινητού, αλλά υπάρχει μια παρενέργεια:

επειδή όλη μέρα βλέπω μπροστά μου "TIM GR"

μετά λέω κι εγώ στους άλλους πχ "Θα σε πάρω σε λίγο από το ΤΙΜ" και δίνω την εντύπωση ότι έχω γίνει καμιά γιαγιά

που δεν μπορεί να καταλάβει ακόόόμα ότι ΠΛΕΟΝ Η ΤΙΜ ΕΓΙΝΕ WIND εδώ και χρόόόνια!

Ρόμπα γίνομαι συνέχεια, σας λέω... :lol:

 

Γιατί θα γίνεις ρόμπα;;Και μια φίλη μου που πήρε τις προάλλες καινούργιο κινητό όταν τη ρώτησα απο που το πήρε μου είπε απο την TIM.Σιγά το πράγμα.;)

Link to comment
Share on other sites

ας ηταν ακομα ποιο καλες οι χρεωσεις και ας μου εβγαζε και telestet!
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι και χαλια εντελως ομως σε σχεση με τις αλλες....

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

οχι βεβαια! απλα το ανεφερα οσον αφορα το λογοτυπο δικτυου!

μεχρι στιγμης προσφερει τις καλυτερες υπηρεσειες!

για μενα προσωπικα!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα γίνεις ρόμπα;;Και μια φίλη μου που πήρε τις προάλλες καινούργιο κινητό όταν τη ρώτησα απο που το πήρε μου είπε απο την TIM.Σιγά το πράγμα.;)

 

Εντάξει, με παρηγόρησες!

Να 'σαι καλά παλικάρι μου, την ευχή μου να 'χεις! Καλή Πρόοδο!

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Eγω παντως διαβαζωντας το φορουμ μου ηρθε η εμπνευση με ενα Ν70 που εχω σαν 2ρο κινητο.

Για αρχη περναω απο 3G σε κανονικη λειτουργια...επανεκινηση και παλι απο κανονικη σε 3G επανεκινηση και μετα....:cry: το κουλο...εμφανιζει πλεον WIND GR Αντι ΤΙΜ :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...